Foorum
2012-05-21 16:00
No ega see 44-aastane ju endavanust pea otsima. Kas 16-aastased on otsa lõppenud Eestimaalt?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-21 16:50
Kas 44 aastane mees on/võib olla/suudab olla või alustada tabula rasa?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 14:23
sentakene - iga uus armumine võib olla tabula rasa, seda eriti naiste puhul ja sellel hetkel unustatakse kõik muu ja ollaksegi puhas leht kui kauaks, iseasi - ehk hommikuni
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:20
Tere kõigile!
Minul teema juba ununenud ja pole seda ammu lugenudki, kuid täna tekkis minu postkasti pikk kiri ühelt naiselt, kes arvab, et selline kuulutus, millest kogu see arutelu siin alguse sai on igati normaalne. See pani mind uuesti sammud foorumisse seadma ja mis ma näen, teema on omasoodu edasi arenenud. Jutt on küll sootuks uue suuna võtnud.
Lugesin kiiruga värskemad postitused läbi. Kas daam/ naine peaks tulema kohtingule bussi või taksoga? Minumeelest ei peaks. Kui mees on juba kutse õhku visanud, siis kannab ta ka selle eest hoolt, et kutsutav ei peaks bussi ootama või taksoarveid maksma. Kui kutsuja ei oma oma autot, siis saab ju daamile/naisele taksoga järgi minna Kas daam/naine peaks maksma teatripileti või SPA pileti eest? Ei pea. Jällegi sama lugu - iseenesest mõistetav, et kogu rahalise poole eest kannab hoolt kutsuja, ehk siis antud juhul mees. Ja arvan, et kui ettepanek vaba aega veeta tuleks daami/naise poolt, siis ikkagi peaks arved tasuma meespool. See oleks kuidagi kummaline, kui maksmise hetkel hakkab igaüks oma arvet maksma ja hakatakse kokku lugema, mitu kooki keegi sõi ja mitu kohvi jõi.
Aga loomulikult, mehi ja daame/naisi on ju igasuguseid.
Ja veel. Daami/naise välja kutsumine ei pea alati tähendama seda, et mees üritab seksini jõuda. Kuid siinne keskond on juba kord selline ja naised on kahtlustavaks muutunud ja arvavad, et kui neile midagi välja tehakse, siis oodatakse ka "vastuteenet". See ei ole alati nii.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:56
Ei pea, kuid üldjoontes ikkagi loodetakse et peale esimest istumist, kohvitamist kohe asjaks läheb vähemalt selliste portaalide puhul, muidugi oleneb inimesest/inimestest kuidas ja milles kokku on lepitud ja leidub ka neid kes lihtsalt suhelda, olla, vaba aega kellegagi sisustada soovivad, alati pole ju eesmärgid ühesed.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:03
Just selles ongi häda, et naised nii arvavad. Ärge arvake! Keegi ei hakka ju midagi vägisi tegema.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:24
Paraku te naised selle meeldiva ajaviiteni ei jõua, kuna te lihtsalt ei usu sellise sisuga kuulutusse ja nagu foorumi arutelu näitas, üritate te meid, mehi lihtsalt maha trampida oma jutuga.
Aga olgu öeldud, et mina ei kaotanud selle kuulutuse ja foorumi teemaga midagi, pigem võitsin ja usun, et palju oli abi ka siinsest keskuselust.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:47
Portaal ei ole millegis süüdi, kõige taga on ikkagi usaldus ja see mida ja kuidas siinsed asukad mõtlevad ja eks igaüks mõtleb ju vastavalt oma rikutuse astmele.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:52
Mina ei arva,et kutse kuhugi tähendab varjatud seksi.Kui mina seda ei paku,siis seda ju ei toimu.
Seotud.....sa saad siin naiste seas väga popiks Sul on õiged põhimõtted.
meeldetuletuseks eetikakoodist...kutsuja maksab.Kõik.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:55
Ja jah, populaarsus aina kasvab . Eetikakoodeks pole siin foorumis küll kuidagi aukohal, vähemalt mulle tundub nii. Palju tarku inimesi koos, üks püüab teist oma tarkusega üle trumbata ( see ei käi muidugi kõigi kohta ).
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 00:06
Vot nii.Mina lähen mr.Seotud`iga spasse.Muljeid ei jaga.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 08:20
Paraku te naised selle meeldiva ajaviiteni ei jõua <--- kirjutab seotud. See on üldistamine. Olen paarile kultuurilise ajaveetmise kuulutusele vastanud ja saanud nii mõnegi suurepärase kontserdi- või teatrielamuse
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 08:29
Ma ei tahagi öelda, et kõik ei jõua, kuid enamjaolt on sellist pakkumist lugedes suhtumine ikkagi kahtlev ja mõeldakse niiöelda halvimat.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 12:00
Eks need naised ole samuti seinast seina Ükskord kutsusin ühe daami lihtsalt kohvetama ja juttu rääkima.Pärast kohtingu lõppu oli naine imestunud,kas ma sexi ei tahagi Vastasin,et täna mitte.Jäi mulle imestunult otsa vaatama selle vastuse peale..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-24 12:25
Eks see naine oligi seksi peal väljas, aga küsida ei julgenud ennem, lootis et haarad ise ohjad.
Tont neist naistest aru saab
˅ näita rohkem ˅
2012-05-30 09:25
http://www.iha.ee/index.php?mode=member&ap=1&id=133314 ärimees?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-30 10:03
RichUncle ,vot selline kasutaja ,kui nüüd jälgida demi teooriat ,siis see konto on tyng.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-01 16:30
kinnise osakonna haige koju käima lastud või




inksuke112
2012-06-01 15:56:13
ilma kummita ootan teid tana kohe praegu elan viljandimaal hallistes linnasildist paremat katt esimene maja kes ees see mees
˅ näita rohkem ˅
2012-06-01 18:17
Mis seal imelikku kui inimene nii avameelselt end kuulutab Küsimuse kohe vähem ja pole vaja pikalt lahti seletada,kellega on tegemist
˅ näita rohkem ˅
2012-06-01 18:33
See on tegelikult inimene, kes elab hallistes, aga linnasildist vasakut kätt kohe esimene maja
˅ näita rohkem ˅
2012-06-01 18:38
Otsib meest?Kiiremad saavad auhinna ka või?
˅ näita rohkem ˅