Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2011-11-30 17:22
muidu ta ei saa aru. sõimamine on närve rahustav tegevus nagu vanduminegi. vaata jaapanlasi, koguaeg naeratavad, aga tegelikult on jaapan planeedi kõige suitsiidsem riik.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 17:41
no aga sellest ma rääkisingi kui väga pingutad, siis pettud rohkem ja elad seda välja, eks igaüks teeb seda omamoodi. kõik inimesed teevad nii, sellest peaks ideeliselt üleolema.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 17:49
Njahh...kui sõimamine on rahustav tegevus, siis on see andestatav...närvid maksavad kah midagi
PushUp...hobune pole sõimusõna, ma väidan, et suisa hellitussõna, sest nii ilusat ja töökat loomakest annab otsida
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 18:00
Mõnel on omapärane kasv, mõnel kaal, mõnel mõistus, mõnel omapärane pära no ja mis sellest, kas kõik peavad olema ühemõõdulised, nagu laseriga lõigatud. Mugavam ju oleks, kui see nii oleks...kas ka huvitavam?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 18:54
Just ja nii on ja nii jääb...aamen
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:06
Mina üritan ise elada ja üle elada ebameeldivused lause najal: kõik mis teed, teed endale.
Hiljaaegu oli üsna ebameeldiv kogemus ja kui toetavad ning mõistvad olid inimesed mu ümber, ka need, kellest poleks seda osanud oodatagi. Igatahes täna ütlen: " Ma armastan teid kõiki!"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:09
Pussu, sa tahad väita, et sa meeldid mulle ja ma ihaldan sind? Kuhu vastu sa ennast nüüd ära lõid? Mu tigedus sinu suhtes tekkis sellest, et sa lollitad inimesi siin. Oled ju tegelikkuses sootuks teistsugune kui siin oma kontol kirjutad ja näitad.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:10
Muidu mul pole mitte kõige vähematki inimeste suuruse-pikkuse vastu.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:14
Nii et kasutajad foxy, NSM ja utha on andnud ühele seltsimehele, kes hullult üritas, korvi?

Hmm, go figure...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:19
Võtke heaks või pange pahaks, aga mulle sõimav mees ei meeldi On ette tulnud selliseid isendeid, kes on julgenud sõimata või muidu targutata olles külaliseks minu kodus. Endastmõistetavalt on selline visiit jäänud viimaseks ja lausa lõppenud mitteootuspäraselt Seega, vähem sõimu, rohkem tegusid
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:20
mulle näiteks foxy ei meeldi, tehke mis tahate, lihtsalt ei meeldi sellised tädikesed. seega tädid, vähem sõimu ja rohkem sied
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:23
misha, kui siin ei meeldi, üleval on nupuke "ära unusta välja logida". Lihtne
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:27
Pushup, millest sa räägid või millele vastasid?
Minu lausejupike oli kusagil eespool ühe kasutaja väitele, et normaalne on tõrjutuna hakata tatti pritsima. Ja kuna tal on sihtmärgid ühed ja samad, siis liitsin lihtsalt pildi kokku. See oli üllatav, kuid selgitas nii mõndagi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:29
foxy, ma olen enne sind siin, nii et logi ise välja. mine aga siesse tagasi, seal on jutukas kus ei ropendata (4 inimest on seal rekord), foorum on sul seal olemas, seal ei käi keegi, eks just sinupärast. kas ihaga peab sama juhtuma mis siega - vanastuma?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:36
huvitav kui teha siesse konto ja foorumisse natuke teemasid, kas foxy lendaks kohe kohale ülbitsema? lugesin just tema komme seal, täielik teematapja.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:40
ei usu, temas mingit arukust ei näe, ainult inetust
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 19:46
ma mõtlen sisemist ilu, see on inetu ja see teeb kõik inetuks.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:28
Miks keegi mind ei sõima?Ma kohe tahaks,et sõimaks....
Silent-perv ei lähe arvesse...Üllarike tahabki seda,mida iial kätte ei saa.
Sõimake mind ka...ma tahan teada,kas tekitab mingeid emotsioone
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:29
Miks keegi mind ei sõima?Ma kohe tahaks,et sõimaks....
Silent-perv ei lähe arvesse...Üllarike tahabki seda,mida iial kätte ei saa.
Sõimake mind ka...ma tahan teada,kas tekitab mingeid emotsioone
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:36
Ta seksib sellega,keda kätte saab.Eriti ei saagi.
Mis teda vaevab?Tema suurim unistus on tutvuda-suhelda naisega,kes välimuselt oleks minu sarnane(ehk siis mingi prototüüp,millega minu välimus juhuslikult 90% kattus),see naine peaks olema mat.kindlustatud,tal peaks peakene ka natuke töötama jne...nimekiri on pikkkkkkkk.Ja ta avastas minu.Ilmselt(minu õnnetuseks)vastasin väga täpselt tema ettekujutusele ideaalnaisest,aga...ta tegi ühe valearvestuse...miks peaks selline naine tahtma teda?Ei tahagi.Ma ei ole ainuke.Minu suhtes siiski mingi eriline"soosing"...ju sai vist natuke liiga kõvasti vastu nina antud.Vahet pole.Kedagi niikuinii ei huvita.
Need vene neiud on kindlasti odava raha eest.Tasuta naist on sellel isendil raske kätte saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:44
Caribian. Kas ma saaksin su kätte? Sa ideaalnaine!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:47
poiss, kas sul pappi on?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:48
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2067985/Fox-dives-snow-hunting-mice.html
foxy, kas sina said kätte?

˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:53
mriks, hea pilt
Kardan, et ma nii kõrgele ei hüppa ja sügavale ei sukeldu
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 20:57
Ikka väga kena peaks olema...
Minu arvates lihtsalt seksi seksi pärast ei tehta,see on loomalik mingi story võiks ikka ka ju olla..
Või siis mingid huvid...majanduslikud,poliitilised etc.
Igal asjal on algne põhjus,mis millenigi viib.Seksil peaks ka olema..ja "kiim" ei ole piisav põhjus,pigem iseloomutus.
Ja nii nad välja või aidsi suridki
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 21:00
caribina, pane siis hinnakiri välja, hakka otsast koguma
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 21:10
Utka. Kooliajal oli mul 2 klassi vanemad tüdrukud käsil. Need nagu ei hoolinud kraaklevatest poistest. Mina ei olnud kraakleja.
Noh eks sain peksa ka vanemate poiste käest, kes pika ninaga jäid ja siis mind lihtsalt toore jõuga löödi minema. A noh ega see mind ei heidutanud. Mina sain ikka tüdrukutega edasi semmida ja lisaks õppisin veel korralikult kakelma. Endast kaks korda suurema ja ilmselt ka tugevama vastasega rusikavõitlusse asuda ei tekita mingeid kartusi. Kui kellegi kuri abikaasa ootamatult koju tuleb, siis vahel läheb neid oskusi tarvis Naistes käimisest võõrutab ilmselt surmatõbi, vist?

Aga sõimlemise kohapealt, vahel ei saada aru kui kaunilt kõneled. See on mõne naise/mehe jaoks võõrkeel.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 21:46
Caribian, põrgupojal pidi ju 20+ olema, niiet temale võid isegi peale maksta
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:19
parma, kraaklemine on teine asi. sisuliselt ongi see omavaheline jõukatsumine ja see kuulubki minu arust sinna kooliaega, kui oldi veel poisid/plikad.
ma mõtlesin rohkem mõnitavat suhtumist või ka seda, kus ise ehk ei mõnitatagi kedagi, aga osaletakse selles kaudselt nt, ollakse pooldavad ja aidatakse sellele kaasa. ka labasust käitumises jms.
kas see jutt sõimlemisest oli nüüd sõimu jaatav või eitav? tahad öelda, et vahel peabki sõimama, kuna on isikuid, kes ei mõista teistsugust keelt kõnelda või ei saa teistsugusest keelest aru? miks nad ei saa aru?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:35
Jep selle kraaklemise all pidasingi silmas labast käitumist. Olid labane siis olid ka plikade seas popim! Väidate vastupidist?
Nohikud ei ole kunagi plikadele peale läinud!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:40
ega mehed ka nohiknaisi hinda.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:43
Väidan küll vastupidist. Võib-olla olen ma teisest põlvkonast . Meil olid aus viksid ja viisakad poisid.
Nohikute üle kiputi nalja viskama ja labaseid lihtsalt ignoreeriti.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:48
siis olid teised ajad, partei määras
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 22:49
parma, sa kaldud küsimusest kõrvale. sa tahad öelda, et sa pole omalt poolt kunagi mõnitavale suhtumisel kaasa aidanud või ise selles osaline olnud? või väga labane? tõega? tuleta meelde endale.
jutt ei käi praegu koolist, kui sa must aru saad.
aga kui koolist rääkida, kas sa olid siis ise pigem see pop poiss, kes peale läks või pigem see nohik, kes lootis, aga ei läinud peale ja pidi teistmoodi hakkama saama?
ja endiselt ei saanud aru, millist seost sa näed kena rääkimise ja labase sõimu vahel. räägid sa seksist või tavasuhtlusest?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:07
Ikka olen kaasa aidanud ja labaselt käitunud. Kes meist ei ole seda teinud? Sellist inimest vist ei ole olemas! Mina ei olnud popp poiss. Ma olin vanemate tüdrukute popp poiss Sellest ma juba rääkisin.
Praegu ma eelistan kaunilt kõnelda kui vähegi võimalik. Algul ikka heaga aga vahel aitab labane olek väga hästi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:20
miks sa oled sellele kaasa aidanud? miks sa seda teed? milles labane olek sind aitab?
sa saad aru küll, millest ma räägin. seega ära veereta vastustust teiste peale praegu.
sa oled üks neist, kelles see teema räägib ja sa siiani ei tunnista seda. ei ole tähtis, milline se praegu olla tahad või püüad olla, vaid see, et sa oled olnud sama mõnitav, nõmetsev, alatu ning kõige selle juures veel ennast ja oma käitumist õigustav
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:21
miks sa ründad teda koguaeg juuksur
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:22
ja mis see sinusse peaks puutuma?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:30
lihtsalt sa ründad teda ja surud teda kuhugi oma mõttemalli. kõik inimesed on teinud tegusid mida nad enam tagasi võtta ei saa, sellest tulevadki elukogemused. sinu ründamine tema avameelsuse vastu on tobe. endast sa ju ei räägi...

see et sa parreerid seda stiiliga mis see minu asi on, see näitab sinu metsikut agressiivsust ehk siis sa teed ise seda sama milles sa teda ründad.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:33
selle küsimuse, miks kogu aeg ründad või miks agressiivne oled, peaks esitama hoopis kellelegi teisele siit, mitte mulle. mina pole seda alustanud.
ega ma ei üritagi siin mingid diskussiooni sel teemal praegu alustada. tahan vaid teada, kas keegi tunnistab oma osalust või mitte. jutt on eesti mehe käitumisest. eesti mees peaks oskama ka oma eksimusi tunnistada ning vabandada. ka mina ei saa paljut tagasi võtta, aga ma tunnistan tehtut. ka mina olen vigu teinud
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:34
juuksur, kui teine on avameelne siis teda üldiselt ei rünnata. ei ole hea märk ära kasutada avameelsust, sest siis pole mõtet olla avameelne, lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:34
Utka. Vaata see tuleb sellest, et KÕIK INIMESED on sellised. Mitte ainult EESTI MEHED vaid kogu maailma inimesed. Selline käitumine on millegipärast inimese loomuses sees. Psühholoogiast filosofeerides arvan, et see on tingitud kadeduse, ego, tähelepanuvajaduse ja millegi muu segu kokku. Nii see paraku on. See ei muutu kunagi.
Milles labane olek aitab? Väga lihtne: Kui üks räägib kaunilt ja teine labaselt, siis jääb suhtlus katki. Üks kannab teise maha. Seega olles ise labane ja teine labane, siis on kõik korras. Ja samas ka vastupidi kaunis kauniga. Kuigi labane ja ropp on popim. Miks naised see nii on? Miks on ropud ja labased popimad? Vaata seda sama iha foorumit. Kirjuta midagi kaunilt ja see teema unustatakse. Kirjutad, et Utka on loll ja kohe on 400 lehte hooletu. (Utka saab sellest näitest aru ja ei solvu). Miks see nii on? Miks Misha ja "tädid" on popid? Miks luuletuste teema on soiku vajunud? Kaunid erootika jutustused? Keegi ei mäletagi neid aga Juuksuri ja Parma "kaklusi" teatakse!
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:37
parma, naiste puhul võib see olla ka lihtsalt zest. ühtepidi tahetakse viisakust, teispidi labastele naljadele itsitatakse heameelega. õige naistemees tabab alati ära milline on naise hetkeline konditsioon. mina naiste juttu selles plaanis ei võta üldse tõsiselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:43
misha, good point.

Teatris tuleb lavalt mingi low level nali, ropp sõna vms odava populaarsuse saamiseks.
Kes naeravad? Enamasti naised.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:48
seda näeb ju foorumis, igalpool. alati on keegi kellele on rohkem lubatud ja keda aksepteeritakse. vbl isegi mida väliselt väljapeetum naine, seda labasem võib ta olla sisult, kui ta pole just kuivik. alati on inimeses väline ja sisemine pool.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-30 23:49
ma tähendab ei mõelnud seda et naine oleks sisimast halb vaid ta võib just seda labasust nautida. roppe anekdoote, roppe sõnamänge jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 00:36
„kui teine on avameelne siis teda üldiselt ei rünnata. ei ole hea märk ära kasutada avameelsust, sest siis pole mõtet olla avameelne, lihtne.“
misha kirjutas täpselt. nagu oleks ise selle kirja pannud.
korra oled avameelne ja kui saad aru,et sinuga tegelikult seda ei olda (mingi kahepalgelisus, valed jne), siis enam pole. pidevad rünnakud muudavad inimest pikapeale ja peale seda pole enam tahtmist kellegagi avameelne olla. ja see ka, et tunned, et sind ei võeta sellisena vastu või ei võeta tõsiselt. avameelne? loll ju. ründa, siis oled oma ja arusaadav.
aga üldiselt võiks olla nii, et ründaja hindab enne ründamist rünnatavat, teeb kindlaks jõuvahekorrad ja siis asub alles tegutsema. ma arvan, et jõuga naistega suheldes kaugele ei jõua. eriti siis, kui sellisel suhtlemisel mingi siht ka oli.

vot misha hakkab asja tabama. tuleb ära tunda see õige aeg ja koht käitumiseks ja õige isik, kellega kuidas suhelda. siin on raske kindlaks teha, millises konditsioonis keegi parasjagu on. sellest on palju siin räägitud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 00:41
Sama on ka meestega. Ja siis toimub erinevate sugude lahkamine. Keegi tegi kellegile liiga ja pani kohe teema püsti.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 00:54
parma, ma pean ennast suhteliselt kohanemisvõimeliseks inmeseks. üldiselt ma labasustele labasusega ei vasta ja nii madale ei lasku. vahel aga jah tuleb parema kontakti saavutamiseks laskuda teisega samale tasemele, aga mitte päris... kuid selle lähedale, kasutada sama tooni või kõnetada teda selles keeles, mida ta tunneb ja millest ta aru saab.
aga see ei ole minu stiil. ei poolda. siin millegipärast laskutakse juba enne alla igasugust taset ja siis loodetakse, et sa kõneled ilusti nendega edasi ja ollakse pahane ka veel selle peale, kui sa ei tee. kas seda ongi vaja ainult popiks olemise jaoks? et muidu ei tehta välja? nojah, torkab rohkem kindlasti silma kui „tavaline jutt“.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 01:01
Just Utka sa oled õigel teel. Aga eesmärk pühitseb abinõu. Kui vaja tuleb olla ka labane. Läbi tule ja vee selle püha seksini!!
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9