Foorum
2011-03-28 19:15
vahet pole oled töötu või tööl käiv kui sa raha välja anda ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 20:32
Mul on siiralt kahju neist,kelle kogu mehelikus on peidus rahakotis ja kes usuvad,et võivad osta naise.Raha eest saavad nad kahe tissi,kahe tuhara ja kolme auguga lihakeha,aga naine on midagi hoopis palju enamat.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 20:55
suhet luua töötuga võib muidugi,isegi ku mõlemad töötud.Võib ju käia metsas jooksmas ja või laua taga malet mängida.Naised üldjuhul tahavad ikkagi mat.tuge
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 21:19
No ega päris ilusa silmade eest ega ka hea jutuga küll naist ei leia.Omalajal võis aga tänapäeval on raha tõesti oluline ja olulisemaks ta veel läheb.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-02 12:31
Raha kogus mehel juhul kui see pole päranduseks saadud määrab nii mõningati mehe olemuse ära.
Kes ikka tööd ei tee, kes asju ei liiguta, kes ei mõtle, too ka raha teenida ei oska.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 15:26
Kummaline kui naine sünnitab ja kasvatab lapsi, käib tööl ja hoiab kodu on see kõigile hullult elementaarne. Keegi (eriti mehed) tõsta selle peale kulmugi.
Kui aga naine vajab meest kes talle ja nende ühistele lastele kindlustaks materiaalsed väärtused on kisa taevani. Ots kohe muutub see arukas, ilus ja sexikas naine raha ahneks mõrraks ja raha himustavaks peletiseks.
Mehe ainus ülesanne on pere kindlustada materiaalsusega. Naine peab aga tegema kodus tööd (tasuta soovitatavalt) ja ka töölkäima (elementaarselt). Kui ma olen naine kes selle kõige toime tuleb siis vabandage milleks mulle veel mees? Ma loon enesele ise materiaalsed väärtused, ma kasvatan ise lapsed ja hoolitsen kodu eest. Ma küsin milleks mulle mees takapihta veel töötu mees??
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 17:12
Aike,kas järgmiseks etapiks on gigolo palkamine,sest ega ikka päris ilma meheta hakkama ei saa.Aga gigolo töötu paraku jah ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 17:23
Milleks gigolo kui on kiimas nokusid niigi palju ringi liikumas, tõestamaks endale et nad on ikka Mehed, mitte naiste poolt ülalpeetavad lontrused.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 18:49
Põrgupoiss,ega siis ennast kõrgelt hindavale naisele kõlba mõni juhuslik kiimakott,tema palkab ikka prohvessionaali,kellega on kvaliteet garanteeritud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 19:30
Juhuslikud ongi selle pärast juhuslikud kuna nad ei kõlba mitte kellelegi. Nii pea kui nad ennast väärtustavad pole nad ka enam juhuslikud.
Milleks mees päriseks kui neid võib ka rentida? Tuleb oluliselt odavam kui mingit töötud toita ja rahuldada. Kuulpähe täiesti mõttetu teema.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 15:12
jfjm, ma kardan et sa võid praegu eksida.

Pigem võetakse ennast põrutama noor suure riistaga säga, keda hoitakse ülalpeetava armukesena.
Aga see selleks.

Miks just suvaline kiimas jorss? Sest too jorss tuleb, paneb ja kaob. Ei ole vaja mingit jama hiljem helistamistega, pinda käimistega ning armastusavaldustega peale... teist silmast silma nägemist?
Kepid ära, kaod ära, jutul lõpp.

Ning jfjm...misasi on professionaal sinu silmis?
Ma arvan, et nii mõnigi mees kodus on osavam kui igasugu strippar marcod ja farmi jfjm-d... muig.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 15:54
Kas sa põrgupoiss arvad,et gigolo amet kerge on?See pole kaugeltki nii nagu naisprostituutidel,et aja ainult jalad laiali ja hakka minutipärast oigama.Gigoloks iga suvaline suure riistaga kiimakott lihtsalt ei kõlba.Et sellel alal edukas olla peab kõrvadevahel olema rohkem,kui keskmisel mehel.Sa pakud siin välja strippareid aga need on ju täiesti erinevad ametid.Strippar on kloun,kes üritab erutust tekitada,aga gigolo peab lisaks erutamisele oskama ka rahuldamise kunsti.Ja proovi sa enne ise lõpetada kui klient.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 15:48
Kas sa oled harrastanud seda ametit?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 15:50
Ahvatlev amet,aga kardan et jään jänni
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 19:15
Tundub, olete täiesti unustanud asjaolu, et töötu ei tähenda alati piisava kindla sissetuleku puudumist!!!!! Õigem olekski küsida kas tahate suhet inimesega, kellel pole raha!!! Minu meelest on kurb tõsiasi, et töö ei taga alati normaalset toimetulekut jne. Mõistate kuhu sihin. Samas kui oled õigel ajal küüned taha ajanud headele kinnisvaradele ja seda surmani välja rendid, siis võib ju öelda, et töö on tehtud!!!!! Juriidiliselt töötu ju!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-01 15:47
Töötu mees võib olla motiveerimata. Naine kõrval võib teha imesid.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:14
naised teevad ikka imesid ,näiteks kõrvaldavad töötu mehe oma kodust
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 17:53
Näh. Ja mina plaanisin just töökohta vahetada. tuhat euri palka on ikka vähe. Nagu töötu ole juba peaaegu.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 01:19
tuhandene palk on tõesti naeruväärne
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 11:43
No aga palju siis palk olema peaks? Et mitte ennast töötuna ja masendavana ei tundu? PAlju ma uues kohas küsiks?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 11:49
tuhat päevas umbes.Taksojuhil,baarmnil see tühiasi teenida,ei pea olema Sandor Liive
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 11:52
No nad peavad tööd ka tegema. mina lihtsalt istun päevläi iha foorumis ja saan sama vähe kuus.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 11:58
istun ka siin aga ei saa midagi
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 12:03
Masendav.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 12:05
saaks kasvõi selle tuhandegi siin istudes
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 14:15
Ma tahaks seda taksojuhti näha, kes 1000€ päevas teenib.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 16:23
on ikka kui viid turiste bordellidesse saad iga kliendi eest pappi ja taksoviin võiks ka tagasi tulla.Tean üht naisprosti kesmise välimusega kelle päeva teenistus on 300euri,kroonides 4000kr,korteri üür ühepäevaga tasutud.Eelmine talv lükkasin lund 8tundi päevas sain 300 kr. see 20, euri nutt tuleb peale
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 18:27
Vales kohas lükkasid. Paljud said 10€ tunnis
˅ näita rohkem ˅
2011-07-10 09:24
Pole m6tet välisriike võrrelda. Ja eesti keskmine ju mingi 13t eek, või vähem. 20t eek. kuus laseb elada küll.ja kui naine saaks,saab ka midagi taolist ,siis üldiselt pole paha,ja imelik kurta.ehk ka ametiauto,telef ,mis samuti vähendavad oluliselt isikl.kulutusi. Muidugi,alati on raha vähe,vahet pole mis palganumber. Samas töötuga suhe..töötu ollakse tavaliselt ajutiselt,ja see poleks ju määrav sel juhul. V6i räägime elukutselisest töötust.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-10 09:30
Pole m6tet välisriike võrrelda. Ja eesti keskmine ju mingi 13t eek, või vähem. 20t eek. kuus laseb elada küll.ja kui naine saaks,saab ka midagi taolist ,siis üldiselt pole paha,ja imelik kurta.ehk ka ametiauto,telef ,mis samuti vähendavad oluliselt isikl.kulutusi. Muidugi,alati on raha vähe,vahet pole mis palganumber. Samas töötuga suhe..töötu ollakse tavaliselt ajutiselt,ja see poleks ju määrav sel juhul. V6i räägime elukutselisest töötust.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-28 12:32
Vahel tahaks küll töötu olla. Töötud saavad tunduvalt rohkem seksida. Neil on lihtsalt vaba aega rohkem. Terved ööpäevad aega planeerida ja tegutseda.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-22 09:31
ajutine töötus polegi probleem. kes tahab, leiab ikka midagi. kehvem variant on kui mees ei tahagi tööd teha. sellisega ei taha keegi suhet luua.... kui mees on tegus ja asjalik, siis sebib ta kiiresti endale uue töö....
˅ näita rohkem ˅
2013-02-22 23:35
issand jumal, 2a vana teema kaevati üles
masu peaks juba läbi olema

aga töötu mees teema näitab selgelt seda et naiste jaoks on ikkagi kõige olulisem raha, rääkigu mida tahes aga see on rohkem enesepetmine
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 00:50
ole normaalne. milline täiemõistuslik naine looks suhte töötu tropiga, mille jaoks. õhust ja armastusest ei ela ju. siingi liikumas ringi ilma püsiva elu ning töökohata logardeid, kes neid tahab. jah, raha pole elus põhiline aga keegi ei taha täismeest oma õlule võtta, teda ülevalpidada ja ninnu-nännutada. mees peaks ikka olema see kes naise eest hoolitseb, katab ühiste väljaskäikude kulud, toob ja viib ning teeb.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 11:28
Aga siiski, tehke ennem selgeks, kas nauditakse elust või sinust. Ma ei saa aru suhte alustamisel nendest, kes otsivad püsisuhet ja seda väljaöeldes. Kuradima raske on väljagi lugeda ja kogenum oskab samuti teeselda. Aga mida järeldada on see, et milleks neid naisi vaja on. Nautida rahus ja vaikuses, võisiis lihtsalt olla, olemise rõõm.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 12:48
loovus, sa ise said aru, mida kirjutasid?
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 13:06
jah, vist teemast veits läks kõrvale ja trügisin ikka naiste arvamustelehele omi mulle jagama.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 13:58
aa, no siis on hea, kui ise aru saad....mina ei saand küll muffigi...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 16:41
Nii mõnigi naine on "töötust tropist" tõelise alfaisase üles ehitanud. Enamus naisi paraku teevad tegijast alfaisasest varem või hiljem keskpärase beeta või ajavad varakult hauda.
Asi pole töötuses, seda võib ikka juhtuda. Asi on motiveerituses ja iseloomuomadustes. Ja vähemalt motivatsiooni aitavad küll lähedased inimesed saavutada ning hoida. Kui aga lähedane inimene esimese raskuse puhul ka nuga selga hakkab lööma, siis pole ju ime, kui mees murdub ning jooma hakkab, allakäik on toetuse puudumisel lihtne tulema. Eestis eriti, nagu mulle sedagi portaali lugedes sageli silma jääb.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 18:02
kõik töötud polegi ju tropid. tropp on see, kes ei viitsigi vaeva näha ja jääb naise seljas liugu laskma.....niikaua kui naisel närv vastu peab.
motivatsioon töö kaotand mehele peaks olemagi vist see, et pere ei peaks hakkama näppu imema...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 19:29
irw, pole ammu niipalju naerda saand kui seda teemat lapates keskmise- ja madalapalgaline ei kõlba ju naistele, töötu on märksa meeldivam valik, mõtle, kunagi oli ehk miski susser-vusser-ärimees ehk ja jutt jookseb kui siidi nu, "ei saa" tööle aasta, kaks, aga ikka sossutame- andekas inimene ju, küll ta veel (rikkaks) saab jutt ju jookseb ja diivanil kena vaadata, sõbrannadele näidata
P.S. nähtud küll neid naisi, kes näiteks alkohoolikute puhul nii enesekindlad, et tollest korraliku inimese kasvatavad. miskipärast ise edaspidised aastad "rõõmsalt" sinise silmaga maailma vaatavad. seltsimehed naised, hinnake ikka inimest, mitte tema (hetkelist) staatust, case by case. ei ole ka Teie kõikvõimsad, ei käi kogu maailm ja meeste elu Teie ümber. igaüks on, kes ta on, olgu ta siis töötu, liinitööline või niiöelda ärimees.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 20:42
naabrineti,
Teemaks vist on suhte loomine töötuga. Ehk siis mehel ei ole veel peret, keda toetada, ega naist, kelle seljas liugu lasta. Aga ei pruugi olla viimase aja altminekute tõttu ka enesekindlust ega motivatsiooni.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-23 23:36
mismoodi see töötu vaba mees siis suhet loob? kutsub naise kohtingule? mismoodi sissetulekuta mees seda teha saab? mere ääres käest kinni kõndimas võib ju mõned korra käia. aga edasi? elu on näidanud, et sageli sätivad nad end just naise kukile.....
ja muide, tihtipeale on sel tropil pere.... kusagil........ ja lapsed, kes isa toetust vajaksid, virelevad ema napi palga peal, samal ajal, kui töötu papake järgmist naist ära üritab rääkida(ehk siis uut peret luua)....
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:05
näedsa siis...imelised olete, naised. kui mees üritab (verbaalselt) suhet luua, siis kohe kuskil naine, nälgas lapsed. kui mees otse ütleb, et lampi suhet ei luba, siis ei võeta jutulegi. ikka teile pigem ilusaid valesi kui karmi tõde
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:14
jaajaa, räägime ikka üks aiast, teine aia august...
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:22
nii et ikkagi on naiste jaoks oluline see kui palju mees teenib ehk et number üks tingimus naiste silmis on - Raha
mida rohkem pappi mees teenib, seda popim ja ihaldusväärsem mees
romantikust vähe teeniv mees jääb kohe tahaplaanile kui saabub A8-ga põdras gyproki panev onu heino

järgnev teema võiks olla et - Naised kas looksite suhte koristajana töötava mehega?
vastake ja siis ma täpsustan et aga kui see mees töötab iirimaal koristajana ja teenib rohkem kui eestis firmajuht

eks siin vist olegi rohkem see harituse ja koduse kasvatuse põhjus, miks eesti naistel raha tähtsaim ja koos rahaga ka positsioon, auto mark, elukoht, firma bränd, jne.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:28
Mul oli võimalus poolteist aastat nautida töötu "muretut" elu. Olin küll töötu ja rahatu, aga mul oli piisavalt vaba aega, et kasutada maksimaalselt tekkinud võimalusi. See ei tähenda, et ma oleksin kellegi seljas liugu lasknud, aga näe leidub naisi, kes on nõus enda kohvi eest ise maksma. Nüüd on mul tööd ja raha, ei puudu ka võimalused, aga neid on paganama keeruline enda vaba aja graafikuga sobitada.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:47
Kolmekümnesel mehel võib olla võlgu ostetud korter, kus elab tema ex koos lastega. Naise tõstaks küll sealt välja, aga lapsi peavarjuta ju ei jätaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:53
ütle nüüd ausalt, kas ma sobiks sulle või üldiselt naistele.

elan üürikas, kuna meeldib vabadus ja ei soovi end siduda kuni surmani laenuga. ei ela vanematega, vaid väikses kalamaja korteris - peaks ju naistele sobima, kuigi pole villa viimsis. sõidan autoga, mitte trolliga, ei ole uhke liisingu bmw vaid isiklik vana ford. sööma võin ka naist viia, kasvõi iga õhtu, väljas söömine ju sama odav kui kodus, pealegi paljud tänapäeva naised ei oska üldse süüa teha, aga päris astorissa kahjuks ei saa. nädalalõpus võin naise ka spasse sauna viia

ütle nüüd ausalt kas ikka sobib, tegelikult ju tüüpiline naine ootab ikka enamat
algul oli eraldi elukoht, auto, väljas käimine, nüüd kui tõin sellised näited, siis muutub isu kohe suuremaks ja selline mees muutub ka luuseriks

raha ainult raha
˅ näita rohkem ˅
2013-02-24 00:59
ahh, sitta kah. andke vaid aed, küll augu kah sisse teeme, kui tarvis
˅ näita rohkem ˅