Foorum
2012-01-20 22:13
Uuesti teema algus.Kui mees soovib kutsuda daami spaasse,siis on ju loomulik,et mingit seksi see kutse ei sisalda.isegi mitte viidet seksile.Pigem tahab mees veenduda,et naine on piisavalt heas vormis.Niisama aega viita ja spaas käia pole palju tahetud,kutsuja kulul muidugi.Seks on eraldi teema,selle eest tuleb ikkagi maksta.Kui maksta ei soovi,siis võib niisama aega veeta.Spaas,restos,klubis jne.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:57
Näe Katsil vist söömiseks teised lõuad
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 14:22
kuulutus rubriigis mees - naist
Kuulge naised. Kas tõesti on olemas mehi kes maksavad kaaslase eest. Noh lähed teatrisse ja ostad ilusa tibi endale kõrvale paariks tunniks

Ju siis on nii loll ja mudakole mees, et muul moel kaaslase leidmine on mõeldamatu. Ja pealegi? Kas naine peab oma kulu ja kirjadega kohale tulema? (Buss või takso või bensiinikulu + parkimistasu)
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 15:41
aga kuidas näeks sellisel juhul välja mehe poolt kulude katmine?
oletame, et teatrisse palutud naisterahvas elab linna teises otsas ehk siis kokkulepitud kohast suht kaugel ja peab sinna kohaleminekuks kasutama ette tellitud taksot või mingit muud mugavamat traspordivahendit. eeldame, et naine valib mugavuse pärast siiski takso ja on sellest ka teda ootavat meest eelnevalt teavitanud. naine istub taksosse ja saabub teatri ette, tasub arve ja laseb taksojuhil endale tsheki anda. teatriuksest sisendes naeratatakse riietehoiu ees seisvale mehele ja ulatatakse sisenedes talle mainitud tskekk (kas enne antakse tsekk ja siis teisele käsi või peaks enne kätlema ja siis....?), mis peale mees libistab naeratades selle oma taskusse ja aitab naisel mantli seljast. selle toimingu käigus vahetatakse teineteisega ainult pilke ja edasi suundutakse juba saali poole etendust vaatama, mehel taskus tsekipaber krabisemas ja naine on kohustustest maksta prii. arvatavasti tehakse vaheajal talle välja. ilmselt millalgi teisele päeval peale teatris käiku helistatakse või kirjutatakse ja lepitakse kokku, et mees kannab raha, mille naine oli kohaletulekuks kulutanud, naise kontol tagasi. sularahas vist keegi enam ei arvelda.
midagi sellist? või eeldame mehelt, et ta peab omama kindlasti isiklikku transporti (oma autot) ja ise sellega kodu ette või lepitud kohtumiskohta talle järele tulema?
ja kui tullakse liinibussiga, kas siis peaks mees bussipeatusse naisele vastu tulema (juhul, kui naine on tulijaks) või ta ise bussi peale saatma? et oleks viisakam. kuigi need bussipiletitega arvedajad on arvatavasti ka muidu kahtlased ja vaesed/vaesemad tegelased ning need ajavad ka oma rahaasju ju teistmoodi. ei tea, kas neid saabki usaldada. aga aus, kuid vaene mees on kindlasti ostnud enne kioskist naisele ka pileti või kaks ja liinibussi sisenedes pakub ennast neid komposteerima. naine saab oma pileti või siis palub mees need pärast endale anda ja tagastab naisele piletite eest makstud raha (kas siis lunas või arvele kandes).
mis?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 15:45
See sõltub meesterahvast ja käitumisoskusest ning suhtumisest. Härra kas toob ja viib daami või organiseerib takso tulekuks ja minekuks. Pole just keeruline daamile takso juurde vastu tulla ja taksojuhiga arveldada. Kui kutsujaks on meesterahvas ja pole kokku lepitud teisti.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 15:53
jah viimane sinu poolt pakutud variant, et mees korradab ise takso ja maksab juhile otse, on parem. natuke aega hiljem oleks selle just ise lisanud aga said must ette.
ma ei kujuta ette naist tsekiga teatrisse sisenemas või seda mehele ulatamas. koomiline tundub ja samas ebamugav olukord. kuidas peaks sedasi siis veel suhtlema. piinlik vaikus selle koha peal, kus tsekke vahetatakse? vaevalt keegi seda tahaks.
loomulikult saab asju viisakalt ajada, aga liinibussi kasutades ilmselt see variant, et mees tellib bussi kohale ja maksab kinni, ei käivitu. v.a juhul, kui mees ise bussipargi omanik pole või bussijuht ja üldse, milline daam tuleks selle peale, et kasutada ühistransporti fui
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 15:56
mida iganes ,tegelikult mees kes mu kuskile bussi või rongijaama tarib või saadab , saab automaatselt kinga
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:01
vaat kus pipsid. ma olen suht pikalt oma elus tudeng saanud olla ja ausalt ma isegi armastan rongijaamades ootamist bussijaamade vastu ei ole ka mul midagi olnud. kui on vaja kokku saada, siis ka saadakse kohast olenemata
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:04
ja kui mees on see, keda mulle vaja, siis ma ei karda ka jalgu kulutada kohale jalutamiseks. ei mingit erilist kulu.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:09
Tullakse kohtingule iga ilmaga,nii jalgsi,trammiga,trolliga, bussiga,kes veidi rikkam ka taksoga
Tallinnas oma autoga pole üldse meeldiv sõita,kuidas siis veel drinki teha ja tagasi sõita
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:15
Utha... Vat see ongi, et minu puhul on see nn tudengi-, rongi-, bussiaeg ümber saanud (igasugu asju on tehtud ja nähtud). Samuti on olnud piisavalt inimesi kellega kohtumiseks polnud ükski ettevõtmine liiga kulukas ega raske.

Aga teemasse tagasi. Nüüdseks, tõtt-öelda... Kui härra mu teatrisse kutsuks ja paluks ühistranspordiga kohale loksuda... Teatrikleidis jne.... Ma ei viitsiks vastatagi
Samuti on võimalik viisakalt daamile ulatada ümbrik mõistliku summaga ja selgituseks lausuda, et see on sõidukulude katteks juhul kui naine oma sõiduriistaga kohale peaks tulema. Nagu ma eespool mainisin, see sõltub kõik sellest kuidas härra käituda oskab nii, et see kummalegi poolele ebamugavust ning piinlikkust ei valmistaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:21
Küsige Demilt, ta seletab kuidas kapipeded endale naiskaaslasi rendivad.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:24
See on hädavajalik nende jaoks ja üsna suure tõenäosusega aseksuaalse taustaga ettevõtmine. Erinevalt heteromeestest kes kui peaksid sama teenust kasutama ... terve aja muust ei ole võimelised mõtlema, kui sellest kas ja kuidas tibi rendirahale lisa maksmata veel voodisse ka saaks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:42
aga mul tekkis senta poolt siia kopeeritud kuulutust lugedes hoopis teine idee. miks te arvate, et selle üles pannud mees üldse seda silmas pidas, mida teie arutate. ühest küljest räägiti kaaslase eest maksmisest ja teisalt tema ostmisest teatud tundideks. minu arust on need kaks ise asja. te räägite praegu teatris käimisest ja sellega seotud kulude viisakast katmisest, aga mulle tundub, et maksmise või ostu all peetigi silmas kinni makstud naisterahvatest, kes vabatahtlikult teatud summa eest teatud mehi nende poolt valitud üritustel saadavad. kui ma ei eksi, siis sedalaadi „renditeenust“ kutsutakse siin sponsorluse pakkumiseks.
mitte eriti ammu tutvustas üks teine naisterahvas siin seda poolt oma elust ja nimetas isegi need rahasummad, mille eest ta oli valmis mehi saatma.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 16:48
Jah, tegelik sisu ongi, et kuulutaja ei mõista miks keegi peaks kaaslase rentima. Rendivadki need kes muul moel kaaslast sellisesks ettevõtmiseks ei leia ja nagu ma ka tean, geyd. Kusjuures sageli kasutatakse sageli ühe jama saatja teenuseid.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 21:59
Selle Utha välja pakutud teatrisse saabumine....härrasmees ootab daami juba trepis ja tegeleb ise taksoarvega.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:14
Mis taksod ja trammid.
Milleks siis autojut on?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:17
Õige tähelepanek.Igal soliidsel firmal on suhe teenust osutava autofirmaga.Need sõidutavad kohale ja arve lisandub lihtsalt kuumaksele.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:17
Õige tähelepanek.Igal soliidsel firmal on suhe teenust osutava autofirmaga.Need sõidutavad kohale ja arve lisandub lihtsalt kuumaksele.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:19
Ei ei.
Litsid sõidavad oma autodega "taksodega" ringi.
Iga normaalne mees saadab auto ikka daamile järgi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:21
Kuidas eristad tipplitsi daamist?...
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:23
Daam rahast ei räägi. Daam ei teagi, kas maksti või mis värk üldse oli. Daam lihtsalt on.
Pärast, siis kui kulinad on küljest maha võetud ja "daam" oma pekivoldid lahti rullib. Siis artab vbla oma maadamiga või mõne muu jorsiga seda rahavärki, kes palju sai jne jne..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:34
Sul on vale arusaam.Daam ei räägi rahast MEHEGA.Kõigi teistega küll.
Evelin Ilves räägib ka rahast..ta on daam.
Elizabeth I räägib rahast,ta on damè.
Vahe on selles,et daam ei kohtu mehega,kellega peaks rahast rääkima.See voolab ise.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:38
mis moodi siis pere eelarvet planeerida , perekond tähendab pisut muud ikka ,jagamist .
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:40
Maarika, nüüd sa räägid tavalisest harilikust koduperenaisest. Siis räägitakse jah kõigest värgist.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:42
Ideaalis täidab pere eelarvet mees,ilma plaanita.Vastasel korral ei ole tegu ideaalse perega.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:47
nagu aru saan ,siin koduperenaised seksivad pere eelarve aukude lappimiseks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:49
See on üksikemade pere eelarve probleemid.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:59
Üksikemasid ei ole ju tegelikult olemas.Nad saavad raha oma laste isadelt.Kui ei saa,siis on lihtsalt lollid.
laps tasub teha ikka võimeka mehega.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 23:08
Nii imelik, kui see ka ei oleks, aga Chocol on sellesosas õigus.
Mida kurat te trukite suvaliste jobudega tited taha ja siis on häda käes. Otsin sponssi. blaa blaa. Loosungiga olen uhke üksikema.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 23:11
üksikema on ainult staatus,mis ei kajastu rahas.
Kohus töötab.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 23:37
eriti ülbed arvamused. ärge üldistage
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 23:44
Inetu tõde.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 00:21
Avalikkuse silmis olen mina ka üksikema
Tegelikkuses...mu poeg on rikkam kui emanus kodanikke.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 00:30
Kauaks seda vanat rasva ikka jagub. Küll mõni tibin ta kuivaks tõmbab.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 00:45
Selleks ongi Loodus talle valinud õige ema.
Kõik on proportsioonis.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 10:28
Demi, sellest kui õige see ema on, räärime kahekümne aasta pärast. Tibusid loetakse ju sügisel.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 13:36
Tahan öelda vaid üht..sa võid ükskõik millise NAISE kuulutusele kirjutada nii viisaka ja kena kirja kui oskad, kuid NIIKAUA kui sa oled "pilditu", pole sul ka peaaegu mitte mingisugust lootust vastust saada! Ma tean seda omast kogemusest!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 13:58
Loogiline, sest pilt on esmaseks kinnituseks ankeediandmetele. Siin on liiga palju neid, kes vett sogaseks muudavad. 30000 aktiivselt kasutatava konto taga on kuskil 5000 inimest ja pilditu konto puhul pole teada, millise juba tuttava tegelase varikas see võib olla.
Pealegi võib pildivalik inimest väga hästi iseloomustada.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 17:22
maccau: Kas ikka vastab tõele? Minult said ju vastuse.
Üldiselt aga jah, pilditutega eriti kontakteeruda ei soovi, lihtsalt teid ( pildituid ) tutvudasoovijaid on siin nii palju et eriti ei viitsi välja selgitada kes ja mis te olete, koguda tundmatute meeste pilte kuskile mailile ja siis meelde jätta kes nad täpselt just siin on, eriti kui kuulutades hulgaliselt vastukaja saad ja siis mitu kasutajat ühelajal mailile oma pilte saadab, iha kasutajatunnust juurde mitte lisades ja siis sina pead nuputama kes millise pildi/pildid sulle saatis. Milleks naistele selline vaev?
jotimehe väidetele lisaks et paljud meeskasutajad on ennast esitlenud fake-pildiga, suhtlemisel on selgunud et pilt on kuskilt tõmmatud või siis väidetavalt sõbra oma ning nende najal üritatakse tutvuda, mis on pannud mõtlema et kui inimese tutvumise soov on tõene ja jõutakse kohtumiseni, siis kuidas seletada mitteklappuvust, näit. on lisatud mingi musklimehe viimseni pumbatud lihastega pilt kuid kasutaja ise pole pooltki sarnane.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 18:57
No paljud üritavad kindlasti ka meilitsi netist tõmmatud pilte saata, aga selliste äratundmine on ju imelihtne
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 19:17
On olnud juhuseid kus minuga on tutvumas suhteliselt nägus noormees, pilt üleval ja puha. Pärast mitut kirja ja vahest koguni mitmepäevast kirjavahetust kui olen hakanud rohkemate piltide üle huvi tundma, on antud mulle oma kasutajad ( facebookid ) teistesse portaalidesse ja sealt on selgunud et minuga suhtlejaks on absoluutselt teine inimene kui see kes on siin esitletud. Näitena võiksin tuua mõned ajad tagasi suhtluse ühe " noormehega " siit kes lõpuks enda facebooki andes, osutus suhtes olevaks, keskealiseks meesterahvaks, kes oli isegi kena kuid mina suhtlesin ju siiski omastarust siin kellegi teisega Küsimise peale kelle pilt siis siin on, vastas mees et sõbra oma ja teeb tema kulul pulli.
Sellised asjad on teinud suhtlemise äärmiselt ettevaatlikuks Juhul kui on tekkinud kahtlusi kas isik siin on ikka sama kes pildil mille ta saadab, olen palunud neil ennast Jututoas kaamerast näidata.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 22:48
No aga miks ei või siis suhelda, sellisega nagu siin ennast näidatakse?
Ega siis kohtuma ei pea.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 23:04
Inimesed kes kontakteeruvad, soovivad siiski ka reaalset lävimist, antud juhtumil meesterahvas tuli ju tutvuma, soovides ka kohtumisi, ainult et kohtuma oleks pidanud sootuks teise isikuga
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 10:49
Teise inimesena ennast esitledes on see ju valetamine? Valetad ennast kellekski teiseks? Kui ühel poolel reaalset huvi kohtumiseks pole ja teisel poolel on siis milleks peaks kulutama kohtumisest huvitatud inimese aega esinedes kellegi teisena?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 10:55
Mõte.... kui 44 aastane mees kirjutab tutvumiskuulutuses sellise teksti: . Armastust on vaja. Ilus, kaunis, meeldiv, suur, puhas, usalduslik, romantiline... Vaat sellist armastust. Tabula rasa...
Kui reaalne on sellises vanuses Tabula rasa???
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 10:58
Tubli senta Sa arutled juba nagu meie kuumalt armastatud analüütik
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 12:03
Kas naistele on mõtlemisvõime keelatud?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 12:10
millest seda järeldad
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 12:24
Tunnen Su pöördumises irooniat
˅ näita rohkem ˅