Foorum
2017-05-20 18:49
urukass ok sirbi lööd kottidesse aga kuhu sa vasara pistad....
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:01
Urukass, mul oli suva, sest ma kasutasin teda ainult seksiks. Ja tema kasutas mind ainult seksiks. Ei näinud probleemi. Üldiselt ma ei suhtu hästi raha küsimisse seksi eest, seega olin temaga nõus Seksida tuleb ikka seksi ja hea tunde pärast, mitte raha pärast. See on alatu ja nõme.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:02
emalind, ja ja ega see ei ole õige naine, kes seksi eest raha ei küsi, vaid seksib, sest talle meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:10
paraku isiklikult pean sweetiga nõustuma ,et seks lõbu ,mõnu ja naudingute pärast on tore.maksmine selle eest alandab mõlemat nii meest kui naist,naist isegi rohkem
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:14
Minu arust alandab ainult naist. Ma ei ole ostetav, seksin siis, kui tahan, mitte kui keegi maksab. Odavad naised küsivad raha, nad pole midagi väärt. Ei sobi ei seksiks ega suhteks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:17
See osa on siiski ebaloogiline, et kui ainult tunnetega seks on nauditav, siis tunneteta võib ka seksida. Mida see tunneteta seks Sulle siis annab, Sweetd?

Umbes sama, et söögiks on hea vaid söödav toit, aga vahel võib niisama puukoort ka närida.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:19
Muidu oleksid demisexual, Sweetd, aga käid altruismist suvalisi poisse keppimas.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:20
See on ainult füüsiliselt hea, aga orgasmi ei ole saanud juhuseksiga. Mitte, et see eesmärk oleks, aga tunnetega on iha rohkem ja muidu indu. Niisama keegi mind eriti käima ei tõmba Lihtsalt tunnetega on seiklusrikkam, huvitavam ja kirglikum.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:21
Ei käi altruismist. Nagu ütlesin, siis seksin ainult siis, kui MINA tahan.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:24
Ja demisexual sobib väga hästi mulle
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:24
Tunded on muidugi tõsine boonus. Lihtsalt Sa väljendusid huvitavalt. Suhetevahelisel ajal lõbutsemine on arusaadav, ehkki ma oletan, et Sa nende lühiseikluste puhul ka päris igaüht endasse ei luba.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:26
Muidugi mitte ei luba igatüht. Ikka valin kõvasti. Ega mul neid palju olegi olnud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 19:58
Paistab nii, et mingisugune postitus on vahelt kustutatud ja tekitanud segadust. Mul on hea meel, et need asjad ei ole nii nagu esialgu paistis.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-20 20:03
ma vaatan ainult pilte, ankeetides nagunii mingi lora või siis pettunud kogemused, äi viitsi sellele kaasa elada
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 14:11
kuule preilna sweetd

palun üks profesionaal küsimus, meie ju kalleegid, kas sina võtad raha enne teenust või peale teenust?
minnul mõni mes tahab enne maksta aga sis mina ütlen et mina pole prostitut et ika pärast
või kuidas peab, sina teat ikka jah?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:17
See viimane kommentaar on kriminaalne sest tegu on teadliku tegemisega. Ega vahet ei ole oled sa mees või naine, aga luba ma tõmban sulle taha ehk hakkab siis sul parem.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:18
Ja praegu on üldse selline tunne, et tahaks kõigile tõmmata valikuliselt, et kas siis molli või taha, aga nõrguke olen, ei jaksa, treenida tuleb enne.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:25
sina karumadis on loll ika mis tibiil, mina võin enast müija nii palju kui mina tahan ja kelele tahan, se ei ole kriminalne
kui mina töötan bordu majas ja minul on vahentaja, sis jah
piider seline jopski, tune seadust
ja sule ma taha ei anna
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:39
Väga võimalik, et kergetviisi piider kuigi viimaselajal olen avastanud, et minus on pedofiil peidus, kohe tundega pedofiil, üritan teda kapist välja lasta, kuidagi sedasi, et seadusi ei rikuks.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:45
Et anna andeks, sinu sõimamisest ma huvitatud ei ole, pigem tahaks endast rääkida, ilus poiss nagu ma olen.

Tegelt on nii, et kui vahel vaatasin naiste pilte siis oli seal enam seksuaalsust, nägin seksuaalsust, nüüd olen nii palju pilte vaadanud, et asi ei ole enam seksis, see on hoopis midagi muud.


No võiks ju heietada, naise, lapse, kodu igatsus, aga see ei ole kõik. See on harmoonia igatsus, rahu igatsus, ma tahan seda enda ümber näha.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 15:49
Midagi vahetut, siin korra miskit lugesin siis kogesin, see sinu sõnavõtt oli liiga prosta, mõistad, omastarust kavalust täis. Prost oled siis räägi asjast.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:00
Minul tekkis küsimus selle peale: "orgasmi ei ole saanud juhuseksiga. Mitte, et see eesmärk oleks, aga tunnetega on iha rohkem ja muidu indu. Niisama keegi mind eriti käima ei tõmba."
Et mida sa üldse tahad seksi juures? Kui orgasmi juhuseksiga ei saa ja niisama keegi käima ei tõmba, siis mis see on, mida juhuseksist saad ja mõnest muust seksivälisest tegevusest mitte?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:07
Kas sa siis seksi ei naudigi ennem orgasmi? Et on vastik, vastik, vastik ja siis kuidagi peale vastikust tuleb orgasm ja on hea?

Mulle meeldib seks lihtsalt füüsiliselt kah.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:11
Ma ei ole kunagi orgasmi taga ajanud. Pole oluline mu jaoks. Mõni kord tuleb, teine kord ei tule. Mõnikord tuleb mitu korda, teine kord tuleb seksitagi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:13
Vot ei tea jah mida kirjutaja silmas pidas, aga minule endale on siin mingi loogika või mõte olemas.

Lihtsalt, et selle õige inimesega, õigel hetkel, kui on tundeid siis kogu asi on palju parem, aga niisama juhupanemine käibkah või on selline ajabasjaära tegemine. Mehel on see juhupanemine vahest lausa hädavajalik samalajal kui naised saavad laveerida, edasilükata ja allasuruda.

Ma ise mõtlesin, et olen juba pooleldi hauas, enam ei koge, aga siis käisin ühe siit leitud kontakti järgi tantramassaažis, orgasmini ei jaksanud viia sest olin teadlikult hommikul endaga eeltööd teinud, aga üllatusin väga positiivselt, ma olen elus, need puudutused ja energia, just miskit sellist mida ma oma esimese sekspartneriga kunagi nooruses kogesin. Etetet, vahel on vaja panemist, rõhutan hädavajalik meestele, aga ikkagi tahaks leida endale neiu kes minus taas need energiad ärataks ja mina temas. Et kogeda nektarit.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:17
Ja ma tean, peale seda juttu kui ma läheksin kohtuma mõnega siis ta nii üritab ja otsib ja mõtleb, asi on pees.

Osa ei käi üldse, aga on veel osa kes üritavad endale miskit korraldada, aga ei jõua õige kogemuseni just seetõttu, et nad ei oska vooluga kaasa minna.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:19
Massöör ütles mulle, et ta on pikalt harjutanud seda klientidega vatud olemist, et voogamine minu mõistes tekiks. Just see ongi see. Enamustel prostidel pole õrna aimugi mida see tähendab ja kui oluline see tegelikult seksi juures normaalse mehe jaoks on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:22
Nüüd ma jälle rääkisin endast ja mehekogemusest, niisama ego nagu ma olen.

Etetet, kas me oleme looduse juhitavad, oih see juhtus, pissi tuli püksi, või me arendame endas teatud omadusi teadlikult ja siis kasutame neid vastavalt vajadusele.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:24
Naistel tegib see avanemine üsna sageli hädaolukorras, paraku, ja niimõnigi saamata mees kukub auku, sest ta kogeb midagi.



Miski mida naised vahel alateadlikult kuritarvitavad.

Jut on rohkemast kui august.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:26
Etetet, kui oleks enam naisi ja mehi kes teadlikult asjaga tegeleksid.

Taas mu sõnavara ja teadmised ei piisa, ometi see naine oskas midagi ja ma tahan ka seda osata ja ma ei taha, et minu naine oleks selline lohv kes ses osas oleks looduse juhitud ehk siis nii nagu tähtede seis hetkel on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:29
Vaid nii nagu vaja on, kui on seatud reeglid nagu minu kogemuses oligi, raamistik, raha lauale ja ta teeb asja ära, teadsin, et ta töötleb mind ja ma ütlesin talle seda, olin väga skeptiline, lõpuks nägin kuidas naine näeb vaeva minu kallal, vahetu siiras tegemine, kogu see olemus ja vot minugi keha hakkas tööle.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:35
Et milline võiks olla minu tulevane naine, mitte see kes jumalteab kunas ärkab, vaid see kes näeb et vaja on teha, oskab ja teebki asja ära. Ja ma tean, see ei tähenda pikemassuhtes olemise juures ranget meesnaise suhet, kaasama peab nähtavasti ka abilisi, no kunagi kauges tulevikus.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:55
Ja see on lihtsalt hämmastav kuidas minu püüdlused olgu need siis maastikupilte tehes, või ennast tuunides kasvõi kaenlaaluseid reseerides ei tekita mittekellegil positiivset vastureaktsiooni. See tõesti on hämmastav. Ma olen tasapisi hakanud endast nii hästi uskuma, et ohoh, hankige endale samasugune ego või valgus südamesse ja siis alles. See on tohutu lõhe minu ja inimese vahel ja mittesellepärast, et mina olen nii sitt vaid sellepärast, et teie olete millestki väga olulisest loobunud, kui annategi siis ainult pisku, et mitte jumalapärast ise ilma jääda, nagu see asi oleks miskit, mis otsa saab. Lihtsalt haigetsaanud inimesed või ma ei teagi. Etetet olen minagi haiget saanud, ometi ma ei kata valgust pasaga. Siinne näide oli hea, keegi üritas siiralt ja nautis ja kohal olid kohe ka mingid jobud, vahet ei ole kas teadlik nuppudele vajutamine või lausidiootsus, igaljuhul midagi üsna sitta.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:57
Naisele ei suruta ikka julmalt anaali, et veri taga, no enamvähem. Foorumis sama asi või netis, päriselus, kohvikus, tänaval.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 16:59
Viimased leheküljed on küll põnevad

Mõni kuuleks nagu esimest korda, et naine võib nautida seksi, ilma osrgasmini jõudmata Ja veel enam, et kohtuda võib just selle naudingu saamiseks ilma et raha mängiks rolli
Kui nüüd veel väita, et ka mees võib asja nautida, ilma orgasmini jõudmata, siis jookseks mõnel mõte ikka täitsa kokku vist.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 17:04
Lihtsalt otse tulevat, head asja on super nautida, need on harvad hetked elus ja netis.

Aga on, ma lähen eemale, pean reisplaneerima, homme äraminek.

Päikest!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 18:30
Midagi võib veel olla milleks võimelised olete ja see on ka kõik, peale ego mida mainisin veel kibestumine ning pealiskaudsus. Etetet minul siis need pahad asjad küljes.

Reaalsus on see, et meie naisisendid ja ka meesisendid on võimelised ainult loengus kuulama neid teemasid ja siis kopeerima neid üle oma esseedesse ja doktoritöödesse.

Reaalsuses tegelikult, aga ei oleda võimelised laskuma nendesse teemadesse, seda mitmel põhjusel hirm ja ka emotsionaalne võimekus.

No minul peabki ego olema ja pealsikaudsus, pole ju mul korralikku haridust ja kibestumus on normaalne kui olen nii pikka aega saamata.

Teemasid ei peagi arutama võibolla ei tohigi, mine sa tea, asja tuuma ei tohi laskuda.


Aga kui elatakse maailmas kus iga siiras katse, emotsiooni, kogemuse jagamine mingiks klounaadiks üritatakse keerata siis on miskit viltu. Seda üldiselt, pealiskaudselt....noh foorumis, elus.

Et kui sädet koged, ütle, et sa ei jaksa seda vastu võtta, no praegu ei ole võimalik, mis iganes, aga ära mängi idiooti.

Elus on asju mida väärtustama peab.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 18:39
Orgasm pole ka mulle iseenesest vajalik, st selle võib käsitööga iga kell endale tekitada, pole tundeid ega partnerit vajagi. Lihtsalt mind huvitab, mida Sa neid juhusuhetes otsid? Seiklust? Milles on nauding? Mina võõra inimesega ei tunne end vabalt, ei kujuta ette, et kohtan inimest esimest korda ja kohe maha ja taha. Isegi sümpaatse võõra inimese intiimset lähedust kei taha tunda, kaugemast piisab täiesti. Niisama on käsitöö, eriti sobivate mänguasjadega, hoopis mõnusam. Inimesed on erinevad, seetõttu ma küsingi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 18:42
Võõraga on ainult füüsiline tunne hea. Mulle pole probleemiks võõraga magada. Aga näiteks käsitöö on mulle täesti vastu ja minu jaoks ebaloomulik Tore, kui teised seda teevad, aga ma ei peta end ära. Ma tean, et mina ise seda teen ja... see on nagu enda kõditamine. Aju teab, et sa ise seda teed ja ei ole kõdi. Mul on masutrbeerimisega nii. Ei ole mingit tunnet. Mis ma ikka niisama näperdan
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 18:58
Nojah, niipalju kui on inimesi, on ka soove-võimalusi-viise... Kui ise rahul oled ja teistele oma mõtteviisi peale ei suru , siis on ju hästi. Have fun!
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:03
sweet peaks kunagi sinuga nahistama
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:14
Vot, aga võibolla see neiu Plekkpea tõttu avameeltiseski
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:27
Ma siin vaikselt jätkan, senikaua kuni teie munete. Minu tagasihoidlik mõte, teen seda siin sest minu teema kustutati, vabandan, kannatage ära.

Olen ,märganud, et siin liigub naisi, no ideena naisi, mine sa tea kes nad on, aga nad mõistavad hukka sarnase mehe kes pakub välja, et enne seks ja siis vaatme edasi, mis saab. Nu mina just olen selline, et miks mitte. Asi selles, et niimõnessegi auku võib panna, aga teine asi on suhe ja kooselu. Oluline on veel see, et seks on minu jaoks nagu mingi rituaal või kinnitus mille käigus ma saan aru, et naine on valmis mulle anduma. See oleks suur asi ja paneks nagu tähelepanelikumalt neiu poole vaatama, et kes sa nüüd õige oledki, mis sul viga on, et sa mulle tahtsid anda
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:39
Need profiilid, andmed.

Mul oli kogemus alles hiljuti ühes teises tutvumisportaalis. Minu pilt nagu meeldis neiule, sai räägitud ja kui ta kuulis, et ma olen kokk kes Norra tööle läheb tahtis kohe Facebooki siirduda, seal pidi olema parem suhelda. Ütlesin talle rahulikult, et see ja see on mu nimi, mine vaata järgi ja tunneta. Nu ja oligi tükk tühja maad, hea oli see, et midagi siiski tilkus, Facebook ei pidanud olema selline koht kus sarnast materjali jagada ja pealegi mõjub nilbelt. Tean, tean, aga muud sellist kohta meil maamunal ei ole, mujal ma ei pääse ligi nendele fotodele. Näide muidu suht ehe, minu kibestunud vanamehe näide, mainin seda sest see ehk ennetab niimõnegi peas lihtlahenduse ja ta viitsib asja edasi arendada. See, et kokk Norra läheb uhdiiii, no välimus ka nagu enamvähem, aga sisuliselt kuna neiu mingitel tasanditel oli jäänud kuhugile ma ei tea kuhu siis ta lihtsalt ei olnud tegelikult valmis asjaga vaeva nägema. Ja minusugusega vist ongi nii. Ja elus, ollakse valmis doktoritöid kirjutama teemadel, aga isiklikul tasandil lihtsalt ei suudeta.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:48
Märt, sa oled uue nimega juba tagasi?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:51
On mõtteid mille peale inimesed ei ole valmis mõtlema, see lihtsalt tekitab ebamugavust.

Ebamugavus on seegi kerge nihelus mida mõni tunneb kui praegu foorumit loeb.

Negatiivne reaktsioon normaalne ja aksepteeritav vastus.

Mõttelõng läks, ma veel ei ole endale selgeks päris täpselt teinud kuhu ma homme lähen ja millega, kuidas, on lennuk, rong ja siis buss, tean, et pean asjaga tegelema, aga praegu on siin toredam kuigi olgem ausad ma kahtlustan, et päris rohkelt on saidil aborigeene igasmõttes ja see kuidas nad ühiskonnast osa võtavad on mulle sügavalt tülgastav. Minuga on lihtsalt nii, et ma ei näe poolalastinaises enam seksuaalset keha, kui seal on siis näen harmooniat........seda mitmes mõttes ja mitmel tasandil.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:53
Oi, sind ma mäletan see tüüp kes mulle täiesti mõistetamatut muusikat kuulas. Ei midagi isiklikku, aga ma ei saanud aru miks sa öösiti siin jõlkusid, mittekunagi päeval, mõtlesin, et sul mingi öötöö ja siis vahel tuled siia chillima. Märt jah.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 19:56
@Karumadis, aga näiteks mina praegu teen just nii, et ennem suhet ei maga mehega. Kui mees on nõus, siis ma vaatan, et tore mees, on valmis pühendama end minule, mitte ei roni kiiresti kiiresti voodisse, et siis järgmisesse hüpata. Ses suhtes et asjad käivad minumoodi või üldse mitte
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:04
Nu vot. Siis vesi sulle peale. Mina olen üritanud teise inimese moodi ja enda moodi, ikka ei õnnestu, otsustasin, et edaspidi üritan ainult enda moodi ja kui naine allub mu süsteemile siis peale väikest koolitamist olen nõus kasvõi naise enda ülemuseks võtma, muidugi vastastiku sobivusel kui naine üldse tahab see pea olla. Ma võin olla koer, hea koer, aga mitte igale perenaisele. Ja ma võin olla hoopis ise see peremees, aga siis peab see kutsa ka hästi käituma
˅ näita rohkem ˅
2017-05-21 20:07
Mkm, vesi meestele peale. Nemad ise jäävad kepist ilma Oleks minuga suhtes, saaks iga päev mitu korda. Kui on vaja kiirustada, siis kiirustad must mööda ja ongi kõik. Ma ei allu elusees mingile mehele Ja mingit koolitamist vajan ma veel vähem. Ei meeldi mulle türannid, hoian suure kaarega eemale.
˅ näita rohkem ˅