Foorum
2017-05-16 21:51
Kui härrasmehel on häda, siis läheb ta kabinetti nr.00
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 22:06
ja vaatab weebi ja tinistab karvakannelt
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 23:25
Härrasmehele on peened buduaarid avatud, miks peaks ta mingisse urkasse ronima?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 07:19
Härrasmees tähendab algselt aadliseisusest pärit isikut (Herr, gentilhomme), kellel oli sotsiaalse positsiooni tõttu vaja järgida teatud kombeid. Tänaseks üldmõiste, eeldab see siiski teatud kommete täitmist. Kõige olulisem nõue oli kaitsta ja hoida daami au. Daam oli samuti aadlisoost, seega külatüdrukute või prostituutide kohta ei käinud.

Seega põhimõtteliselt peaks olema võimalik olla härrasmees ka siis, kui endaga võrdväärseid naisi lugupidavalt kohtled, aga madalama sotsiaalse staatusega naisi labaselt käsitled. Õnneks tänapäeval sellist vahet siiski ei tehta.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 08:45
Mõte mille ütles välja Bernard Shaw, küll nats teises sõnastuses: Härrasmees kohtleb ka prostituuti nagu daami, aga mats daami nagu prostituuti.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 13:33
Igatahes minu kogemuste kohaselt peaksin ma profiili täitmise asemel hoopis biograafia kirjutama - nii palju on erinevaid küsimusi ja mis huvitab üht, see ei tule teisele pähegi.

Ameti kohta küsitakse sageli ühe esimese asjana... tea, kas töötavad personalivärbamisegategelevas ettevõttes või....
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 14:16
Amet annab aimu haridustasemest ja siis teab millist liini ajada
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 14:22
Julgen kahelda - ma töötan oma kahest õpitud erialast täiesti teistsugusel ametikohal, kus hariduse nõuet sellisel kujul ei olegi. Üks koristaja on põllumajandusliku kõrgharidusega ja üks lihttöötaja oli mõned aastad tagasi matemaatikaõpetaja . Tegelikku aimu haritusest annab vast ikka inimese tekst, mitte diplom või selle puudumine?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 16:17
Pole eriti teiste töökohtade vastu siin huvi tundnud, aga ei tundu teab mis halb küsimus. Kui töökoht on huvitavas valdkonnas, siis sellega seoses saab nii mõnegi jututeema ülese võtta.

Paar esimesena pähe tulnud näidet: kui tegu psüholoogiga, siis on väga suur hulk erinevaid sotsiaalseid eksperimente, millest oleks põnev rääkida; kui tegu ettekandjaga, siis on üsna kindlasti põnevaid ja naljakaid seiku kleintidega ette tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 17:23
Enamus vist ei küsi teemadenappuse pärast töö kohta ja mõne jaoks on sel hoopis tähendusrikkam - korra säärastest küsimustest väsinuna vastasin kellelegi väga korrektses vormis ja viisakalt, et töötan suures toidupoes kassapidajana. Noh, rohkem mulle enam ei kirjutatud .
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 17:28
Minult küsitakse kõige rohkem, et missugust pesu kannan ja missugune seks meeldib Ja hommikuti kirjutajaid huvitab--mis mul hetkel seljas on Kui vastan et riided--siis ka enam ei kirjutata
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 17:34
Seda on minul ka küsitud, aga ma vastan ausalt, et koledad kodudressid - peaksin siis ballikleidis hõõrutama või... . Hetkel on kah dressid, sest tulin just aiast ja köögis toimetamiseks ei hakka küll riideid vahetama.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 17:56
Luceo, kas sa siis ei tea, et köögis tohib toimetada ainult 20x20cm pitsilise põllekesega
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 18:01
Minu köögis on "free dresscode" ja põllekesi mul polegi. Pealegi jott, mõtle milline turvarisk - miskit kuuma läheb peale/pritsib ja siis on nahk raisus, kui kadunud Kukut tsiteerida.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 18:50
Minu mäletamist mööda ütles seda Kalkun
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 19:14
just kalkun ütles ja kuku nahk oli raisus
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 19:21
Ei vaidle vastu, kui te nii ütlete - aga igal juhul ei tohi nahka lasta raisku minna, see on selge.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 20:17
Andmed nüüd küll, huvitav kui suur protsent seal tõde on? Vanuse, kaalunumbriga saab ju mängida küll ja veel.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 20:24
Pole neist numbrimänguritest väga aru saanud - väikesed nihked endale soovitud suunas võib ju teha, aga kui ainult kirjasõprust ei soovi või juhuseksi, siis pikemas perspektiivis tulevad need väikesed valed ju päevavalgele ning suurematsorti gabariidipettused ilmselgelt.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 20:47
Perspektiiv pole siiski reaalsus ning ilmselt millalgi järgmises elus olen ma kah 19, aga hetkel siiski 39.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 20:57
perspektiivis, keskpikas, ongi elada 89 täis ,eks siis edasi vaata mis ja kuidas.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-17 21:02
Oleneb vanusest - kahekümnesed noormehed kipuvad juurde kirjutama, aga 40+ ja rohkem võtavad ikka mõnuga vähemaks ja kaalu osas ei peta ju palju, see on ikka rohkem paista, kui vanus. Ning pealegi väga suhteline nagunii, sõltudes pikkusest, lihasmassist ja jumal teab veel millest.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 18:04
vaadake tegelikult ankeeti võib kirjutada mis ise soovid ja siis kohtame minnes kui lubatud 2 m iluduse asemel on 150 cm kiilakas vanamehepäss siis ilmselt loodetakse et kui juba kohale on tuldud siis as1 viiakse lõpuni.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 18:19
Väga naiivne lootus ju - kui inimene valib oma maitse-eelistuste kohaselt kellegi ning too näeb tegelikult välja nagu Jumalaema kiriku kellamees..... siis pole mingit soovi ega kohustust esiteks suhelda valeliku inimesega ning võimalik sisemine ilu jääbki avastamata.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 18:26
just seda minagi et mis mõttega nii tehakse aga kusjuures mitme naisterahvaga suheldes on mulle seda sama asja kurdetud
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 18:49
Loodetakse naise argusele või viisakusele? Ma ise lähen kohtamisele üldiselt küll mõttega, et iga olukord on huvitav ja vähemalt paar sõna juttu saab ikka ajada.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-18 18:52
ilmselt on sul õigus et loodetakse naise argusele või viisakusele või ollaks tõesti endast nii heal arvamusel et kui naine juba valeandmetega välja sai meelitatud siis küll suudetakse jutuga surnuks rääkida
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 12:06
Ma küsin ennem kokkusaamist ikka mitu mitu pilti nägemiseks. Ja ei jookse ka igaühega kokku saama. Peab ikka korralikult suhtlema ennem, et aru saada, mis inimene on. Kui netis juba jutu järgi on jobu, siis ei ole absoluutselt mingit huvi kokku saada, et veel jobutusi kuulata
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 18:06
sweet ma ise olen mõned korrad seda täheldnud,et neti ja päris inimese suhtlus on väga erinev,netis ollakse tihti peale jutukamad ja julgemad.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 18:54
Netis on justkui teised reeglid ja siin eriti - päriselus ei alusta ju vestlust fraasiga "sul on väga ilus naba" . Ega tehta ristküsitlust otsekoheselt ja vahest lausa taktitult.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 19:02
luc olen sinuga täiel määral nõus,siine nii öelda anonüümsus annab selllisteks küsimusteks eelise.samas ega sa päriselus ka ju palja nabaga kogu aeg ringi ei käi.loomulikult pead arvestama naba kohta käivaid kommentaare kuna sa ise selle naba kommenteerimiseks nähtavale oled pannud
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 19:09
Seda muidugi - selles ongi erinevus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 21:44
Plekkpea, see julguse asi ei sega mind. Noh ainult siis, kui siin esimese asjana öeldakse nilbusi, mida elusees näkku ei öeldaks. Aga sellistega ma ei jutustagi pikemalt või üldse.

Ja ma ei tea, ma võtsin oma paljad pildid maha, aga ikka tuleb nilbusi Nägu peas käin ju koguaeg ringi, aga väljaspool netti selliseid kommentaare ei tule.

Aga jah, kui asjast rääkida, asjalikust asjast ja neti teel ikka natuke aimu saab inimesest ja jutt jookseb, siis võib väga vabalt kokku saada. Ja kui mees peaks häbelik vms olema, siis elab üle. Noh, minu situatsiooni arvestades. Et otsin meest, mitte sekspartnerit.

Kui olen sekspartnerit ostinud, siis jutt ei huvita. Kui välimus pildi peal enam vähem sobib, siis saame kokku ja ei jutusta, vaid seksime ja siis igaüks oma teed. Aga siis ka, kui mehed on seksi eesmrägil kokku saanud muga, siis ikka mõni pabistab
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 21:47
huvitav kummmad suuremad pabistajad on kas mehed või naised kui kohtama minnakse olgu siis tutvumise või seksi eesmärgil.mis sa arvad sweet?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 21:55
ma ei võta raha Üks mees ütles, et ta sellepärast ainult minuga magabki, et ma olen ainus, kes tasuta annab
Ma ei panusta eriti midagi seksi üheöösuhtes. Ei viitsi, ei tunne, et suvalised seda väärt on ja mulle kõlbab niisama hargitamine ja nühkimine ka. Üheöösuhtes. Mul oleks väga imelik selle eest raha küsida Sest noh, seks on jama, nimelt, ja ei ole südant küsida. Pole kunagi küsinud. Ega mõelnudki küsida.

Ma arvan, et minu kogemuse põhjal on mehed pabistanud rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 22:00
ok, too vennike kustutas oma sõnumi ära. Jääb mulje, et peksan segast rahast rääkides.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 22:03
Tegelikult on meestel rohkem põhjust pabistamiseks, sest naine teab, et kui kokku juba saadud, siis mees tavaliselt enam ringi ei mõtle, aga mees ei tea, kuni viimase hetkeni, kas naine peab teda kõlblikuks või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 22:08
Ei tea, ma olen füüsiliselt pidanud mehi maha rahustama, et kõik on ok, see on kõigest seks Mitte, et ma sundinud oleks. Olen küsinud ka, et kas sa tahad ära minna (alati on minu pool), vastus ei. Aga seksiks ka valmis pole, kuigi selle eesmärgiga saigi kokku saadud. Mina olen valmisolekut näidanud, aga mehed ikka pabistavad. Mõned ei oleotsagi julgend vaadata, siis olen küll mõelnud, et jääb vist ära, sest kuidas selline veel seksida julgeb, kui silmavaatamine nii hirmutav on
˅ näita rohkem ˅
2017-05-19 22:08
jah vanameistri jutus on iva sees ja täiesti loogiline arutlus nende asjade kohta.olen ise ka pabistanud mõned korrad aga enamuse ajast võtn külma kõhuga ,et kõik ei peagi ju kõigile meeldima
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 06:41
"Teil on väga ilus naba!" oleks päris huvitav avang kellegiga tutvumisel. Ükspäev proovin ära.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 11:01
Tutt, ka seda võib nimetada eneseteostuseks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 11:23
On ju küll mehi, kes käivad prostituudi juures tõestamas endale, et ikka õige mees on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 12:27
?? Kas naine ei võigi seksi tahta? Mingit psühholoogi pole vaja ja isegi kui sa, Urukass, oleksid psühholoog ei saaks sa mulle mingit diagnoosi panna Kas proovid eneseteostamist siin oma suurte psühholoogiliste oskustega?

Ma tahan seksi, mitte raha. Kui ei taha seksi, siis lihtsalt ei seksi. Ma ei leia, et lõbu pärast seksimine psühholoogi nõuaks. Kas sa küsid ka suhtes olles siis oma mehelt iga korra eest raha?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 13:00
tahtsin just ütelda et isegisweet tahab vahest seksi
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 13:19
Just just Ja minu jaoks on ainuke kvaliteetseks suhteseks, kui on tunded. Suhtes see füüsilisem pool, nühkimine ja hargitamine siis, pole ka nii olulised. Kui on tunded, siis on hea seks. Aga suhtes annab ikka panustada füüsilisse poolde midagi, on motivatsiooni ja tahet.
Üheöösuhtes pole tundeid ega motivatsiooni ega põhjust minu jaoks, sest kui tundeid pole, pole kvaliteeti.
Aga ega tunnete puudumise tõttu seksita olema pea. "Halvem" seks ajab ka asja ära. Ja ma olen 100% rahul nii öelda halvema seksiga.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 13:30
sweet parem varblane peos kui vares katusel samas võib ka juhukas väga hea olla,sõltub muidugi kaua ilma oldud on ja kuidas ja kes teeb na muud 101 pisiasja veel sinna juurde
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 13:36
Mul oli üks juhuseks hea. Ei tea, kuidas ja miks. Midagi erilist nagu polnudki, aga füüsiliselt oli hea. Seksi ajal mõtlesin, et mida kuradit
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 14:11
seda ikka juhtub suhtumine ja pisiasjad loevad ja teevad ka juhuka heaks vahest.ehk on ka sellel oma põhjus kui mõlemad näljased on ja hingega asja juures
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 15:45
juhtus ime. lõpuks on saidil nägu, kellel on suva, kes üle ronib ja seda lihtsalt lõbu pärast. mingi uus haigus noorel naisel we
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 16:21
Ma olen sitaks kaua oodanud, et midagi sellist netis näha ja siis kogeda. See on unikaalne, ma sain tunde sisse. Aga lohv oled sa igaljuhul sest mulle sa ei ole ennast andnud.

Päikest!

Märt.
˅ näita rohkem ˅