Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2012-01-05 11:35
kui sa räägid päriselust, siis ma oletan, et sa räägid oma tuttavatest, mriks?`
tegelikult sa saad aru sellest, milles seisnevad selle koha eelised muu elu ees. pead teadma, sest muidu sa poleks vist siia uudistama tulnud. siin on isikuid, kellega sa pole arvatavasti mitte kunagi enne oma elus kokku puutunud ja siit lahkudes vast enam ei puutuks ka. selle eest, et sinu arusaamad elust ja tegemistest kellestki teisest erinevad, ei tarvitse sul veel tervet maailma maha kandma hakata. või oled sa idealist? lootsid siit ainult ideaalseid inimesi eest leida? tegelikkuses leiavad teatud muutused aset ainult sinu maailmas ja nendes vaadetes, mis sul on olnud. muud pole midagi lahti.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-05 21:52
Kas iha on siis normaalne keskkond?Suur osa inimesi käibki ju netis vaid selleks, et seda sappi, mis reaalis endasse kogutud, väljaelada. Teised jälle lasevad ennast kaasakiskuda, sest keelatud vili on magus. See on koht, kus äpud üritavad tegijaid mängida.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 10:27
jfjm, sapi loopimine foorumites pole ju keelatud. Või mis?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 10:47
Mida sa ise arvad?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 11:06
terasmees on ise siin suur imeja nojah mida sellisel lohvil teha ongi,keegi sellist paksu, põhiharidusega müüriladujat ei taha, iniseb ja undab, aga tolku nihhuijaa
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 12:38
morgan, välja siit teemast. või hakkad valima, mida siia postitada ja ma ei tee nalja
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 20:26
Utha, järjekordselt tuli sinu meestevihkamine sinus välja...
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 10:52
kas sulle pole kunagi tundunud, et sa saad asjadest valesti aru? idee kellegi vihkamisest istub sinu, mitte minu peas. korrigeeri seda, mitte mind
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 15:00
miskipärast jääb mulje, et morgan on gay..
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 17:00
terasmees1- kuid ,kas tahaksid seda,et oleks gay?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 21:14
Terasmees, vaata ette, see konksuga küsimus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-08 19:11
Utka, Ma armastan sind!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 01:27
ära muutu lamedaks. enne katsud mind naeruvääristada ja siis asud enda puhul sama tegema? tee endale teene ja loobu sellest jamast.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 07:02
Ma armastasin ka Uthat kunagi Aga peale selle, kui ta omale luua muretses, läksid meie arusaamad harmoonilisest kooseksisteerimisest lahku
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 10:14
selle luuavarre ma pistan sulle... (tsenseeritud)
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 17:44
Üeldakse ju, et pauk võib tulla luuavarrestki
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 20:59
Utka, mis sul selle vastu on, kui ma sind armastan? Sa oled ju kõige parem, kõige toredam ja kõige ausam ning siiram inimene. Sind armastada on vaid au ja uhkus.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 02:07
armasta, kui tahad, aga kaugelt. minust hoia ennast eemale
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 09:36
ei mina mäleta sellist asja, pushup!

Aga Utka, Miks sa nii kuri jälle?
Tõesti kuri inimene. Õel lausa.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 09:55
Ega ta nii kuri polegi, aga ju see luuasõit tegi hargivahe kibedaks ja nüüd natuke mossitab väike indiaanineiu, nagu ta on
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 10:35
et kui ma olen konkreetne, siis ma olen kellegi arvates paha ja kuri?
ja mis sa soiud siin pidevalt? kellele seda vaja teada on, mida sa tunned?
kui sa ei saanud aru, milles asi, siis tuleta endale meelde, mis mu kurjaks tegi, aga tee seda omaette, teiste uste taga. ma ei taha su soiguvaid avaldusi siit enam lugeda. tundub julm, aga nii sa ise tahtsid. peale seda pikka nalja, mida sa mulle siin korraldasid, pole sul lootustki minuga suhteid parandada. ma ei tule enam tagasi sinna, kust ma olen korra otsustanud lahkuda. seni sa pole isegi vabandanud.
head minekut sulle, poiss. otsi endale kena pruut
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 13:49
Utha, ja minu sarkasmi sa võtad täitsa südamesse ja trükid hingest... oehh, sind, mu arm !
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 13:51
arvad? ma sain aru, et sa pole siiras
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 13:55
aga edaspidi ole palun nii kena mees ja hoia teemad oma halast puhtana. sa oled kaotanud igasuguse lugupidamise minu poolt. ma ei arva sinust midagi. ma saan aru, et sa tahad sarkastiline veel olla, aga sa teed ainult ennast lolliks. mulle sa ei tee sellega midagi. ma olen tugevam, kui sinu mehearu arvab.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 16:10
Tagantjärele on kõik targad. Utka Utka Utka...

Aga ma ju teadsin seda! on tüüpiline lapsemeelse inimese vastus, kui ta tegelikult ei olnud asjaga kursis.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 16:18
kursis millega? sa arvad, et oled nii kaval? memmekas oled. mis sul viga on, et sa ei suuda loobuda?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 19:25
Utha,ära nüüd tõrele.keegi ju sinule halba ei soovi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 20:33
Jah, Utka. Ära tõrele. Ära soovi teistele halba.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-31 11:41
http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/miks-siis-naised-ikkagi-naagutavad-naine-selgitab.d?id=64044779
˅ näita rohkem ˅
2012-07-31 14:57
Siis vaheta välja.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-31 16:07
artiklist leitud tsitaat: „naine on täpselt nii hea, kui hea on tema mees“
selle tasub kõrva taha endale panna. aga kas see vastupidisel juhul ei kehti? ehk siis kas mehe olek vastab sellele, milline on kodus tema naine (kui hea see on) või mitte?

kokkuvõtvalt võib arvata siis nii, et näägutamine ja pidev naaklemine teisega mingil kindlal teemal või kohati osutuda tõhusamaks mõjutusvahendiks kui mitte midagi tegemine. tõhus nendele, kes tunnevad, et neil ei ole suhtes sõnaõigust ja tahavad õiglust jalule seada, kelle sõnumeid ei ole tunnistatud piisavalt heaks, et sellega arvestada või leiavad nad ise pidevalt taunimist teise poolt või ei saada piisavalt tähelepanu ja tahavad siis ennast kehtestada ja kuuldavaks teha, tunda, et nad mõjuvad teisel. mõju oleneb sõnumi sisust.
saan aru, et mingit võimu peab omama, aga seda tuleb kasutada mõistlikult.
sisuliselt on tegu sellega, et üks pool langeb suhtes ära ja ei anna enam teisele seda, mida vaja. siis teine võtab sõna ja asubki teist mõjutama endale soovitud suunas tegutsema.

mind ei ole vist näägutamises keegi veel süüdistanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-01 14:34
http://www.ohtuleht.ee/487040
˅ näita rohkem ˅
2012-08-05 18:55
Mehed on nagu KOHV – paremad neist erutavad ja hoiavad sind terve öö ärkvel
Mehed on nagu TSEMENT – kõvaks minemine võib teinekord võtta tükk aega
Mehed on nagu Å OKOLAAD – magusad, meelitavad ja sihivad eelkõige puusapiirkonda
Mehed on nagu MIKSERID – sul on neid vaja, aga sa ei tea päris täpselt miks
Mehed on nagu TERMOKOTID – pane aga õlut täis ja võid igalepoole kaasa võtta
Mehed on nagu KOOPIAMASINAD – sul on neid vaja ainult paljundamiseks, aga see on ka kõik
Mehed on nagu LOKITANGID – nad on alati kuumad ja alati su juustes
Mehed on nagu KÕRGED KONTSAD – kui sa nõksu kätte saad, on nende peal lihtne kõndida
Mehed on nagu HOROSKOOBID – nad kirjutavad sulle pidevalt ette, mida sa pead tegema, ja enamasti nad eksivad
Mehed on nagu MURUNIIDUKID – sa kas lükkad neid enda ees või istud nende selga
Mehed on nagu RIPSMETUŠŠ – jooksevad laiali tavaliselt juba esimese tundeilmingu peale
Mehed on nagu MINISEELIKUD – kui sa ette ei vaata, tõusevad nad mööda su reisi ülespoole
Mehed on nagu POPKORN – nad rahuldavad su isu ainult natukeseks ajaks
Mehed on nagu SÖÖGIRIISTAD – nad ilmuvad välja ainult siis, kui toit on laual

Allikas: http://meeldib.ee/2012/02/mehed-on-nagu-2/#ixzz22ghMZIiN
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 20:29
Vist tutvusi sobitataksegi gramm sees.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9