Foorum
2017-05-21 20:07
Tubli oled, sedagi pean ütlema, aga midagi ma tabasin ära, mis mind huvitab.

Miks sa ütled nii, et mitte ei roni kiiresti kiiresti voodisse, et siis järgmisesse hüpata.....

Jääb mulje, et see on reegel, kui kiiresti kiiresti voodisse hüpata hüpatakse ka kohe järgmisesse voodisse...
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:10
Sest nii on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:19
Plekkpea, kui sa 20 aastat nooremaks saad, siis võta ühendust
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:26
Ei sobi see asi mulle. Aga olgu. Midagi on milleks mina võimeline ei ole, see lihtsalt tekitab vastikust.

Püüan oma teemat veel jätkata.

Üks naine ütles mulle, et ta pole selle saidil, no kus viibisin siis, egoistlikumat inimest näinud kui mina.
See oli huvitav, no ise vaatasin, et mingi kibestunud keskealine eit, aga viisakusest hoiad end tagasi ja ma teen seda ka edaspidi, näiteks panen naisele ära, loodan, et ehk ikka kunagi tulevikus saan veel panna, panen ära ja siis lõpetan suhtlemise sest lihtsalt ei sobi. Hädapäraseks panemiseks aga kõlbas. Mina egoistlik, see mõte hakkas mulle meeldima, olen millegipärast pikalt tundnud ennast liialt alturistlikuna nu ja mulle ju üks viimane inimkontakt neiu ütleski, et ma olen liiga lahke poiss, see tundus mulle loogiline. Aga saades endale mõiste egoistlik ja lausa kõigeegoistlikum nende sadade isaste seas, ohoh, see on aukraad ja ma tõesti tahan seda uskuda ning oma väikeses peakeses selle mõttega harjuda.

Mina olen kahtlemata alfaisane, oma väikeses peakeses, nu kuima kuhugile Baltijaama kanti õhtul ekslema lähen siis see minu ego muidugi kahaneb herneterasuuruseks, enesesäilituse eesmärgil.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:33
Lihtne on märgistada, kohe tekjib tahtmine. Milleks hoida end tagasi....no vahel on kasu.


Mul oli tööjuures nii, et kõik selle inimese juures tundus jama, aga peakokk ütles, tema usub, et igale inimesele tuleb võimalus anda, see on vist ainuke inimlik asi mida ma oma peakokalt õppisin ja sain suhtkoht norm kogemuse. Tüübil olid omad vead, aga ta muutus minu jaoks lahedaks.


Nu minuga on see, et mulle seda võimalust ei ole antud

Aga asjal on point.

Olen kindel, et midagi nagu toimus teie peakestes, loodan, et jõudsite tavapärasemast kaugemale.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:38
Mina igaljuhul tripin täiega.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:51
@Karumadis

Tore, et mind mäletad. Mõtlesingi, et kuhu sa küll vahepeal kadusid. Päeval ei ole mul aega Iha.ee's kohustuste tõttu passida, õhtud-ööd on need, mil siinseks eluks aega leian.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 21:19
Kui viimane kord kustutasid adminnid mu teema ise siis esimene kord kustutasin mina sest mind häiris see kuidas minu teemas kustutati paar laulu mida olin postitanud. Praegugi nähtavasi oleksin mujal kui ma ei oleks miskit enda jaoks leidnud, valguskillu, aga autor samateed pööras ümber oma igapäevase ja turvalise elu juurde.

Jama on tegelt netis, aga tvd vaadata ei viitsi, siis vahel käidki kuskil, keskendud mõneks ajaks mingile kohale, et ehk kogeb, näeb, leiab.

Vabal ajal kohvikus aegaveeta on toredam.

Vahetut jagamist on vähe, vist ei viitsita ja siis lõpuks ikka leiad mingi muu tegevuse enesele kuskil mujal.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 21:47
Õhtu ongi käes. Chill, homme tegelen oma reisiga, ärkan vara siis vaatan. Tore on see, et homme pääsen ma linna ja seal saan mõnda energiajooki, avastasin, et energiajook on meeldiv alternatiiv õllele ja veinile kui alkot juua ei saa, piisavalt suur kogus annab kerge hoo ikka sisse.

Mõtlesin siin vaikselt.

Taas üks ehe näide naiste suhtumisest ja sellest kuidas nad seksimonopoli endale hoiavad, et siis enesele sobiv mees selle kaudu mingil hetkel lohku tõmmata. Ja ma ei soovi kedagi halvaks näiteks tuua. Lihtsalt. Väga väga keerulised mõtted, vähemasti enesele tunduvad. Miks nad siis ei teeninda kogu küla poisse või naisi pidi ju rohkem olema.

Ikka see frigiitsuse teema, võiks ju nautida koos.

Ometi paljud naised munevad selleasemel, et koos nende meestega asjaga tegeleda.

Et naised ei taha olla need käib kah variant, nu ööks kõlbab, aga mitte enamaks.

Mehed ju lepiksid, suhtumine hea seegi, et panna vähemasti sain.

Miks naised ei oma suhtumist, no hea seegi, et sain tunda kuidas taoline mees mind pani......eiei parem istun ilma ja nii nad istuvadki.

Miks mehed ihaldavad naisi ja on valmis seksima, naised väidavad, et ihaldavad samamoodi, samas siin nagu jõlguksid ilmajäetud kiimakotid, no tundub, et ei anta, naised ei ole valmis nii aktiivselt seksuaalset kontakti looma. Ei tohi öelda, et ses osas, miskis, mingis osas naised nagu oleksid alaväärsemad muidu kustutatakse postitus, tuleb öelda, et nad on kuskil mujal, isegi mitte tagapool oma olemusega mingitel tasanditel.

Aga ma vist jäängi neid mõtteid taas siin aretama mittekuhugile jõudes.....
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 21:47
Õhtu ongi käes. Chill, homme tegelen oma reisiga, ärkan vara siis vaatan. Tore on see, et homme pääsen ma linna ja seal saan mõnda energiajooki, avastasin, et energiajook on meeldiv alternatiiv õllele ja veinile kui alkot juua ei saa, piisavalt suur kogus annab kerge hoo ikka sisse.

Mõtlesin siin vaikselt.

Taas üks ehe näide naiste suhtumisest ja sellest kuidas nad seksimonopoli endale hoiavad, et siis enesele sobiv mees selle kaudu mingil hetkel lohku tõmmata. Ja ma ei soovi kedagi halvaks näiteks tuua. Lihtsalt. Väga väga keerulised mõtted, vähemasti enesele tunduvad. Miks nad siis ei teeninda kogu küla poisse või naisi pidi ju rohkem olema.

Ikka see frigiitsuse teema, võiks ju nautida koos.

Ometi paljud naised munevad selleasemel, et koos nende meestega asjaga tegeleda.

Et naised ei taha olla need käib kah variant, nu ööks kõlbab, aga mitte enamaks.

Mehed ju lepiksid, suhtumine hea seegi, et panna vähemasti sain.

Miks naised ei oma suhtumist, no hea seegi, et sain tunda kuidas taoline mees mind pani......eiei parem istun ilma ja nii nad istuvadki.

Miks mehed ihaldavad naisi ja on valmis seksima, naised väidavad, et ihaldavad samamoodi, samas siin nagu jõlguksid ilmajäetud kiimakotid, no tundub, et ei anta, naised ei ole valmis nii aktiivselt seksuaalset kontakti looma. Ei tohi öelda, et ses osas, miskis, mingis osas naised nagu oleksid alaväärsemad muidu kustutatakse postitus, tuleb öelda, et nad on kuskil mujal, isegi mitte tagapool oma olemusega mingitel tasanditel.

Aga ma vist jäängi neid mõtteid taas siin aretama mittekuhugile jõudes.....
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 21:48
Õhtu ongi käes. Chill, homme tegelen oma reisiga, ärkan vara siis vaatan. Tore on see, et homme pääsen ma linna ja seal saan mõnda energiajooki, avastasin, et energiajook on meeldiv alternatiiv õllele ja veinile kui alkot juua ei saa, piisavalt suur kogus annab kerge hoo ikka sisse.

Mõtlesin siin vaikselt.

Taas üks ehe näide naiste suhtumisest ja sellest kuidas nad seksimonopoli endale hoiavad, et siis enesele sobiv mees selle kaudu mingil hetkel lohku tõmmata. Ja ma ei soovi kedagi halvaks näiteks tuua. Lihtsalt. Väga väga keerulised mõtted, vähemasti enesele tunduvad. Miks nad siis ei teeninda kogu küla poisse või naisi pidi ju rohkem olema.

Ikka see frigiitsuse teema, võiks ju nautida koos.

Ometi paljud naised munevad selleasemel, et koos nende meestega asjaga tegeleda.

Et naised ei taha olla need käib kah variant, nu ööks kõlbab, aga mitte enamaks.

Mehed ju lepiksid, suhtumine hea seegi, et panna vähemasti sain.

Miks naised ei oma suhtumist, no hea seegi, et sain tunda kuidas taoline mees mind pani......eiei parem istun ilma ja nii nad istuvadki.

Miks mehed ihaldavad naisi ja on valmis seksima, naised väidavad, et ihaldavad samamoodi, samas siin nagu jõlguksid ilmajäetud kiimakotid, no tundub, et ei anta, naised ei ole valmis nii aktiivselt seksuaalset kontakti looma. Ei tohi öelda, et ses osas, miskis, mingis osas naised nagu oleksid alaväärsemad muidu kustutatakse postitus, tuleb öelda, et nad on kuskil mujal, isegi mitte tagapool oma olemusega mingitel tasanditel.

Aga ma vist jäängi neid mõtteid taas siin aretama mittekuhugile jõudes.....
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 21:52
Aga olgu, head ajusurma.

Ma lähen vaatan feissaris oma pilte edasi ja tekitan seal enesele oma ajusurma.


Päikest munejad!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 05:45
Nu vot ja isegi siis kui need kolm lehekülge profiilis oleksid korras istuksid osa või suur hulk mehi ikka kodus läpaka ees ja tõksiksid niisama seda lihtsalt põhjusel lihakeha pole võtta.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 05:55
Kas see ei ole mitte mingi tüüp lahendus naistele, tuli huviga, aga peale sellist kirjade tulva kadus mul huvi ära, tõsine huvi ja osadele saabki koht rohkem ajasisustuseks, meelelahutuseks netis, teineosa lahkuvad. Mehed näevad siin asja lootusetust ja hakkavad mingeid x kuulutusi avaldama või x kirju saatma ise tegelt taibates, et ega vist asi õnnestu või ehk näkkab.

Kui palju liigub saidilt läbi 20 aastaseid mehi ja kui palju naisi....ja rõhutan, et esialgne huvi on midagi sellist mida võib siiraks nimetada.
Kus on need naisisendid? Vabandage, et ehk olen valesti arusaanud. Naiste huvi on selline, et nad rahulduvad tihti lihtsalt tähelepanust, tunne oi ma olengi ehk ihaldusväärne, polegi see kulunud lohv naguma pikas abielus end tundma olen hakanud....näiteks või kahekümnene issand mind tõesti tahetakse ja ma saaksin kui mina tahaksin.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 06:33
Tahaks endast pilti teha, koguulatuses, tõmbasin enda veinipunased teksad jalga, uued teksad, mul on roosakad ja veinipunased, roosakad jätan pidudeks, erilisteks puhkudeks. Mehed näevad head välja teksades kui ülakeha on paljas ja sedasi tahakski endast pilti teha, aga ei saa. Mehed ongi sageli ilusamad kui naised, nii vaatan mina oma pooleldi gei pilguga, et oh kus on alles mees ja selle mehe raiskamine sest naine on hoopis muud kõrval, vahel harva juhtub ainult, et ma vaatan no on alles eit, heas mõttes, väga lahe daam, aga mees on kõrval nagu on. Mul on tunne, et koledad naised saavad sagedamini ilusaid poisse kui vastupidi ja miks see nii on ma omastarust ka nagu teaks.

Minu tee on hea ja aromaatne, miks mainin? just võtsin esimese lonksu.

Miks üldse mainin? räägin? see on minu viis....mulle tundub nii, dialoogi ei ole mina võimeline astuma või ei ole inimesed võimelised, sellepärast ja nii ongi vahel lihtsalt tore sonida.

Oi kurat kus ma olen alles seksikas nendes pükstes, tuleb ikka mingi pilt ära teha.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 06:56
Sonida ja nagu muud ei tahakski.

Päikest!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 09:16
Ma sain tegelt mitmeid mõtteid kui ma lehel toimuvat jälgisin.

Eesti ja üldse meeste pedestumine maailmas.

No ma ise pooleldi pede sest tean, et kui leiaks õige partneri oleks anaali saada nauding, minul need punktid antud piirkonnas töötavad ja kogetavad.

Aga ma ei räägi sellisest pedestumisest, paradoksaalne, et sellisele pedestumisele tahetakse füüsiliselt sekkuda, näiteks lõuga pedel tänaval anda...

Ma räägin teatud vaimsest pedestumisest, mehe sisemisest hoiuakust ja sellest, et väga paljudel on rõhk vale kohapeal.

Alkohol....no me joome õnneks aina vähem, aga siiski alkohol läbi põlvkondade, mis see meestele teinud on, pedestanud, seda räägin mina kes üritab joomarlusest vabaneda, on elukauge ja kogenematu.

Ehk siis põlvkondade vältel toimunud meeste pedestumine tänu alkoholi tarbimisele.

Ja on eitesid kes siis kohe platsis räägivad võrdõiguslikusest ja muust säärasest.

Ärgem andke oma positsiooni käest, vaadake asju nii nagu nad olla võivad, olgu ärge esialgu tunnistage, aga eitada ka kohe vaja ei ole.

Naised on ja jäävad naisteks, püüdsin anda siin teile oma eelnevas jutus mingit aimu, no meeldetuletada mõnele.

Naised pedestuvad ka omamoodi ja süü ei olegi ainult ako.

Võrdõiguslikus, ole mõistlik ja räägi parem sellest, et naised vajavad välimiselt austavat käitumist, juhtugu, toimugu, mis magamistoas tahes, aga välimiselt on vaja teatud hoiakut. Naised ei taha tunnistada, et nad vajavad teatud sorti meest, aga välimist sära tahavad nad kül. Ehk siis toimi voodis nagu naine, õpi olema naine ja siis võime väljaspoole rääkida ka võrdõiguslikusest. Onju....Sa ei saa kunagi seda positsiooni, mis mehel on ja ei saa kunagi asjad jonksu kui naised ei õpi olema naised seal kus vaja, eriti nüüdisajal kui asi ei ole enam lihtsalt sigimises ja järglastes. Ja mehed kui nad ei lõpeta seda vaimset pedestumist....alkohol, mina kes ma olen alkohoolik, skisofreenik, pedofiil ja jumal teab veel mis, vaikselt tulen kapist välja, ellu. Te mõelge, mõelge rahulikult.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 10:42
milline puder. tuleb tunnistada, see pükste osa mulle meeldis, ruudulised on ka lahedad
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 10:47
Puder jah, lihtsalt põhjusel, tuli otse ja töötlemata, ei ole kopeeritud raamatust, loengult ega ka läbinud sensuuri, ehe asi ikkagi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 10:50
Ma võin otse vahel midagi kanaldada, vabandage kui mõiste kanaldamine tundub kuidagi liialt peen ja spiritualistlik, aga siiski, siiski.

Pükste osa, ruudulised, ma ei teagi milline osa sinust mulle meeldiks või riietusese, natuke kahtlen kas sul oleks mulle midagi pakkuda, su suhtlemistiil on juba kuidagi selline labane ja aegunud kavalus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 10:57
Kogetav kindlasti. See on keeruline.

Mulle kunagi üks naine kes palju tekstidega tegelenud ütles, et ma jätan väga palju ruumi kujutlusvõimele.

Mingi häbi ja lollikstegemise hirm, usun, et need on esimesed asjad mida ise tunda võib.

Minagi tunnen omalmoel, aga see muu on palju olulisem, tähtis on, et inimesele miskit kuplialla jõuaks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 10:57
Ja pealegi ma arvan, et oskan mingeid olulisi punkte paremini sõnastada kui Vigala Sass seda tegi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:01
ma ei peagi Sulle meeldima või midagi pakkuma, milleks. pisut kahju hakkas seda virrvarri lugedes- tahan, ei taha, tahan, ei taha
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:10
Et haletsuse sarnast miskit, olgu.

Aga, mis Sass siia puutub, olen pikalt piltidega tegelenud ja ma ei tea miks, aga oma selfisid vahel vaadates, mõnda fotot siis hakkan nägema Sassi näojooni, haige värk.

Ega see tahan, ei taha, tahan ei taha ei ole see jutt, et mees peab teadma mida ta tahab? Tüüpiline naiste kogemus või suhtumine.

Või mis?

A vaata kui tulebki ja teabki mida tahab ja siis võtab, mis siis saab? Kaput.

Mida tähendab mõiste palagan?Vabandage kui õigekiri vale on.

Naistega, neidudega on mul vahel nii, et nagu üritad midagi, aga siis saad vastuseks midagi sellist, mis ajab südame pahaks.

Vahel naised ärkavad, et ups kellega mul tegemist on ja siis püüavad uuesti vahemaad suurendada.

Naine näeb mida vaja teha ja teeb asja ära, lapsed jäävad liivakasti tirijatõmba mängu mängima.

Kuigi jah see tiri ja tõmba mäng võib tore olla kui eelnevalt on kokkulepitud, et sa teed siis kui vähegi võimalik asja korralikult ära.

Üldiselt naisi ei huvitagi asja ärategemine.

Mehi kül huvitab.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:17
Nii ajaratas ringi käib
Selle pedestumisega hakatakse jõudma tagasi algseisu, kus (tasuta)seks naistega on garanteeritud ainult alfaisastele. Teised ostku teenust, pangu mehi või tehku käsitööd.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:37
Nu vot. Mine sa tea, keeruline on see ajaratas. Vaatasin seda Tallinna tänavapilti habe on aina popimaks läinud, hipsterid või mis nad on. Mul habe ei kasva, pean oluliseks mainida. Minuga vist ongi nii, et osta naisi kui vähegi rahakott lubab või lase teisel mehel ennast panna. Tegelikult tahaks lihtsalt pere luua.

Et kes saab ja kes ei saa, äbarikud jäävad jänni.

Auk ja auk.

Naised ei anna äbarikele ja saavad vähem palka võrreldes meestega. Äbarikud saavad ka naisi, kui naist ei saa siis on tegu juba millegi päris eriskummalisega. Aga palka pidid nad tõesti vähem saama, ja on nagu põhjustki. Enam ei räägi sellest alumisest august ja sellest, et naistele meeldib tirijatõmba mäng, et mehed on need kellele meeldib ärateha. Põhjus olemas. Kui tegemist on meeskonnatööga ja asi kisub pingeliseks siis ma tean kes esimesena vedelaks lööb, nu et aegavõita või miskit. Ja siis on keegi kes teeb asja ära sest lihtsalt oli vaja ära teha.

Votvot, et sellised lood.

Ma arvan, et need häbarikud ka habemega häbarikud, lausa habemega äbarikud saavad naisi ja mittevähe...tegelt nu vähemasti saavad rohkem kui mina saan.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:41
Keeruline on see asi. Pudruks lihtne öelda tegelt oleks vaja ainult süvenemist, aga see nõuaks juba sügavat enese muutmist.

Nu abielus olles, oma mehe heaks ehk siis natuke, aga muidu ei ei, ei tule kõneallagi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 11:57
Lubage, las see laul olla siin https://www.youtube.com/watch?v=pBW--bgyezg
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 12:26
Mulle kunagi öeldi, et ma loodan, et sa jääd siis enesele kindlaks, no naine ei mõelnud kidlasti seda mida mina praegu, aga siiski siiski.

Ratas käib jah ringi ja mingil ajal me loobume teatud mõttekäikudest, on see siis mis, miks ma ei tea.

Ratas käib spiraalimööda, sõna ei arene nii kiiresti kui valgus ehk võimaldaks anda ehk siis tuleb tundesse sisse minna...no isegi kui tegu on hirmuga, aga see läbikogeda. Tunned aja ära ja enam ei olegi lihtlabane ratas vankril, see on midagi palju enamat, onju. Ehk mõni mõistab, aga kui palju kogevad ja mil määral ma ei teagi. Väike psühhoos, no mina vist olengi koguaeg psühhoosis, asi paraneb või hulleneb ma ei teagi.

Etetet tühja, et sõna ei võimalda, tegelt trippida on võimalik ja reaalne.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 12:29
Etetet jah, meid vist õpetatakse seda ühte suunda jälgima, nu andekad panevad ju loenguid kokku ja lausa raamatuid.


Sina vast said mingi tunde enesele kätte, nu oli seal häbi, äratundmist, natuke rõõmu, ajaratas ringikäib

Vot kui lihtsalt võtaks suhtumise, et asjas on iva, viitsiks midagi aretada, aga mugav on eluke.


Minul lihtsalt ei ole antud võimalus end mugavalt tunda.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 12:55
Lähen eemale. Pakin veel viimased asjad oma kotis.


Päikest Teile!

Mina sain eneses asja käima, natuke targem jälle. Ja niks ja kraaps teile
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 13:36
Need naised, kes seksiotsijaid peletavad, vist ei taha mehi, kes ainult maha-ja-taha mõttega ringi käivad. Ehk siis peale teatrit või jalutuskäiku võib seksi saada küll vastastikuse sümpaatia korral, lihtsalt lisaks seksile peab ka sotsialiseeruma ja teisi tahkusid enda olemusest näitama.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 14:11
Suurim viga, mida mehed siin teevad on, et sõidavad kohe alguses peale sooviga luua seksisuhe. See on siililegi selge ja milleks seda veel rõhutada.Naises tuleb tekitada huvi iseenda, mitte enda suguelundi vastu ja kui see huvi on tekkinud, siis ehk vaadatakse ka suguelund üle.
Otseütlemisega võib palgata ainult prostituute.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 14:15
otseütlemine on ainult selleks hea, et siis saab kohe bloki panna. Ei pea pläkutama jobutusi ja siis selgub ikka, et mees ainult keppi tahab. Aja raiskamine.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 15:02
Sweedt, mees tahab alati keppi, iseasi kas ta oskab seda ka nii küsida, et tulemus positiivne oleks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 15:05
võtmesõna oli "ainult"
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 15:46
Ja kui tahabki ainult keppi, siis see kes ei roni kohe, kirja teel saabastega selga, on ehk selle kepi nimel valmis ka rohkem vaeva nägema.
Või kuidas sina Sweetd arvad? Kohtuda, loetud minutid nühkimist ja laialiminek, või et sellele nühkimisele eelneb paar tunnikest mingit meelelahutust?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 16:12
No, kui ma ise seksi otsin, siis pikka juttu netis ei ole. Kokkusaades veel vähem. Aga praeguse seisuga on tuleks ikka VÄGA pikk eelnev jutuajamine, sest seks pole absoluutselt prioriteediks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 16:39
Lennujaamas turvaliselt, nüüd tuleb tunniaja pärast end kuidagi lennukile organiseerida, jama on see, et Oslos pean oma suure koti välja võtma sest tegu on siselennuga edasi, etetet püüan kuidagi organiseerida end vastavasse olekusse.

Ma olen palju endaga vaeva näinud, tõsiselt ja on palju, mis mulle tülgastuste tekitab ja siis kui naised räägivad, et emotsionaalselt ei ole valmis seda või teist meest vastuvõtma, no kuulge need mehed ei ole ka kõik nüüd nii sitat nu ja ei ole minagi ju. Tõsiselt, ma pean vahel üsna tugevaid lahinguid enesega et seda sotsiaalset pepuseksi taluda ja mäletate ma ütlesin siin, et ma tahan olla avatud, ma tahan naisele seda sama kogemust pakkuda mida mulle tantramassöör pakkus. Ehk etetet ma püüan ja olen nõus arenema, muutuma, aga selline jutt naiste poolt, et..... Öelge kohe, me ei saa seda mõnu mida mehed ja ma ei räägi ainult orgasmist. Mehed on mõnu nimel maitea mis urgastes oma riistadega seiklema, see on puhas nauding, aga urkad, urruaugud jäävad urruaukudeks.
Etetet nagu öeldud mõni asi on vaja ära teha. Ja mina tean, et teen praegu liiga ühele poolele, ometi jah teate teadus on arenenud ja naised ei saa ikka asjast üle, et mehed tahavad vahel ainult seksi ning muuks see urruauk ei kõlba. Neelake alla ja ärge arvake, et mehed neil ei ole miskit sarnast mida allaneelata on ja kuidas veel, aga parem on endas hoida ja näiteks paar õllet libistada....näiteks.

Mina ei ole nii kehv, et ei vääriks võimalust kasvõi üheks ühtuks võimalusega voodi, sama on siin paljude teiste meesisenditega. Tahate olla nii kõvad tegijad siis hakake aga pihta ja kõikvõimalikud teooriad ülikoolist ikka kasutusse, mitte vabandada end välja suguhaiguste ohuga või kes teab millega. Aborigeen kaasaega.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:02
Või on ikka see uhdiii kokk ja Norra tööle ja siis nende ümber lendleme. Aga mis see on te tarkpead, haridust ja sotisaalseid oskusi teil ju on, ega te ei pea vaevuma praegu seda tegema, aga noh õhtul kasvõi kodus magamistoas räägi oma mehele, mis see uhdii siis on mis tõmbab.


Samal ajal pidage meeles, et kõik need mehed kelled te olete ilma jätnud ei ole olnud nii närused.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:03
Loomuomane passiivsus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:05
Ja tänu sellele passiivsuele ei ole te õüppinud ka tundma sed, mis mõnu tekitab, kui mõnu tunda olete saanud siis te hakkate seda otsima. Mida enamus naisi teeb....on endiselt passiivsed.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:09
Mingi kergem nägemus.

Kellele meeldib habe, kellele raha, aga see füüsiline laks, mõnualks ei ole olnud nii suur, et te ei jookse janunedes selle järgi nii nagu mehed teevad, no kasvõi õhtuti oma naist pannes magamistoas.

Näiteks.....


Kuigi jah, eks seegi asi hakkab vaikselt vajuma, keegi väitis, et vanasti seksiti rohkem, mine sa tea.


Ilus on mõelda, et mammid meil kõvad seksituristid, lähevad mustasid poisse lantima, unistage edasi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:13
Aga vot, vot, vot paljud mehed läheksid kenasid asiaadiplikasid panema kui ainult see naine kodus vähe viltu ei vaataks. Mammisid ärgita kuidas tahad, nad ei läheks ikka.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:14
Lihtsad on need asjalood ja samalajal keerulised.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:16
Loodame, et taas koitis ja meenus.

Ja minule lihtsalt meeldib vaikselt sonida, eriti siin nagu näen asjal mõtet. Praegu, kuni igavusest või solvumisest lahkun.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:43
Ühesõnaga ühiskond ei ole valmis kui aru veel loengus saad siis emotsioonid ei jõua järgi. Printsessike solvus ja nektari allikas jääb varjatuks. Samas on tore ikkagi rääkida naiste võrdsusest ja emotsionaalsest inteligentsusest. Tegelt tõmbame maski peale ja varjume perekonnaväärtuste taha.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:43
Kokapoiss, kui see asi oleks nii lihtne. Ma ei tea kuidas sinuga on, aga siin iha lehel enamus mehi ei jookse mitte mõnujärel. Siin on mängus peenem psühholoogia, mis paneb mehed, kellel võibolla on kodus kepp kena naisega kindlustatud, mingi lihtlabase juurde jooksma.
Klient teadupoolest on kuningas ja just see soov end kuningana tunda on tihti tähtsam, kui janu ihumõnude järele.
Just selliseid "kuningaid" naised siin eemale tõrjuvadki.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 17:44
Nuvot just just.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 18:46
Ei tunne küll soovi ühiskonna ja meeste hüvanguks mööda urkaid ja uuruauke käia, sest keegi nii heaks arvab .
˅ näita rohkem ˅