Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2011-12-15 14:50
Misha, äkki proovib preili Utha sulle seletada nende sisendite ja väljunditega, ... et kui sina väljastad talle halbu emotsioone, siis ta muutub ka sinu vastu pahuramaks.
Järelikult see nn. vingumine on sinu tekitatud. Ja ka teiste meeste poolt, kes teda kiusavad siin.

Olete mehed või naised? Ei erine naistest küll karvavõrdki, sedasi nagu turumutid ühe preili kallal siin.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 15:12
misha.
„ja ma ei räägi praegu sellest, mida mees peab tegema, vaid sellest, mida võiks teha ja mis oleks kasulik nii temale kui naisele.“ - seda lõiku lugesid?
olgu, loed ja siis tekib sul kohe mingi seos ....minuga? kuidas sellised seosed sul tekivad, ma ei saa aru.
kas sa ei tahaks mulle veidi oma loogikat selgitada?

minu teada ma pole siin ainuke naine, kes teie (see puudutab ka teisi mehi, mitte ainult paari isikut) käitumisega rahul pole.
ja miks mina? ma ehk räägin sellest kõvema häälega ja võtan nendega ka midagi ette, räägin sellest rohkem.
ma arvan, et siit on tekkinud ka see arusaam, nagu ma tegelekski siin ainult enda probleemide lahendamisega.
ei, see ei ole ainult minu probleem.
see, mida ma siia sulle kirja panin, on minuga seotud vaid sel moel, et ma olen kogu aeg olnud arvamusel,
et enda hoiakutega ja käitumisega tegelemine (eriti selle osaga, mis puudub naisi ja nendega suhtlemist) on teie endi huvides.

millisele küsimusele ma sul veel vastama pidin?
küsimus oli:
2011-12-12 22:55:40 miks peab mees naisega hästi käituma, seleta ära. sa muudkui ruigad kuidas naistega käitutakse halvasti või sinuga siis või, mida see annab mehele kui mees oma käitumist muudaks.

ma vastasin sulle, millist kasu te saakiste sellest, kui te oma käitumist muudaksite. te võiksite käituda hästi, sest sellest oleneb teie endi heaolu. kui te tahate, et teil oleks hea olla, siis jälgige, kuidas te kellegagi käitute ja kui sellega ei olda rahul, järgige seda teadmist. ei ole ju midagi rasket?
te tahate seksi ja osad teist tahavad ka naistelt mingeid tundeid, hoolitsemist, lapsi jne, aga te ei saa seda saama naistelt, keda te juba suhtlemise algul halvasti kohtlete ja alandate (olgu see verbaalne solvamine või kehaline alandus, vahet ei ole). aga kui naine on rahulolev, siis olete seda ka teie, teie lapsed jne.
nii et kas poleks mitte parem kohe targalt käituda kui pärast hakata seletama, miks nii tehti?
ja ma ei rääkinud teadlikult käitumisest selles võtmes, et „peab“....valisin selleks „võiks“.
ma võtsin oma kirjutises aluseks selle, mida võiks tahta teha mees ja kuidas ta võiks naisega olla, kui ta tahab temaga võrdset suhet ja samas ise rahul olla.

minu arust on see meeste poolt tehtav. mina ise pean seda osa suhtlemises nii elementaarseks, et mul ei teki siin vaidluskohtagi, aga ju siis on siin teistmoodi olnud või kasvasid osad teistmoodi kodudes.
ma ei saa teha kellelegi kohustuseks suhelda teistmoodi, kui ta oli enne harjunud seda tegema, kui see on tema kasvatusega vastuolus. ma saan ainult pakkuda variante ja nii ma kirjutangi, mida teha, et oma eluga rohkem rahul olla ja kuidas olemasolevaid suhteid parandada. kui tahate teada, miks teisse nii suhtutakse (osad halvasti st) ja miks teiega rahul ei olda, siis jälgiga, kuidas te nendega käitunud olete.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-15 20:41
need mitmed lehed tulevad utka piiblitest
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 01:33
ja mina arvasin, et kõik kikitavad kõigest kõrvu selle teema peale ja keegi ei söandagi siin enam sõna võtta. terasmees tahab vist midagi öelda?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 01:40
puhsup, kas sul pole vahet, kuidas keegi käitub? peaasi, et mees oleks?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 10:52
ja milles see seisnes?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 16:33
veel rohkem kompleksides mehi (neid on juba parajalt kogunenud). kas tahab veel keegi kommenteerida?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 17:21
sul paistab siis olevat eriti selge arusaam sellest, mida tuleb normaalseks pidada ja mida mitte. isegi minu jaoks on need definitsoonid lahtised ja ma eelistakski hoida seda pragu nii (lasen teadmistel vahepeal koguneda), aga ehk vanuse tulles see siis muutub. kes teab.
siin on koos palju sinu aruaamade kohaselt ebanormaalseks peetud inimesi. mida siis nendega peale hakata? kuhu saata? kas sa ei ela mitte veidi vales ajas? või ehk oled vale koha endale valinud? siin kaotab sinu kindel ideoloogia kehtivuse. minutitega.
pealegi pole keegi selgeks teinud, kui normaalne sa ise oled.
ja vahest teeks nii, et sa ei keskendu kogu aeg minule või teistele isikutele, vaid teemale ja selle sisule. sellest oleks rohkem kasu nii sulle endale kui ka teistele. praegu tulid sa ju ennast siia kehtestama, eksole? selle asemel, et tegeleda asja sisulise poolega, tegeled sa omadustega, mis sulle ei meeldi. piiratud on su silmavaade.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 22:22
Nii kui utkat ärritada, nii paisub ta mõttetu tekst
˅ näita rohkem ˅
2011-12-16 23:20
Jah, Piiratud on teie maailmavaated!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 06:55
Eesti mehed, mis teil viga on? Miks teile ei meeldi kõrgeltharitud, kuid samas rumalad ja eluvõõrad naised?
Selliseid naisi tuleb ainult kiita ja julgustada, et ka peale iha foorumi oma arvamusi jagaksid.
Nende eeskujuks on Lassitüdruk ja Saagimimutt.
Utkale: parem mittemidagi öelda, kui öelda mittemidagi
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 12:05
Mis lassitüdrukul viga?Väga tark ja osav naine igal juhul.
Saagimimutt ka väga tark,ilus ja osav.
Ila tilgub....aga kätte ei saa...see ongi nende viga siis vist
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 12:17
Mis meid peaks sundima Lassi või Saagimit või Cameron Diaz-t või Minnie Mouse-i taga ajama?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 12:39
absoluutselt mitte miski. v.a siis, kui keegi tunneb selleks vajadust
isiklikult minul sellised iidolid puuduvad ja pakutud naiste hulgas ka neid ei leidunud. seega polegi nagu kommenteerida midagi.
te kaldute teemast kõrvale
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 12:44
Margaret Thatcher tuli praegu korraga meelde, ei teagi miks. aga kui peaks endale mingeid eeskujusid valima, siis pigem valiks tema
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 13:57
Thatcher oli testosterooni täis vuntsidega tibi, kes ajas neid pidevalt!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 15:33
ilmselt need vuntsid olidki Thatcheril selleks testosterooniallikaks. sest kust mujalt naistel siis veel need ambitsioonid tulevad, onju? kui tema kogukond ja valitsuskabinet poleks teda sundinud neid maha ajama, siis kes teab kui suuri asju ta veel oleks Inglismaal korda saatnud
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 18:14
Aga ükski mees pole suutnud 20 aastat Suurbritannia peaminister olla
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 18:31
Eksid, jfjm. Sir Robert Walpole, võimul 20 aastat ja 314 päeva.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 18:57
Näe:

http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/tantristlik-seks.d?id=1515675

Sinule Utha.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 19:24
Põrgupoiss, esimesed üheksa aastat jagas Walpole ametikohta koos Lord Townshend'iga ja pole teada, kes neist peamine oli. Aga Thatcher oli pealegi ametis 21,5 aastat.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 20:48
Poliitikavaatlejate seisukoht annab eelise siiski Lordile...
Muide..vuntse vahatakse...miks ei nõustunud Thatcher brasiilia vaha proovima?Tol ajal vabas maailmas juba saadaolev kraam...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 21:40
jfjm.
Margaret Thatcher oli ametis 4 Mai 1979 – 28 November 1990 ... mis iga matemaatika järgi on 11,5 aastat. Mitte 21,5.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 22:16
Sorry, minu arvutusviga, aga ikkagi väga korralik saavutus
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 22:36
äkki oli see juhus. ometi alustas ta kaks sõjalist konflikti, pole naised meestest erinevad
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 04:18
Misha. Aga äkki on ka võimukatel meestel ajupesu tegevad naised kodus, kes viivad mehi sõdu pidama ?!
Tead küll, et vaimset vägivalda mis nende kallal peetakse maandada kuidagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 06:23
Walpole ei jaganud Townshend'iga mingit ametikohta, sest peaministri ametit ei olnud üheski Suurbritannia seaduses enne 1917. aastat olemas. Peaministriks hakati alates Walpole'ist pidama First Lord of the Treasury't ehk siis riigikassat juhtiva komisjoni esimeest. Townshend ei ole kunagi see First Lord olnud, seega oli ta küll mõjuvõimas minister, aga peaministriks ei saa teda kuidagi pidada.

Enne Walpole'i oli mõistagi ka sama ameti pidajaid, aga nad olid lihtsalt valitsusliikmed teiste valitsusliikmete seas. Kuna valitsuskabinet eeldas juhti, siis alates Walpole'ist lihtsalt kujunes riigikassa juhi amet tähtsaimaks. Peaministri ametikoht sätestati seadustes alles 20. sajandil ja briti Prime Minister on tänaseni ühtlasi ka First Lord of the Treasury.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 10:32
Keegi on Wikipeediat sirvinud......
Nii lolli naist nagu Thatcher annab otsida...Falklandi afääri oskas kokku keerata ainult tema...ja mida ta sellest sai?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 12:20
Miks Sa selles Thatcherit süüdistad? Argentiina ründas ja kui üldse kedagi brittidest süüdlaseks pidada, siis John Nott'i, kes selle konflikti tõttu ka poliitikast lahkus.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 12:26
http://online.wsj.com/article/SB10001424052970203518404577096341880141300.html?mod=WSJEurope_hpp_LEFTTopStories

eilne lugu WSJ-s, imelikul kombel ka seal kommentaariumis kõva diskussioon
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 15:38
Mehemürakad. Kas mõni positiivne näide (naine) ka eksisteerib, või ongi nii, et kogu naiste sugu on Teie kõrgeaususte jaoks mõttetu liik. Ma ei saa aru, miks mõttetute inimeste peale nii palju aega kulutatakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 15:56
ikka ikka, ainult sina pole see naine
˅ näita rohkem ˅
2011-12-20 21:40
Utha ka mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 01:50
issand, Utha polegi ju naine. kas te siis ei teagi seda?
minu andmetel tegutseb selle konto taga pikemat aega mees, naine ja paar lastki pidid tal olemas olema. endine uuriv ajakirjanik. või oli ta endine lavastaja, koondati kunagi ... kirjutab naise konto alt erinevatesse portaalidesse ja on endale ette kujutanud, et on tegelikult naine. loob endale süzheed? lavastab midagi? kõik mehed on ära petnud. minu pettis ka ära. ...
ja teglikult pole see, kes ta praegu on, ka oluliine, sest ta muudab end pidevalt. seda peetakse isiksuse kahestumiseks. olen tema psühhiaatriga rääkinud...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 01:53
PuhsUp, kui sa tahad teada saada, mis poisil naiste või eraldi nt minu vastu on, siis kirjuta talle. kirjuta julgesti. ta laotaks praegu hea meelega su ette selle, mis tal hinge taga on. kasutada olukorda. talle oleks kindlasti kellegi toetust praegu tarvis.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 01:55
kui panen kokku selle, mida eri kasutajate suust kuulnud olen, saan umbes sama jutu!!!!!!!
------Aga mul endal ausalt öeldes suht savi. ------sest mina olen ju ka naine
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 08:17
Delfi tütarfoorum Aga eks ta nii vist olegi. Fakt on see, et kes tahab mis iganes tutvusi luua, see hoiab end tagasi. Kui vastasoo vastu huvi pole, siis võib end vabaks lasta.
Kummalisel kombel on ikka seda kibestumust ja vastasoovihkamist osadel meestel jube palju. Kodus saab naise käest peksa, netis vegeteerimine pole ka valgete tiibadega ingliga kokku viinud, kes kõik aastatepikkuse kibestumuse turjalt pühiks. Netis on kõik koledad moorid ja modellid kuramuse piprad ei taha kuidagi õnnetu mehe sügavat hinge vaadata, vahivad ta automarki ja aastakäiku.
Eks see teeb loomulikult tasase ja endasse elava eesti mehe õelaks ja kuna tal on seda julgust alati napivõitu olnud (ta ju laulab end vabaks ), siis meestega ta sõda pidada ei julge. Äkki tead saab peksa ka veel. Seda häda veel vaja.
Nii jääbki lõpuks järgi võimalus koondada end "sexi-foorumisse", teiste saatusekaasaste juurde ja elada kogu oma vihkamine kampas ühe naise peal nagu Utha välja.
Lõpuks saab see õnnetu, piinatud ja allasurutud eesti mees öelda, MA OLEN MIDAGI VÄÄRT. Rüüpab kuvari taga Säästumarketi 1,5 l pudeli odavat õlut (juu mõistab see põhjamaine mees alati) ja patsutab mõttes kaaslaste õlale. MEHED, ÄGEDAD OLEMA.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 09:49
Nii NSM, lugesin Su mõttekäiku ja seekord vahelduseks suures piires nõus, et mingitel juhtudel see nii võib olla.
----Aga, et asi oleks võrdne ja aus, siis ole hea, kui lahtist aega ja raatsid seda siin kulutada, siis tee umbes sama analüüs ka teise osapoole, ehk siis Utha kohta.
----Mis ajendab teda IGAS teemas sõna võtma ja seda veel niiiiiiiiii pikalt!!!!!!
----Loeksin Su arvamust tõesti suure huviga!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 11:30
nsm, ära tule siia üldse, mine ole kusagil mujal kus sinusugune ennastäis iseliikuv lollus rohkem mõistmist võiks leida. naistelehed, perekoolid, kasvõi see delfigi, mine targuta oma jampsi ausalt mujal.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 13:09
luukera. Ma võin Utha käest muidugi küsid su küsimuse, kui sa just ise ei taha temalt küsida. Kui ta nõus on, siis võin ka vastuse Sulle postkasti edasi saata. Aga seda vaid juhul, kui ta nõus on.

Point pole selles, mida keegi kirjutab ja kui pikalt ta seda teeb. Kogu selle teema point on, et miks mees/mehed (minu silmis on mehed väärikad, hea kasvatusega jne inimesed. kindlasti pole mehe prototüüp isik, kes lööb nõrgemat/tema silmis rumalamat jne, veelgi enam ta ei tee seda iial kampas, nagu pättidele, varastele ja muudele kiriminaalidele kohane. Jutt on mehelikust väärikusest, mis teeb mehe minu silmis meheks) karjakesi pidevalt ühe naise ette võtavad ja siis kukuvad teda igas võimalikus olukorras mõnitama.
Küsimus oligi, kas see käitumine iseloomustabki eesti soost meest? Mina sain oma vastuse kätte ja kahjuks on vastus jaatav. Sellega olen ma ka leppinud ja oskan arvestada.
Nii, et minupärast sõimake ja mõnitage kampas palju jaksate.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 13:14
kaua sa halad ja vingud, mine siis kaebama kuhugi, pealekaebamine sul ju meelistegevus
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 16:40
Pushup, egas midagi ei ole !
va. see, et ta hakkas mind süüdistama selles, et ma tegutsen ta vastu sihtpäraselt ning olen täitsa kaabakas ning jobu. Ja seda selle pärast, et ma küsisin foorumis, et miks kõik tüübid piinavad teda.

" 2011-12-15 14:50:16
Misha, äkki proovib preili Utha sulle seletada nende sisendite ja väljunditega, ... et kui sina väljastad talle halbu emotsioone, siis ta muutub ka sinu vastu pahuramaks.
Järelikult see nn. vingumine on sinu tekitatud. Ja ka teiste meeste poolt, kes teda kiusavad siin.

Olete mehed või naised? Ei erine naistest küll karvavõrdki, sedasi nagu turumutid ühe preili kallal siin.
"

Põhimõtteliselt süüdistas mind alusetult. Samas ta ise ei räägi kunagi loogiliselt ning ma saan tegelikult täitsa hästi aru, miks ta kallal noritakse. Ega Utha isiklikult polegi süüdi, lihtsalt ta tekst on nii jabur, et selle kohta ei saagi kirjutamata jätta.

Miks siis ise alustasin norimist ? Eks kui süüdistused tulevad ning kirjutatakse postkasti, et ma olen rumal, loll ning halb südamest, siis... no eks ma olen !
Kristlik - keera teine põsk ette on nõme, olgugi et õige tegu oleks lihtsalt naerda ühe inimese kibestumuse üle.

Anna andeks Utha, rohkem ma ei kirjuta miskit su kohta. Sa ei vääri seda. Ole musi.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 16:43
Ehk siis sain sõimata selle eest, et ma mingil määral alandasin ta "reputatsiooni" teda kaitsma tulles ning tembeldasin ta lolliks või miskit. Nagu mida kuradit?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 17:20
poiss, juuksur ongi selline, see on tema bisnis ihas. loota tema muutumist on nonsenss.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 19:15
Ja nüüd sain inimeselt bloki. Kahju.
Tegelikult on Juuksur tore inimene.

Mission Accomplished.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 19:21
Mina näen seda nii:

Inimene on nõrk ning ebastabiilne.
Blokib siin niisama. Selles osas, et...

Ma polnud talle isegi kirja saatnud juba tükk aega. Blokib foorumi põhjal ära. Naljakas.

Lubasin rohkem mitte rääkida Uthast, aga raske teha seda kui igavus nokib
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 20:40
NSM. ---mina kuidagi haistsin siiski vastusest kõrvale hiilimist...........
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 21:37
luukera. Ma vastasin su küsimusele.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-21 22:06
Oooooooookey, eks ma siis sain vastuse kaaaaaa.................
---Muide kunagi vastas ka Gorbatshov NLKP Kongerssil rahvasaadikute küsimustele. No lihtsalt niiiiiisama mainin.....
˅ näita rohkem ˅
2011-12-22 11:05
luukera. Just nimelt. Kui mind huvitab personaalselt keegi, siis mina võtan ka temaga personaalselt ühendust. Näiteks Sina. Kumb käitumine on normaalsem? Kas see, kui mind huvitab, miks sa neid punktiire vead igal poole, küsin ma seda mõnelt inimeselt foorumist, või see, et ma küsin Sinult otse. Kumb käitumine Sinu jaoks oleks normaalsem?
Mina isiklikult küsiks Sinult otse, mitte ei hakka kolmandalt inimeselt seda küsima. Sina nagu ma saan eelistaksid ajada asju läbi kolmanda isiku.
Utha kallal foorumis jaurata julged, otse küsida ei julge. Ütlen ausalt. Mina sellest aru ei saa ega hakka ka saama.
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9