Foorum
2014-10-12 15:15
No kui ongi ajupesu--ei tasu oma ajusid pesta lasta lihtsalt mina jään ikka iseendaks oma arvamustega..Kividega loopima ka ei hakka..Jään ikka oma vanamoodsa maailmaavaate juurde ja end kõigutada ei lase
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:18
Noormees,ma ei üritagi midagi lahendada siinses keskkonnas,ma üritan pigem kedagi naisterahvast leida,see pidi mingisugune sexi sait siin olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:22
Justnimelt seksisait.
Aga millega sina tegeled?
Oled pedede pärast mures, et kuidas küll nemad seal saunas oma lastele neid asju seletavad. Sellepärast ma küsisin, et kas sul on probleem seal saunas emme nokuüle seletamisega või?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:22
Mina aga eelistan lahtiste silmadega elamist. Vaatan mis maailmas toimub ja püüan sellest aru saada.
See, mis reeglite järgi ma ise elan, on omaette teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:28
Ma pean kahetsusega tunnistama, et ma olen sinu “eakaaslane”, härra väitleja, olgugi et ma natuke veel kahtlen, et oled, sest sinu esinemislaad ja viis siia siseneda meenutab mulle rohkem neid isikuid, kes peaksid minust vanemad olemad. Nii viis aastat.
Sina esindad vastuhääli, ma olen konfrontatsiooni vastu. Harimatus teeb mind lihtsalt kurvaks. Lõpetamata keskharidusega mehi olen märkama hakanud Eestis, neid on liiga palju.
Kahju, kui siin on tekkinud arusaamatus, aga ma rääkisin haridusest ja liberalismist, ma ei ole maininud isikuid ja meeldimist. Mis paneb sind arvama, et ma peaksin olema sinu poolel?
Ma leian kindlalt, et haritud inimene omale teist rahvusgruppi solvavat nime ei valiks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:30
Noormees,mina ei pea poisile seda seletama,ma pigem muretsengi,mis saaks sellisest poisist,kes peab elama tillidega emme ja issiga.
Eks nende seadusevõtjate lastestki saa nüüd koolis mõnituste ohvrid.
Ei see aita,et papa-mamma on kõrgetel kohtadel.
Nad tegid oma lastest ohvrid,kellest paljudel avalduvad hilisemas elus psüühikahäired.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:35
Neiu Utha,kusjuures märki tabasid,otse kümnesse.
Haridustee jäi poolikuks kuna pisteti vahepeal vangitorni oma tegude üle järele mõtlema nii ma otsingi siit saidilt haritud ja kena kaaslast,kellega saaks päikeseloojangut nautida ja pimedatel õhtutel kuud nautida teineteise embuses.
Pole ju palju tahetud.
Ja kes mind aitaks saamata jäänud haridust(haritust) omandada.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:36
Ma tean peret, kus kaks naist kasvatavad last juba mitu aastat.
Ja arvad, et nüüd järsku on sellele lapsele otsaette kirjutatud, et emme ja emme elavad ametlikult koos ja tal on kaks emmet?
2a ei ole probleemi olnud ja nüüd järsku kohe tekib? Uskumatu.

tänapäeval enam ei peeta üleküla pulmasi, kus kõik saavad pidustustest 7 päeva süüa-juua.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:40
Naised on naised,natukene teistmoodi see on aga ikkagi pervo lugu.
Vähemalt ei topi nad lapsele midagi sisse.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:40
Selliseid ohvreid on siin lademes, ainult nad ei saa ise sellest aru ja ei saanud ka nende ohverdajad.
Vanemate patude eest karistatakse ikka lapsi, sõltumata sellest milliste pattudega oli tegemist. Mõelge sellele, et tänane tegu võib homme patuks osutuda ja loodusseadustel on tagasiulatuv mõju.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:45
Noormees,varem või hiljem saavad sellest lasteaias,koolis kõik teada nii naiivne sa ometigi ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:49
Ma küsiks, et kuipalju sellist kiusamise juhtumeid teada on?
Lapsed kiusavad teineteist ka palju tühisemate asjade pärast. Näiteks telefoni mudeli pärast.
Kui sa nüüd kodus lapsele igapäev ei raiu, et pede ja lesbi on paha ja tuleb ahju ajada, siisi ei kasva neist ka selliseid psühopaate!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:56
Noormees,kindlasti sellisel moel nagu sina esile tõid ma omi lapsi kindlasti ei kasvata,neil omad tõekspidamised,veenda pole mõtet,küll aga selgitustööd.
KN Kosmik,see argument siis oleks lastekaitse,millest eespool rääkisin.KN tähendab KenaNeiu.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:57
Seda, mis õige või mis vale teavad täpselt vaid need, kes oma peaga ei oska, või ei taha mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 15:59
No näed, ja kui mittekeegi sedasi omi lapsi ei kasvata. Siis ei olegi ju tegelikult seda probleemi olemas.
See probleem on lihtsalt vanemate enda peas ja tuleb nüüd pöialt hoida, et keegi ei hakka omale hitlerjuugendit kasvatama, kes tahab natuke teistsugused ahju ajada!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:04
Inimene on läbi aegade kedagi ahju ajanud ega see Hitleri toomine pole kõige õigem näide.
Mis tänapäevalgi teistmoodi on,oskad sa selgitada?Vaevalt.
Inimesed on läbi ajaloo

hävitanud ja tapnud oma vastaseid,eelkõige hukkuvad süütud inimesed,lapsed,vanurid.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:10
Loodame,et nii on ja lihtsalt paberile lauasahtlisse sinu väide ei jää KN Kosmik.
Muide see Ped,mis nime ees on,tähendab Pedro nii mind sõbrad,tuttavad kutsuvad,kuna minu perekonna nimi on Petrov.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:19
Hitler on lihtsalt laialdaselt tuntud oma tegude poolest. Loomulikult on inimesel tahe teistmoodi või temast paremat ahju ajada. Aga kas me kardame, et peded/lesbid on meist paremad või?

Oskan küll tänapäeva selgitada.
Tänapäeval ei aeta kedagi brutaalsel moel ahju. Tänapäeval lastakse inimesel olla tema ise ja see käib igasugu raudse eesriide korraga inimestele närvidele, sest puudub kindel etteantud kord ja selle karmus. Selleaegsete inimeste maailm on katki.
See on see aeg, kus tätoveerimine ja pederstia ja lesbid olid vangide mängumaa.
See aeg saab varsti mööda. Uuruige oma lste käest, mis nad vastavad antud teemale. Jahmatate vastuseid kuuldes.
Näiteks nutitelefoni uudsus on tähtsam kui kellegi vanema seksielu.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:21
Kõige idiootlikum põhjendus on, et alati on nii tehtud. See näitab inimese mõtlemisvõimetust. Tuleb meeles pidada, et alati on olnud üks kord esimene ja kes enam mäletab, millised olid selle algataja motiivid.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:21
Ei Kosmik me ei tohiks sellist asja lubada.
Kas on teada,mida lapse hing teeb,kui ta näeb ühest soost vanemaid.
Me ei tea,mis reaktsioonid sellele järgnevad,sisuliselt võiks inimene murduda,sõbral on emme-issi aga minul......
Inimesed tulge mõistusele,seda kõike vaid laste tuleviku pärast.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:25
Ahjualune,ma ei pidanud silmas,et see normaalne on,vaid pigem seda,et inimesed on läbi ajaloo sigadusi korda saatnud,pole Hitler erinev tänapäeva diktaatoritest.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:32
Kust kurat teatakse mida lapse hing teeb?
Kas tõesti kõik vastuolijad on ise sellisest perest pärit? Võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:39
Aga kes käsib sul oma seksielu laste nähes elada? See lõhnab juba perverssuse järele. Normaalsed heteropaarid seda ei tee ja ma usun, et ka homopaarid mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:41
Aga kes rääkis sexielust laste nähes Ahjualune??????????
Ma pidasin silmas kooli.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:45
See siin nõrk leht,ma ootasin rohkem osavõtjaid,siin aga vaid 2-3 aktiivset tegelast,homod võiks ka oma seisukohti jagada nagu aru olen saanud on Noormees ja Ahjualune heterod ja KN Kosmik samuti.
Neiu Uthast pole aru saanud ons ta lesbi või ei.
Mad`am jättis sügava mulje.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:49
Tegelikult on paljudel vanematel seksiteemat raske lastele rääkida. No ja nüüd vajab veel üks teema kurat seletamist ja kuidas seda küll teha? Noorematele see ei valmista probleemi, küll aga neile kellel on teiseringi lapsed näiteks. Sest see on midagi uut ja uskumatut selles maailmas. Neile on üldse kole segased pseudoprobleemid kerged tekkima. Vahel lastevanemate koosolekul võiks võtta koka-popkorni kaasa, et seda kino nautida.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 16:50
PEDestonia69, kasutajanime valisid sa ju just selles teemas kirjutamiseks.
Ja koolis räägivad lapsed seda, mida vanemad kodus on õpetanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 17:06
Minu õpetused on lihtsamast lihtsamad.
Ära tee teisele seda,mida sa ei soovi,et sinule tehakse.
Ära kiusa endast nõrgemaid,ära ole uhke ja ülbe.
Minu moto on alati olnud selline.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 17:28
Ma olen vahel mõelnud, et kui mitmes peres on praegu tekkinud erimeelsusi. Mulle üks tuttav rääkis, et tema oma tüdruksõbrast läks lahku erimeelsuste tõttu pronksöö pärast..Huvitav, kas ka selle seaduse pärast on lahkuminejaid
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 18:39
Milles nende erimeelsused pronksöö suhtes siis seisnesid ? Üks pooldas kuju asukohamuutust, teine mitte ?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 19:28
Nii oligi vist jah..Ma eriti ei süvenenud. Ta kaaslane oli rahvuselt ka venelanna..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 19:30
No see seletab nii mõndagi
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 19:32
Mida sa siis minuga teeksid, kui ma lesbi oleksin, Ped(ro)? Miks sa pead sellest aru saama?
Mulle tundub see huvitavana, et sina, kes sa siia sisenedes alustasid teiste, sama ühiskonna liikmete “pedeks” solvamisega, saates selle “lilla” lehe vahendusel neile peaaegu tapmisähvarduse (millena käsku ahju ajada veel käsitleda?), heidad lehele ette nõrkust ja kasutajatele nende vähest aktiivsust. Ei tahetavat siin arvamusi avaldada. Ei tea, miks?
Sind huvitas, kas ma olen lesbi. Kui ma lesbi ei ole, kas siis läheb minu arvamus arvesse nagu iga hetero ja enamuse arvamus? Ma ei tahaks, mul on heteroteks ennast nimetavate inimeste rumaluse pärast häbi. Ma ei ole veel mittekedagi tema orientatsiooniga seonduvalt ühiskonnas alamaks liigiks pidanud, kuid madalaid väärtusi (kui nad üldse midagi väärtustavad) esindavate, elajastunud ja - mis on kohutav selles ühiskonnas -pereinimestest heterote puhul mul on tekkinud teatud teisiti mõtlemine.
Ma võin ise lesbi olemata ka lesbide kogukonnale ja sealt pärinevatele peredele poolehoidu avaldada, kui seda vaja peaks olema. Nii on. Ongi paras aeg naistega rohkem tuttavaks saada .
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 19:40
Utka räägi parem sellest miks oma konto jälle lahti tegid?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 19:42
Kogemused rikastavad,kas pole.
Muide väga hariv kirjakene,aitäh Neiu Utha,et mind valgustada vaevaks võtsid.
Ma alguses siia lehele sisenedes ausalt öelda veidike pelgasin,mingi eelarvamus,et ehk mingid litsid ja peded koos aga võta näpust.
Tänud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-12 20:45
http://www.lgbt.ee/uhing/ kooseluseadusest - http://www.lgbt.ee/kooseluseadus-2/ (kelle jaoks see huvitav on, saab lugeda, kuidas selgitatakse seaduse vajalikkust LGBT liikmetele)
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 01:19
Kuule Utha, jäta haridustaseme üle arutamine mängust välja. See on täpselt see retoorika, mida kasutati kooseluseaduse poolt võideldes, mis mind marru ajab ning mis demokraatlikku ühiskonda ei sobi - esitada ennast kui "tõe esindajat", "valgustatud" inimest ning teisi kui harimatuid, rumalaid, keskaegsete vaadetega ja mis kõik veel. Seda sugugi mitte mingite äärmuslaste poolt, vaid eeldatavasti "normaalsete" inimeste poolt - riigijuhtide, meedia ja tuntud inimeste, isikliku tutvusringkonna tasandilt. Teiste kohta ma ei tea, aga mina olen üsna kõrgelt haritud ja üldjoontes pole mul homode olemasolu vastu väga otseselt mitte midagi. Selle seaduse sellisel moel läbi surumise ja vastuvõtmise vastu olen küll. Minu arvates oli inimeste "riiklik sildistamine" homofoobidest tohmaniteks ebademokraatlik nähtus ja arvamusvabaduse ärahoidmine - kesse tahab olla homofoobist tohman??? Järelikult oleks pidanud menetlemise katki jätma, maha rahunema ja hiljem võibolla uuesti üles võtma.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 01:26
Ahhhhhhh ma olen sellest ammu aru saanud, et tolerantsust eeldatakse vaid ühelt poolt. Mina olen kohustatud olema tolerantne omasooihalejate vastu aga kui ei ole, siis vastu ma tolerantsust nende poolt ei saa vaid ikka vaid hukkamõistu. Kurat ka nemad võiks ju sallida mind ja võtta mind sellisena nagu olen, kui ma neid ja nende kooselusoove palavalt heaks ei kiida! Aga ei, sedapidi mõistmist ei tasu enam isegi loota.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 10:48
walle1, kui sulle on poliitilisi mänge ja retoorikat arutellu tuua vaja, siis pead vaatama, et sa kasutaksid neid märksõnu õigesti. Ennatlikel, kiiruga tehtud järeldustel ei ole midagi tegemist parema haridustasemega (võrdlevas võtmes räägid sa haridustasemetest siin teemas esmesena, muide), see viitab rohkem kõrgenenud vererõhule ja emotsionaalsele stressile.
Ma arvan, et sa said asjast valesti aru. Selgitan oma arusaama siis teistmoodi.
Haridusliku taseme ebavõrdsus diskussioonis osalejate vahel tingib sagedamini erimeelsuste tekkimise kui selle võrdne esindatus. Mida maladam haridusliku ebavõrduse tase, seda parem ühiskonnale ja seal elavatele inimestele, ma leian. Haridusest tuleks liberalismi teemal rohkem rääkida, kui seda siin tehtud on, üldist praktikat (siin lehel) arvestades selle üle mure väljendamine ei alaväärista mingilgi määral nn teise kihi inimesi, kui see oli sinu märkus. Ma ei olnud ebaobjektiivne. Kui keegi tunneb ennast milleski kehvem olevat, siis hurjutamisest enam oleks neile endile asjast siis rohkem kasu, kui nad saaks enda teadlikust nendel teemadel parandada. Inimesed on ka ise laisad uurima, nagu ma tean, ja osasid takistavad seda teha just puudused saadud hariduses.
Ühiskonda ei saa kihistumise vastu enam kaitsta, aga harimisega, inimeste teavitamisega saab hoida seda stabiilsena. Inimestel on hirm, sest nad ei tea, mis juhtuma hakkab. Mida väiksem teadlikkus, seda suurem hirm üldiselt inimesi saadab. Antud seaduse menetlemine avas need kolded, mis vajasid avamist ja puhastamist.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 13:35
Utka, räägi nüüd ausalt, miks sa ikkagi oma konto jälla lahti tegid? Olid ju siin päris pikalt suletud.
Kas tavaelus ei antud sulle nii palju võimalust arutlemiseks ja reaalne maailm ei toiminud nii nagu sina seda soovinud oleks, kõik põgenesid su eest nagu ebolahirmus neegrid
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 14:07
Vaat natureboy,Utkaga on nii,et paneb endast või krt teab kellest mingid udukogu pildid siia.Mingi aeg saab kaineks ja korjab pildid ära.Võimalik et selle konto sulgemise ja avamisega on sama lugu.
Võimalik et temal erinevalt penskarist on mõistus koju tulnud ja ei taha koguaeg siin lällata.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 14:57
Te olete lihtsalt matsid. Nõmetsevad, labased, infatiilsed, tähelepanupuuduses matsid. See, mida te just väljendasite, annabki kellelegi põhjust mitte tahta teiega suhelda.
NB, sinu uudishimu minu koha pealt on tüütuks muutunud. Palun leia endale mingi muu tegevus.
Ma ei pea ühele mehele eraldi oma tegudest siin aru andma, ma arvan. Sama kehtib imejaveltsi ja ülejäänud "reameeste" kohta.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 17:49
Kuna tegamist naisterahvaga,siis eeldan,et tema on Kindral ja meestäkud on reamehed.
Muide enamus naisi arvab sarrnaselt.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:42
ainult kotkad on veel puudu siit teemast. üldse kisub asi leboks, viska intriig õhku ja kismaks ei lähegi, ainult reamehed lippudega.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:46
Kunagi keegi teadjamees teadis rääkida,et õige mehe nimes peab olema r täht.
Mina usun,et ka naiste puhul on see nii,nt.Maarika jne.
Kismaks aga läheb nagunii,seda siis kevadel.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:53
ma oletan, et teed uue kasutajanime, r on oluline , võibolla fredike
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 20:58
eriti äge, kui see nimeomanik r-i põristab või üldse välja öelda ei suuda
mul oli kunagi kaks klassiõde, marge ja maarika, mõlemate perekonna nimes ka veel 2 r-i. ja mõlemad põrisesid nagu põrnikad, kui oma nime ütlema pidid....meile, teistele, oli naljakas, aga neil endil ilmselgelt mitte...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:01
Paraku pidin uue kasutajanime tegema,kuna liigne huvi tekkis julgeoleku politseil,mis tundub on suht kitsarinnaline aga see selleks.
Fredi ma kindlasti pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-14 21:52
Kes oled Sina utka sellest nimekirjast?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 00:56
http://www.infopankki.fi/et/elu-soomes/pere/registreeritud-kooselu

Nüüd on siis asi selge, miks paljud eesti mehed soome tööle ja elama kihutavad
˅ näita rohkem ˅