Foorum
2010-12-03 13:08
Mind ajab ka oksele see, kuidas mees mõtleb vaid, kuidas mitte sentigi välja anda.
Jube head ja toredad, tulevad külla, kaasas pole muud kui määrdunud hing.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:11
k64!...Ja millised on esmavajadused?...Söök...katus......ja riie seljas (kui elaksime Aafrikas, siis seda viimast polegi vaja )
Inimese eluks pole palju vaja...(mõtlen siis materiaalset)
Kas uhke auto....maja, milles sada tuba....kulda ja karda...on ikka õnn!???...Või peitub... õnn hoopiski milleski muus...
Ja veel rahast ja naiste ärakasutamisest....
Olen inimene...luust ja lihast...oma vajaduste ja soovidega......niisiis...kutsusin kord ma naise...prostituudi...tasusin ettemaksuna nõutava summa ja.... jõime kohvi...vestlesime...terve tunni vestlesime. Tema aeg sai ümber...ja ta läks. Läks järgmise juurde.
Kogu selle tunni jooksul, ei tulnud mul kordagi mõttesse temaga voodi minna...sest alandada teist...oma ihadega..osta inimest...EI
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:16
Aga seda peate teadma, et kord kannate vastust selle eest, et olete naisi ära kasutanud.
Õnneks tänapäeva noored tüdrukud on targemad, aga kõige rohkem ajabki närvi, kui mees usaldatavat ja kogenematut
ära kasutab, pärast tuleb siia foorumile kiitlema, kui hea inimene ta on, sest ta ei anna raha, sest temale on "vaimsed"
väärtused tähtsad. Kuid pole ju nii, tegelikult vaid oli ärakasutamine, sest kui raha tähtis pole, siis anna see ära, mida sa kaupled,
kui raha su jaoks tähtsusetu on.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:19
Arm3 kuid ses siis selles süüdi on et sa just neid määrdunud hingega mehi omale külla kutsud?
Või sa ei oska kirjavahetuse teel selgeks teha kas inimesel on ka reaalne mõttemaailm kirjade taga või ta ongi vaid ühe asja peal väljas?
Olen seda teemat mitmes kohas lahanud ja ka oma seisukohta selgitanud.
Aga eks see maailm on eluaeg nii eksisteerinud, et ühtesid ajab oksele, et mees soovib, et tema väärtust mõistetaks ilma oma villaga uhkustamata ning teist ajab oksele vastupidi see, et mees ei taha oma villat jagada
Ja minu maailmavaadetega seotud subjektiivne arvamus jääbki vaid arvamuseks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:20
Aikon, sa oled tubli mees, annad raha isegi siis, kui ei seksi.
Aga teised seksivad ja isegi raha ei anna.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:22
Arm3 ma küsiks natulke teise nurga alt.
Kas siis kui sa meestele seda seksi raha eest pakud .. kas sa siis ise lausa vihkad seda tegevust? Kas sa ei naudi üldse seda mida sa teed ja teed seda ainult raha pärast ning vastumeeli?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:25
Kirja teel ära tunda?
See on parem juba kui Häädemeeste UFO!
Üks naine armus, läks esimesele kohtamisele ja mees tegi ta kutuks, aga kirjad olid armastust täis.
Vot nii on kahjuks. Kindlasti ma usun, et naine võis tunda mingit ohtu, aga ei usaldanud oma sisetunnet, sisetunnet tuleb usaldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:29
eee... kirjutaks ka mõne rea...
alguses kui ihasse tulin, mõtlesin ka et tutvus, vaataks...
enamasti näeb tutvus välja nii, et tutvuks siis reaalis nö näost näkku, veereb mingi auto kohale, hea kui suudab sobivat teeäärt valida... kaks kätte rooli kyljes ja ongi kogu lugu... aa kohvi suudab ka kysida...rohkemaks fantaasiat ei jagu...
äpud, sellistega pole mitte midagi teha...

tyytas siis ära selline suhtumine, kutsusin mõne rännumehe tuppa sooja...
peale seda, kui yks meesterahvas suutis kenasti saunas käia, mingu joogikest maitsta, ja ka snäkki jms maitsta...
ja kui vestlema hakkasime, siis ta suutis arvata, et ma olen kõrgprostituut, kuna mul on paljas pilt ihas...
jaa siis leidus veel samasugused... mida kõike, tal on stress, peletage seda ja nomaeitea...
vähemalt see saunaskäia suutis vastusauna omalt poolt pakkuda nyydseks...
jobud,,, siukestega on vägga keeruline...

siis kirjutasin ihasse, et otsin sponsorit, ja kirjutasin juurde, et see tähendab seda, et suhtleks siukestega, kes omalt poolt oskavad midagi välja pakkuda... appi mis siis lahti läks,
nicedjuud asus blokkima, papi virisema, ropsu toitis jututoas vaest giizut juba spermaga, appikene, mingi egigolo rapsis niisama ja mingi advokaat suutis juriidiliselt ära tõestada, mis juhus siis on...
jopskid,,, aga vähemalt lõbus...

ylejäänud on siis normaalsed mehed vist...

aga tegelt ongi nii, et kes on kõige suuremad virisejad ja vingujad, need ongi väikese fantaasiaga ja ei suudagi omalt poolt midagi pakkuda... äpud siis... nendega ei soovikski suhelda... kogu muusika

kui ise kylla lähen, võtan kaasa pudelikese baileyst (õnneks see paljudele meesterahvastele ei sobigi) või massaahiõli vms
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:33
Arm....ma ei väida, et olen tubli mees....kui ma seda oleksin, siis siin mind poleks
Aga...minul on omad arusaamad, tõekspidamised...Ja need räägivad, et keegi pole kellegi oma...kedagi ei osteta ega müüda vastu tahtmist.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:42
täitsa kreisi on lugeda naised teie juttu ja lausa häbi hakkab Mida te siunate mehi,kui ise müüdavad olete,oleks ju kummaline,kui prosti juurde keppima minnes veel nänn kaasas on...Pidage endast lugu,siis peavad teist lugu ka mehed.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:44
minu jutt on ainult tutvumisest ...

ärge ajage segamini juhustega, kus toimub seks raha eest, nagu prostituudid pakuvad, siin pole enam millestki kõnelda
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:46
Aikon, sa oled kindlasti tubli, ainult sa ei tea, kuidas oma unistusi realiseerida. Mul sama asi, tahaks, aga ei oska.
Aga selle prostituudi koha pealt, kas ta ei solvunud, et sa temaga ei maganud? Kuigi prostituut teeb seda raha eest,
on ta ju siiski ka naine.
Ja prostituut ei teegi seda vastu tahtmist, kui ta teeb seda omal soovil.

Siiski, kui ametikohana, ei soovita seda mitte kellelegi. Ei pea ju olema liinitöötaja sellel alal.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:49
Coya, odav on siis, kui rahata saab.
Odav on see, kui ei häbene suguelundeid näidata.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:52
ja sina oled kallis..aga ikkagi üksi ja halised siin
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:53
mul on täielik allergia juba sponsikatest. täna vaatasin uusi pilte, vaatasin 10t ja 8 neist on sponsikad. masendav tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:55
Juu, ma siis olen kallis, kui sulle konkurentsi pakun. Tänan.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:57
Allergia on sponsikatest nendel, kes otsivad aina uusi, aga ilma rahata kedagi ei leia,
püsisuhtes inimesel pole sponsikatest sooja ega külma.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 13:58
Arm...mina tean ja oskan realiseerida...nüüd juba tean
Ah jaa...ei...ta ei solvunud, sest sai oma raha ja sai ka teadmise, et mees pole vaid seksinäljas tegelane...Ka mehes on olemas hing
Prostituut teeb seda raha eest, teeb selleks, et ellu jääda, mitte selleks, et rahuldada kellegi vajadusi. No vot...ja siit johtuvalt on minu arvamus, et müüa võib keha aga mitte iial hinge....Hingetu keha...hmm...on surnud isiksus.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:00
iha on hea elukool, siin näed millised on naised tegelikuses. kui ma lähen naisega kohvikusse tutvuma siis mõlemad ostavad oma kraami ise. mina kohe kindlasti ei hakka lambist naistele välja käristama. mõned naised käivad kaubamajas tasuta testrite abil end lõhnastamas, mina ei hakka kellelegi mingiks testriks

mida rohkem ma seda raha mangumist loen seda rohkem ma selliseid naisi põlastan
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:00
arm.ära pabla,sina minuga konkureerida küll ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:01
Jah, aikon, tegelikult ongi müüdav naine seesmiselt surnud, sel juhul, kui müümisega ei käi kaasas
armastuse suhe.
Aga hinge võib parandada ja oma elu saab ka parandada.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:02
Coya, mul pole mingit huvi sinuga konkureerida ega kellegi teisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:04
Arm3 sa ikka veel ei vastanud mu küsimusele seoses enesemüümisel tekkiva enesetundega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:05
Igaüks tehku oma rahaga, mis tahab, aga naisterahva uksele ei tasu paita koputada.
Võib kodus koos oma papihunnikuga istuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:06
Dude, seda ma sulle küll ei ütle.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:07
mis tunne saab tekkida harjumusest?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:13
Raha orjal on raske elu, kuhugi seda panna pole, aga ära anda ei raatsi mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:13
arm3: sa muutud inetuks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:14
Kas ei ütle seepärast et valid omale mehi kes sulle endale meeldivad ja kellega sa ka ise seksides naudingut tunned?
Just see osa ongi see millest ma pole kunagi aru saanud. Kui naine ise naudingut saab sama palju kui mees siis miks peab mees naise naudingu eest maksma? Siis on ju see sekssuhe täiesti vastastikune ning naine ei paku mehele mitte kübetki rohkem kui mees naisele.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:17
Sorry, papi, tõesti, ma olen solvav, aga mõtle kui kahju ikkagi, et raha sulle üle kõige tähtis on. Kuigi rahaga saaks
teha nii palju head.
Ja vaeseid põlata on inetu.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:19
Dude, pakkumine on vaid see, kui pakud kätt ja südant, seksi pakkumine ja pärast punuma, ei ole mingi pakkumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:19
sa solvad iseennast mitte meid. ära hakka haletsust kerjama eks.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:21
Arm3 kas sa tahad öelda et kõigil sinu kohtumistel on mees sind ise jõuga võtnud? Et sa pole talle midagi pakkunud?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:24
Dude, ära räägi nagu sa ei teaks elu.
Müümine ongi tekkinud sellest, et mees pole võimeline naisele pakkuma ei kodu ega peret, raha on ainult pisike kompensatsioon
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:25
Mis haletsusest sa räägid, sa ei paku ju ei raha ega haletsust ega muudki.
See, et sul raha on, on vaid ajutine nähe, sest elu on üürike.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:32
Ma püüan siin süübida sponsorlust otsiva inimese mõttemaailma ning ära tabada seda loogikat mis sellele inimesele endale annab alust raha nõuda.
Ja müümine ei ole tekkinud mitte sellest et mees pole võimeline kodu ja peret pakkuma vaid sellest, et mees ei soovi seda pakkuda.
Ja nagu teada siis nõudlus tekitab ka turgu.
Mis mind huvitab aga on see kuidas naised enda sponsorluse otsimist ja raha lunimist vabandavad?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:32
kus sa võtad nagu mul oleks mingi eriline raha. pole mul mingit raha, saa üle juba oma rahateemast. kõik käivad tööl ja teenivad tavalist raha ja keegi ei vingu teemal miks teised raha neile anna. tahad elus rohkem raha saada siis näe rohkem vaeva.

sina ainult ootad siin käsipikalt ja kõik mehed on korraga sulle midagi võlgu. ei ole keegi sulle midagi võlgu, keegi pole sinu eluhädades ka süüdi. elu on tõesti üürike ja sestap tulebki hoida neid kes on väärtuslikud.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:42
igaühel on 2 kätt taskus ja võimalus teenida( ei hakka siia segama erandeid) kui inimene tahab üle oma võimete laia elu elada, on see tema probleem, mitte ei saa kõike siin elus rahasse ja asjadesse ümber arvestada..ei tasu ajada mingit lolli juttu ära kasutamisest jne..minu jaoks oleks see kõige alandavam asi elus, kui keegi sexi eest maksab v ma selle eest ise nõuaks asju...tülgastav
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:43
Aa, väärtuslik on see, kellel on maja Emajõe kaldal nii 10 milline. Abiks ikka. Vaesele mehele.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:45
Ei taha ma kedagi solvata....aga...see jutt kisub nüüd nii (minu arvamus)et ainus õnn ja rõõm on raha...Pole raha, pole elu...pole õnne...pole seksi...pole inimest...
Mina võtaks selle jutu kokku tõdemusega, et ...Kulla Arm...vaata peeglisse ja see kes sealt vastu vaatab...seda Sa vääridki (oska vaid vaadata)
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:46
see,kui kellelegi on 10 milline maja..on inimese enda asi,kuidas ja mis vahenditega see soetatud on,loll on see,kes tunneb kadedust selle pärast,mis teisel on.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:47
Aikon ära sega vahele .. ma tunnen et olen tõele juba päris lähedal
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:47
Palun väga, iga naine teeb oma ihuga, mis tahab, kes tahab, tehku tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:50
Ehk siis Arm3 sa ikkagi ei suuda oma rahalunimist ära põhjendada ega ka mitte argumenteerida?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:51
Coya, sa tunned ju isegi minu peale kadedust.
Silmakirjalik.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:52
Dude, ma olen juba piisavalt rääkinud, mine algusesse ja hakka lugema.
Kui ei viitsi, siis ära küsi küsimusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:53
ja teemapystitus oli viisakast kylakostist
vt. algus
mitte prostitutsioonist

ja sponsorlusesoovijaid on erinevaid, minu jaoks hoiab see sõna jobud eemale ja see on õnnestunud...
ma suhtelist halastajaõe välimusega, aga endale kõrvale ei sooviks kedagi, kes kogu aeg tuge nõuab...
ihas olen sellepärast, et sooviks norm toimetulekuga meest suurema seksuaalse aktiivsusega ja suht vabameelset ka,
ja alastioleks ei ole mingisugune veidrus vaid täiesti normaalne olek mõne inimese jaoks,
mul savi mis sellest arvatakse,
mina tunnen ennast hästi ja õigesti ja olen väljendanud seda mida soovin

nahh oma kompleksidega tõmmake
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:56
arm..miks ma peaksin sinu peale kade olema..mis on sinul,mida mul ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:56
qiizu007...Sa oled tubli ja nii hoiagi oma lippu kõrgel...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 14:57
Aikon, mitte midagi ei saanud aru?
See, kes mida väärib, seda ei tea meist keegi, sest elu pole juba selline, võib ainult aimata ja arvata asju.
˅ näita rohkem ˅