Foorum
2014-10-10 20:50
Mul ka pole põhjust,aga ikka olen vastu..kui see ei puudutaks neid samasooliste kooselu, siis võiks isegi poolt olla..see aga paneb vastu olema..Mina lihtsalt ei usu, et päriselt ka on olemas lesbid ja homod..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:54
Jott. Abielus ei tohi olla, kui lepingu sõlmid!
Aga muidu jah, jorss laseb Neti üle kui haigeks jääb ja ära sureb ja Neti eluaeg sisutatud 2 korruseline villa läheb jorsi kurjale emale.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:58
Noh hea küll abielus pole, aga lapsed võivad ju ikka olla ja nemad võtavad ikka kõik mis võimalik.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:59
Nii, et Neti on vägagi huvitatud sellisest lepingust, kui pea vähegi jagab
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:01
Sirruke, aga ütle, miks on mesilasperes töömesilased? Kas nad tõesti ise valisid endale selle rolli?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:07
netil vist pea sugugi ei jaga, sest kohe üldse pole huvitet.... ja sellised kahtlased jorsid jätab neti ka teistele
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:10
Netil lihtsalt pole rahakat jorssi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:19
netit pole kunagi paelunud pudrumäed. jorss peab olema iseseisev, aga üleliia palju pole ka hea.
ja liiga rahakad jorsid ei tahagi netisuguseid. need on selliste jõmmide jaoks liiga rotid
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:44
No vot jorss peab olema iseseisev aga MEHEKS nagu ka ei taha onju ja tema sind PÄRIS NAISEKS ka ei taha ja siis teedki selle lepingu.

Aga ma ei saa ikka veel aru, et miks vastu olla. Vbla tahaks ka popp olla ja vastu olla aga ei oska olla.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:47
Lõpetage vaidlused siin.Kohtume parem kohe roki kohvikus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 21:50
kui jorss mind naiseks ei taha, siis ei tule lepingut ka - sest mina ei taha sellist jorssi
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:00
Näed ja kuna selline seadus võimaldab sedasi teha, siis saadki minna miitingut korraldama, et ärge andke jorsile sellist võimalust naiseksvõtust kõrvale viilida
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:07
Kuulge aga kas mitte ka siiani ei saanud notari juures teha igasugu lepinguid pea igasugusteks juhtumisteks. Annetada, pärandada, kinkida jne....... Surma puhul, invaliidsuse korral jne. Kõik võimalused oma kaaslast kindlustada olid ju notari juures ka siiani olemas, kui vaid soovinud oleks. Seega see materiaalne külg on selgelt vaid ettekääne.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:07
jeerum, mis miiting? kui ma ei taha, siis ei taha ja kogu moos. kisama ma seda ju maailmale ei lähe....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:11
Miiting toimub kohvikus,Roki kohvikus.Loodan esi penskarit kohata seal.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:12
Lihtsustati seda notari värki lihtsalt ja tehti inimesi võrdsemaks. Aga inimestele ei meeldi võrdsus
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:18
Velts! Mis penskarit sa kohvikusse ootad Kutsu oma top-i ja vip-i sõbrad--saate seal reaalselt üksteisele kohad kätte näidata Ma loodan et mu silmad näevad sedagi, kui sina kord penskar oled.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:22
Sinu silmad ei näed kahjuks või õnneks seda.Sina sirruke näita koht kätte sealt kiva pealt kuhu hüppata nagu TLN-is Neitsi Russalaka seda teeb.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:25
Utha tundis alkolõhna läbi neti aga arvatavasti oli nina kinni.
Bonabo sina aga oled suhtumisega,peale mind tulgu või veeuputus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:26
No nii noor sa ka ei ole, et minu silmad seda ei näe. Mingi 40-ne pole kaugeltki noor, pigem ikka vanamehenässid..Mul on tervist piisavalt, et 100-ni elada..Sinna vette ma võin hüpata, see pole just sügav.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:32
Sõna neeger on juba keelatud,kuigi koolis mind nii õpetati,et must mees on neeger.
Juba on teada,et järgmiseks on keelatud sõna pede,mida saab käsitleda,kui solvavat sõna kaaskodaniku kohta.
Soomes värvitakse lasteaias isegi poisslaste kyysi punaseks,sest elame ju harmoonias.
Kritiseerida soome yhiskonnas midagi taolist võrdub lapse diskriminiseerimisega ja vanematel tuleb vastust anda,miks ei tohi seda teha poisid,kui vastassugupool seda teeb.
Lugu pole väljamõeldud,vaid konkreetne juhtub leidis minu tuttaval aset.
Soomes on see paganate seadus juba pikemat aega vastu võetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:35
Kui see on kaine peaga kirjutatud, siis seda halvem. Ühtmoodi hakkab see vastu.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:41
Utha sorry,see võib olla sulle valus teema aga minul on lapsed,kellest ma hoolin ja ma ei taha,et pedepropaganda hakkaks mingilgi määral neid kahjustama.
Tendents on selline,pealegi nagu olen aru saanud ei taipa te asja põhiolemust,miks ikkagi selline seadus on vastu võetud.
Eesti on vaid pisike hypiknukk e.marionett selles suures plaanis.
parma tahtis,et ma seletaks asja lahti aga see võtaks mitu tundi,et sa taipama hakkaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:43
Saan vaid kinnitada,et tulemus oli ette teada.
Käsud Uta tulevad mujalt.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:43
Raits ma olen nõus kuulama seda tundide kaupa. Kuidas peded sinu lapsest pede teevad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:49
Miks sa Parma arvad,et peded minu lapsi peaks pededeks tegema.
Ma kordan,see seadus on ka vastu pedede tahtmist tehtud,yrita analyysida seda seadust,ma tean,et see tundub utoopiana,kui selgust saad tuleb hämming ja ytled wtf.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:51
Raits. kuidas pedepropakanda sinu lapsi kahjustab?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 22:55
Ehh Parma,Parma.
Pedesid,oleme ausad on väga palju haritud ja intelligentseid inimesi,see ei tähenda,et ma respekteeriks neid aga ei yrita ka kahjustada nende tegemisi.
Kysimus on milleski muus,millele sa ei suuda vastata,sest sa ei saa aru sellest,millest sa aru ei saa.
Poliitika mees aga ikkagi mõtle.
Minu arvamus ei pruugi olla kõige õigem aga pointile saan pihta,yrita sinagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:01
Aga miks siis ikkagi peded ei võiks seaduslikult koos elada? Vähemalt ei tee nad lapsi. Globaalses mõttes ongi see üks looduse enesekaitse nippidest. Paraku on inimmõistus seadnud endale sihiks looduse vastu võitlemise.
Ainuke viga asja juures on, et loodus ei tea väikerahvastest ja nende kadumisohust midagi. Looduse jaoks on kõik ühesugused inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:01
No okei saan aru, et see seadus võetakse vastu, et kellegile pugeda või nii. Rahvas on vastu aga ikka võetakse toorelt seadus vastu.
Jääb mulje, et rahvaga ei arvestata. No okei nõus.
Aga oma kuramuse jah sõna oleme eu'le andnud ja midagi pole teha kui minnakse väljamaa malliga kaasa.
Euro raha on meilgi vaja.
Meie riik ei ole nii võimas, et saaks kõvasti ülbitseda.
On valida kas poistel roosad küüned või küürus seljad Pammi liiprite laadimisest.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:10
Raits ajab segi kaks mõistet homoseksualism ja feminism. Sugude võrdsust nõuavad feministid, kes on enamuses vägagi heterod.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:11
Vot kuramuse JOTT,lilled Jotile,veidi veel puudu ja ma oleks lajatanud ka sulle.
Umbmääraselt aga ikkagi,Jott hakkab(sai ennemgi?)asjale pihta saama,hakkab tulema.
Sa lihtsalt yritad asju läbi lillede ajada aga asja tuum on sul enam-vähem teada.
Sina aga Uta,tule sealt linnast ära,ma sebin sulle yhe kõva tarkvaraga meesterahva ja hakka Eesti rahva iivet tõstma,meil siinkandis vaja selliseid tuliseid ja keevaverelisi preilnasid.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:21
raitsx 2014-10-10 22:25:16

Bonabo sina aga oled suhtumisega, peale mind tulgu või veeuputus.

Raitsx, ära näe vaeva oma seisukohtade peale surumisega. Sinu võitlus, korraldada oma hauatagune rahu, on tühi töö ja aja raiskamine. Sa võid siin leelotada palju tahad, kuid see ei muuda midagi. Ja see Sind närvi ajab, et oled võimetu midagi muutma. Ainuke kes sind jäägitult toetab ja kaasa leelotab on imest velts. Koerad võivad ju haukuda, kuid karavan liigub edasi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:24
Raits, mina olen enda jaoks homoprobleemi juba aastaid tagasi lahtimõtestanud. Kõige suurem õnnetus on selles, et ilmselt on neid, kes ei tea, et nad homod on, rohkem veel kui neid, kes asja endale teadvustanud. Viga on selles, et inimene ei ela mitte instinktide, vaid reeglite järgi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:27
Ma usun,et see sinu kiidetud karavan takerdub rahva tahte vastu,just nimelt mõtleva rahva tõttu.
vaata,et oma nina veriseks ei kuku.
Mina võitlesin selle vabariigi eest ajal,kui sina vanamehe munakotis oma aega ootasid niiet Härra bonabo,õpi vanemate suhtes oma austust yles näitama sellega,et vanem härrasmees kõnetab sind esimesena.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:32
Jott ega kysimus polegi homodes,mina ei ole homofoob aga sa oma eelmise kommentaariga jõudsid ysna ligilähedale.
Yks vihje veel:maakera on ylerahvastatud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:37
Raits, koorilaul pole veel rahva tahe
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:38
Homod ei puutu siin üldse asjasse, nad on lihtsalt hüpiknukud suurekaliibriliste lurjuste käes. Lollikesi kasutatakse lihtsalt ära. Raitsil on õigus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:42
No kurat seletage see ükskord lahti siis keegi, et mis mäng käib. Ma ei saa kottigi aru.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:44
to Nuhtlus: Kui 1 inimenegi suurest hulgast hakkab mõistma teeb see tuju paremaks ja saan aru,et kõik pole veel kadunud
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:46
õige ja puhas hetero mees ei kepi kunagi naist, suhu, persse ja ei laku ta vittu teie kõik olete seda aga teinud ma usun, nii et olete kõik ühed peded kui ei usu, küsi oma vanaema käest
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:48
Parma,ma seletaks,argpyks ka pole aga kapo poisse ka ei taha ukse taha.
Tundub skisofreenilisena?
Eks saad õigel ajal teada aga teema ysna pikk.
Ega see pole vaid eesti tahta,see on nagu Hr.Nuhtlus ytles suurekaliibriliste pättide mäng.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:51
Raitsx, kui sa praegu minu ees oleksid, siis võiksid küll verise ninaga lahkuda.

Neti avarustes ju võid kõva tegija olla, kuid vaevalt sa tavaelus julged nii rõõmsalt leelotada. Sina, see pole kogu rahvas. Nii et rahva nimel võiksid suud mujal pruukida. Sa lükka klapid silmadelt ja jälgi mis ümberringi toimub. Sul persevestil pole vist muud elu, kui oma mõtetut viha teistele näidata.

Sinusuguseid Vabariigi eest võitlejaid ennegi nähtud. Sa pasakott pole küll seda väärt, et. Sind austada. Enne tuleb austus väärikalt välja teenida. Sinu siinsed tekstid pole mitte midagi väärt. Sul sitakotil pole naiste suhtes mingit austust, mida siin eespool ilmekalt tõestasid. Ja tahad siin pereväärtuste eest võidelda. Sinusuguse suust tulev on pasalõhnaline. Võid peldikusse minna ja seal oma mõteid seinale sodida. Ja siis kõva häälega seda endale uuest ja uuesti ette lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 23:51
Raits aga mis sul kaapo vastu on, kui sul on mingi teooria olemas siis just ongi õige koht kuhu rääkida, et asjad korda saaks.
või saan ma asjadest valesti aru. Segaduses olen.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:00
Tyypiline europoiss,bonabo
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:04
Kas sul bonabo hakkasid sõrmed erutusest värisema(vihast),et kirjavigu tekkis hulgim?
Loe ikka uuesti oma tekst läbi 30 a jurakas ja vaata kus vead tekkisid

Ma pean lauseehitust silmas.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:06
Suurekaliibrilised ei puutu üldse asjasse. Viga on vaestes Aafrika ja Aasia kepimeestes, kes sigitavad vastutustundetult lapsi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:15
Debatt debatiks,mina lõpetan siin saidil,kuna noor europõlvkond on peale tulnud,tuleb anda ruumi targematele ja progressiivsematele kodanikele,mina igatahes jätkan oma võitlust nagu Don Quiote tuuleveskitega,isegi,kui see tulemust ei anna.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:25
Tutt, mina olen juba ammu aru saanud, et Raitsx debiislusesse kaldub. Mul on olnud võimalus ka tema varasemaid komme lugeda. Kui ta on nurka surutud, siis võib sealt imelisi pärleid tulla.

Mees lihtsalt lahmib ühes stiilis ja muud ei midagi. Taob nagu sepp sepokojas tulist rauda, seni kuni see veel kuum on. Siis ta rahuneb maha, et mõnes muus teemas oma oskusi jälle näidata. See tema elu ja need rumalused võib talle andeks anda.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-11 00:28
bonabo,noor põlvkond ja mees??? meenutab kenasuudluse sõnu ja teksti!
˅ näita rohkem ˅