Foorum
2012-01-13 23:32
misha36 - ma ei ole pettunud... veel
Mis aga öelda selle peale, et IHA st naist leida.... Ma siin alles värske kasutaja, kuid on olnud ka edusamme. Neid ei hakka siin lahkama. Selleks on teised teemad ja teised ajad. Jääksin siiski teemasse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:34
teemast pole sul ju midagi endal rääkida nagu ma näen. sa ootad mingit ime vastuseid, aga neid ei tule. foorumis on põhikasutajad ja kui paari päevaga vastust ei tule, siis ei tulegi. kui sa ise teemat vead, siis võid saada huvitavaid vastuseid, aga kui ainult ootad...
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:36
Lõpuks ometi on üks normaalse suhtumisega mees siia foorumisse ilmunud Pean silmas teemaalgatajat
Ei olegi siin midagi muud kommenteerida, igamehe kommentaarid ja jutt räägib siin niigi juba iseenda eest Laske aga mehed edasi ja ärge imestage kui tulemused ei olegi ootustele vastavad
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:38
foxy, sina ju nagunii ei lähe sinna SPAsse, sinu kui naise arvamus on täiesti kasutu. loeb ju ainult meeste kommentaarid ja need ideed mis töötavad. naised koguaeg arvavad midagi, aga mis kasu sellest on
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:41
foxy- tänan positiivse suhtumise eest!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 23:41
utha - ootan Sinu kirja
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:02
misha36 - mul ei saagi olla teemasse veel midagi kirjutada, kuna teema pole veel 12 tundi vanagi. Minu kuulutus ilmus vast 14 tundi tagasi. Küllap oled aru saanud, et päris nulliga minu kuulutus ei jäänud. Seega sain ka vastuseid.
Ja kes ütles, et lihtne peab olema. Ei pea. Seega jätkan ja kui vaja, siis vean ka teemat.
Tänud isalike õpetuste eest. Säilitagem aga kaine mõistus ja teadmine, et kogu elu ei ole IHA s.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:14
lugesin teema läbi, tundub et sulle sobivad ainult teatud vastused, kõik teised ei sobi praktiliselt igale teisele sa oled juba nö tõukava vastuse andnud. kui sa tegid teema, siis ju sul oli mure, sa ju teemas kirjutasid, et vastuseid on ainult üks. okei, nüüdsest on ühest vbl saanud kaks, kolm, neli. uhta sinuga elusees ei kohtu, foxy samuti, foorumist ma ka ei tea ühtegi naist, kes oleks see "julge". kui must hobune platsi ei karga, siis 0 võiduga üritus iha pole elu, ometi tegid teema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:28
Anname natuke hagu juurde, et igav ei oleks Misha, kas sinus räägib kadedus, et sinuga ükski naine pole olnud nõus kohtuma ei ihas ega reaalses elus?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:29
misha36 - ega Sa psühhologina leiba ei teeni? Võtad minu siinseid kirjutisi väga tõsiselt . Ma ei "tõuka" kedagi. Ma pole paha inimene, kuid kuna olen siin vähest aega kasutaja olnud, siis kiputakse hirmsasti õpetama ja liigselt juhendama. Ehk on need kasutajad, keda Sinu arvates niiöelda "tõuganud" olen hoopis ise millegist ilma jäänud Seega ole Sinagi rahulik ja hommik on õhtust targem. Ehk tuleb veel mõni kaaskannataja oma arvamust avaldama.
Aeg näitab, kes kellega kohtub ja kes kellega käib . Olen jätkuvalt optimist ja julgen arvata et nulli asi ei jää
See teema siin ei olegi elu, see on vaid üks teema sadade seast, mis lõpeb varem või hiljem. Minu elu sellest ei muutu, elan rõõmsalt edasi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:32
foxy, isegi sina käid mind jutukas silm punnis jõllitamas

seotud: eks õpetamine ongi loomulik, mina olen ihas olnud väga kaua, teised ka. me teame mis töötab ihas ja mis ei tööta.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:42
misha36 - usu, ma saan hakkama ka ilma isalike õpetusteta. Tegin teema vaid selleks, et kuulda teiste meeste kogemusi kuulutuste teemal, mitte liigset targutamist ja õpetusi. Olen siin küll noor ja roheline, aga muidu suur poiss, vanus ankeedis vastab tõele
Seega - edasi seltimehed ja ärgem nähkem igas lambas hunti . Elame ja toimetame rahulikult ja sõbralikult !!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:45
sul on mingi kompleks vist selle õpetamisega. mismoodi sulle siis üldse tuleks vastata... oota siis naiste soovitusi, vähemalt saad neile pakkumise teha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:49
asi kipub juba tobenaljakaks. Minul ei ole mingeid komplekse, ole rahulik. Kui on mõitlikud õpetused ja õpetajad, siis neist ja nendelt ka õpin, siiani pole neid kahjuks olnud ........
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:50
Ups, ma ei teadnudki, et SPA-sse minekuks peab julge olema.
Ma teinekord enam ei lähe
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:52
julge minema võõra mehega. kas sa oleksid mineja, kui, siis oleksid vastanud ju kuulutusele
davai, lähme spasse
sa ei teinud seda, sa lihtsalt räägid, aga sa ei vasta mitte kunagi kuulutusele
sellest ma räägingi. jutt on jutt ja jääbki jutuks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:52
Võta näpust, selgub, et peab, siin on targad ja kogenud õpetajad, nemad juba teavad, kuidas asjad on
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:54
misha36, miks Sa arvad, et ta ei vastanud kuulutusele?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 00:59
vastas siis või?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 01:01
misha36 - kunagi ära vasta küsimusele küsimusega. pole viisakas ja jätab vähe hädise mulje
mina ei ütle, kas vastas või ei vastanud, mina küsin, millest Sa seda järeldad, et ta ei vastanud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 01:04
tähendab siis ei vastanud kui ta oleks vastanud, poleks ta foorumisse seda kirjutanud. sul oleks partner olnud juba olemas, case close. ole mureta, ega mina sult tädisid üle ei löö, kraba nad kõik endale ja vii Spaasse kui nad muidugi tulevad
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 01:13
misha36 - mõtle pisut loogiliselt. enne vaata meie mõlema ankeeti. Ja ära pea selle juures vanuse numbrit silmas. Mõtle ühe teise numbri peale (vihjena olgu öeldud, et see number seal numbrina kirjas ei ole).
Vanus ei ole inimese juures määrav. Kui inimeses on sisu, siis võib temaga jutustada tunde, miks mitte SPA s. Tundub, et Sinu eesmärk on naistele vaid püksi pugeda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 02:46
Muidugi, miks kuulata "õpetamisi"! Ega ju keegi isegi ei loe "hoiatused" rubriikigi. Kõik peab omal nahal järgi proovima!
Muudkui aga kirjuta ja kohtu. Tore, kui hästi läheb ja "vabalt hingavate" naiste otsa satud.
Huvitav, kas pärast julged omi tegmisi kommentaarida ka?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 09:25
seotud - kas sa tahadki mind soolakambrisse pista või arvasid, et provotseeriks ise praegu mind?
mind pole vaja kuskile endaga kutsuda ja SPA-ga mees minus enda vastu huvi tekitama ei pane. minu jaoks on siiski tegu kohaga, kus hoolitsetakse oma tervise eest ja tellitakse endale mingid protseduurid jne, mitte kohtumispaigaga. nagu ravila. mulle ei meeldi sellised kohad. mulle meeldivad saunad jne ja see, et tahetakse terve olla ja teistele ka sellist elu pakkuda, aga kohtuma sinna minna ja seda tundmatu, kuulutuse kaudu leitud mehe kulul...? i´m not that kind of woman. ma parem kulutan ise selle olemise peale. ma ei tea, minus ei tekita see pakkumine head tunnet.

sa ise kutsusid siin teemas probleemi välja ja küsisid teiste arvamusi. arvamuse sa ka minult said. aga abi? millist abi ma saaksin sulle pakkuda sinu mures? sa panid kuulutuse ja naised ei vasta. paar tundi ootad ja teed teema. sa pole ainuke, kellel sellised probleemid esinevad. see on paratamatus, millega sa pead siin leppima ja kohanema.
kui arvasid, et tahan su SPA-d ja kuulutamist maha teha, siis seda polnud mul plaanis, aga tõsiseks mureks ma kas seda pidada praegu ei saanud. kuigi jah esmatulija puhul ja esimese korra kohta on arusaadav, et tekivad küsimused ja küsida võibki ning seda peabki tegema (kuidas sa teisiti vastuseid saad), aga vastused ongi sellised nagu see tegelikkus siin on. nt parma, pidev kuulutaja ju avaldas arvamust sulle selle kohta. ta on naistele erinavaid valikuid pakkunud, aga tulemused? miks sa arvad, et sul oma pakkumistega paremini vedama hakkab?
asi pole ka selles, et siin poleks tõsiseid naisi, kes midagi tõsist teha ei tahaks. on, aga
mulle tundub, et tõsisemad teavad seda, mida kuulutused endas sisaldavad ja enam neid ei loe. ja kui kuulutusi ei loeta, siis ei leia nad sealt eest ka sinu pakkumisi ja seega pole sul ka vastuseid. miks sa arvad, miks ma soovitasin sul naiste kuulutusi vaadata?
peale teenusepakkujate ja rahaotsijate seal eriti kedagi ei kuulutagi. teised on kas pettunud ja proovimast loobunud (ei taheta ennast teenusepakkujate vahel reklaamida) või saavad teisiti hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 10:11
Utha, jälle nii pikalt!? Püüa kuidagi lühemalt. Seotud, unustasin sulle alguses mainida, et iga uus postitaja siin võetakse alati pihtide vahele. Üritatakse sind lolliks teha, seda ilmselt selleks, et ise targem välja paista. Seda süüdimatult ja alati samade isikute poolt. Nimesid nimetamata
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 10:30
piuks kinni!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 10:40
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 11:20
seotud: mis sa siis tegelikult tahad? minna Spasse, seksida või lobiseda tunde? iha jutukas võid 24/7 lobiseda, selleks ei pea kuulutust panema Foorumis võid kah tunde lobiseda. Spasse vist siiski keegi ei tule... vähemalt mitte kuulutuse peale. Ikkagi pead tegema personaalse pakkumise mõnele naisele, nii et mul on igatepidi õigus.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 11:27
ma olen ka mishaga sama meelt. selle asemel, et korraks vaid keegi endale kuskile seltsiks kutsida, loo endale parem meeldivaid tutvusi. tee muud juttu, arenda tutvust ja kui teie huvid sobivad, siis minge, kuhu tahate. mina nt tunnistan, et tunneks ebamugavalt. kuna mind need kohad ei huvita, siis ma nende eest ei tahaks ka maksta ja lasta kellelgi teisele seda minu eest teha.. ainult selleks, et talle seltsi pakkuda (endale ka muidugi). tundmatuga ikkagi ei taha minna.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:14
parmaleikin - kuulutan, kirjuta ja kohtun. Ja annan kindlasti teada, kuidas läks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:20
utha - Sinu pikale kirjale vastan lühidalt. Ma ei ole kordagi siin palunud abi. Loe esimest postitust!
Kuulutuse lugemisest - kui pärast kuulutuse üles riputamist kasvab märgatavalt ankeeti vaadanute hulk, näitab see seda, et kuulutust ka loetakse. Ja nüüdseks on sellele ka reageeritud ja potensiaalseid tulijaid on ka tekkinud, seega hakkab asi vilja kandma.
Olen teinud tähelepaneku, et pigem loetakse kuulutusi, kui foorumit. Siiani on foorumisse kirjutanud väga vähene hulk inimesi ja kogu see teema on viie - kuue inimese poolt kirjutatud .
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:21
kas sinu kontot vaatavad naised või mehed? pakun, et mehed on enamuses
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:27
misha36 - Sa oled siin pikalt teemas olnud, kuid Sa pole siiani ära tabanud, mis on minu kuulutuse eesmärk. Mina seda ka Sulle enam lahti seletama ei hakka, katsu ise pihta saada. Juhul muidugi, kui Sa üldse tahad asjale pihta saada. Paistab, et Sinu eesmärk on vaid tolmu üles keerutada.. Isegi minu küsimus, mille eile õhtul Sulle esitasin on siiani vastuseta
Jutukas lobisemisele eeldan siiski inimestega silmast silma lobiseda. Küllap on need ealised iseärasused . Minupärast ten seda kasvõi SPA saunas või basseinis või kus iganes.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:35
miks sa siis ihas oled kui muidu kõik hästi minu eesmärk on näha kas mul on õigus või ei ole. mis see teema mõte muud ongi, sa juba ju ütlesid ära et nõu sind ei huvita, see on õpetamine ja sulle ei meeldi nö isalik õpetus ainuke kes hetkel seda teemat tõsiselt võtab, oled sa ise.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:43
misha36 - Mul ongi kõik hästi . Kas Sa arvad, et peaksin nüüd hommikust õhtuni SPAs istuma . Iga asi omal ajal.
Teemat võtangi tõsiselt, võtan tõsiselt seda osa, miks ma selle teema tegin. Ülejäänud on lihtsalt huumor, kaasaarvatud Sinu postitused .
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 12:51
ma arvan et sa võiks olla hoopis aus. sul pole naist kellega minna spasse ja sa pole ka tüüp kes suudaks tutvuda spaas olevate naistega. nii räägigi, usu, naised usaldavad sind palju rohkem. aga kui sa kõik ise farsiks keerad, siis küsivad kõik: miks sa siis ikkagi kuulutad ja lausa teema lõid. inimesed pole ju lollid 3200 kuulutust on mees otsib naist. spaa pakkujaid on seal 10neid, reaalseid pakkujad äkki polegi. iga teine pakub seal raha, üks lausa 800 € nädalas iha on kuulutamiseks väga ära devalveerunud koht.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:08
kuidagi väga närviliseks muutub siin.

seotud - sa ju kirjutasid ise algul, et palud teavet ja et sind huvitavad vanemad ja kogenumad tegijad - oli nii või ei olnud? sinu postitust lugedes ma eeldasin, et sa tahad teada saada, millele naised siin vastavad, mis neid huvitab jne. eks sellest oleneb ju natuke ka sinu edu kuulutamisel. parem on teada. nii et nimeta seda ise kuidas tahad, aga sisuliselt sa palusid siiski teistel ennast abistada. see on normaalne. ma ei saa aidata sind selles, kuidas rohkem vastuseid saada/naisi spa-st huvituma panna või neile sind meeldivamaks muuta. seega andsin ainult hinnangu sinu tegevusele ja kirjeldasin praegust olukorda. paar soovitust oli ka, aga rohkem naljaga pooleks. see oli minu arvamus. sulle lutti suhu panema ei tulnud ja pole ka arvanud, et sa ise hakkama ei saa.

mis puutub sellesse, kui palju foorumit või kuulutusi loetakse, siis vaata, kui palju on siia teemasse tehtud postitusi (üle 80). ja kui palju on olnud vaatamisi - 458 sain ma praegu kokku. edasi võid ise oletada, kui paljud neist sinu kontol käisid ja sulle kirjutama asusid. ma arvan, et veidi siiski loetakse teemasid ka. sa oled tähelepanu saanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:10
misha36 - kalla endale uus kohv ja tõmba üks pabeross Rahustab maha äkki.
Kui mul oleks mure naiste sebimisega, siis ma oleksin teinud hoopis teise teema hoopis teises kohas
Kirjutan siis Sulle veel korra, mis eesmärkidel ma selle kuulutuse panin. Oli reede ja tekkis mõte SPA sse minna. Lõõgastuma pärast pikka töönädalat. Mõte arenes sinnamaani, et miks sinna üksi minna ja paningi siia kuulutuse. Kuulutus oli ilma tagamõtteta.

Ehk saad aru ja kui ei saa, siis ära seda teemat siin rohkem risusta, eksju
Ja Sinu provokatsioon eelmises postituses jääb nüüd küll vastuseta
Las ma jään Sinu jaoks üheks mõtetuks kinniseotud tüübiks, kes ei suuda isegi naisi sebida ei siin ega SPA s
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:13
seotud, saad nüüd aru, mida ma enne silmas pidasin? Nii juhtub siin iga postitajaga, olenemata teemast.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:15
Misha, küsimus oli ju: Mehed, kui palju te vastuseid saate oma kuulutustele?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:32
terasmees1 - lihtne ju, aru ma ei saa, miks neil selleni niipalju aega läheb, et sellest aru saada.

Mina olen aru saanud, et nad ei tahagi saada ja nad tahavadki mämmutada ja uue tulija proovile panna, võimalusel maatasa teha Jõudu neile!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:34
terasmees: väga palju ei saa, selles iva ongi. mehike nüüd võttis nüüd kole isiklikult kõike, lausa oma sidumise on mängu toonud, aga see pole ju teema, teema oli siiski kuidas saada kuulutusele rohkem vastuseid. tegelikult mehike ei tahagi teada või mina ei saagi aru mida ta õigupoolest tahab. teemas ta ju ise kirjutas, et vastuseid oli üks ja seegi ei läinud kasuks. milleks siis veiderdada nüüd?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:37
utha - terasmees1 tõi asja pointi minu eest lühidalt välja. Ta ainuke, kes on asjale pihta saanud, peale minu . Mina muidugi oleksin lasknud veel pisut teemal kedrata ja siis ise seda meelde tuletanud, mis teema mõte oli

Mis puudutab aga foorumit, siis antud teema on kirjutatud suuresti viie inimese poolt - misha36, terasmees1, parmaleikin, utha ja teemaalgataja. ühe postituse on lisanud ka kasutaja apelsin ja kaks posti kasutaja foxy. Seega kokku seitse.

Olgu öeldud, et minu kuulutusele on hetkel reageerinud pisut rohkem kasutajaid
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:38
miks sa seda keelt koguaeg näitad foxyst ma saan aru, ma kujutan ette mis kirjad sulle postkasti kohe lendasid. aga näed siis, tänu meile sinu teema areneb, sa saad külastusi ja kõik on häpi. võiksid kirumise asemel hoopis aitähh öelda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:45
et terasmees ja tal oli isegi point olemas? ahsoo. jah. ta on meil jah eriti tark (esi)lammas, karja parim. oskab tagajalgadel seista jne. kuula teda kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:46
Kurb, et foorumi on vallutanud väid suured õpetajad ja targutajad.
Siiani on foorumi tulem minu jaoks 0 olnud.
misha36 -
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:49
aga miks sa siis teema tegid, kui sa teiste "targutusi" kuulata ei taha? ausalt ma ei saa ka aru, mida sa siit siis tahad. mittemiski sulle pole sobilik
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:50
utha - ma tulin siia pisut teistel eesmärkidel, kui foorum siiamaani pakkunud on. terasmees saab vähemalt aru, mis on antud teema mõte.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:50
vasta nüüd uthale, miks sa tulid tema foorumisse?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-14 13:51
utha - vastus Sinu küsimusele, miks ma siia teema tegin - "Mehed, kui palju te vastuseid saate oma kuulutustele?"
˅ näita rohkem ˅