Foorum
2013-02-24 01:01
oi pagan, mulle muutusid sa kohe sümpaatseks oma pisikese kalamaja üürikaga
olen ise ka kunagi ikalamajas eland, pisikeses toapugerikus.... aga ikka oma tuba oli
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 01:09
jfjm - selle pooleteise aasta jooksul kui töötu olid.... mitu suhet sa alustasid? mõnest asja ka sai?
loomulikult võib naine vabalt enda eest maksta....aga mitte poolteist aastat järjest.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 01:26
deem, tundub et siit polegi veel kõik normaalsed naised kadunud
ma suudan ka veel konkurentsis püsida

tunnen end nagu Kalamaja Cowboy

http://www.youtube.com/watch?v=MkKHAxZ9NMc
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 08:50
Ikka nähakse vaid naisi, et nagu naistele oleks tähtsam raha, auto, korter Palju on selliseid mehi, kes naise seljas liugu laseks. Ma Soomes töötades kord panin nalja pärast kuulutuse, et võtan hoiule Soomes töötavaid Kalevipoegi..ja mu postkast oli umbes..Osad kirjutasid uudishimust, aga kui palju oli neid, kes tõemeeli oleks kohe sisse kolinud
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 10:16
Naabrineti, Oleneb sellest, mida sa asja saamise all mõtled. Minu arvamus on, et sai küll.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 13:48
Tegelikult on töötusel ja töötusel ju vahe. On mehi kes ei püsigi kuskil, ei suhtes ega töökohal jne. Laveerivad läbi elu kuidagigi ja lõpuks jõuavad - ei kuhugi või siis ringiga vanemate juurde tagasi.
Teine aga jäädes töötuks, leiab uut kohta otsides võimalust kuidas jalgel püsida ja hakkama saada. Ja saab ka. On vaja tahtejõudu, soovi hakkama saada ja mitte lüüa käega.
Kui aga teemasse, siis ega suhte loomine veel kooselu tähenda, ja kas sellest suhtest asja ka saab näitab aeg ja mees ise. See ei tähenda aga seda, et peaks kedagi üleval. Raha ei tee kedagi õnnelikuks, küll aga jh ilma ka ei saa. Mis aga ei tähenda kellegi ülalpidamist jne. Vahest võib ju mere ääres ka jalutada Ja mitte küll jh poolteiist aastat, selleks ajaks peaks ikka väga selge juba olema, kas asjast saab asja või mitte
See kas on kuskil pere, naised, lapsed - see on juba teine teema
Ja Natureboy, marss reaalsesse maailma tagasi Kalamaja ja Ford
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 19:49
tasa piiga, mul siin naiste seas rohkem lööki kalamaja ja fordiga, nii et tuleb kallimast autost ja majast loobuda
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 20:35

eks ma siis olen kuss... muidugi võiks ju ka raamatu välja anda... See läheks kaubaks kindlasti
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 21:05
anna raamat välja jah ma paluks koos pühenduse ja pühitsemisega
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 21:25
Ma kardan, et saan korraliku suge peale seda peaosalise käest
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 21:51
Sa ära peaosalisele enne räägi, kui tiraaž läbimüüdud. Muidu juhtub veel nii, nagu Kõusaare filmiga
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 22:01
mis krdi raamatut te siin juba avalikustate? laske avaliku elu tegelastel ikka rahus olla
lisaks pole vaja et paljude siinsete meeste perekond laguneks
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 22:43
Veel ei avalikusta miskit
Võiks ju kaante vahele panna
aga enda ?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 23:01
ära kisu intriige
muidu varsti õhtuleht pasundab
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 23:09
Otse Kroonikasse...mis Õhtuleht
Või Naisteleht hoopiski
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 13:28
Ma arvan, et Eesti elus nii palju probleeme ongi selle Aike arvamuse tüüpi suhtumise pärast. Suhtumise, et naine peab kodu hoidma ja lapsi kasvatama, mees raha teenima. Kui üks või teine oma "kohustust ei täida", siis on see üks või teine mõttetu. Ja suhtumine, et kui naine saab kõigega hakkama, siis pole meest vaja.

Kas te midagi armastusest ja harmooniast olete kuulnud, kulla inimesed? Olete kogenud, kui hea on õhtul magama jääda, põsk põse vastus oma kallimaga? Olete kogenud hommikul ärgates rõõmsaid säravaid silmi endal, veel unisena alasti kehade libisemist üksteise embusse, pikki intiimseid jutuajamisi üksteise kaisus? Olete kogenud rõõmu sellest, kui lapsed naerdes pargis ringi jooksevad ja end emme-issi olemasolu tõttu turvaliselt tunnevad?

Või ongi siin ihas vaid kibestunud ja kannatuste vältimisele keskendunud õnnetud inimesed koos?

Ah jaa, harmoonilises ja üksteist toetavas suhtes ei jää üks osapool kauaks töötuks, sest selline suhe ei ole üles ehitatud vastastikusele koha kättenäitamisele, vaid vastastikule respektile, hoolimisele ja usaldusele. Kui aga kohe algusest on vaja mingeid kohustusi üles lugema hakata, siis ei saavutata sellist hopolimist ja usaldust mitte iial.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 18:35
pullikaka, naturaalne. on mehi, kes naistest rohkemgi kodu hoiavad, süüa teevad, lapsi kantseldavad. aga nad, kurat võtaks, ei kilka ega hala. nii nagu on ka (ime-ime,) üksikisasi, töötuid alkohoolikuist emasi ja koduvägivalda justnimelt meeste vastu.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 18:39
ühesõnaga, kui mees nii sitt ja jobu on, mida kuradit te siis tast hoiate kui sitta pilpa peal? (vabandage väljendusviisi, aga see oigamine ajab tõesti kohati juba siibrisse, kõik ühte auku - mehed lollid, laisad, pahad). ju siis mehes ikkagi midagi hea on, miski seksigeenius? lööb ju küll, aga näe, kepib raisk hästi?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 20:03
Siin on selgelt näha kes, mida tähtsaks peab. Naised, kes head seksi tahavad, on nõus ka selle eest maksma, aga keskpärasega leppivad soovivad 2in1 paketti.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 20:53
mis jahu te siin peksate? tutt ja kuulaja.
kus ma mingist perest olen rääkinud
jutt oli sellest et naiste jaoks ongi vaid materiaalne pool see kõige olulisem, mitte et muud asjad olulised pole, aga just see on esmane et üldse tutvuda. perest räägime ikka siis kui juba vähemalt mingi aeg, vähemalt 9 kuud, juba koos elatud
seega vaatame uuesti üle kes silmaklappidega poste loeb
pole isegi poole sõnaga maininud mingit tüüpperekonda või naise mehe staatust. lihtsalt pole mõtet mingis roosas mullis elada ja omale mingit enesepettust tunnistada. puust ja punaselt, vaene või töötu mees ei huvita kedagi, peaasi et pappi ja varandust, mida rohkem seda uhkem, mingit roosamanna muinasjutumaailma unelmaid pole vaja siin jahuda, reaalsus näitab kohe teist tõestust

vahel mulle tõesti tundub et vanale koerale uusi trikke ei õpeta
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 21:07
viimane lause on kõige tõelähedasem
mina reageerisin lihtsalt yhele eelnevale väljatoodud nutukirjale kuskilt naistelehest eksole, ei muud. aga on ka vaestel ja töötutel lootust, kui suudavad ilusat möla ajada, maid ja taevaid kokkulubada. ja saabki netist jälle hala pärast lugeda kuna, kõige kõvemat kõminat teevad ikka kõige tühjemad tünnid.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 21:27
Natureboy, mida sa lärmad ?
Oli ju teemaks suhe töötuga... ja suhte mõistet võib võtta nii ja naa... Sekssuhe, käsikäes käimise suhe, sõbrasuhe, suhe ühe katuse all...misiganes...
Aga üldjuhul vana koera ei viitsi jh keegi enam õpetada trikitama
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 21:34
Kui vanal koeral krutskid küljes, sis tuleb nendega leppida.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:07
siin määratlevad mehed ja naised suhet erinevalt. jutt on ju suhte loomisest? kui luuakse suhe, siis oodatakse ikka, et asi ka areneb (muidu pole see ju mingi suhe)... no ja kuhu ta lõpuks välja peaks jõudma? ikka pereloomiseni.... ja pere pole ainult mees-naine-lapsed, pere on ka lihtsalt mees-naine....olgu nad siis esimesel või teisel-kolmandal ringil...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:14
ka lihtsalt sõbralik suhe on suhe. visiidilik.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:22
Nu ma üritasingi siin rääkida, et suhteid on mitmeid... igaleühele midagi...kellele ema kellele tütar
Isegi kui on visiidikas või mis iganes... ka see on kuhugi jõudnud suhe.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:23
suhe pole miski suhe, kui ta kuhugipoole ei arene...(minu isiklik arvamus).
üksikutel keskeas inimestel on tavaliselt lihtsalt sõbralikke suhteid juba piisavalt, mis mõttega neid veel juurde luua?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:23
seda et... ema JA tütart ei serveerita ?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:29
Vaba - kindlasti kuskil serveeritakse
Kõik suhted jh ei jõua kokkukolimiseni 24/7... mõnele sobibki nii... ja lihtsalt sõbralikes suhetes sõbraga ju ei seksita
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 22:58
hmm...on esinend vastupidiseid tendetse sõbrad, kes ka seksivad
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 23:46
et siis nagu seksisõbrad?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 23:51
täpselt. või isikud, kellega on seksitud, kuid siiski sõbraks jäädud.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-25 23:59
nonääd! sinu jaoks on see suhe, minu jaoks mitte. me kõik näemegi asju erinevalt...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 13:29
tutt, tegeled siin väikse enesepetmisega
naine räägib turvatunde puudumisest kui tahab läbi lillede öelda mehele, et sul ju pole pappi maja ja mersut
loomulikult naine kalkuleerib, sest vaja ju välja mõelda mis talle kõige kasulikum, või siis kasumlikum. ilus naeratus, romantiline hing ja naise hell kohtlemine ei anna kuidagi kokku nii palju plusspunkte kui paks rahakott
töötusest rääkides, kui mees on töötu, juba kuid või aastaid, aga omab uhket maja ja sõidab suure jeebiga, st. elab säästudest või rantjeena, siis ei loeks ju et ta töötu või kuidas?
või kui üks mees töötab remonditöökojas mehhaanikuna ja teenib ausa tööga alla keskmise, aga teine mees tegeleb kinnisvaraarendustega põldudel ja teenib mitu korda suuremaid summasid, siis valib tüüpiline naine (kiirelt kalkuleerides) ikka selle teise. sest see suudab ju tagada turvatunde

nii et tutt, üks asi on elada silmaklapid peas, teine asi aga roosades prillides

lisaks, mis eristab mehi ja naisi? naiste jaoks on üldiselt esiplaanil mehe jõukus ja alles siis ilu. meeste jaoks aga on esikohal naise välimus, rahakus tuleb kusagil kaugemal.
edasi võib igaüks ise mõelda...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 13:34
aga vat siin, kahjuks, olen ma naturega suures osas nõus... aastatepikkune inimjälgimiskogemus on samade järeldusteni laias laastus viinud...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 13:46
helphelphelp! milliste naistega teil küll kokkupuuted on olnud! nii vabakuulaja kui natureboy, mul on teist kahju. kohe südamest kahju!
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 13:52
küsiks siis, miks niiiiiiii paljud naised elavad selliste meestega, kes alla keskmise teenivad? ja need kel raha laialt käes ei leia endale mitte seda õiekest? muudkui otsivad ja kuulutavad ja lehvitavad oma rahapakkidega, aga ikka ei leia.
äkki on asi ikka mehes endas, mitte ta rahakotis?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 14:55
ikka raha ja raha, aga kuhu jäävad vaimsed väärtused
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 16:23
eeee..... kus sa seda raha näed?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 18:19
Naabrineti, räägid siin suhte arenemisest, aga kuhu sel suhtel niiväga areneda on? Leivad ühte kappi ja rahad ühte kotti ning ongi kõik. Edasi saab toimuda ainult taandareng. Minumeelest on tähtsam hoopis, et suhe toimiks ja toimib ta ka ilma tulevikuplaanideta. See on lihtsalt üks periood inimeste elust ja kuni see osapooli rahuldab, on kõik korras.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 18:22
Hehh
Ja ka 17nda lehekülje jooksul jõudsime samasse kohta tagasi. mehed jäävad enda juurde kindlaks, et naised ajavad taga ainult raha ja naised, et see pole nii. Suht tulutu vaidlemine. Nii palju, kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Ja siin ei ole enam vahet, kas sa oled mees või naine.
Ei otsi kõik naised suurt rahakotti ja ei otsi ka kõik mehed Barbiet enda kõrvale... Klubis eputamiseks ehk jh, kuid pikemaks suhtes mitte. On nii naisi kui mehi, kes vaatavad välimust ja siis alles kõike muud ja on ka mehi ja naisi, kelledele meeldiks teise suur rahakott.
Nii et ei näita siin midagi näpuga üksteisele

Neti, vastuseks sulle.... niiiiiii palju on peresi, kes elavad väliselt ainult "koos". Teised, ei tea mis seal taga on ja pahatihti kui selline pere lahku läheb siis on kõigil imestusest suured silmad - aga nad said ju niii hästi läbi jne.
Tegelikkuses aga on miljoon põhjust, miks ollakse "koos" aga tegelikult ei ole omavahel juba ammu midagi, aga lahku minna ka ei saa... A see juba kõik teine teema.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 19:34
"küsiks siis, miks niiiiiiii paljud naised elavad selliste meestega, kes alla keskmise teenivad?"
no aga kuidagi see aritmeetiline keskmine peab ju tekkima. kui kõik teeniksid üle keskmise, siis poleks see enam keskmine.
selleks, et naised oleksid rahul, peaksid kõik mehed teenima täpselt samapalju.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 20:32
Ei tea jah, mis on keskmine. Ja mis pesa peale te enam mõtlete, kullakesed. Mind huvitaks suhe ikka suure algustähega, lihtsalt olla, käia, nautida mittekuimidagi. Hakkad platooniliselt otsima, saad paberist persse.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-26 23:03
tahtsid vist öelda paaniliselt, mitte platooniliselt....paaniliselt otsida pole muidugi mõtet, ei noortel ega vanadel.

et keskealised ei tohigi pesa tahta? vot see on küll uudis...

kui leivad ühte kappi pannakse, siis hakkab taandareng? siis muarust alles tõsisem areng alles hakkabki. kui üks pool leiab, et nüüd ongi kõik ja enam pingutama ega vaeva nägema ei peagi, siis jookseb suhe raudselt ruttu liiva....

a ma vist rohkem ei viitsi sel teemal. see on nagu peaga vastu seina jooksmine, igaühel nagunii erinev arvamus
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 00:06
Tutt, naised on tegelikult vähemalt kolmes paadis ja eks meestelgi on paate mitu.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 00:22
nu a kui kõik ühes suunas ujuvad,siis kah igav ju
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 00:26
Kaks paati säidavad kenasti ühes suunas, ülejäänutega käib romuralli
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 00:33
ja üldse eelistan ma allvepaati. sest pole teil tarvis teada mida ma teen
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 22:21
julge hunt paneb elumeres ikka vene kirvest, tundmatus kohas pea ees täiega põhja, tundmatu tibiga kohe alumine pea ees pimeda teki alla
˅ näita rohkem ˅
2013-02-27 22:51
Natureboy, ammu pole enam moes pimedas ja teki all
˅ näita rohkem ˅