Foorum
2017-05-22 20:46
On jah lihtne ja lombakat jahile kaasa ei võeta, see aga ei tähenda, et tegu on ühiskonna ja naiste jaoks kasutu isendiga. Räägiti, et vanasti sai niimõnestki sellisest nõid. Aga nüüdseks on juba palju paremat meelelahutust ja arenenud arstiteadus. Millised oleksid alternatiivid lombakale, te ju mõistate, ühiskond on jätnud need isendid vaeslapserolli, vaata ise kuidas saad. Ropp vaev, et teha needki sammud ja siis tahab mõni naine veel, et sa tantsiksid. Etetet meil arusaam neidudel, et kõik peavad tantsima kooliharidus säärane.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 20:50
Ma arvan, et väljendasin end selgelt. Aeg on mujal chillida.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 22:31
Metsas kehtib looduslik valik. "Lombakad" järglasi ei saa. Aga tänapäeva "arstiteadus" teeb imesid ja päästab "lombakad" sugupuuta väljasuremisest. Milleks piirduda väikse grupiga, kui annab kogu liik väljasuretada.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-22 22:55
Olemise talumatu kergus
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 12:35
Naistel on siin ihas seksi leida väga lihtne, kaaslast üritustele aga märksa keerukam. Järelikult on loogiline, et naised panevad rõhu sellele, mida on keerukam leida, mis aga oleks soovitav.
Meestel on teatrisse kaaslast leida lihtne, seksi märksa keerukam. Mõtle lihtsalt asja niipidi, et naisele on teatriskäik sama mis mehele seks. Ja naisele on seks sama mis mehele teatriskäik.

No ja kujuta nüüd ette, et naised ujutavad su üle kutsetega teatrisse, kunstinäitustele ja kontserditele. Kas varem või hiljem ei ilmuks su profiili märge, et teatrit ja näitust ei soovi külastada?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 14:02
@brillamento ai, väga hea postitus. Täpselt nii ongi. Jagad matsu 100%.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 14:06
Hakkab paaritumine pihta, annan oma õnnistuse meile.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 14:19
Või et, mul vähe kannatust? Ma juba 33 või nii.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 14:22
Ja asi ei ole selles, et ma vanakoolimees. See minule lookalike seisund on normaalsele inimesele liialt ebamugav ja kohta istumiseks ei pakuta.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 16:34
Poodi lähed sa ju ostma. Aga naised tahavad, et sa seksi väljateeniks. Nad tahavad ise ostjad olla.
Kirjutada võib ju kõike, aga kui inimene teeb konto suvalisse tutvumisportaali, siis ei välista ta ka seksi. Väljaarvatud muidugi tüngategijad, sest nemad ei kohtu siin tõesti mitte kellegagi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:11
ma pole siiani aru saanud, miks ei võiks saada kõike ühest kohast! Seksi ja teatrit näiteks ja kõike muud, mis normaalse suhte juurde käib
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:13
saab ikka-lähed näitlejale mehele
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:25
siin ongi kõik näitlejad, mitte just kõige paremad, ma ütleks
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:34
siis on kõik korras ju saad teatrit ja keppi ja pappi ühest kohast
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:36
kehv teater, ma ütsin ju...vt ka teemat "alter egod"
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:39
miks siis hehvas teatris üldse olla?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:40
Kui teatrile ja kepile pakutakse pealemaksmist, siis ei ole väärt asjad.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:44
Ma pole veel sattunud teatrisse, kus pealemakstaks. Ikka tuleb ise pilet osta, olgu kuitahes kesine etendus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 21:44
mingi meelelahutus peab ju olema
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 22:47
Kas pole äkki nii, et ostad pileti sellesse eluteatrisse, kus pakutaksegi kõike, aga su oma ego ei lase sellest mõnu tunda, sest esimese asjana näed mis on nõme, mitte seda, mis elul kõik pakkuda on. Näiteks seksi küsiv mees või raha küsiv naine, kui neisse natuke viitsida süveneda, võibolla mängib üks imeliselt pilli või teine teeb hõrgutavaid roogi. Või lõputult targutav foorumi raudvara, kui tuttavaks saada, äkki käsitleb näiteks virtuoosselt akudrelli
˅ näita rohkem ˅
2017-05-23 23:03
Seksi küsival mehel ongi ainult seksi pakkuda Ei tule sealt midagi juurde. Ma süveneks küll, aga selleks ei anta aega, sest kui seks läbi, on mees lännu Selline see meeste ego on. Nende rahuldus käes, siis minema, tulgu või veeuputus peale neid.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 07:43
minu lugupidamine akutrelli käsitsemisoskusega mehele.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 11:36
Keprik, sa vaata mis on tegelikult lehe motoks. Juttu pole ju seksi tahtjatest. Otsitakse seksikaid, et siis nendega seksida. Seega, kui oskad olla seksikas, siis ei jää ka seks tulemata.
See mida keegi seksikaks peab, on aga täiesti individuaalne ja eri inimestel võib see olla risti vastupidine.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 12:41
Seksikad inimesed võivad ju ka teatris või kohvikus käia, eks? Vbl prostituut.ee lehel oleks kummaline märkida profiili "seksiotsijat tõmmake uttu".

Pealegi on ürituste väisamine igatahes etem, kui minusugused mullipuhujad siin niisama tiksumas ning isegi kohtumas ma ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 13:24
Mina olengi harjunud profiile lugedes tõlgendama seda "seksi ei otsi" lauset kui "enne põhjalikumat tutvumist ei seksi" või "ei ole väljas ainult seksi peal" sõnumina. Kuulutustes on küll kohati kummaline lugeda, kui naine otsib meest ja põhisisuks on, et seksi ei taha, aga eks seal kehtib sama loogika.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 13:48
@brillamento, panid jälle täppi! Sul peaks naistega siin vedu olema
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 15:59
Ma tänan, Sweetd! Kahjuks eriti ei ole. Kahtlustan, et mu profiil pole kuigi ligitõmbav. Aga suvi on ees, seega leian ehk kellegi, kes mu välimuse seksikamal moel pildina salvestab. Natuke lisainfo kõpitsemist ja teatriskäiguks säästmist ka ja võingi "murdma" hakata!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 16:07
Brilla, suvel tuleb õppida selgeks eesti geograafia just veekogude osas ja siis tutvuda kõiksugu teises eestimaa otsas toimuvate kontsertide ja ka vabaõhuetenduste kavaga. Pikk tee kontserdile ja siis kulub poole maapeal väike värskendus ära
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 22:30
Keprik, sama hästi võiks ju mehed märkida teatri külastamise vajaduse enda profiilile. Saavad ka rohkem seksi
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 22:55
Ma ei vaatagi profiile ise. St aktiivselt ise ei otsi. Kui keegi kirjutab, siis vaatan ja kui sobib, vastan.
No kui seksinäljas naised on hõivatud, siis tuleb meestel ümber harjuda, sest ülejäänud vabad naised pole seksinäljas. Sinu jutu järgi siis
Mina, nagu varem siin öelnud, olen väga valmis seksinäljas olema, kui mees teatrinäljas on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 23:16
No, ma nonde kontode kohta ei oska öelda. Ise pole selliseid näinud, aga palju ma nende naiste kontosid vaatangi. Lihtsalt tean natuke naiste mõttemaailma.
Huvitav, miks just meest otsitakse sellisteks tegevusteks? Naisega oleks ju hulga huvitavam selliseid asju teha. Otsigu sõbrannasid.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 23:24
Sa Keprik pole vist eriti kursis, mis naiste postkastides toimub.
Aga seleta mulle nüüd palun, miks paljude meeste lisainfos seisab: "peded hoidke eemale" või on postkast meestele sootuks suletud?
Naised näe ei saa neid, kes soovivad kohe maha ja taha, postkasti sulgemisega takistada.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-24 23:33
hehee, eks mehed sa ka oma nahal teisi seksinäljaseid vennikesi tunda Ei ole mõnus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 00:28
Mida neist pededest ikka karta, ega kirja teel vägistamist pole vist veel ette tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 01:35
ega need "peded" teistsugusemad pole kui hetero mehed. Seksi tahavad nad kõik.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 09:34
sweet kas heterod vägistavad kirja teel?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 14:47
Ma pole küll Sweetd, aga tegelikult saab kirja teel vägistada küll. No nt ma raamatut lugedes elan kirjeldatu mingil kujul läbi ja on stseene, millesse väga minna ei taha, kehal hakkab kohe paha. Tunnen füüsiliselt. Ka tapmisi jms. Nii et sellest vaatevinklist saab kirja teel vägagi edukalt vägistada. Peale selle on olemas ka survestamine, mida võib samuti vägistamiseks klassifitseerida.

Keprik, mina olen üks neist, kes seksi ei otsi. Mul on oma väga selge eesmärk ja seda ma siit saan. Pealegi saab ju profiili alati muuta. Pane uus pilt üles ja mõni "tuttav" kasutaja on jälle platsis...
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 16:22
Kui nende tegevust vägistamiseks nimetada, siis vägistavad ka hetero mehed. Ühed mehed kõik, lihtsalt nende tähelepanu on pööratud teisele soole.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 16:25
no sind vägistamine ei ohusta,sina oled hea tüdruk ja annad ise
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 16:32
On vägistatud küll. Kaks korda. Ei olnud homo mees. Täitsa hetero.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 16:39
Ja päris elus kohe. Kirja teel on seksuaalset ahistamist iga päev tunda. Sellepärast ma blokingi kõiki ,kes sekskirju saadavad. Ei pea taluma seda. Mul on ka siin õigus olla.

Ja homoseksuaalsed naised ei tüüta. Olen suhelnud nendega. Ei ole kuskilt otsast nii ahistavad ja nilbed ning pealetükkivad kui mehed. Ja olen 100% kindel, et pole vahet, kas on homo või hetero mees.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 19:03
Eks aegajalt potsatab homode kirju ka minu postkasti, aga nad on kõik olnud viisakad ja peale ühte eitavat vastust enam ei tülita. Vaid üks on saanud natuke kurjaks.
See sõimamine ja ahistamine mitmelt kontolt tundu ikka olevat heterode pärusmaa. Ja just need kõige suuremad sõimajad kardavad homosid kõige rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 19:04
sweet kas sulle ei jäänud seda et tahad vägistamist uuestiläbi elada juba koos partneriga rollimängus?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 21:52
Plekkpea, nii saab küll ainult mees mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 22:26
lihtsalt tean mõnda naist kellel see asi on selliselt
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 22:27
Sel juhul on neile psühholoogi vaja, mitte rollimänge. See pole terve käitumine.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 22:34
Leidub naisi, kellele ainuke nauditav seks ongi vägistamine.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-25 23:16
See on valikuline, aga kui peale mittevalikulist vägistamist ainult seda nauditakse, siis kruvid logisevad. Arusaadavlt. Vutt, vutt arstile.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-26 07:23
Vägistamine on kuritegu loomulikult ega ole vabandatav, aga jfjm'il on õigus - üllatavalt paljud naised saavad orgasmi vägistamise ajal, kusjuures nii mõnegi jaoks võib see olla esimene või isegi ainus orgasm elus.

Sellel on ilmselt mitu põhjust. Kõigepealt muidugi võimaldab orgasm kehal lõõgastuda ja saada vähem kahjustatud, seega on see võib-olla kaitsereaktsioon. Teisest küljest on aga loodus naise kui füüsiliselt nõrgema pannud nautima alistumist suurele isasele, kes suudab pakkuda turvalisust. Agressiivne ja jõuline mees naist domineerimas on paljudele erutav. Samuti on paljud naised seksuaalselt allasurutud ja kasvanud üles teadmisega, et seks on patt. Võhivõõras mees sind ihaldamas ja jõuliselt võtmas võib olla nii patune tabu, et erutab naise orgasmini.

Samal ajal vägistamine alandab ja seega võib hiljem juhtunule mõeldes orgasm olla veel eriti häbiväärne. Oluline on ühiskonnal olla kindlal seisukohal, et vägistamine ei ole kunagi ohvri süü ja et seks ning seksuaalsed ihad ei ole mitte midagi häbiväärset ei mehe ega naise jaoks. Ükskõik, kui paljude ja kui võõrastega naine ka ei seksiks, see on tema valik ja ta on sellest hoolimata austusväärne inimene.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-26 08:26
Konks on hoopis selles, et seks õnnestub siis, kui mõtlemine ei tööta, ainult instinktid juhivad. Vägistamise ajal naine aga ei mõtle seksist, ta mõtleb ainult kuidas sellest olukorrast võimalikult kiiresti eluga pääseda.
˅ näita rohkem ˅