Foorum
2017-05-09 07:36
Infot muidugi saab ka foorumist. Nii võib täiesti tühja profiiliga aga foorumis aktiivne inimene muutuda piisavalt huvitavaks, et talle kirjutada. Inimesest pildi saamise mõttes on foorum tegelikult tunduvalt parem kui profiil.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 07:50
Mina vaatan esimesena kaalunumbrit ja võimalusel võrdlen seda pildilt nähtavaga, väga tihti ei klapi need... siis vaatan tutvumise alt kellega/milleks ja kui seal olev mulle sobib siis vaatan seksuaalsust ja siis neid muid andmeid kui need üldse olemas on. Aga fakt on see, et ega siin kedagi/midagi usaldada eriti ei saa sest suurem osa infost on ankeetides vale, reaalsusega pole neil midagi pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 15:20
Kunagi ikka vaatasin. Vanust, et oleks nii enam-vähemgi endakanti. Et eeldatav veeväljasurve, pinnalaotus ja kõrgus merepinnast jääks mõistlikkuse piiridesse. Elukoht ei omanud suurt tähtsust ja välistasin vaid saared laevaliikluse tõttu. Üritasin tabada, kas leitav terviklahendus võiks sobida mu kõrvale tänavapildis, jalutuskäigul nii vanalinnas, kui matkarajal, olla kaaslaseks õhtusel vestlusel ja hilisemates voodisemates mõtetes.......... Et kõrvuti seistes peegel ei puruneks. Tihti tekib see esmane ettekujutus ankeedis leiduvatest mittekohustuslikest pisiasjadest. Üldine väljendusoskus ja aimatav huumorimeel näiteks. Pilti pole iial esmatähtsaks pidanud. Siin pole kindlasti mingeid väga kindlaid ja kivisse raiutud kriteeriume, kuid selle tunneb ära, kui viimaks otsa koperdad ja äratundmine lihtsalt tekib!!
........võib võtta aastaid ja latti langetamatagi võib lõpuks hea kannatuse korral vedada meil kõigil.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 15:30
Vat kui nunnu, Luu... sa vormista see hoopis kuulutuseks .
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 15:35
Eihhhh, aga luban lahkesti enda mõttekäiku teistel oma kuulutuste tarbeks mugandada ja omas versioonis vormistada, kui keegi tunneb, et nii "näkata" võib
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 15:38
See oleks lahe kuulutus olnud minu arvates ja igaüks võiks ikka oma soovide väljendamiseks ise sõnad seada, äkki muidu pead veel kuulutajate jaoks naised kah järgi katsuma?
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 15:50
Natuke vast haakub ka teemaga kõrvalepõige, et kuigi isiklikult minul pole foorumis olnud see iial eesmärgiks omaette, siis loomulikult siin kirjutades ja omi mõtteid avaldades silma jääda me võime ja jäämegi. Seda nii hea, kui ka halva sõnaga Kindlasti on nendel foorumi sarisõimlejatel raskem kedagi endale päriselt leida ja arukamad arutlejad ning humoorikad postitajad tekitavad mõningast tutvumishuvi enda isiksuse vastu. Kahtlemata on siin figureerimine enesereklaam või siis antireklaam.........ja meie valik, kas soovime seda ka ära kasutada või siis mitte
........oehhhhh aga seda katsumisvärki ma päris kardan kohe
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 17:34
Kõik kasutajad ei loe foorumit ja ammugi mitte järjepidevalt, nii et otsijatel-ootajatel võiks selles mõttes mitu rauda tules olla. Iga lisaliigutus suurendab võimalust märgatud saada.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 19:27
Kui nüüd vaadata foorumi alumiste korruste postitusi, siis jääb küll mulje, et kirjutajad on lasteaias raskelt viga saanud. Vahest võib sama väita ka nende kohta, kellest kirjutatakse, aga tunduvalt harvem.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 19:36
Niikuinii on ankeedid mingit jama täis ja pildid on nii 10a vanad või isegi rohkem.
Seega paned 4-5 konto alt kirjad huugama ja küll midagi ka sõelale jääb. Lihtne ju.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 19:46
Mhmh, ma olen aru saanud jah, et enamus tulistab puusalt...
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 19:55
Jah sest money talks, bullshit walks.
Kahjuks see on nii. Ja siis kui ankeeti loed, saad ikka vähemalt pool petta. Ilma jääd kindlasti
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 19:56
Mhmh, kah kogetud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 20:59
Luc, tahad sa sellest rääkida
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 21:09
Ei taha, kui aus olla.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 21:54
Teooriat on nüüd küllaga jahutud, aga teeks ka veidi praktikat
Mida arvate tänasest päeva vipist? Aukohale pääsemine läks talle ligi poolsada euri maksma
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 21:58
kloun,lisaks loll kloun
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 22:01
Mul pole aimugi, kes see on ja ei huvita ka.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 22:02
tõsine topi tropp
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 22:08
Aukohale?!?!?! ...........enamaste see ikke nigu häbipost või nii
.........no viiekümne kohaliku eurorublaga on muidugi targemat teha küll......aga nohh samas, kuskilt peab ju portaal rahanatukest teenima, muidu poleks ka meil kohta, kus õhtuti läbustamas käia
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 22:13
Ma nüüd teen oma margi täis, aga, kust te neid päeva vippe vaatate
˅ näita rohkem ˅
2017-05-09 22:15
kas teil mingi vahe ,kes on topis või kus ja mis iganes. kui inimene tahab las olla ja mind isiklikult jätab see küll jumala külmaks aga see on minu arvamus ,mis ei pea kunagi enamusega ühtima
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 09:33
Avalehel on päeva vipi pilt paremal ülal. Mulle on küll arusaamatuks jäänud, kuidas selleks saab ja milleks see hea on, aga ju siis peab kuhugi midagi maksma ning saadakse mingit tähelepanu. Väga ei huvita ka.
Toppi ma vahel vaatan, ehkki seal kahjuks on tavaliselt üks kasutaja paljude piltidega. Võiks olla reegel, et korraga saab topis olla vaid üks pilt igalt kasutajalt, ent see vist ei tooks portaalile nii palju sisse. Praegu on top lihtsalt igav. Kuulutused on põnevamad. Foorumis kohtab huvitavaid teemasid viimasel ajal ka harva paraku.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 16:39
No miskuradimoodi see topindus juba siia teemasse laiemalt levis..... hirmus, nagu siberi katk või veelgi hullem.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 18:49
Kõik tundmatu, mida sa ei mõista ja millest aru ei saa on hirmus
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 19:14
Ma saan sellest piisavalt aru, et arvamust avaldada ning seda mu võrdlus siberi katkuga oligi.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 19:32
Luceo, topindus-vipindus, teenuse pakkumine ja selle otsimine, samuti kõik need, kes valimatult postkastidesse enda pakkumisi teevad, on iha lehe lahutamatu osa ja seda on vaja, et saaks eksisteerida keskkond, kus proua Luceo saaks endale meeldivate inimestega suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 19:53
Ega mul ärimudeli vastu polegi midagi, aga topindusest-vipindusest jahumine tüütab ära lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:01
Eks need sellest igas teemas jahuvad, kellele see kõvasti korda läheb.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:06
Ma kah kunagi meeltesegaduses tegin annetuse saidile ja krt... ei olnud mõnus neid suures plaanis pilte igas nurgas ja vormis vaadata. T(r)opinduse elulist tähtsust pole minusugune rumal kunagi mõistnud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:12
see puhas lifestyle siin vist noh mönel.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:17
Tegelikult päris kahju kohe nendest. Tekib küsimus, kas peas midagi katki? Või pole mingit reaalset elu? Tähelepanu, tunnustust..Päevast päeva üks ja sama jura..
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:25
Luceo, sul lihtsalt pole olnud võimalust tajuda, mis tunne seal kõrgustes olla on. Minule on see õnn osaks langenud ja usu, tuleb ikka väga kõvasti räästast kinni hoida, et katus kaotsi ei läheks
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:28
Jott tee ära.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 20:33
Ehh, jott - ma ei oskagi kommenteerida. Ei suuda välja mõelda ühtki põhjust, miks ma seda tahtma peaksin ja veel sellisel viisil. Muidugi on tore teistele meeldida misiganes põhjusel, aga mingi jabura susimise ning intriigitsemisega pole mulle kunagi meeldinud tegeleda. Teismelisena vist oleks peale läinud midagi säärast... Aga hetkel mul enesehinnanguga probleeme pole ega ka enesekindlusega mitte.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 21:13
Vaata Luceo, seal üleval tekib selline kummaline tunnete kokteil, mis õiges vahekorras tekitab korraliku tornaado. Minul õnnestus jalad ikka maapinnal hoida, aga kiusatused olid suured.
Vähemalt nii palju oli kasu, et sellest ajast ei blokeeri ma kedagi(ega ma ennegi selles väga agar polnud) ja hindan ainult kümnetega.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-10 21:25
Ma ei hinda ega blokeeri kedagi - kuigi pärast ühe vennikese umbes mitukümmet roppust oli küll kiustaus blokeerida. Ja ju mul siis pole sedasorti vajadust nonde kokteilide järele, et siiani topinduse vaimustust ei mõista kogu selles ulatuses.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-15 17:00
Minule on kirju laekunud nii pildi kui ka profiililt loetu põhjal. Ja enne vastaist vaatan profiili üle, rolli mängivad haridus, muusikavalik (ütleb veidi inimese kohta), vaatan "tutvumise" ja "seksuaalsuse" huvi pärast üle. Pildid rolli ei mängi ja kaalunumber pole otsustav.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-15 21:53
kaalunumber on vägagi otsustav
˅ näita rohkem ˅
2017-05-15 21:59
Justnimelt. Alates 100kg tekib inimesel oma õige isiklik arvamus
˅ näita rohkem ˅
2017-05-15 22:14
märksa varem
˅ näita rohkem ˅
2017-05-15 23:15
Andmetest sellised üldised asjad nagu pikkus, kaal, vanus. Samas huvi tekitab pigem see, mis vabatekstina kirja pandud.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 01:18
Vabatekstis on kõige huvitavam see, mis ridade vahelt väljakumab. Siin on vähe selliseid meistreid, kes ridadevahele kirjutada oskavad. Enamasti paistab sealt see, mida üritatakse suurte sõnadega varjata.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 08:27
oleks kordades lihtsam kirjutada tõtt
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 08:42
Tõe vastand ei ole vale, vaid teine tõde.
Tekst ühe meesterahva ankeedist:"Kuulutan välja konkursi kõige seksikama eesti naise leidmiseks. Auhinnaks normaalse sissetulekuga, heas vormis härrasmees."
Sama kasutaja postitus foorumisse:"Masseerida ei oska, tissi pole ja jalgevahe hais hullem Tallinna kilu. Kes haigust ei karda saada, siis lutsib ka kummita. Kaine peaga ei soovitaks."

Minu arvamus on, et härrasmees ei arvusta kunagi avalikult naisterahva välimust ja seda just negatiivses võtmes. Aga see ongi vist vaid minu tõde.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 10:08
matsid jäävad matsideks.
Plusspunktid huvitavate profiilide täitjatele.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 19:47
Tutt, kui kommentaar ise on negatiivses võtmes, siis on kõik detailid negatiivsed.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 19:51
Fakti konstateering ei peaks sisaldama nii subjektiivseid hinnanguid, vastasel juhul on ta isiklik arvamus ja antud juhul negatiivne.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 20:34
Härrasmehed sellistes kohtades ei käi, kus sellised "daamid " pesitsevad. Kui härrasmees on ennast seaks joonud ja sellises punkris käinud, siis on ta järgmisel päeval vait ja häbeneb, kui loll ta on.
˅ näita rohkem ˅
2017-05-16 21:37
roosa aga kui härrasmehel häda käes kas siis on aksepteeritav?
˅ näita rohkem ˅