Foorum
2013-02-27 23:06
ahh, jõuad sa kah alati selle kiireltmuutuva moega kaasas käia...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:09
ma olen alati see oldskool mees olnud
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:15
Ikka-ikka peab kaasas käima, kuis siis muidu

Hmm...oled w
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:21
Vanasti öeldi, et karvad on selleks, et pimedas õige koha üles leiaks. Aga nüüd pole ju karvad enam moes....
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:24
sellepärast mood mulle ei meeldigi
muutub, raisk
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 23:48
mis te seletate, tänapäeval on oldskuul ja retro väga moes

aga metsa meeldib mulle ikka vabas looduses käia, tekiall võiks ikka igav liiv ja tühi väli olla, erandkorras lepiks ka väikse oaasiga keset kõrbe
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 01:58
Pole küll naine aga kaasa räägiks küll. Töötul inimesel võivad olla mõned plussid. Näiteks on tal aega mõtiskleda, raamatuid lugeda, filme vaadata, ehk siis temaga võib olla huvitavam suhelda kui just 6x12 tundi tööd teinud korraliku inimesega kes püüab ennast laupäeva õhtul kiiresti täis juua korraks töönädala unustamiseks ja et esmaspäevaks jälle töökorras olla. Rõhuga sõnal"võib" sest inimesi on ju seinast seina. Ka on töötul rohkem aega sinuga tegeleda.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 12:08
kas töötu peeretab teisest otsat kui see kes tööl käib? töötuga suhet luua oleks isegi parem - rohkem aega ja suurem vabadus reisimiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 16:50
Kui tegemist on töötu miljonäriga, siis küll. Aga kui tegemist on töötu ja vaese mehega, siis ei reisi temaga küll kuhugi.

Tõsi, töötus võib olla ajutine ega pruugi midagi tähendada. Nii mõnigi värske töötu võib olla kaugelt jõukam kui mõttetul ametikohal virelev tüüp.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 17:14
brillamento, nii materialistliku isasega ei tahaks ka siis tegemist teha kui ta t6epoolest miljardär oleks, mehega kes kirjutas
2014-04-27 16:50:50
Kui tegemist on töötu miljonäriga...
oeh, mida vähem on mehel raha seda rohkem on tal ju m6tteid, mida rohkem on m6tteid seda arenenum on aju jne
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 17:35
võib-olla püüdis yandex väljendada oma mõtetega midagi muud, kui ta ütles.
äkki oli yandex´il möödanikus selline suhe, kus aeg koos olemiseks minuti pealt paika pandud oli ning kus reisiplaanid töörügajatest paaril vabaduse puudumisel kokku varisesid. muidugimõista oli see üks võimalus mõtete tõlgenduseks. põhjust töötavaid või jõukaid mehi „vihata“ võib olla teisigi.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 17:36
Mida vähem on mehel raha, seda rohkem võib küll mõtteid olla, aga ilmselt on need tühjad mõtted, kui neid pole rahaks muudetud.
Ilma mõtlemata, palja lihasjõuga võivad vaid mõnede spordialade esindajad suuri summasid kokku ajada. Aga neid on vähe, sest tänapäeval on ka tippsport paras ajude keppimine.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 17:48
Oh ei, Utha, olen oma hobide t6ttu kokku puutunud näiteks nendega Eestis, kes saavad küllaltki k6rget palka. Teevad sama, mis on mu hobi ja inimlikust aspektist vaadates ei paista nende peades peale koodide muud olemagi. Sama ala töötuga kokku puutudes aga oli pilt sootuks teine.
jfjm, see, kas m6tted on tühjad v6i täidisega ei s6ltu rahakoti paksusest ju vaid sellest, millest siinne portaal ei pidavat olema, nimelt haritusest
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:04
Aga paljud töötud võlgnevadki enda saatuse hariduse või harituse puudumisele.
Ja mõne töötu ajnsaks mõtteks on, kust saada raha järjekordse Walteri tarvis.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:08
jfjm, walteri osas on sul väga 6igus, sellised aga paistavad silma juba, khmm, kui nad üldse netti pääsevad, oma k6nepruugi, kirjapildi ja miks ka mitte fotode järgi.
Muidugi ei ole ka kellelegi otsaette kirjutatud kelle/millega on tegemist aga esmamulje petab harva.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:29
ikkagi ma hästi sellest raha contra mehe ideekus suhtest veel aru ei saa.
vihjan järgnevale mõttekäigule: mida vähem on mehel raha seda rohkem on tal ju m6tteid, mida rohkem on m6tteid seda arenenum on aju jne

ma mõistan siit praegu nii palju, et on olnud keegi lahtise mõtlemisega, mitte kõrgepalgaline, vaid töötu mees, kes on võimaldanud seni elatud elu teist külge näha, on omanud aega, suuremat vabadust, reisinud selle ajaga palju jne. mees, kes pani endast vaimustuma, aga seda vaimustavat meest enam ei ole. ikkagi midagi ajutist vist.
kas töötu leidis töö?
kas ühest erandlikust kokkupuutest saab veel seda järeldada, et suhe töötuga mehega on palju parem - rohkem aega, vabadust jne ? kas töötus ikka näitab mehe puhul tema suuremat ajupotensiaali? suhteline. ma oleks ettevaatlik nii üldistavate järelduste tegemisel.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:39
Utha, ma pean seda silmas, et mida rikkam seda enesekesksem ja upsakam
50% pikaajalistest töötutest tegelevad aga eneseharimisega ja leiavad selleks tasuta meetodeid milliseid netis küllalt jagub.
Mu arvamused ei p6hine vaid ühe v6i kahe isendi teadmisel/tundmisel. Eestis elades olin ise vägagi pikaajaline töötu ja seega nendega kokku puutunud.
Muidugi tuleks olla ettevaatlik ja vahet ei ole isegi kas mees käib tööl v6i mitte, pigem oleks vaja ta pööninguolukorda teada
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:45
yandex, siinsetel töötutel on peale Walteri veel teine mõte: kuidas ilma rahata seksi saada, sest need naised, kes raha ei küsi, on hirmsad valijad
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:52
aga head asjad siin ilmas on siiski tasuta jfjm
need nö mehed kes valimatult ettepanekuid teevad, neil ei paista peakolus muud opeale selle olluse olema mis tavaliselt munandites asub. Neid ei pea ju valima
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:58
Palju see töötu abiraha on ka praegu?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 18:59
nüüd jõudsime alles mõtte õige tuumani
sellest järeldub, et alati on vaja küsida üle ja lasta väited lahti rääkida, sest esialgu öeldud mõte ei pruugi üldse see õige mõte veel olla. see tuleb alles kuskile keskel välja, mida tegelikult öelda taheti.

mis puutub enesekeskusse ja upsakusse, siis see võib sõltuda kasvukeskkonnast. sellest, kui jõukusest saab mitte vahend enese arendamiseks, vaid vahend, mille abil ennast tõestada ja näidata oma paremust. seda, et sul on suuremad eelised teiste ees, rohkem vara, naisi jne. näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 19:52
Justnimelt Utha. Mida rohkem on isendil raha seda enam ta m6tleb, et rahaga saab k6iki sigadusi ka kinni mätsida.
Tööl käiv isend aga pahatihti peab end paremaks kui liigikaaslased ja seda eriti majanduskriiside ajal. Mul v6ib seda hea siit Saksamaalt kirjutada küll aga ega tegelikult siin asi teistmoodi ei ole, lihtsalt sissetulekute ja hindade vahekord on märgatavalt parem kui Eestis. Siin on aga sama lugu nende töötutega.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 20:47
Mina ei pea end rikkaks. Seetõttu pean ma tööl käima, et tagada elementaarne elukvaliteet. Ma ei tahaks elada oma vanemate juures ja veeta kogu aeg tasuta koolitusi otsides. Ma tõesti tahan reisida ja vahel kusagil pubis, klubis, restoranis, teatris või kinos käia. Ja ma ei tahaks olla mingi jõuka naise toyboy.

See ei tähenda mingit kõrkust või ülbust või midaiganes Sa kirjutasid. See tähendab, et ma tahan olla vaba ja sõltumatu indiviid. Normaalne ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 21:55
Ma pole päevagi elus töötuleiba maitsnud ja ei kujuta end ette töötuna..Ja loomulik ju et ma töötuga ka suhet luua ei tahaks..Kui just mees oma eluga kuidagi ise hakkama saab..Igatahes mina oma kulule kedagi elama ei võta..Ja huvitav--mille eest peaks töötu reisida saama????
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 21:55
ma uaun, et kui oleksin j6ukas siis ehk oleksin isegi ülbem aga kahjuks olen segi töötu
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 22:07
Kui see teema sündis, siis olin ma olnud üsna pikalt töötu ja väga võimalik, et minu isik oli mingil moel ka seotud teema loomisega. Nimelt olime teemaalgatajaga siis üsna tihedas kirjavahetuses. Mingist suhtest küll pole juttu olnud.
Sel ajal, töötuna, avanes mulle mitmeid võimalusi. Tööl käies ilmselt poleks mul olnud aega enda nähtavaks tegemiseks.
Ma olen piisavalt uhke, et mitte ennast hakata rahatuna kellelegi pähemäärima, seega tuli olla nähtaval, et mind leitaks. Ja leitigi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 22:31
Vot siin on ju ka vahe..Kas endaga toimetulev töötu või töötu, kes tuleb naise kulule elama..No ma saan aru ajutisest töötusest..aga on mehi, kes istuvadki töötuna kodus ..Ma olen nii laisk ema isegi, et ma olen lapsed ka täisealiseks saanuna kodunt välja kupatanud..Minu kulule pole keegi neist elama tulnud...
˅ näita rohkem ˅
2014-04-27 22:31
Njah, eks siis märgin ka ära, et olen sihtgrupp, töötu nimelt. Seda küll mitte klassikalises, riiki koormavas võtmes.
Aega on teistest hullumoodi rohkem. See sünnitab ka laiskust, mõttelaiskus arvatavasti kaasa arvatud...
Töötaval inimesel on teise omasuguse jaoks omad plussid, nende vaba aeg klapib
Võtke parem töötav versioon, on omavahel hea ülemusi kiruda
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 18:29
Samas üks tööti it sell oleks täielik css mu html jaoks
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:10
Võta siis järjekorda, parma laseb itti ühtejutti
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:30
parma? mis loom see veel on?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:27
Näha, et yandex päris roheline, ei tunne prominente
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:46
jajahh, juba anti teada, mis prominent, tavaline hoorapurikas
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:50
irw, yandex, nagu me kõik
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:58
hoorapurikal ha hoorapurikal on vahe, üks ongi lits, teine aga meeleheitel kodumees
˅ näita rohkem ˅