Foorum
2010-12-04 19:38
No aga ma mõtlesin siin et, kui mees käib väga tihti kohtamas esmasel ma mõtlen siis läheb see vist hullult kulukaks. Igale naisele teha mingi kingitus.
Või mõtlen ma valesti?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 19:40
Siis ärgu kooserdagu nii tihti ringi. Aga üks lilleõieke ei ole küll üle mõistuse kallis.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 19:47
Ole nüüd. Ma parem ei kirjuta mis kõik selliste jaoks on kallis. Kui elementaarne viisakus netimaailmas mõtetu siis sa unistad kohtumisel õiest. Puhas priiskamine ju tema arvates rautselt.
Kuid jah on tõesti tõsiseid üllatajaid veel.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 19:49
Milleks matsidega üldse suhelda? Muide mehed, meega püüab rohkem kärbseid kui äädikaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 19:51
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 19:51
Inimesed kes ise pole viisakad, räägivad viisakusest. suure suuga räägivad
aike, kas sa oled purjus?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:00
Papi kas sul on Aikele etteheiteid? Ta pole käitunud viisakalt? Või olen mina ebaviisakalt käitunud? Aga üks vanasõna veel. Kuidas küla minule, nii mina külale.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:03
Jumala normaalne on külla minnes miskit head kaasa võtta. Ma ei kujuta teisiti ettegi - kas on siis selliseid mehi olemas, kes lähevad külla ja kujutavad ette, et nad ise ongi kingitus? Kas siin saidil ka selliseid figureerib?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:10
nicetude... Sinu kommentaar 2010-12-04 15:50:45 ...
Sa kirjutad, et külakosti toomist nõuda ei ole normaalne... On küll normaalne, kui külla kutsuja ütleb, et võta midagi konkreetset kaasa, et siis õhtu mõnus ja sisukas oleks. Pole ju mõtet nendel äraarvamismängudel kui külla tuleja võtab kaasa näiteks veini, mida külla kutsuja üldse ei tarbi...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:10
Ei ole kokkupuuteid sellistega. Need kellega kohtunud olen (need on küll pisut teistsugused kohtumised ) on küll igati perfektsed härrasmehed ja on teadlikud, et näit. pudel mu lemmikvahuveini on igati normaalne kaasa võtta.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:14
võimalik et on, ma arvan et viisakas inimene ei räägi matsidest, ta ei anna sellist hinnangut. Inimene kes nõuab teistelt viisakust ja kes ise ebameeldiva vastuse korral ruttu ise sama ebameeldivaks muutub, pole ju ometi viisakas inimene.

nii et see mina vs küla ongi oma loomuselt ebaviisakus. seda ma tahtsingi märkida, te pole viisakad ise ja seepärast ongi naljakas kuidas ootate kuninglikku suhtumist iseendasse
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:21
Mina arvan seda, et kellegi ülesanne pole kedagi solvata, et sellega justkui läbi proovida, mida teine ütleb, sest see pole muud, kui tahtlik kurja
tegemine. Et justkui mõni arvab, et temal on õigus solvata, sest tema tahab näha, mismoodi sa reageerid. Kas keegi on kellelegi sellise ülesande
andnud ja mis oleks selle mõte? Pärast öela, et ma solvasin sind, aga sa ju solvasid vastu, järelikult oled halb, aga mina võin solvata, sest ma tahan
näha, mis sa siis teed, kui ma solvan. Kuidagi naljakas on loota, et halvast sünnib head.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:25
Jah, papi olen Sinuga sama meelt... Viisakad inimesed vastavad isegi ebaviisakale kirjale viisakalt. Kui nüüd iha s figureerivatest naistest rääkida, siis on suurem osa neist mõttetud hüsteerikud või eneseimetlejad... kindlasti paksud ka... Kuigi siin on ka üliseksikaid kasutajaid nii mõistuse kui välimuse poolest.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:36
arm3: kõigepealt, miks sa üldse solvud internetis?
aga sa ise mõnitasid siin neid 5min mehi, kas sa siis sellele solvamisele ei mõelnud? ega vist, siis kui sind ennast peegeldama hakati, siis solvusid. sul pole õigust solvuda.

ma kohe mõnuga teritan küüsi inimeste kallal kes ise ei vasta oma nõudmistele
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:42
AR22 ma ei rääkinud sellisest situatsioonist kus kohtumist kokku leppides ette helistade ise pärid mida tuua.
Vaid nendest kohtumistest kus seda "Mida ma toon?" juttu pole olnud. Ehk siis kohtumised kus mees läheb naisele külla n.ö. küsimata mida naine soovib et poest toodaks.
Me vaidlesime siin teemal "Kui külakosti ei too siis aidaa.." ehk siis sellest nõudmise alatoonist.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:46
Aga homme on 2.advent ja tahaks ikkagi sinuga ära leppida, papi.
Kindlasti pole mina musterinimene ja kindlasti ei ole sina halb inimene, sinus on palju toredat ka, nii et loodan, et sa mulle
andeks annad mõned ütlemised.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:47
No kui ma oleksin langenud samale tasemele kui minu solvaja siis mida ma oleksin sellega saavutanud? kui jääd rahulikuks ja viisakaks annad sellega oma "vaenlasele" suurema vastulöögi.
Need kes siin tihemini figureerivad teavad millisest situatsioonist on jutt.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:51
Mul on kahju, papi, et sa pole mind mõistnud.
Aga 5 minuti üle soovitan mõelda, kas mees ikka teeks 5 minutit, kui talle seks meeldiks, kas ta loobuks siis tegemast
kauem, kui ta sooviks pikemat seksi või olen mina öelnud kellelegi, et 5 minutiga peab valmis olema?
Saad ju ise aru, et minus ei ole sellel osa.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:53
arm3: ära hakka lolli mängima, foorum pole mingi eluasi. see on lihtsalt sein kuhu igaüks kirjutab midagi..

lasin oma mälust läbi kõik naised kes mul külas on käinud ja need naised kes mulle on midagi toonud.
veine ma olen saanud, aga ma olen selle eest aidanud neid naisi. ühel aitasin pilte töödelda, ühel neil vedasin netikaablit, tädikesi olen aidanud, üks andis kassikonservi mulle (neilt peab midagi vastuvõtma sest muidu jääb ju neil hingele see võlg). ühesõnaga siis veel tööalastelt töödelt mille väärtus jääb sinna 100 kr kanti, siis ma olen ka võtnud veini vms.

aga ükski naine kes mulle külla on tulnud pole midagi toonud. ühejaoks ma isegi varusin suitsu kunagi kuigi ma ise ei tee, sest kui ta tuli siis tal tavaliselt oli otsas. noortel naistel pole küll mingi kraami vedamise kommet.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:55
Nojah. Ma pole enam nii ammu kellegagi esmakordselt kohtuma pidanud, nii et ei tulnud see teema pähegi. Sorry, minu viga. Vaatasin oma mätta otsast aga siin ju enamus on kellegi otsingul ja sel juhul tuleb ka esmakordne kohtumine mingi aja pärast teemaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 20:57
Mina ei lähe kunagi külla tühja käega. A ju see kasvatuse küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:00
taksoraha ma olen jummel kui palju andnud kui öösel vintispeaga vaja koju saada. hiljem ma pole kunagi raha tagasi küsinud, aga ükski naine pole seda ka zesti mõttes pakkunud. kõik naised võtavad nii loomulikult kui mehed neid nö ülevalpeavad. ega eriti naljakas pole kui loed teemat kus lausa nõutaksegi hüvesid, too kraami, tee välja muidu sa polegi mingi mees
no kusagil peaks mingi piir olema, vähemalt mingi viisakus kus inimesed sellest ei räägi. no ja pudeliga koguaeg küllaminek süvendab alkoholismi ja kõhu võib kodus ka täissüüa
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:07
Jah papi selle viimase postitusega sa võtsid tegelikult kokku kogu mu peas mõlkunud nägemuse sellest teemast.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:16
Aga jätaks naised kõrvale, võtame näiteks lastega inimesed, kelle terve elu on andmine ja päevast päeva.
Ka seda võetakse loomulikult, aga eks selle taga on higi ja pisarad, päevast päeva töö ja töö, et oleks raha, milega
kõike osta. Vabadel inimestel pole mingeid väljaminekuid selliseid teiste peale, mis oleks kohusuts, neil on ainult
vabatahtlikkus.

Aga selleks, et poleks vaja naist taksoga koju saata, peab naise võtma, kuigi ega see vist odavam ei tule. Ühesõnaga,
eks igaüks ise valib.
Ja teemast ju räägime seepärast, et see teema on üleval, kas peame siis viisakalt vaikima. Elus ju seda nagunii ei ole,
miks peaks siis foorumil tegema näo, et ei taha midagi, kui reaalelus tuleb see nagunii jutuks.
Seda enam tulevad igasugu teemad jutuks abielus, kas abieluinimesed on nii viisakad ja ei avaldagi üksteisele oma
soove, ka materiaalseid, avaldavad ikka, miks siis vaba inimene peaks salgama, et ta midagi tahab.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:33
Arm3 kui me räägime siin seksikohtumistest siis on ju tihtipeale nii et see mees peab niigi üleval naist ja last ning siis kuna mingitel põhjustel kooselu ei klapi siis käib veel ka armukese juures. Sellisel juhul on ju selliselt mehelt mingite asjade nõudmine ülekohus hoopis tema suhtes. Aga selle tõin vaid näiteks.
Ja kui mõnel naisel kes kasvatab üksi last on mingid materiaalsed soovid siis tuleb teha kas rohkem tööd või kärpida olemasolevaid kulusid (see on siis näide neist naistest kes lapsega elades ja teenides miinimumpalka ikka veel käivad klubides ja ostavad omale ropp-kalleid riideid).
Elama peab vastavalt oma võimetele mitte vastavalt sellele millest unistatakse. Kui unistuste täitmiseks pole piisavalt raha siis see ei anna ju põhjust pidada iseenesest mõistetavaks et iga mees kes külla tuleb ka midagi kaasa toob. Normaalne mees toob nii kui nii kuid kui seda toomist nõutakse siis on ikka miskit väga viga.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:42
jh, tegelt on veider jh vaadata, kuidas lihtsalt ei osata teisest inimesest hoolida...
ja täitsa mõistetav on ka meestepoolne suhtumine, et ei saa olla niimoodi, et naised aint nõuavad... lõputuseni... eiteamida...

selles suhtes oli täiesti jabur lugeda arm3 kirju eneseõigustamise viimaste sygavate urgasteni... milleni võib aint endale rõhumine viia, kohutav
minu mõte oli see, et pakud äkki mõnele mehele paar kymme tonni, et ta sind normaalseks nuhtleks, kuidas oleks
...isegi tegelt seda on yhe meesterahva käest palju kysitud sinu juhtumi juures...
oli tahtmine välja öelda, vabandust
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:43
arm3: sa ikka keerutad ümber oma meepoti ja selleks on raha. saaks kasvõi tanualla, saaks kuidagi meepoti kätte
abs muid inimlikke tundeid sul ei tundu olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:51
Vat nüüd tunnen küll, et elan juskui teises maailmas. Teil seal Tallinnas vist tõesti keerleb kõik ainult raha ümber. A no mis mina ka tean. Elan rahulikult oma provintsilinnakeses edasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 21:59
Desire just maakohas ongi selline tava, et võetakse kaasa midagi ja pärast kui ära lähed, siis topitakse ka veel midagi kaasa.
Oleneb kõik kellele minna külla. Mõni veel solvub, et kas ma ise ei saagi hakkama, et pead midagi tooma, teine jälle ootab et tood ja vbla on see ainuke söögikord
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 22:17
kade, rumal ja ihne
ehk siis
loll saab kirikuski peksa, see kehtib vist kyll...

aga kena jõuluaega kõigile sellegipoolest, soojust, sära
kenasid ahjupraade, kingitusi ja meelitusi ja kallistusi kõigile
ja ikka teistele hea tegemise rõõm on tegelt kõikse rõõmustavam tegevus,,, tegelikult ka,,,
ja mehed on megaarmsad
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 22:39
Jah giizu... kinkimise rõõm on meeletult hea. Päev on kohe kordaläinud, kui miskit head on kellelegi tehtud. Vähemalt mina arvan küll nii... No ja mul ikka jagub seda kõike - ma ise saan ka kogu aeg midagi head vastu... lootust, naeru, ilusaid hetki, raha ... Kõik on tasakaalus. Ihnurid ei saa ise ka midagi - vot nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 23:05
Tanualla soovitasin sind, papi.
Ja tõepoolest hämmastav, kuidas sa mu sõnu väänad.
Minu poolest võid mind korokodilliks ka pidada, aga ega see mind krokodilliks veel ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 10:30
Heee,,, mind hakkas teema lausa huvitama
Arm3, sa ei saa nii loll olla, sa kas oled veitsa psyhh või sa ajad meelega seda iba siin...

Selles mõttes et
lits on see kes teeb lõbu pärast, prost kes raha pärast ja hoor see kes teeb idee poolest...

Selles mõttes, et sul on vist peas juba kõik sassis või sa mängid lolli ja otsid omaarust libastujaid, või mis...
igatahes juba ennetavalt ytleks, et ilmselt see mis sinuga yldse seostuda võib ja ma kardan, et
mis jubedad keerdkäigud ilmneda võivad, ilmselt see ei kannata yldse trykivalgustki...
hakkab mulle tunduma...
seetõttu loobun edaspidisest lugemisest
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 10:33
Tead, giizu, kui sa ei saa aru, siis ei saa. Mis sa uurid siis.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 10:34
Pigem on siin kommentaar loetamatu ja seosetu, sa pole minuga vestelnud siin, mis sa siis nüüd, kui teema on lõppenud,
räägid seosetut juttu ei tea millest.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-05 10:37
Jep giizu.....universum on lõputu ja me ei mõista veel murdosagi selle olemusest
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 08:26
külakost, oleneb kellele minna külla. Meeldivale inimesele kahtlemata miskit peale iseenda.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:01
Risto,aga kui inimene on ebameeldiv,siis miks üldse sellisega suhelda?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:05
Vaevalt keegi meist üldse ebameeldivate inimestega suhelda tahab.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:07
Risto ju väidab et oleneb kellele. Saan aru et valik langetatakse olenevalt sellest kas isik meeldib või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:08
muide, ma olen saanud ebameeldivalt inimeselt (tegemist ei olnud mehega) kingitusi ja ise ka vastanud neile mingite nn kingitustega. silmakirjalik, aga mis teha, kui tuleb nendega ka suhelda. naabrid on mulle noh
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:09
Just.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:11
kosmeetik, sul on ka sellistega tegemist olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:22
Kingituste vastuvõtmisega ebameeldivatelt inimestelt? Ikka on Aga ebaviisakas oleks neid tagasi lükata.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:33
on, dilemma. enne oligi see mulle probleemiks, kuna ma teadsin, et minult tahetakse ka neid.. aga praegu enam ei ole ja ei tundu ka silmakirjalik. meeldivateks inimesteks on muutunud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 10:59
See ongi tendents mida ka siin lehel tihti kohtab,et liigitame inimesi meeldivateks ja ebameeldivateks pelgalt välimuse järgi.Tihti piisab vaid ühest pilgust,et lennutada keegi mõttes prügikasti ja see peab ikka midagi väga erilist olema,mis sunniks meid teda sealt jälle väljatirima.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 11:28
inimest juhib alateadvus, küll tema juba teab sekundi jooksul kas tasub suhelda või mitte. keegi ei jõua kõiki netis olevaid inimesi reaalselt läbi testida või teise hinge vaadata. kõigiga ei jõuagi suhelda, mingi kiire selektsioon on vajalik. alateadvus võrdleb meie varasemaid kogemusi sarnase välimuse puhul, kas toonane tutvus oli asjakohane või ebameeldiv jne. ega me ise ei teadvusta kunagi sellist analüüsi, aga nii see töötab.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 12:06
Papi,see ei ole alateadvus,see on kogemustel põhinev mõtlemismall,mis paneb meid inimesi liigitama.Alateadvus sunnib aga tihti meid huvi tundma näiliselt ebameeldiva inimesega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 12:07
Alateadvus võib ka alt vedada. Mõni virtuaalne tropp võib päriselus täitsa sümpaatseks osutuda, samas kui see kes netis
tundub, eemaletõukavaks nõmedikuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-06 12:14
Barb,need virtuaalsed troppid on ka reaalis samasugused,ainult reaalis leiavad nad vajaliku olevat seda varjata.
˅ näita rohkem ˅