Foorum
2010-03-11 20:29
Aike,sa ei näe enda mätta otsast just eriti kaugele
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 21:16
Oh anna andesk. Ma unustasin mainimata et, see on minu arvamus ja nägemus. Nähatavasti minu maailm on selline. Kitsarinnaline.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 22:12
Sul võib ju olla kaks-kolm kõrgharidust, kuid kui sa oma päevad veedad elu24.ee-s ajusaagimi vaimusünnitisi lugedes või tv3-st teise kategooria filme vaadates, siis jääb küll areng peatuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 22:15
Kurat, vastus jäi poolikus.
Aike väitis, et Eesti naistel on hea haridus (mis on tõsi), kuid haridus ja haritus on erinevad asjad.
Sul võib ju olla kaks-kolm kõrgharidust, kuid kui sa oma päevad veedad elu24.ee-s ajusaagimi vaimusünnitisi lugedes või tv3-st teise kategooria filme vaadates, siis jääb küll areng peatuma.

Ja Eesti naised veedavad kuradima palju aega sellise jama peale.

Vabandan normaalsete-tarkade naiste ees, see ei käi Teie kohta.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 22:17
..Raiskavad aega sellist jama lugedes-vaadates...


Täna ei oska kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 23:52
Pean siinkohal aiket kaitsma. Ta on alati oma postides eraldi välja toonud, et avaldab vaid subjektiivset arvamust, ega püüagi sellega kellegi teise oma ümber lükata, ja see annab neile postitustele nagu teise mõõtme vms.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 11:46
Kui paljud ikka suudavad oma arvamustes objektiivseks jääda? Vähesed.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 14:07
Ise ei looks enam tutvust töötuga. Enamasti pesitsevad sellised oma sõnul kas siis vanemate või sugulaste juures seega kui tutvus peaks sõprusest kaugemale arenema siis kus edasised kohtumised aset leiaksid? Sellised ( töötud ) tegelased eeldavad et naisterahval peaks olema koht kuhu neid viia. Isegi kui oleks koht siis miks peaks naine tegema kulutusi selleks et teda keegi külastaks? Töötul pole raha et tuua külakosti ( vähemalt veinipudel millega luua meeleolu jne ), seega kui soovid luua lõbusamat õhustikku, tee kulutus alkoholile ise. Tahab ta enne ja pärast pesta, hommikul viisaka inimesena pakud kohvi, võileibu jne. Seega suhtlus töötuga eeldab sinult, naisterahvalt otseseid kulusid. Tekib küsimus, milleks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 14:46
Töötus pole häbiasi, paljude jaoks on see täielik katastroof.
Naised vaatavad siiski rahakotti, mitte inimest ennast. Ilmselt olete valmis oma abikaasa maha jätma, kui ta on töö ja sissetuleku kaotanud ning jooksete rikkama mehepoja järgi?

Oh seda eestlaste mentaliteeti.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 14:58
Olen töötu aga seda ainult ametlikult või siis formaalselt. Tegelikult on töid ja tegemisi rohkemgi kui vaja Pinna pärast ma samuti väga muretsema ei pea ja seal on isegi pesemis võimalused olemas ja muidugi ka kohvi ja võilad ja värki särki
Ma ei leia et ma peaksin häbenema et ma ei jõua igale poole
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:00
kuidagi teemast kumab välja ,et pannakse töötu ja asotsiaali vahele võrdusmärk. Töötuks võib ju ka täna hetkega jääda ja ei aita siin ei kõrgemharidus ega ka põhikool. Ning see kui inimene jääb töötuks pole veel tema lõpp ja üldjuhul tuleb sellest seisust inimene välja olgu ta siis mees või naine. Kui suhe ei põhine ainult materiaalsel baasil siis pole ju vahet kas üks pooltest on töötu või ei.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:13
Mina olen justnimelt see naine kes siiani pole vaadanud mehe rahakotti. Olen saanud ise hakkama ning mis siin salata olen pidanud meesterahvast ka ( aastaid ) üleval. Pärast selle suhtluse lõppemist on tulnud ette lühiajalisi tutvusi materjaalselt mittekindlustatud noormeestega, kes käivad ülikoolis ning omavad seega piiratud resursse, kes väidavad olevat end töötud jne. OK, mulle pole probleem teha kulutusi ühiseks koosolemiseks, vähemalt seni pole ma sellisele kaasnevale nähtusele erilist tähelepanu pööranud. Kui võtan inimese hinge ja ta meeldib mulle, pole mul millestki kahju. Kahjuks aga sellised inimesed kasutavad naisterahva lahkust ära. Neile tundub et nii ongi õige st et naisterahvas teeb ja on, isegi kui tegelikkuses omataksegi väikest taskuraha ( mille eest poes õlut osta jne ) siis vaikitakse see maha. Näitena võin tuua esmakohtingu kus naisterahvas ja noormees said avalikus kohas kokku. Naisterahvas tellis omale kohvi sest egas tühja laua taga siis juttu vesta kui teada et meespoolel sentigi taskus pole. Pärast kui kohtingult lahkuti, vastas noormees et läheb poodi, ostab paar õlut kaasa. Mida sellisest ( tropist ) siis arvata? Tutvuda tahab, seksi tahab aga isegi kulutus tassile kohvile pole tema jaoks elementaarne küll aga omab ta paari õlle raha? Teine asi selles et olgu, ma teen ja olen aga vastu tahaks viisakust ja lugupidamist. Mina olen külalislahke, võimaldan meie koosolemist, leian aja, leian koha, sina ole vaid olemas. Paraku aga sellised " töötud " ei oska seda hinnata, tõmmatakse siit - sealt, mängitakse lõpuks troppi. Siis mõtledki, milleks see kõik?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:16
Unustasin lisamast Nii mõnegi töötu noormehe puhul on hiljem selgunud et tegelikkuses ei oldagi nii töötu ega miski, töö olemas ja veel kuidas Et mida siis sellise lolli mängimisega saavutada tahetakse? Naisterahva kulul liugu lasta või vaadata ja jõuda selgusele kas ja kas üleüldse tasub tolle naisterahva peale kulutada?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:27
Nõus sinuga BarbWire ,et need on tropid aga sellel pole töötusega mingit pistmist vaid hoopis kodusekasvatuse ja üldise moraaliga.
See mis meil loeti viisakuseks ja iseenest mõistetavaks nagu naistele ukseavamine ,mantli selga aitamine , restoranis või baaris mehe poolt arvemaksmist või kenale neiule lihtsalt shampania lauda saatmine on nüüd millegi pärast ahistamiseks loetud ja pole võrdõiguslikuse mõõdupuu järgi kohane aga selles on süüdi suuresti feministlik lähenemine asjadele ja ühiskonna tase millesse oleme laskunud.Ja ongi nii ,et mehed lihtsalt kasutavad seda ära ilma häbita vaid kui norm. asja.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:39
Oi mul hakkas suht häbi lugedes neid postitusi
Ma pole nimelt kunagi ametlikult veel tööle jõudnud ja seega ei saa vist olla eriti töötu... olen vist pigem halturtsik vms jne.
aga ma üldiselt ei hakkaks kuhugi välja minema kui mul on taskus ainult õlle raha, nii palju on mus meest kindlasti et ikka kaaslasele ka midagi lubada (tass kohvi vms) selline asi käiks mu pisikese au tunde pihta.
Ilmselt olengi "tropp and go"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 15:45
jutt polnud vist sinust limpa vaid suhtest nn. töötu mehega kel taskus paari õlle raha kui sedagi ning ei taha seda jagada sunnik
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 16:01
Küsimus oli vist sõnastatud, et kas looksite suhte töötu mehega.
Milline see suhe võiks olla?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 19:19
Mina ei looks suhet töötuga. Olgu ma siis raha ahne või kainelt mõtlev naine. Julmur igal juhul.
Kuigi pean ausalt tunnistama olen suhelnud. Kuna ta sai oma subjektiive eluga väga edukalt toime. Tema töötu abiraha oli suurem kui mõne inimese kuupalk. 15 000. Tänaseks on ta eesti tolmu jalgelt pühkinud ja elab ja töötab vanas kapriigis.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 20:34
See teema sõnastus peaks siis nii olema"kas vaesega on keegi valmis suhet looma"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 10:01
Mis jama siin toimub? Mis EUROOPA on minu postitusse ilmunud? Ja mujal mingid KRISTIINAD ilmuvad teksti.
Ma vabandan teema algataja ees aga pisut häiriv kui tekst muutub minust sõltumata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 10:03
Ma loodan et, see oli minu arvuti programm. Vabandan eelneva postituse eest.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 11:12
No kuulge! Ega siis töötu, vaene ja kooner ei ole üks ja sama. Töötu, juhul kui ta on vaene, jätab õlled ostmata ja maksab kohvi kinni. Kooner, olles ka dividendimiljonär, laseb daamil enad kohvi ise kinni maksta ja ostab kaasa 700.-kroonise konjaki. Siin ei ole mingit pistmist töötu staatusega. Teie jutt on läinud teemadele matsid jäävad matsideks! Suhte loomiseks tuleb ikka vaadata kas tegelane on isikuomadustelt sobiv mitte rahakotti. Püsisuhtes on ju raha kõik ühes pajas ja otsuseid langetatakse üheskoos. Kuigi olen näinud ka selliseid paare kus on mehe raha ja naise raha, aga ükski selline suhe ei ole ka kuigi kaua kestnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 12:40
See,et naisel on oma raha ja mehel samuti on tänapäeva suhtes üsna tavaline nähe
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 13:02
Achzoo!? Ja köögis, kohvimasina kõrval on purk mille sisse saab lasta kaks kroonist münti kui kohvi võtad?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 13:08
Pole ka see uudis,kus leivaviilakad loetakse enne-ja pärast sööki üle
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 13:20
Kui lähen meesterahvaga kohtingule siis mitte eesmärgiga et mulle tass kohvi välja tehtaks ( selle 15 - 25 eeku leiab iga naine ise ) vaid eelkõige lähen ikkagi selle inimesega tutvuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 14:17
Kohtingul ikka mehed püüavad ise välja teha aga ega see helde väljategemine veel inimesest mingit ülevaadet anna.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 20:43
Mis puutub meeste ja naiste oma rahasse,siis naistel on jah oma raha,aga meeste raha pidi ühine olema
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 10:39
Nojah, aga selline "imetlusväärne" näide kus kohviarve peale õlgu kehitatakse ja siis õlut ostma minnakse, annab juba mingi ülevaate küll Kuram, mul oleks nii häbi, et vaju või maa alla kui ma mingi sellise asjaga maha saaks. Aga ma ei kujuta ette kuidas see üldse võimalik oleks. Mine tea, võib olla ma olen lihtsalt vanakoolimees
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 11:13
Inimesed erinevad, kombed/kombetus erinevad. Viisakus ja etikett pole kuhugi kadunud. Tänapäeval tänu suurele individualismile ei pöörata viisakusele enam tähelepanu. Sest, mis ma selle eest saan, et .....
Vanakooli-inimestel aeg asuda ümberõppele
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 11:49
Ei kavatsegi!
Minu arust on see mängulusti üks lahutamatu osa - näidata, et sul on huvi ja sa tõesti hoolid. Kohvi on seal kõige kõrvalisem. Pigem iseenesestki mõistetavad pisiseigad nagu ukse avamine, mantli selga aitamine, lilleõis.... Niimoodi see kuu selga mõeldaksegi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 22:16
Leidub kindlameelseid!
Mõtlemine on mõnus!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 22:39
On ikka vahe küll,kas sind saadetakse räigelt persse või tehakse seda viisakalt ja naeratades
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 09:58
Konkreetne situatsioon naisterahva ja tolle " töötu " noormehega sujus edasi nii et peale esmakohtumist tundis noormees edasiste kohtumiste suhtes huvi kuid naisterahvas oli kaalutleval seisukohal. Saadi siiski ka teistkordselt kokku. Ka siis istuti avalikku kohta, naisterahvas tellis omale väikese eine, makstes selle eest ise, ka noormees võttis endale ninaesise. Kuna polnud võimalik segamatult juttu vesta, otsustas naisterahvas nimetatud kohast edasi suunduda. Järgnevas tegi naisterahvas jutujätkuks mõned alkohoolsed joogid välja ning mis siis edasiseks selgus? Selgus et " töötu " noormees polegi töötu, imepärasel kombel leidnud kahe nädala jooksul töö Välja koorus ka et äsja olevat soetatud omale nädalapikkune lõunamaareis. Huvi naisterahvaga ihumõnusi nautida oli aga jätkuv. Naisterahva usaldus nimetatud isiku vastu oli aga kadunud ( lühikese tutvuse jooksul olid tekkinud kahtlused ka muu jutu suhtes ).
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 10:59
Selline libatöötu võib ju kontrollida,ega pole tegemist sponsoriotsijaga.
Barb,palun seleta rahvale,kuidas peaksid noormehed kindlaks tegema,et naine tahab ikka teda,mitte tema raha?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 11:03
Ette on ju juba teada et tegu pole sponsoriotsijaga Siiski, elementaarset viisakust on ka selline naisterahvas ära teeninud.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 11:23
Naine võib küll kindel olla,aga mees ju ei tea seda.Elementaarne viisakus peab loomulikult olemaäaga naised,kes ise on suured kahtlustajad,ei tohiks kohe solvuda,kui vastaspool sama teeb
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 11:30
Üks asi on kahtlustamine, teine asi näkku valetamine Kui meespool ajab kärbseid pähe, vassib ja valetab siis milline naine sellisega suhtluse edasisest arendamisest huvitatud oleks?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 11:50
Igal lool on oma tagamaad ja pealiskaudse info alusel pole mõtet hakkata kedagi süüdistama.Alati tuleb arvestada ka teise poole nägemust.
Kui oleksin miljoneid sissetoova firma omanik,siis eelistaksin ka naise otsimist töötut mängides
˅ näita rohkem ˅
2010-03-15 14:34
Üldse ei peaks esimesel kohtingul rahast rääkima.See põhjustab segadust Tutvumisel küsida kohe,kas oled töötu või mitte...pole ka sobilik.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 19:09
M.O.T.T. Küsimus ei ole selles kas mees on töötu või mitte vaid selles kes ja mis ta tegelikult on.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 23:48
to barb- Üks asi on kahtlustamine, teine asi näkku valetamine Kui meespool ajab kärbseid pähe, vassib ja valetab siis milline naine sellisega suhtluse edasisest arendamisest huvitatud oleks?
täpselt nii.mehed arvavad,et kui vale (keerutamise,iba)peale naisega kokku saada ja veic suhelda,et siis äkki jäetakse algusevale mängust välja. tglt reaalis on just täpselt nii,et naised EI USU ENAM MEEST YLDSE. ja öieti teevad,sest KUI MEES VALETAB JUBA TUTVUSE ALGUSES,siis elementaarne loogika ytleb,et edapidi on mehe valed veelgi hullemad mõttetu mees on naiste jaoks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 23:56
Tuleb leida mees, kes ei valeta ega peta. Ise te satute valede meeste otsa.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 17:57
Ega see valetamisekunst naistelegi võõras pole
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 18:35
Seda vist ei saagi ju nii võtta. Valetavad mõlemad pooled. Küsimus on isksustes, ühed teevad seda nii et, oleks lausa nagu nende loomulik osa. Teised üritavad aga õige pea räägivad ennast sisse.
On aga olemas ka kolmas osa kes austavad ennast piisavalt kõrgelt et, mitte teist solvata sellise madala tasemega.
Parem kibe tõde kui magus vale.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 18:42
Aga kui tõde ongi just liiga magus?vaja ju kärbseid kuidagi meepotist eemal hoida
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 18:47
Ma vist antsin mõista et, tegemist on isiksuste probleemiga. Kellele kuidas sobib.
Peamine et, inimene (Sina) ennast hästi tunneks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-19 11:26
BarbWire: sul on topeltmoraal. näiteks naine võib meest testida, aga mees naist mitte, sest see on kahtlemine naise väärikuses ja see solvab naist.

ega vist igast kohtingust pea abielu sündima
˅ näita rohkem ˅
2010-03-19 20:05
Ma ei hakka kedagi kritiseerima,,,Õige ta on,et töötul ja töötul on vahe,,,,"Tegija" mees ei jää töötuks,,,kui ühest firmast jääb,,,siis leiab teise töö,,,Ok,,seda ma ei tahtnud öelda,,Tahtsin seda öelda,et kuna tõesti on raske vahet teha valedel,,,Siis mina lepin koguaeg kohtamistel kokku,et igaüks maksab enda kohvi vms,,,Siis ei oota kutt(kes ei pruugi mulle meeldidagi),et ma pean kohe tema poole jooksma,,,,,tasuta lõunaid ei ole,,,aga ma saan endaga ise hakkama,,,,-võlgu ei jää...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 11:48
Mõni töötu eelistab pigem töötu olla mc või phd kraadiga reisisaatjaks minna
˅ näita rohkem ˅