Foorum
2012-01-14 13:56
utha poleks pidanud sellele teemale üldse reageerima kuna see küsimus on suunatud meestele.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:03
aga teate, mis mulle tundub? mulle tundub, et siia on 1 lolli asemele kaks tekkinud. ja nad kirjutavad kahtlaselt sarnaselt, arvavad sarnaselt. milline kahju. hea kari oli
teiseks paistab, et misha oletused sinu osas on ka suht paikapidavad. sul ongi mingid kompleksid, seotus. eks sa jaga siis neid terasmehega ja las ta kirjutab sulle, kui palju talle vastatakse (kardan, et see arv on stabiilselt 0). saate omavahel teemat arendada. mina olen oma seisukohad kirja pannud ja edasi tehke mida tahate.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:16
aamen
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:16
Nii, tark utha on rääkinud ja oma viimase postituse teinud
Millegipärast arvan, et kui te kõigi foorumlastega niimoodi sõdite, siis pole imestada, et foorumisse kedagi ei jää. Minu eesmärk on siin nüüd ju taas välja toodud, kuid millegipärast lahatakse juba minu isiksust ja komplekse . Sellest pole mõtet siin teemas kirjutada. Tahaks taaskord öelda, et püsige teemas, kuid pole teemas püsijaid, kuna foorum on teatud inimeste tugeva surve all, siis ma ei saa seda öelda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:18
utha jaoks on kõik lollid, kes temast erinevalt mõtlevad. Lapsik. Utha, palju sul vanust on muidu? profiilis oled seda miskipärast varjanud...
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:30
Kas tõesti pidu juba läbi ja mina polegi veel alustanud
Reeglina naised ise esimest kirja ei kirjuta. Sa oleksid pidanud ise kirjutama neile, kes sind peale kuulutuse ilmumist vaatasid.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:33
seotus - soovitus sulle: otsi parem üles mingi vana sellekohane teema. kindlasti on neid veel tehtud. kuna siin ei saa otsingut kasutada, siis pead googeldama. või lappa eelnevaid teemasid veidi. eks need ka natuke vananevad ja pole enam ajakohased, aga ehk saad sealt endale ideeid ja siis pole kellelgi vaja ennast kordama hakata. nagu öeldud, siis siin ei kirjuta just paljud ja seega sa ei saa ka siit neid arvamusi palju kokku. oma postitusi teevadki siia need, kes siin rohkem suhtlevad. misha jutus oli point olemas, kui oskasid sealt seda otsida.
ja minu arust pole siin keegi sinuga raksu minna tahtnud. noriti natukene su tundlikku poolt. kes teadsid midagi, need panid oma arvamused kirja ja edasine ongi sinu teha.
kurta selle peale, et tulem on 0 ja midagi pole sellest kasu olnud, on minu arust natuke lapsik. tahad midagi ja siis nagu ei taha ka. vale koha peal kurdad või siis valedele inimestele. otsusta ise.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:44
utha - ma ei vaja ideid, idee on ju olemas. Katsu kuidagi mõista, mis on minu teema mõte. Sellest ei ole ju raske aru saada .
Ei, ma ei kurtud, et teema null on, konstateerisin fakti vaid .
Kui ma oleksin väike nõrguke mehike, siis oleks ammu raksu läinud, eriti Sinuga utha. .
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:48
jfm - tere tulemast! loodetavasti ei ole pidu läbi veel
Sinu postitus tekitab kohe järgmise küsimuse - miks naised ise ei kirjuta? Kui naised panevad kuulutuse, siis nad eeldavad, et neile kirjutatakse. Miks ei või mehed sama oodata.
Ärgem nüüd hakakem taaskord selle küsimuse juures lahkama minu isiksust, vaadakem küsimust laiemalt, üleüldiselt, isiklikuks minemata
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:52
jfjm, ei ole alati päris nii. Mina kirjutan küll esimesena, aga harva. Põhjus on lihtne, ma olen loomu poolest laisk inimene ja selleks, et mind kellelegi kirjutama panna, peab olema tekkinud HUVI Kirjad-kuulutused stiilis "teeks middagi, jube igav on" kindlasti mingit reageerimissoovi ei tekita, pigem püüan sellistest kaugele eemale hoida, sest igavus võib olla nakkav ju Kas te teate kedagi, kes teaks kedagi, kes tahaks igava inimesega suhelda?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:54
aga millest sul siis praegu puudu on, seotus? sulle ju kirjutatakse. sain aru, et juba on huvi tuntud su tegemiste vastu. mille jaoks sa seda teemat veel vajad? muidu huvitab, mida mehed teevad? kui sinu plaan on teada saada, kas ja kui palju mehed naistelt kuulutuste peale vastuseid saavad, siis selle jaoks ei ole mingit eraldi teemat vaja siia luua. viitasin sellele, et neid on siin ajast-aega pidevalt tehtud.. googelda.
selge on see, et see vastamise % on madal. selle leiutamiseks ei pea matemaatik olema. ja kui veidi jälgid kuulutajaid, siis kuulutusi korratakse (vahel päeva kestel mitu korda). see tähendabki seda, et tähelepanu ei ole. mehed tahavad esiplaanile, aga samas naised kuulutavad kuskil omaette. vahel mulle tundub, et need kaks poolt ei saa omavahel kokku või ei suuda kokulepet saavutada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:58
Kurat sellest aru saab, aga millegipärast on levinud arvamus, et naisel ei kõlba initsiatiivi üles näidata. Põhjus peitub ilmselt minevikust pärit moraalinõuetes. See on sama teema, kui naine tahab küll, aga ikka ütleb ei.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:59
seotud. Sa ütlesid, et on juba rohkem kuulutusele reakeerijaid. Palju siis on ja miks tegemiseks ei ole läinud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 14:59
utha - Mis teeme? Paneme teema lukku? Tuhat vabandus, et olen risustanud foorumit ja teinud teema, mis võib olla juba kusagil olemas. Miks see Sind nii häirib? Nagu siin juba eelnevalt öeldud, ootaksin siiski meestepoolset osavõttu, Sind on nüüd kuulatud küll
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:01
ja seotus- ma olen ammu su teema ideest aru saanud, aga kahjuks ei saanud sina aru sellest, milles mu jutu point enne oli. ma tegelikult sokutasin neid sinna mitu, aga sa vist ei osanud leida. kui sa tahad teada saada midagi, siis pead hoolikam olema.
milleks seletada kogu aeg, et ah te muudkui targutate, ah ma ei vaja kellegi abi, saan ise hakkama jne. jah, ehk saadki ise hakkama, aga foorum ongi loodud selles, et saaks arutleda ja kui sa eos kuulutad, et sulle pole neid ja neid arvamusi vaja ning need ja need teemad sind ei huvita, siis nii seda asja ajada ka ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:02
see ei ole mind seganud, aga point on asjal kadunud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:03
parmaleikin - jah, on reageeritud ja on ka kokkulepped. Täna kahjuks teised plaanid ja SPA külastus toimub mõnel muul päeval, kui mõlemal osapoolel ajad ja olud klapivad. Kindlasti saate sellest teada, kui käidud on .
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:04
Utha,tahad abi pakkuda. väga hea ,kuid kuidas sina isiklikult need kaks poolt kokku viiksid?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:05
Naine ei vasta kuulutusele väga lihtsal põhjusel-ta ei soovi jämedat otsa käest anda.Mitte otses mõttes.Naine tahab,et mees teda ära sebiks ja vaeva näeks.
jfjm soovitus on hea,kirjuta ise neile,kes su ankeeti on külastanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:05
Siis võib teema sulgeda. Asi lahendatud. Edasine on juba igavusest jututeema.
Lepi parem juba igaksjuhuks mitmega kokku. Mõnedel iha naistel on komme mitte kohale ilmuda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:05
utha - kui Sinu jaoks point kadunud on, siis astu maha, miks Sa siin oma närve kulutad?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:09
parmaleikin - jah, minu kuulutus on vilja kandnud, selles mõttes võiks punkti panna.
Millegipärast aga teema muudkui veereb ja võetakse sõna.
Kui kõik sellega nõus, siis paneme teema lukku.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:11
ehh, ma tahaks kirjutada siia m.o.t.t. praegu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:11
chocolat - üks kiri lisaks konto vaatamisele ei ole ju raske, see näitaks seda, et on huvi niiöelda sebitud saada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:14
Esiteks siin on 3 naist 1 mehe kohta, teiseks siin osadel naistel on 300 lugemata kirja postkastis (millal ta veel ise jõuaks kirjutama hakata), kolmandaks pilt jätab mulje, et Sul on erihuvid aga vastavaid naisi on äkki 1% 100st - nii et seis tundub nutune
Kui midagi soovitada, siis flirtic.ee kaudu oleksid juba ammu koos naisega SPAs.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:14
jfjm-le ja teistele ka:
Vaatasin praegu huvi pärast seda va kuulutuste rubriiki. Kuulutuste arvuline suhe on meest naist umbes 3000 kuulutust, naine meest 425 kuulutust. Selliste numbrite juures on paratamatu, et kõ ik meeste kuulutused ei saagi vastust. Teiseks, vaatasin korraks meest-naist esimest lehte. No andke andeks, "oleks vaja keagi kes õlut tooks", "otsin helsingist naist keda nikutada" jne., jne. Teine lehekülg ja edasi on ilmselt samas stiilis, edasi ei viitsinud lugeda. Kui siis juhtubki mõni teistsugune kuulutus sinna vahele (nagu teemaalgataja oma nt.), siis kaob see lihtsalt ära ja ei panda tähele.
Vabandust meeste teemasse vahelesegamise pärast, luban, et edaspidi sekkun ainult siis, kui minu arvamust küsitakse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:17
paar ebastabiilse olekuga isikut tungivad teemase, panevad suvaliste kohtade peal oma postitused maha ja neid tunnustatakse selle eest. saavad plusspunkte. kui ma tahan sisuliseks minna ja soovitusi andma hakata, vastatakse mulle, et kui ei meeldi, siis mine minema ja see on meest teema jne. seotus, sa peaksid minust aasta vanema vist olema, aga ainult aasta. ja nii ebastabiilne?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:18
Uups 3 meest või isegi 4 1 naise kohta
KUI kuulutuste suhtarv on 3000 meeste oma 425 naise kuulutuse vastu, kus 425st on ilmselt 400 korduvad prostituutide kuulutused, siis ei mingit shansi vastust saada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:19
Rmees - Tere kõigepealt ja tänud sekkumast!
Mis puutub siia pilt? Pilt on pilt, poseeritud sessiooni tarbeks. Usu, ma ei käi ringi seotuna ja ma ei kanna nööri kaasas mõttega kedagi kusagile kinni siduda Jah, pildi järgi tehakse ehk mingi esmane valik, kuid see ei tohiks küll määravaks saada.
Seis ei ole nutune, mina olen rahul
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:21
teemaalgatajale edu aga Utha on meil ikka kuival.
seotud-eriline pilt ei pruugi alati olla boonuseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:22
Risto18 - Pilt polegi mõeldud mingi poonusena, las ripub seal, ärge laske ennast sellest eksitada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:24
provacateur.....
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:25
chocolat - mida te sellega öelda tahate?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:28
Kommentaar pildile.Meenus pesufirma,kes kasutab oma toodetel palju sidumeid
Agent provocateur http://www.agentprovocateur.com/autumn-winter-2011/orchid.html
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:32
Tead see rekkamees saatest minu valik vms tuli ka omaarust laheda punase flanellpluusiga naiste ette aga need vajutasid kohe punast. See saade näitab kujukalt, kuidas naised otsustavad 2 sek välimuse pealt : jah või ei
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:37
Erinevad küsitlused kinnitavad,et naised otsustavad esimese minuti jooksul,kas nad seksivad või mitte.
Seda esialgset arvamust on võimalik kallutada subjektiivsete võimaluste sissetoomisega(mat.hüved,feim jne.)
Puhtalt isiklik atraktiivsus otsustakse ära esimese minutiga.Kirja teel on seda võimatu teha.
Teemaalgataja pilt peaks selle 1minuti-testi edukalt läbima.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:40
chocolat = demi ?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:43
misha. Võimalik. Kellel siis tänapäeval niipalju raha on et demit suutaks kaua kinni hoida? Seekord oli eriti vaene vennike
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:52
kes on demi?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:56
demi on caribian
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 15:58
Caribian on blokeeritud ja demit ei olegi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:03
see rekkamees feilis saates päris julmalt, ma netist vaatasin
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:06
Mina saadet ei näinud.Netipiltide järgi otsustades pakuks,et tegemist on vägivaldse inimesega.Esimene arvamus.See võib olla subjektiivne,aga ilmselt tundsid saates osalenud naised sama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:10
eks tal nägu selline nurgeline ole, aga see võib väga petlik olla. äkki on tegu südames hästi hella mehega
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:23
Tavaliselt on esmamulje otsustav.Pilti nähes oli vägivaldsus mu esimene mõte.Ma olen naine.Miskipärast arvan,et see põhjustaski tema feilimise saates.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:26
Eem........ oli ta siis terroristi profiilis?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 16:36
Ei olnud.Selles ilmselt probleem oligi.Mingi sisetunne ütleb,et tegemist on kontrollifriigiga.Hirmus armukade mees,kes kontrollib regulaarselt naise telefoni ja meilboxi.Kes vihkab naise sõbrannasid,parem,kui naisel pole ühtki lähedast inimest jne.
Selline mulje.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 17:00
Mina saadet ei näinud, kuid arvestades saate formaati, panid tüdrukud pisut puusse minumeelest. Tegemist ju tutvumise ja reisisaatega. Reisile oleks võinud ikka minna! Või tundus see mees tõepoolest nii jube, et poleks kõlvanud minna?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 17:09
välimus tal natuke ehmatav oli, aga samas tundus kuidagi muhedalt sõbralik. kui koguaeg inimesest halba eeldada, siis kandub see lõpuks kõigile meestele ja sellest iseloomujoonest on väga raske lahti saada. valujev on ka hullu näoga, aga pidi sõbralik mees olema, kuigi mingit kojameest oli vist liiga tugevalt raputanud, viimane vist heitis hinge. täpselt enam ei mäleta
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 17:36
Sisetunne oligi õige
˅ näita rohkem ˅