Foorum
2012-01-13 14:04
Tere kaaskannatajad! Võib olla ma pisut kärsitu, kuid tekkis küsimus. Kuulutusterubriigis on lehekülgede kaupa kuulutsi. Mehed, kui palju te vastuseid saate oma kuulutustele? Ma siin nüüd paar tundi kuulutanud ja olen saanud üheainsa vastuse ja seegi ei lähe kaubaks. Kuulutuse sisu on SPA külastus, võib olla on kuulutuse sisu vale ja tuleks hoopis keppi küsida .
Vabandan, kui sarnane teema siit kusagilt läbi käinud, kiirel vaatamisel silma ei hakanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 14:35
paar tundi ainult? sa kuuluta paar päeva või paar kuud, kui tahad. siis räägi teistele tulemustest sa arvad, et naised on 24 siin pidevalt online ja vastamisvalmis?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 14:40
Kahtlustasingi, et olen kärsitu ja ma ei jaganud hetkel infot, vaid palusin, et vanad ja kogenumad tegijad siin pisut infot jagaksid.
Ei, ma ei arva, et naised 24/7 online on, kuid teid on siin piisavalt palju online igal ajal.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 14:52
See peab julge naine olema, kes Sulle vastab Seod ta veel äkki kinni
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:00
Ärge laske ennast minu pildist hirmutada. Pealegi - seotud olen ju mina
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:10
seotud - võib-olla aitab selles olukorras sind edasi veidi see, kui sa ka naiste poole peal kuulutusi lehitseksid ja nende eelistustega ennast kurssi viiksid ja siis vaata uuesti meeste kuulutusi ning arva ära, kui paljud neist vastuse leiavad
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:15
Utha - naised soovivad enamuses sponsorlust ja seda vägagi ühemõtteliselt. Minu pakutav on ka mingis mõttes sponsorlus, kuid ma ei soovi kellegile püksi pugeda. Soov on mõnusalt aega veeta ja seda ilma mingi tagamõtteta. Ma ei usu, et kõik naised siin vaid seksi ja raha peal väljas on. Või ma eksin?
Meeste kuulutused on samuti üsna ühemõttelised. Seega olen nüüd pisut segaduses. Et peaks siis nagu keppi küsima ikkagi?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:46
no küsi või kirjapaberit kui muud sinuga ei juhtu, siis vähemalt saad oma kuulutusega tähelepanu ja saad teada, kas kedagi huvitab see, mida sul pakkuda on või mitte. kui tähelepanu on olemas ja hakkavad kirjutama, tee nendega juttu SPA-st jne. teine variant olekski kirjutada suurte tähtedega kuulutusse sisse „SPONSOREERIN“. nii eesti kui ka vene keeles nt. vahest saadakse siis aru SPA-st ei pea sa midagi kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:49
kes siis veel võiks tarkusi ja õpetusi jagada kui mitte utha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:50
No kui naised minu pakkumisest aru ei saa, siis on see nende probleem ja selliste käest ei taha ma ei kirjapaberit ega neid ka mitte sponsoreerida. Kuigi jällegi ei tahaks uskuda, et õrnem sugu nii "blondi" ajuga on .
Kuulutuse idee ei ole tähelepanu saada, vaid seltskond reedeõhtuseks lõõgastushetkeks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:55
terasmees1 - kas ta on ka häid õpetusi jaganud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 15:58
küsimus ongi selles, et kuulutusi loeb siin ainult ehk teatud kontingent naisi ja mehi. teised teevad seda ainult igavusest ja muu tegevuse vahele. kui tahad kindlasti SPA-sse minna(samal ajal, kui teised mehed tahavad k..ppi) ja saada vastuseid juba paari tunniga, siis sa pead tähelepanu äratamiseks midagi ära tegema. eks sa ise tea.
ise ju uurid siin. ma vastasin sulle selle kohta, mis osasid huvitab ja kuidas tähelepanu saab. teha end ka sponsoriks on üks variant. halb variant, aga saad vastuse.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 16:00
Aitäh Sulle Utha, panen Sinu nõuanded kõrvataha.
Kuid heameelega ootaks nüüd meestepoolseid kommentaare minu esimesele postitusele
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 16:09
seotud, siiani pole mina isiklikult tema juttudest aru saanud. Vaevalt, et ta sindki millegi uuega üllatas. Mis kuulutustesse puutub, siis mind huvitaks samuti sama asi-kas keegi meeste kirjadele ka vastab. Ootan samuti huviga meeskasutajate kommentaare
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 16:16
seotud, kui sa teed nii, nagu mina kirjutan, siis mina tulemuste eest ei vastuta see oli naljaga pooleks kirjutatud ja samas ausalt vastatud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 17:24
terasmees1 - ma pole ka veel pihta sanud, kuid küllap me ei küündi tema mõteteni, aga las olla, jään enda tasandile ja olen see, kes olen . Tänud Sulle, nüüd pole ma vähemalt oma küsimusega enam üksi. Kas keegi veel meid toetama tuleb, näitab aeg. Aga aega ju on.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 17:38
oot, sa otsid juba siit tuge? enne tahtsid vaid teada, mitu vastust tuleb.
aga mis puutub aru saamisesse, siis osade jaoks ongi see nagu kõrgem matemaatika
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 17:42
Ma ei ole tuge otsinud, see langes ise sülle .
Sulle Utha aga tuhat tänu veelkord ja ära minu pärast enam muretse, küll ma saan hakkama
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:38
Utka, jäta meeshing rahule. Kas sa ei näe, et sa tüütad teda ja ka teisi siin foorumis?

Aga seotud - ma olen proovinud igatepidi kuulutustega tähelepanu saada. Mida ekstsentrilisem on su kuulutus, seda suurem tõenäosus saada tähelepanu. Tavalisele, viisakale kuulutusele millegipärast ei vastata. Ju siis pole midagi erilist normaalsuses.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:48
Poiss, vahest aitab juba.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:52
Vahest mitte. Kuulutustele pole piiranguid pandud ju siin lehel, miks peaks lõpetama kuulutamist kui tasuta võimalus olemas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:54
Mine siis kuulutama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:56
Mine ise, vanamees.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:57
Okei, Okei... Läksin liiale.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:03
Seltsimehed! Igatahes, ärgem kakelgem. Igaühel on õigus oma arvamusele.
poisspõrgust - minu kuulutus (ed) olid tõepoolest viisakad. Ma olengi selline kombekas noormees ja minu kombekas mõistus ütleb, et pigem vastatakse viisakale kuulutusele, kui kuulutusele " tahan keppi" . Aga võib olla pean ma oma kuulutusega sootuks Delfi date i kolima .
Seega ots on lahti tehtud ja arutlegem teema üle

Ja las kasutaja Utha olla, kui tal kergem hakkab, las aga räägib , mul pole selle vastu midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:05
Jah Utka, Palun suhtle meiega. Tegelikult, kui järele mõtlesin, siis pole ka minul selle vastu midagi, kui sa oma iseenesest selgete mõtteteradega targutad.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:08
Ärgem sealjuures unusta ära antud teemat, niisama tsättida võib ka ju privaatselt või jututoas. Seega püsigem teemas!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:17
Pane kuulutus "tahan keppi :$ :$ "
Esimestele 20nele kirjale jõuad vastata. Edasi läheb asi kirjuks ja saad keretäie sõimata.

Kui sa siin nüüd suure suuga ei lobise, et sa raha ei maksa, siis tehakse esimeste kirjadega kindlaks. Kas oled maksejõuline või mitte.
Kui oled, saad hea ja kindla kepi nigu niuhti.

TASUTA iha lehel keppi saada on suht õnnemäng ja selleks peab sul välimust ja muid väärtusi (riist põlvini) olema, hästi palju. Kindlasti ka kuu seis ja võimalikult tühi pea kahe kõrva vahel.(ühest sisse-teisest välja)

Tahad vanakooli värki teha ja tüdruku "ära rääkida" siis pead lehte vahetama. Rate näiteks jne jne.

Tegin katseks varika, pakkusin raha ja voilaa. Jube popp poiss olin ühtäkki
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:20
Mind on juba klassifitseeritud, kui tasuta kepi tahtjat ja enam rahatüdrukud ei kirjuta. Aegajalt tuleb pakumine "teen tasuta blowjobi" 12 euri. Põhimõtteliselt on see 12 euri siis nendearust tasuta ehk poolmuidu tehtud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:24
parmaleikin, usu või mitte, minu kuulutuse mõte ei olnud keppi saada. Eesmärk oli leida tore kaaslane ja minna SPA sse. Sõltuvalt asjade käigust ei oleks ma muidugi sirgele pakkumisele ka "ei" öelnud, kuid eelnevalt oleks sellegipoolest veemõnusid nautinud.

Aga tänud mõtete eest ja jätkakem
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:31
Siit lehelt sa ei peagi saaba niisma mingit suhtlust.
See leht on kuskil ebamäärasel piiril. Oleks nagu täiskasvanute leht ja nagu ei oleks ka. Isikud on täiskasvanud aga käituvad kummaliselt. Nagu suurte pubekate mängumaa. Samas leiad ka mõne asjaliku jutukaaslase. Mõned pärlid leiduvad!!
Tuginedes isklikule kogemusele, olen avastanud:
Teenusepakkujad
Isikud, kes ise ka ei tea mida täpselt tahavad. Soovitakse midagi ja siis ollakse hädas kui need soovid täituvad. See maailm on vahest väga kummaline.

Panin kuulutuse, et kutsun kohvikusse. Sain ainult ühe arvestataava kirja ja seegi oli vanast ajast ja teiselt lehelt pärit tuttav
Üks avaldas arvamust, et kohvikusse minnakse ainult koleda mehega.

Seega on sinu SPA kuulutus mittesobiv sellele lehele. Mitu kirja sa said?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:43
Panin oma kuulutuse pärast eelnevat põgusat ringi vaatamist. Paljudel naistel on ankeedis märge - ärge pakkuge raha ja seksi ja nilbusi või siis olge konkreetsed, pakkuge midagi asjalikku. Kas SPA sse minek on just midagi asjalikku, sellel teemal võib pikalt arutada. Minumeelest on see aga reedesel õhtul, aga ka ükskõik millisel muul õhtul vägagi mõnus ajaviide.
Jääb minulegi selline mulje, et naised ei tea, mida nad tahavad. 18 aastastest tsikkidest saan ma isegi aru,nad ju veel noored ja rohelised, kuid üle kolmekümnestel peaks ju küll laias laastus selge olema, mida nad tahavad. Võib olla tahavadki keppi, kuid seda saab ju basseinis ligunedes ka ilusti küsida, milleks peab mees seda siin lihtlabaselt otse küsima. Mingi mängu ilu peab ju ka jääma . Seda me ju hindame, mitte seda, et raha lauale ja püksid maha - liiga lihtne ja odav.

Kuulutusele on siiani reageerinud neli naist. Kaks neist olid nõus kluppi ja sööma minema, SPA sse ei tahtnud keegi. Arvati, et esimeseks kohtumiseks nagu pisut imelik. Saan neist isegi aru, kuid tegu ei ole ju privaatsaunaga, kus ollakse kahekesi. Avalik paik ju...

Aga ma ei jäta, jätkan, olen jonni täis
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:48
Oh sa liiga vähe aega siin lehel olnud, et midagi arvustada. Oota nii aastake. Siis võiks juba arvata, et oled nii mõndagi näinud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:52
Püüan areneda . Kuigi elu ise on ka üks suur roosatäpiline leht, eks miskit on ikka mujalt ka silma - kõrva jäänud, elu ei ole vaid IHA s
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 21:56
"inimesed, roosatäpliselt lehelt" on teised, kui see ülejäänud maailm.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:00
Mis iganes, kuid vestlus muutub kuidagi meievaheliseks ja hakkab teemast kõrvale kalduma. Ehk tuleb veel mõttekaaslasi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:04
Vala õli tulle. Too mingid intriigid lagedale, kisu kellegi luukere kapist välja ja saadki mitukümmend lehte juttu.
Mis sa loodad, et mõni naine tuleb sul siin maailma asju arutama või? Et miks sinuga SPAasse keegi tulla ei taha või?
Naljatilk.
Aga eks sa pead ise omal nahal kõik teada saama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:11
Tsitaat kuulutusest:

Glamuur555
2012-01-13 21:59:47
Andke andeks, ei viitsi siin kirjasõprust arendada.
Laupäeval kell 13.00....võtaksin tegija, mitte jutupauniku.
Olen nõus sõõma-jooma, mullivannis ligunema koos shokolaadiga....
mõtle ise edasi.
Täisprogramm.


Nuh anna aga minna!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:22
Rahu seltsimees parmaleikin. Kus on kirjas, et ma siia naisi ootan oma arvamusi jagama? Kui sa nüüd loed uuesti rahulikult minu esimest postitust, siis ehk saad aru, et eelkõige ootan meeste mõtteid ja arvamusi, kuidas neil on läinud oma kuulutustega ja palju nad on saanud tagasisidet. Millist tagasisidet, see mind ei huvita. Küsimus selles, palju naisi reageerib meeste kuulutustele ja millistele kuulutustele.
Ja tänan vihje eest, tuttav konto.
Üldiselt, ära minu muret endale südameasjaks võta ja mulle naisi ette ajama hakka, olen ikka ise hakkama saanud siiani ja saan ka edaspidi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:48
ma tean, mida ma tahan ja see pole SPA ja basseinivees ligunemine. pakkumine tundub olevat mugav valik, kui eriti originaalne pole ja tahad daamile muljet avaldada. kuidas peenelt lesida. mitte midagi erilist ju. minu arvates on see igav. kuigi ma saan aru, et seda peetakse intelligentseks tegevuseks. soolakambrit ma prooviks.

mis naistesse puutub, siis ma olen siin saidil olles kohanud vaid paari naist, kes on avalikult tunnistanud, et nad oleks SPA-sse minekust huvitatud ja needki on siit minekut teinud.

seotud- aga ma tahaks teada, kes maksab sul SPA eest? kas sina ise teed seda või taotled ka naiselt mingit sissemaksu?
ja teiseks mulle tundubki, et sa oledki rohkem teoreetik ja unistaja kui praktik.
miks sa arvad, et naistele peab SPA meeldima? ja arvesta sellega, milline on siinne kontingent ja eriti just nendega, kes kuulutusi panevad/loevad. need, kes SPA-sse tahaksid, kas siis loodavadki selle peale, et sa nende kulud kataksid või siis ei loe nad siit selliseid kuulutusi, sest nad saavad ka ise seda endale lubada.. teevad seda omal kulul ja mitte meestega tutvuste loomiseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 22:56
mina olen pigem seda meelt, et pole mõtet kuulutada seal kus on kuulutusi mitu tuhat. sa lihtsalt sumbud sinna ära ja iha... noh ma jään siiski skeptiliseks... miks on üldse vajadus sedaviisi välja teha, kas tõesti rahaga pole midagi etemat peale hakata kui täiesti võõrale naisele seda kulutada. kõigepealt peaks tutvuma ja siis kohtuma ja siis vast tõsisemad huvide sobitamised.
kui vaatad iha naiste kuulutusi, no ühed ja samad tegelased, no ei ärata usaldust ega huvi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:05
Utha, tundub tõesti, et siin olevad mehed on naised niiöelda hellaks ja ettevaatlikuks teinud. Küllap küsitaksegi vaid keppi ja ollaksegi selle peal väljas. Ja kui mõni mees pakubki välja midagi muud, kui seks, siis arvatakse, et see on vaid suitsukate. Kahju muidugi, kui see nii on.
Kes maksab? Iseenesest mõistetav, et kui mees on väljakutsuja, siis katab tema ka kõik kulud. Minumeelest on see elementaarne. Ääretult piinlik oleks ( vähemalt minul ) öelda kassa juures, et igaüks maksab oma kulud ise. Mul ikkagi vanust juba niipalju, et pean ennast vanakooli meheks, andke vanemad olijad mulle andeks. Mind on kasvatatud selles suunas, et naistega peab viisakalt käituma ja seda olen ma siiani ka teinud. On ka ämbreid olnud, kuid olen neist õppinud. Õpitakse ju ikka enda vigadest, mitte teiste omadest.
Ei olnud plaanis kellelegi muljet avaldada. SPA ei ole tänapäeval koht, kus muljet avaldada. Ja ära saa valesti aru, see ei olnud selline ööbimisega SPA külastusena mõeldud, vaid õhtul, mõned tunnid. Saun, bassein, pärast söök ja koju. Jutuajamine selle juurde.

Ma ei tea Utha, kas Sa lihtsalt provotseerid, kuid ma olen valmis Sind välja kutsuma. Minupärast kuhu iganes ja pärast võid siin kogu kollektiivile kommenteerida, mida Sa minust arvad.

Soolakambri leian ka Sinu jaoks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:11
seotud, on näha, et utha on sind oma pika jutuga nakatunud. Tule tagasi meie, lühikesejutumeeste hulka
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:11
misha36 - ära minu materiaalse seisu üle muretse, eks.
Ja naisega tutvumine ei ole ju kusagil virtuaalmaailmas. Ikka minnakse välja ja siis mitte ainult tänavanurgale või pargipingile. No juhtub ka seda. Põhiliselt ikka kas restoran, kohvik kino või mis iganes, nii, et kulud kaasnevad sellega niikuinii.
Raha ei ole rukis, seda saab ka talvel, seega elu on elamiseks ja igaühe enda teha, mida ta oma raha ja ajaga peale hakkab.
Tänud kirjutamast!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:12
terasmees1 - tänud mind "maa peale" tagasi kutsumast
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:16
aga siiski milleks?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:18
ma arvan, et need kuulutused sellisel moel ihas ei tööta. paku mida tahad, see ei ärata usaldust.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:23
Selleks ma siia teema lõingi, et selle üle arutada.
Ma siiski optimist ja leian, et on mõtet. Olin muidugi pisut kärsitu teema loomisega, oleks pidanud pisut kauem kuulutama ja vastuseid ootama. Kuid mine tea, milleks see jälle kasulik oli
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:28
mina olen vähe kuulutanud, aga olen vastuseid alati saanud. aga ma pole kunagi kuulutanud asja eest vaid niisama ajaviiteks.

eks sa proovi, aga karta on, et sa suht ruttu pettud. naistel on lihtsam ihas ise kuulutus panna kui meeste omadele vastata. ihas on liigapalju ka soga kuulutusi, kes natukenegi asjaga kursis, siis on vägagi ettevaatlik.
kui sa tahad kedagi SPAsse kutsuda, siis konkreetne endale meeldivale naisele tehtud pakkumine peaks kõige paremini töötama. siis naine tunneb, et sa oled temast huvitatud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:28
99% mehi ihas alati pettub, see tõestatud fakt ihast naist leida, peab olema nutti
˅ näita rohkem ˅