Foorum
2010-02-02 16:37
Naised, kas looksite suhte mehega kellest on teada et ta töötu?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 16:40
sponsoriotsijad vist ei looks
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 16:59
Seda muidugi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 23:38
Näib et töötuid mehi ei taha mitte keegi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 23:40
BarbWire: Anna aga siis tuld! Valik missugune ja keegi ei tule üle ka lööma ning tseene korraldama.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 23:57
Kas sina oled ka töötu?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 23:59
Kahjuks ei ole. Kuigi tahaks. Oleks palju vaba aega ja puha. Ja näedsa sellepärast sa ei tahagi mind nüüd ja..
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 00:03
ma olen näiteks täiesti ametlikult töötu... st et pole veel kunagi ametlikult tööl käima hakanudki aga selle eest tegelen koguaeg millegagi olgu see siis kool või haltuura ja olen kuidagi ikka peaaegu hakkama saanud aga vaba aega ikka ei ole nagu üldse mitte...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 00:06
Ära haltuuraga tegele. Käi korralikult koolis, siis ei pea tulevikus sellise teema üle pead murdma. Õppida, õppida, õppida!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 00:26
haltuura käib kooli kõrvalt ja on kooliga suht otseses seoses... st. et õpin veits IT-d vms ja tegutsen sel alal kooli kõevalt väheke jne
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 00:30
No ma ka töötu pole, olen kodune
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 00:46
oih juba annab minu haridus tunda,, kõevalt = kõrvalt*
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 22:06
Naiste eest ei oska vastata, aga mehena looksin küll suhte töötu naisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 11:35
koondatu on parem olla kui töötu,aga peagi saab ka koondatust lihtsalt töötu.ei loo suhteid töötu mehega.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 13:55
Kusagil peeti arvestust,et kogu töötute üldarvust moodustavad mehed 80%-ti.Kindlasti on portaalides töötuid naisi kui mehi.Kellegile peab ju jääma ka töötu mees?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 13:56
Töötus on ju mööduv nähe!!! Palju hullem kui mõni teine puudus, seda ei paranda miski
Ja minu kogemus siin, et ega siit saidi mehed ei taha midagi nii varmalt oma tööasjadest rääkida!
Riista on nõus küll kohe nagu naksti välja tõmbama, aga vot sellistele küsimustele, et kus töötad ja millega tegeled......!
Aga siin teemaalgataja vist pidas silmas töötu=RAHATU!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 15:04
ja apelsin tõsi ta on ja päris mõnus on norida meest teemal,kus töötad,kellena töötad ja kas proua ka kodus ootab,siis hakatakse keerutama.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 15:29
Ja üks minu lemmikuid siin saidil jfjm ju tunnistas kohe ankeedis, et on töötu ja raha pole! Aga ometi üks ütlemata meeldiv meesinimene!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 16:20
Tore kui leidub ikka ilusaid ja mõistvaid inimesi,nagu Apelsin
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 18:51
Kui ta lisaks töötusele on laisk, loll ja ülbik siis ei.
Töötus ei määratle inimese olemust. Tema olemus ja oskus selles seisus jääda inimeseks on määrav.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 20:19
Miks sellisel saidil siin peakski rääkima tööst ja töötusest? Ega see cv keskus ei ole.
Kuigi jah võiks olla seksikogemuste CV olemas.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 20:22
Siis saaksid eelmistelt küsida,et kuidas oli
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 20:26
Jah ja soovitaja kah juures.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 07:27
mina looks suhte töötuga - ma annaksin talle tööd
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 09:22
mareelia,kas maksad talle suhte eest?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 12:00
ei, ikka töö eest, suhtlen tasu maksmata
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 12:21
Nagu siit teemastki võib välja lugeda,et siis kui naine ei käi tööl, siis ta on kodune.... kui mees ei käi tööl, siis ta on töötu
Mind isiklikult ei häiriks kui mu partner töö kaotaks, sest tal on muud väärtused mitte raha, miks ta mu partner on... Samamoodi looksin suhte vajadusel ka mitte tööl käiva mehega, kui tal on miskit mis mind paelub (Vajadusel sellepärast, et moment pole vajadust suhte loomiseks.... )
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 14:58
Tööl käival mehel jääb peale töö ja muude asjade ajamist netis surfamiseks nii u paar tundi, millest Iha.ee jaoks u. 15-30 min. Selle ajaga endale ikka naist ei leia ja naised kes töötut ei taha, kui 10%dil veab siis 90% jääbki meest otsima. Niiet täna töötu vb homme tööl
˅ näita rohkem ˅
2010-02-10 15:11
parmaleikin! Kaua sa ikka sellest seksist jahud, vahel tahaks ikka inimesega niisama asistest asjadest ka rääkida! Kahe seksi vahelgi Vähemalt mina tahan! Minu jaoks on küll mehe staatus ka tähtis, olgugi siis kui ta ka hetkel töötu! Nagu ma ennegi ütlesin, et see ju mööduv nähe!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 20:26
Töötus tekitab stressi. Varsti mehel rahad otsas, siis pikapeale viskab ka naisel ära. Kaua sa ikka kodus oled, midagi sa ei tee, mingit tööd sa ka ei oska teha ja lõpuks ei ole iseg seksist asja nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:29
Kõik vist taandub ära sellele et, kes on see töötu.
Töötu võib olla äärmiselt meeldiv inimene ja võib olla ka äärmiselt ebameeldiv inimene. Määrav pole ehk see kas ta on töötu kui võrd see kes ta on inimesena.
Olen suhelnud töötuga ja on ikka vahe kas töötuks jääb kõrgharidusega inimene kellel on ka sisemaailm väga rikas või jääb töötuks (kuidas seda nüüd viisakalt öelda?) noh mitte plaa, plaa, plaaa inimene.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:34
Aike: Aeg on siin see võtmesõna. Kaua sa ikka kena on ja lahe oled. Ja pealegi ega siis nii kergelt ka töötuks ei jääda. Kuldsete kätega inimene saab alati tööd.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 22:18
Esimest korda kuulen,et kõrgharidus on sama,mis rikas sisemaailm.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 06:22
ifim:Ära loe välja asju mida kirja pole pandud. Näita mulle juhmile mu postituses koht kus ma panen hariduse ja sisemaailma rikkuse ühele pulgale.
parmaleikin: Jään Sinuga täiesti nõusse.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 07:47
Aike mina lugesin küll su eelmisest kirjutisest välja,et inimesest teeb inimese vaid ülikooli diplom.Aga küllap tulenes see sellest,et tundsin ennast puudutatuna
Parmaleikin,tean paljusid kuldsete kätega töölisi,kes istuvad kodus,sest pole enam esimeses nooruses.Loota saavad nad vaid tutvustele,sest tööandjad või nende esindajad eelistavad nooremaid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 08:19
Ega need tänapäeva tööandjad suht ebanormaalsed ka. Töö kvaliteeti kui sellist eriti ei hinnatagi. Kes rohkem perse poeb see aga selle koha saab. Tuleb õige mehe naisega magada. Vahel ka õige naise mehega hoopiski.
Venemaa avarsutelt kokkuvarastatud varud hakkavad otsa saama sellest siis see masu vast.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:13
ifim: Teeme nii et, mina kirjutasin segaselt (nagu mulle kombeks) ja Sina lugesid valesti. 50% mulle 50% sulle. Kui tõele au anda siis Sind ma küll solvata või puudutada ei soovinud ja ültse ei soovinud ma kedagi solvata või puudutada.
See on lihtsalt minu subjektiivne arvamus ja aru saam. Võtke heaks või pange pahaks.

See miks keegi töötuks jääb või jäi on kõrval seisjatele suht raskesti mõistetav. Ehk ei hakka selle üle poleemitsema?
Teema oli ju suhte võimalikus töötuga.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 13:34
Ärgem unustagem on siiski masu ja suur osa inimestest on töötud. Kõik peaksid kohe üksikuks jääma ? seljuhul pole see naine mingisugune naine kes saadab mehe pikalt või ei alusta suhet mehega kellel pole tööd. Rahaahned naised lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 14:51
Kui sa oskad rahata ära elda ja seda veel mormaalseks minetada siis oled ehk nii kena ja õpetad teistelegi.
Tere. Mina olen eelnevat postitust silmas pidades raha ahne naine.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 15:31
no rahata ei oska meist keegi ära elada, aga söögi jaoks ikka leidub mingigi raha kuskilt. nii et minu arust suhtel ja rahal on küll kindlasti mingi seos aga see pole küll asi mille pärast suhe lõpetada või mitte alustada. Mõni ongi eluaeg olnud täiesti vaene, siis ta ei kõlba kuhugi ? Aga kuidas kellegile. iga inimene mõtleb nii nagu tema tahab. See on ainult minu arvamust. Ma ei vaata ühtegi inimest selle järgi, kas tal on raha või ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 21:54
Usu kui ma olin sama noor kui Sina siis ka mulle ei olnud oluline inimese materiaalne pool. Aja möödudes muutuvad inimesed ja kui minu vanusel ei ole loodud materiaalseid väärtuseid. Ja tal puudub ka võimalus neid omama hakata siis on tegemist millegiga mille nime ma siin öelda ei soovi.
NB! Ma avaldasin oma islikliku e. subjektiivset arvamust.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 22:56
No eks ta ikka oleneb ka mida ja kui palju nendeks väärtusteks lugeda. Mina oleksin pigem ettevaatlik selliste suhtes kes justnagu kriteeriumite osas korras, aga kel võlad kaelas. See viimane selgub loomulikult alles hiljem
Ja parmaleikin, see arvamus on paranoiline. Kvaliteet ja jõudlus on ainsad argumendid. Ma tean seda päris täpselt, kuulun "vaenlaste" leeri ja lävin omasugustega ohtralt
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 08:04
No see on ju siis täis komplekt. Töötu ja võlgades. Ta peab kõige pealt oma elu stabiilseks saama viima selle poistiivsetese näitajatesse siis võiks alles unistada kellegiga koos elamisest.
Vahel juhtub ka nii et, suhe sõlmitakse garntiiks. Minul endal on selline suhe olnud. Jumal tänatud ma laksasin asja tumma suht koht kiirelt lahti. Ja lahku me läksime. Ennast ma "Karguks" küll kellelegi kaenla alla ei luba sätida.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 09:28
Eeehh... Ma tegelikult võrdlesin inimtüüpe a'la töötu, aga kaine mõtlemisega mees vs "audiga uhkeldav abitööline ehituselt". Viimast sorti tegelased kipuvad varem või hiljem end inkassofirmade tegelaste eest ära peitma. Esimene inimtüüp pigem tuleb oma eluga toime.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 12:41
Kõik oleneb inimesest, see on ainus kriteerium
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:03
Kindlasti töötul ja võlgades mehel pole suurt võimalust hea suhte loomiseks.Tänapäeval on selliseid naisi vist küll väheseid,kes selliste meestega nõustuvad kooselu.
Töötul naisel veidi lihtsam.Kena välimus ja noorus on plussiks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:24
Arvan, et naisi, kes sellise mehe välja kannatavad, jagub. Iseasi, kas sellel leheküljel neid kohtab
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 20:38
Ikka inimene ise on tähtis. Loomulikult on töötuna suhte alustamine juhuslik ja võib olla keeruline, aga üks teada tuntud fakt on olemas, millest ei tohiks mööda vaadata : mees on küll (perekonna) pea, aga naine on kael. Ja kui kael ei kanna, siis pea on asjatu
Jutt käib siis püsisuhtest eks ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 22:45
Suhteid looks,,,aga raha võlgu ei annaks,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 19:56
Tänapäeval vist selliseid naisi on vähe kes töötuga suhet alustavad. Eesti naised on väga hea haridusega ja veel parema haritusega ja kui sellest veel vähe siis ka tõsiselt isesesvad naised.
Töötu mees ei paku sellisele naisele mitte midagi olgu siis ehk veel kui on olemas vaimne pool. Sõbraks ehk siis veel aga jah. Peaks vist küsima eneselt. Milleks mulle mees või milleks mulle naine?
˅ näita rohkem ˅