Foorum
2010-12-02 18:56
Kui lähete naisterahvale külla, kas võtate alati kaasa midagi külakostiks - veini, lilled, kooki, jäätist, vms.?
Mulle tundub, et osad mehed teevad seda loomulikust intelligentsist, aga osad ei saa isegi vihjest aru ja tulevad ikka kaks kätt taskus...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:57
Olen ilmselt sellest põlvkonnast kus külla minekul külakosti kaasa võtmist veel vältimatuks peeti. Seega JAH alati.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:29
Ma arvan, et papi ei julgeks sellele küsimusele vastata.
Mehel peab otse loomulikult külakost kaasas olema, muidu aidaa!
Ainult, kui suhe on ilma seksita, siis võib kohv joomise raha kahe peale ära jägada ja midagi kohvi kõrvale ikka ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:31
Aga esimesel kohtumisel kusagil kohvikus lasen julmalt mehel välja teha, üldse ei küsi ka, et kas annan kohvi jaoks midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:35
möhhhh. no oleneb ju naisterahvast kellele ma üldse külla lähen. ma võin ju tuttavale niisama külla minna ja ma tõesti võta lilli ega torti kaasa. te olete ikka väga segi siin juba läinud, ainult üks saama teema.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:40
ma olen üha rohkem veendunud et suurem osa iha naisi ongi mingid luuserid. keegi teile midagi ei too, siis olete nii õnnetud, kirute koguaeg oma expartnereid, raha ka pole ja kepp rahavastu on õnneasi. masendavad olete, ausalt kohe
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:50
mul on küll kotid kraami täis kui naisterahvale külla lähen
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:57
Mul see vana veneaegne võrkkott veel alles...kõik ostud näha,mis sees on Tõstan koti lauale ja mandariine võib läbi võrgu näppida
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:57
Kaslane...Kui Sina meeterahvale külla lähed, mida Sina kaasa võtad ???...Muide ma söön torti küll
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:57
Mul pole kombeks meest niisama kiruda, aga ei pea ka meest ülistama ainuüksi seepärast, et ta mees on, sel juhul ju peaks
mind ka ülistatama ainuüksi seepärast, et ma naine olen, olenemata, milline ma olen.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:04
aikon - kui mina meesterahvale külla lähen, võtan ise ka midagi kaasa, kujutad sa pilti???
imelik nagu tühjade kätega minna...
kui viitsin ja aega on, küpsetan isegi ise koogi kaasa...
seepärast panebki imestama, kuidas mõni mees isegi viisakusest ei võta midagi kaasa...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:08
Kaslane...mina ei taha pilti kujutada...
Mis Sa mulle küll sünnipäevaks tood
Varu aega ja kannatust ja hakka kohe küpsetama, siis ehk saan järgmiseks jõuluks koogi kätte
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:14
aikon - püsi teemas!
jutt ei olnud sünnipäevadest, vaid sellest, kui mees tuleb naisele külla...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:37
elmar, see võrk-koti mõte on hea
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 21:47
Hea seksisõbra puhul kellega nädalas mitu korda kohtume, ei eelda igakordset külakosti, mulle piisab ka inimesest endast st tulgu ja jäägugi kasvõi tühjade kätega käima. Teinekord leiavad kohtumised spontaanselt aset, mida sa ikka kiiruga kaasa haarad
Üldiselt siiski külla tühjade kätega ei tulda, ikka väike meelehea kaasas. Mina nõudlik pole, piisab kui pudel joodavat kaasa võetakse, millega hea tuju sisse saada ( kuigi mul üldjuhul see hea ka ilma alkohoolseid jooke manustamata, eriti külaliste tulekul ) no ja sealt edasi jätaks juba külalise otsustada. On olnud ka külalisi kes on tulnud ja jäänudki tühjade kätega käima. Pole hullu - kohvi mul alati olemas, võileiva materjali ka. Kui raha on, ostan ise pudeli.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 21:57
Kui naisterahvale külla minna, siis loomulikult tuleb külakosti kaasa võtta, see on viisakas. Aga kui naisterahvas nõuab, et ma PEAN nänni kaasa tooma, siis ma kaaluksin, kas üldse minna
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:10
kaslane: Aga mis sulle siis olulisem on, kas külaline ise või see mis ta kaasa toob? Et kas see on siis nii häiriv kui tühja käega tullakse?
Oleneb ka millist sorti külaline on. Kui tegemist vaid seksisõbraga kellega kohtutakse vaid seksimise eesmärgil ja niisama ajaviiteks ja seda vaid naisterahva pool siis perenaisel tekivad paratamatult väikesed kulud nagu kohvi, võileivad hommikul, pesemised enne ja pärast, mõnikord käiakse koos pesemas, vannis jne. Viisakas ja meeldiv oleks kui sellistel juhtudel midagi enda poolt ikka kaasa võetakse aga nagu maininud, saaks ka ilma hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:18
Arm: Kuidas see aidaa siis välja ka näeb? Et mees tuleb ja uksepeal teed tÅ¡eki et " ahahh, näe polegi midagi manu "? ja kui seisabki kaks kätt taskus, lööd ukse pauguga kinni?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:20
jan28: Voh, üks õige mees!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:21
barb sa unustasid koma.... ja kui seisabki, kaks kätt taskus
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:24
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 08:55
Enne küllaminekut tuleb ikka paagid korralikult täis valada Siis võib ka kaks kätt taskus minna ja seisab juba uksel
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 09:01
Kulla Kaslane, sain vihjest aru Käisin turul ja varusin: 3 kg kartulit, 1 vobla, 2 muna. 1 täissuitsuvorst, pudel vana head "Agdami" , hommikuseks peaparanduseks 2 liitrit "Presidendi vol 8%" ja special for you, kõvera banaani
Hakkan tulema
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 09:02
Ah krt...unustasin kaktuse võtan kah
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 10:46
Barb, võib tulla kaks kätt taskus, kui rahapakk on taskus.

Aga üldiselt jah, saadan mehe ukse pealt minema. Päris tõsi on see.

Aga sedqsi ma pügada ennast enam ei lase, las kutsub kohvikusse, ega seal ilma väljategemiseta ta ei pääse.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 11:14
väga materjalistlikud kõik...minu jaoks pole küll asjad olulised, peamine on ikka inimene, kes ise tuleks...kõik muu on ju suhteline...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 11:40
Ometigi ka üks õige lähenemine ...Metslilleke
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 11:41
Arm3, sa tegid siin ühe teema, kus tunned muret selle üle, miks mehed vaid kohtudes seksist mõtlevad. Mind huvitaks jällegi, miks sinusugused naised vaid mehe puhul rahast ja väljategemisest mõtlevad?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 11:51
Vahelduseks mõtisklust ...

See meeletu maailm, kus kiirus on jumal
kus mõistus on püha ja süda on rumal
Kes tahaks veel kadunut tagasi tuua
ja minuga jahedast allikast juua

See meeletu maailm, kaob pilvisse maja
neid ikka on rohkem ja kõrgemaid vaja
Kust leiaksin selle, kes soojust nii jagaks
et minuga suveööl männi all magaks
Kes kõnniks mu käekõrval rohtunud radu
ja otsiks koos minuga päikest ja sadu !?

/H.Karmo/
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:08
Tere kass, kus on see kirjas, et ma ainult rahast mõtlen?
Mehed pole võimelised midagi pakkuma, sa oled nende jaoks
asi ja et seda olukorda vältida, siis tuleb ka neile täpselt sama teha, neid maksimaalselt ära kasutada.
Seksuaalselt on mind küllalt ära kasutatud. Ja mis ma sellest olen saanud? Loodad ainult, et keegi hoolib ka,
aga hoolimine tuleb siis, kui hakkad neilt raha küsima, siis mees ei saa sind enam nii lihtsalt ära kasutada ja
kui ta seda teebki, siis on ta selle eest vähemalt midagi andnud.
Kogu see elu on ärisuhe, isegi abielud, nii et raha on teema.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:14
aga sa ise teedki end meeste jaoks asjaks. otsi viga endast kui tahad midagi muuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:16
Arm....Oi kui kahju mul Sinust on....AUSALT
Hoolivust, armastust EI saa osta, mitte mingi raha eest. Raha on oluline (kahjuks) aga raha pole põhiline.

See on minu arvamus ega pretendeeri aboluutsele tõele
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:16
Ja nagu mõni mees arvab, et teatud naised kõlbavad vaid seksiks, siis ma arvan, et selle seksi eest tuleb ka tasuda.
Pole nii, et ühed saavad abielu ja kõik muud hüved, aga teine peaks siis olema tasuta seksi jaoks. See oleks ebaõiglane.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:18
no see ongi absoluutne tõde kahjuks. ma abs ei mõista arm3 virinat, inimene on kõik ise selleks teinud et olla asi. ma usun et igamees kellel on kaks 500st saab arm3 endale voodisse.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:18
arm3: no ausalt, kes tahab sinuga abielu, no kesse loll on selline
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:23
Papi, mina olen aru nii saanud, et minu elus midagi muuta ei ole enam võimalik.
Kui minu elus oleks juhtunud midagi ilusat, siis oleks see juba ammu juhtunud, ma ei usu sellistesse asjadesse,
et pensionieas saabub õnn.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:25
Jah, kuna mehed ei soovi mind millekski enamaks, siis nad peavad mulle maksma, nii on õiglane.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:26
kuule kui narkomaanid saavad hea tahtmise juures sõltuvusest vabaks, saad ka sina. aga ma arvan et sinu tänane olek meeldib sulle vägagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:28
Mis sõltuvusest mul oleks vaja vabaks saada?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:32
tegelikult on ju kõik õige.Abielunaine saab niigi raha ja paremad riided (s.t. kõik hüved)
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:32
rahamangumise sõltuvusest
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:36
Juba ainuüksi see ju, kui naisel on kodus mees iga päev, on midagi väärt, lisaks sellele, eks mees aitab ka majanduslikus mõttes
ja kingitused tähtpäevadel on garnateeritud, või siis reisid ja restoraniõhtud, igasugu selline kahekesiolemine, millest vaba naine
võib vaid und näha.

Kuidas üks mees üldse julgeb arvata, et ta tuleb üksiku naise juurde tühja käega ja et tal on õigus teda lihtsalt kasutada niisama.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:39
Niikaua, kui ma uskusin jah, et mees on samuti inimene ja otsib tundeid, niikaua mind kasutati ära, aga see ei olnud pikk
aeg, päris ruttu sai selgeks, et mees käib nagu varas mu ihu kallal. Nii kaua, kui sa talle seda ei ütle, oled sa odav saak
ja muud mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:41
Naised, naised!!!!...No miks te taandate kõik siin elus vaid rahale..,. Jah...raha on vaja...vaja selleks, et elada...aga kui elatakse vaid RAHA nimel...tehakse kõike vaid RAHA eest, siis on elu ikka väga masendav.
Arm...tead Sa, mis on õnn!???...Mida see sõna Sinu jaoks tähendab???
Ma tsiteeriksin viimast Aunaste saatest kuuldut õnne definitsiooni..."Õnn on selline seisund, kus ühest sitast on väljutud ja teine pole veel saabunud"
Kas arvad Sa, et see vastab tõele ja kui ongi nii, siis võiks ju nautida seda vahepealset ja teha sellest pidupäev
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:47
aikon, kuigi Sa küsisid Arm3-lt--elu ongi masendav, kui vaid esmavajadused rahuldatud.
P.s.
olen tundnud puhast õnne. See kestab suht lühikest aega, aga olen.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:48
Õnn on siis, kui sul nahka ei ole üle kõrvade tõmmatud.

Ma saan sinust aru, aikon, aga meie olukorrad on väga erinevad. Juba sellepärast, et ma olen naine.
Ja mitte ainult selle poolest.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:50
k64: no müü siis ennast, aga ära pärast hala kui sinusse enam kui inimesse ei suhtuta. kui isegi nõia ints suudab soomes raha teenida ja teie ei suuda siis oletegi mingid õnnetushunnikud.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:53
kes sulle putru pakkus
niipalju jõuan, teenida, et katus pea kohal ja söök laual
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 12:56
Mis veel õnnest rääkida.
Kunagi umbes kahekümneselt, kui ma jäin üksi peale järjekordset mahajätmist, mul oli hirm, sest mõtesin, kuidas ma suudan
üksi voodis magada, kuidas ma suudan nii olla, et mu kõrval pole mitte kedagi, see oli hirmus tunne.
See mees oli väga super, ma olin temaga harjunud ja me olime koos olnud juba veidi üle aasta, ma oleksin tahtnud näha
teda oma mehena, aga muidugi, ma olin nii eluvõõras, ma olin jube eluvõõras. Ma vist tõesti lootsin, et kui juba oleme
koos, siis jääb see nii igavesti.
Mis on õnn, sain ma aru alles siis, kui ma üksi jäin.

Praegu, 20 aastat hiljem, on minu jaoks õnn hoopis muus, ma olen unustanud, mis tähendab unistada kellestki oma
kõrval ja nii uskumatu, kui see pole, ma õppisin üksi magama ja umbes juba 20 aastat olen sellega hakkama saanud. Harjumus.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:04
Ma nüüd ei tea kas see on vaid minu peas kinni või loen ma selle teema viimase paari lehe pealt välja kibestumust a-la "Keegi ei taha mind sellisena nagu ma olen pikemaks ajaks, seega hakkan raha küsima selle eest kellena mind nähakse".
Kas teile endale ei tundu natuke imelik see jutt?
Kes siis selles süüdi on et te inimesena ei ole piisavalt huvitav / atraktiivne et teiega suhet ei taheta alustada?
Millist head suhtumist tahab siis üks naine, kes vaid materiaalsust nõuab, üldse saada?
Väga silmakirjalik tundub mulle kogu see tekst kus räägitakse et "mehed ei taha tundeid" ning siinsamas kohe ära mainida et "Ma tahan restorane, kinke, reise jne jne jne" Ise nõuab tundeid kuid vastu pakub vaid materiaalseid nõudmisi ... ulme
˅ näita rohkem ˅