Foorum
1
2
3
...
15
16
17
2020-07-28 16:11
Proua Moon1, teie info on puudulik ja selle töötlemisel saadud oletus eksitav. mrTarts võib ju veidi lihtsameelne olla, aga mitte täielik debiilik.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 16:19
Mina ei ole tegelikult kelleltki selliselt otseselt mingit korvi saanud ega andnud, mainin tõe huvides. Pärast mõningate maailmavaateliste seisukohtade selgumist on mul võimatu ka korvi saada, sest pole lihtsalt huvi selle isiku vastu.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 19:32
paluks mitte esitada valesüüdistusi valeinfo levitamises, touch. kirjeldasin oma eelmises postituses olukorda täpselt nii nagu see oli.
ning sellele polnud ka slave'l vastuväiteid.
otsest korviandmist tõesti polnudki kellegi poolt, seda on vähemalt 10 korda siin räägitud.
on nii raske aru saada, et tõesti ei jätku aega, energiat ja vahel ka soovi kõigiga kohtuda, kes seda vbl vääriksid?

slave, maailmavaatelised seisukohad olid sul ilmselt juba siis selged, kui olid valmis kingitusega kohtumiseks.....
aga eks nüüd kõlbab see peaaegu usutava põhjusena küll. varjamaks isiklikust solvumisest tingitud viha ja halvustamise soovi.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 23:12
Inside joke, ehk rohkem inside fight järelikult.
Andke minna, ei sega rohkem ehk.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-29 16:33
Sega sega
Nagunii paneb üks siin segast.
Kingitusega kohtumisteks pole ma praktiliselt mitte kunagi valmis, kui bdsm kontekstist rääkida. Ehedus on hindamatu.
Massaaz on täiesti teine asi, kui ikka massaaz ka on.

Ma pean nüüd ise ka vaatama, et millele mul väidetavalt vastuväiteid polnud....
˅ näita rohkem ˅
2020-07-29 21:19
Pàris huvitav on teada, kas ihas on pàriselt ka olemas mehi, kellega kohtuda oleks soov? Mina olen 10 a. jooksul leidnud vaid ùhe, kes tekitas huvi..ja seda mitte materiaalsust arvesse vòttes
˅ näita rohkem ˅
2020-07-29 22:55
Olen üsna kindel, et siin pole ainsatki meest, kellega kohtuda sooviksin
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 00:01
Ma naistega kùll kohtuksin..kohvitassi taga hea lobiseda ja juttu jàtkuks kauemaks..Meestega kohtumine ei paku pinget. Kohvitassi asemel vahib sind ilane lòust, oodates mil nàppida saab.. Vastik.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 14:54
sirruke, paraku heteromehed on jah looduse poolt selliseks loodud, et meeldivat naisekeha nähes tahaks muudkui silitada ja hellitada ja näppida.võib-olla sobiks sulle gaymehega kohvitamine hoopis?
samas naisega kohtumise riske ei maksaks ka alahinnata.......äkki juhtub olema kapist veel mitte väljunud bi-naine, kes tahaks sind veel rohkemgi näppida kui mõni ilatsev mees

slave, mõnikord võivad piirid massaaži ja bdsm teema vahel üsna hägused olla.....kui näiteks mõni domineeriv tegevus magustoiduks on.
reaalses maailmas pole kõik nii mustvalge kui sinu põhimõtetes ja teooriates.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 17:18
https://www.facebook.com/anton.ohaiogodzaimas/videos/10213062874006366
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 17:44
Jott..ma iial ei ava ei ihas ega fb.s mingit videot.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 19:11
Kas sa oled nüüd siis lesbiliste kalduvustega?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 19:22
Mine tea..ehk olengi Ei iial me ette tea, mis elu meil tuua vóib
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 07:42
eks mõnele meeldib siin mehi ilasteks lõustadeks nimetada ja oma kasse armastada, teine jälle tahab kõik hästi segaseks ajada - bdsm ja massaaz isegi omavahel. Sogasest veest olevat parem kalu (raha) püüda?
Mingi konkreetsus võiks elus olla, mitte suur targutamine ja kõigest sulamula tegemine.

Aga see on tõesti teoreetiku tipptase, kui väidab, et bdsm ja massaaz käivad ühte patta. Eriti kui mõelda, et ütleja alluva poole huvisid ei arvesta... see tegevusjoon läheb siis sujuvalt massaazi üle?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 11:08
Üldsegi mitte soovides kedagi mainitutest halvustada ma arvan, et slave on segasusele osutamisega ka sedakorda naelapea pihta pannud.
Kui caprichosa puhul on tegu profiga, nagu siin kohtumiste teemas keegi kohalkäinutest teadis, siis ei selgu samas teemast see hästi, mis alal caprichosa profi tasemel tegutseb. Kiideti inimesena kena olekut, sekka kehakesksed komplimendid jms kolmes postituses esimesel 4 lk-l, aga mulle ei torganud silma (sest ma 4. lk-st kaugemale ka ei lugenud), et keegi oleks hinnanud massaaži ennast, tehnikat või kiitnud massaaži tulemust (et sai mingist vaevast lahti vms) või öelnud käte kohta midagi tunnustavat. Miks?
Einevalt neist, kes ennast massööridena esitlevad, caprichosa ei pinguta üldse enda massöörina promomisegaa (isegi pilte ei ole sellest, kus ta teeks massaaži), mis on huvitav.
Massaažile kutsuva inimese kohta paneb see mind üllatuma, kui vähe ta tegelikult massaaži tegemisest ja massaži teemal räägib ja selle sisu avab. Või massööri paberitest.
Kust peaks kliendil tulema huvi profi massaaži vastu, kui selle olemust ei selgitata või kui tegija annab selle kohta vastukäivaid ütlusi, nagu näiteks see seotus BDSM-iga, millele slave küsivalt viitas.
Isegi BDSM-ile viiteid leiab rohkem outfitist ja pildi pealt kui profiilist. Kuskil kontol ei viita BDSM-ile.
Outfiti näidata tundub olulisem. Kuidagi hägus tundub see promo endast profi kohta.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 12:52
aga miks mitte kasse armastada? eriti kui nad ilase lõustaga ei ole

slave, hetkel esinesid küll pisut võhiklikult. bdsm gurult oleks siiski enamat oodanud.........
sa pole vist siiani ei taibanud, et mind teoretiseerimine absoluutselt ei eruta. saan aru, et sinu konkreetsed arusaamad ei võimalda üldse kujutledagi kohtumist, mille sisse mahuks näiteks mõnus vestlus ja teejoomine, nauditav massaaž, magustoiduks mõne bdsm-teemalise nüansiga. no need vaid tagasihoidlikud näited inimeste soovidest ja fantaasiatest
kui külalise soov ei sisalda otsest vahekorda või mingit mulle vastuvõtmatut tegevust, siis miks mitte seda täita?
ei, see EI tähenda, et teejoomine või massaaž või bdsm oleks sama asi, mõistad?
aga alati on võimalik sujuvalt ühelt tegevuselt teisele suunduda.......
ilmselt sa pole kogenud mõnusat jõulist massaažiseanssi, mida näiteks ergastavate ja üsna jõuliste pepulaksudega vürtsitatakse? ok, ega kõik peagi kõigile meeldima.
aga see ei tähenda, et külaline oma fantaasiate täitumist seepärast vähem naudiks, kui see esiorja põhimõtetega kooskõlastatud pole
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 14:38
caprichosa, niisiis, massaažiteenus. Kas see, mis sul pakkuda on, on segatüüpi massaaž (segad ja vahetad tehnikaid jne)?
Mind ikkagi huvitab. Kas body-to-body tüüpi massaaživõtted ja lingami massaaž käivad ka selle alla?
Ja see teejoomine ja jutt käib nagu massaažiseansi sisse ja on selle lõõgastav osa?
Mulle tundub, et sa muudad oma massaažietteasteid vastavalt sellele, mida kliendid tahaksid, et sa nendega teed. Või eksin ja sul on kindel programm ja tehnika ikka?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 19:04
orjal võib olla küll lõust.. lõpuks... ja kui Domina talle näkku suvatseb sülitada, siis võib see ka ilane olla
Isegi temaatilise teejoomise käigus.

Kassidega nii teha pole siiski ilus, sest nad ei ole sellisel tasemel kokkuleppevõimelised.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
15
16
17