Foorum
2014-10-09 22:27
Ah, et Raitsx tahaks sõda või? Ärge tahtke, sõda on hirmus.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:30
Kas kuidagi nii ei saaks sättida, et selle ülalpidamise veeretaks kellegi teise kraesse ja ise oleksime lihtsalt ilusad! ...........kurat kuidagi on nad ju ka siiani hakkama saanud, siia kontot tehes aha annavad vaid mõista, et keppi saavad natuke vähevõitu.
..........aga muide pea nüüd plahvatas, et kui juba loomadega võrdlemiseks läks, siis sobiks selline lõvikarja variant, kus kari emaseid peavad ülal ka oma vanameest ja seda vaid teadagi siis mille eest!
....Jah aeg ajalt peaks küll siis mõne teise isasega duelle pidama, kuid ka see poleks vast hull, sest kui küsin teise isase käest, et millised relvad võtame ja tema ütleb, et valiks mõõgad, siis vastan, et väga hea!!!! Sel juhul võtan mina püstoli!!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:34
Ei taha,Parma,see oli pigem näitlikult,et oleks vaja mingisugust puhastustuld.
Minulgi on lapsed,ega ma nyyd päris sassis veel pole.
Eks sõdagi ole pigem poliitikute yks äriharusid,sa vist ise kusagil Kosovos olnud,ära päri,miks nii arvan.
Maailm on väike Parma.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:37
offtopic. Raits Jugoslaavias, seal kus Ferdinand tapeti. - miiniväljad-sõjakurjategijad.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:45
Kõige suuremad sõjakurjategijad istuvad poliittoolidel.
Yks suurimaid kuritegelikke riike on usa,venemaa on alles poisikene selle kõrval.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:55
History kanalilt ikka vahel vaatan, kuidas suurriigid on selle maailma ammuilma omavahel ära jaotanud. Nii minevikust kui tulevikust.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 22:59
Minu väide oli selgituseks, miks mehed on lesbide suhtes tolerantsemad.
Muide sõjad on osa olelusvõitlusest. Kõlab küll julmalt, aga ehk on parem, kui ülerahvastusele pannakse piir sõdadega, kui et pool inimkonnast sureks mingi kummalise uue haiguse tõttu. Me ei tea, millised vahendid võib loodus enda kaitseks käiku lasta. Jääb vaid loota, et need protsessid toimuvad seal, kust ülerahvastatus alguse saab.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-09 23:01
Ebola, AIDS
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 11:58
kooseluseaduse tulevik:
https://www.youtube.com/watch?v=VeSKKjM3pSw
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 14:46
mina olen hingest vastu olnud. lihtsalt tüdimus sellest jamast peal..Muid uudiseid enam ei olegi ja mina ei viitsi poliitikaga end harida ka kividega loopima ka ei hakkaks neid kooselusse astujaid, aga õnne ka just soovima ei läheks--ka parimale tuttavale, sõbrannale-sõbrale mitte
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 15:17
Sirru kas tõesti Su parimad sõbrad ja sõbrannad on siis "sellised"!?!?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 15:25
Ei ole, aga mine tea, mis üllatusi elu toob ja keegi äkki "kapist" välja astub ja teatab, et tema on nüüd moodne ja hakkas lesbiks, homoks. mina võtan seda, kui moetrendi Mina ei suuda uskuda, et see kaasasündinud hälve on Uuem mood pigem
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 15:25
Oi Sirruke, ma olen Sinus täiega pettunud kuidas Sa võid nii kitsarinnaline, madalalaubaline pööbel olla, krd-i sovjetiaegne igand, putinoidne nõid..öäkk
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 16:06
Ma arvan, et see seadus, mis varsti ka kehtivaks tehakse ( ja ma loodan, et see hääletamisel läbi läheb), mitte ainult ei reguleeri samasooliste paaride kooselust tulenevaid teemasid , vaid NB! - see hoiab muuhulgas needsamad selle riigi kodanikud, mida need samasoolised inimesed siiski kahtlemata on, riigile lojaalsena, ehk siis siin elamisest, töötamisest, siin pere soetamisest jms huvitatuna. Nad ei pea minema (ja mis oluline - neid ei sunnita minema ) siit riigist kogu perega ära, kuna neil ei oleks siin võrdseid õigusi normaalseks eluks. Ma leian, et kui rääkida Eesti rahvaarvust ja sealhulgas eestlaste emigratsioonist teistesse riikidesse ja hirmust eestlaste, eesti keele hääbumise jms ees (mind see hirm tabanud ei ole, aga tean, et on mures inimesi), siis on iga selle riigi kodanik, vaatamata oma soolistele eelistustele, vaatamata perekonnaseisule, selle riigi jaoks oluline ja väärt kapital.
Kohaliku inimkapitali maht, selle mahu kasvatamine riigi ja selle majanduse arengu seisukohalt ei ole mitte vähetähtis impulss, tuletan ka seda meelde. Mis juhtub erinevate elupiirkondade arenguga, kui sealt inimkapital kaob? Mina vaataks riigina, kuidas siin inimeste elutingimused nii head hoida, et nad siin edasi elada tahavad. Kas vastu olijad seda ei taha?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 18:10
No tere- tore.Palju seksi ja palju lapsi.Jätkusuutlik Eesti
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 18:23
Olen ka seda meelt, et vaid pedede paarid suudaks eesti iibe kõrge hoida!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 18:27
Ah ega need vastuolijad ise ka päris täpselt ei tea mille vastu nad on.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 18:42
Te karvased ja sulelised,ajupestud kodanikud,kes te tunnete end puudutanuna,tehke endale selgeks,kelle jaoks on see seadus oluline,annan vihje.
Vabamyyrlased ja Rotschildid,nyyd saab Joteff tulla taas mind parastama,sina utha yritad olla inimsõbralik indiviid aga kas sinu suhtes ameerikamaal ollakse.
See seadus on sealpoolt peale surutud,tehke silmad lahti.
Kui matsu ei jaga pole mõtet leelotada,et eestlane olla on uhke ja hää.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:04
Pealegi Utha,inimkapitali kadumisega see seadus seotud ongi,keera oma jutt selili,siis ehk hakkad taipama aga tean ka seda,et sa veel ei saa pointile pihta,seda sulle pahaks panna ei saa,sest pimedusega on enamus löödud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:26
Raits ole nüüd nii hea ja tee üks kõva valgustusstöö sellel teemal.
Kuidas see nüüd ikkagi riigile kasulik on ja kuidas see inimesi mõjutab?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:29
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150398060312402&set=a.134539977401.106797.648197401&type=1
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:34
Soomes saavad abielluda homod, lesbid..Seaduse silmis on nad paar, aga rahvas nagu ei aktsepteeri seda kooslust..Niipalju kui mina olen tuttavate soomlastega sel teemal rääkinud..Nad ei aktsepteeri ka seal maestraadis abiellunuid,kes on heterod. Nende jaoks on abielus vaid see, kes on kirikus laulatatud..
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:40
Raits, see, kuidas sa süüdlasi otsid näitab, et pointile pihta sa pole saanud.
Vanajumal joonistas taevasse vikerkaare, kinnituseks, et uut veeuputust ei tule. Keelake vikerkaar ära ja see lubadus enam ei kehti.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:42
mind huvitab, mis minu, kui heteronaise jaoks halvemaks muutub, kui see seadus kehtima hakkab? oskab keegi lühidalt öelda? seadust lugema ei viitsi hakata, nii laisk olen...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:43
ahh, ainult see, et varsti on heteroseksuaalsus keelatud
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:44
Neti, mitte midagi ei muutu.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:46
vaba, ära siis selliste õudustega kohe hirmutama hakka, ma nõrk ja kaitsetu naisterafas
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:47
kui midagi halvemaks ei muutu, siis milleks see paanika?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:47
Vaba, aga sa mõtle hiinlaste ühe lapse poliitikale. kui nii edasi läheb, siis varsti tohivadki lapsi teha ainult sotsialistliku töö eesrindlased partei ja valitsuse loal.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 19:52
Mitu pudelit sa tühjaks “koputanud” oled, raits? Saad sa seda kinnitada, et sa oled neid postitusi tehes kaines olekus olnud? Oled sa siia logides ka kaine olnud, raits?
Mul on kahju, et sa oled selles elus maa peal ja riigis, kus sa elad, pettunud ja et sa oled petta saanud - kindlasti on sul valus, kuid mulle ei meeldi need moodused, mida sa kasutad, kui sa oma arusaamu selgitad; mulle ei meeldi nende läbi surumise meetod, mis sul on agressiivsemaks muutunud, mulle ei meeldi sa sellisena enam, raits. Sa oled peale selle labane teiste suhtes. Sulle, raits, teadmiseks, et mulle ei meeldi see 40ndates mees ja isa, kes kas teadlikult või tahtmatult oma kodust kaasa saadud eeskujuga nagu tagakiusatud teismelisest poiss klassi ees teisi tagakiusamisele propageerib, vihkab, peaaegu et rusikatega enda arvamusi kinnitab. Kui ma oleks selle saidi administraator, ma keelaksin sul siia sisenemise.
Tutt oli vist see, kes märkis ära sinu vaenulikud maneerid, ma soovitan alustada enne alkoholismi välja ravimisega.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:02
üks lugu ajakirjanikust lesbist - http://arvamus.postimees.ee/2946589/mariel-gregor-millest-hirm-et-homosuhted-kuidagi-eriliselt-levima-hakkavad#comments
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:02
Neti. Halvemaks muutub näiteks see, et saad oma jorsi, kellega koos elad, ilma rõngastamata maksma panna ja pead ka ise maksma.
Tema saab sinu tervisliku seisundi kohta teada kui vaja peaks olema ja saate koos laenu võtta ja puha... noh ülearuseid kohustusi võib lisanduda liiga kergelt.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:06
ei saanud aru - mida see "jorss" maksma peaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:07
Elatist, seda mida sinu juurde kolides suure suuga lubas.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:10
noh, elatist teenin ma endale ise, see ei käi minu kohta. siiani pole selgunud veel ühtki asja, mis minu elu halvemaks muudaks
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:12
Neti, sina pead ka sellele jorsile elatist andma ja kui elad jorsi juures, siis jorsil on õigus sind välja visata ja pärandusest ilma jätta näiteks.
Ja lisaks PEAD veel jorsi lapse ka oma lapseks tunnistama
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:15
Mina ei tahakski sellist meest, kes tahaks minuga kooselulepingu teha Ma ei raatsiks oma poolt varandust temaga jagada Teise oma ka nagu ei taha. Tegelikult on mul sellest seadusest jumala savi..Mina tean, et mind see ei puuduta .Need jubedad kaklemised selle ümber on üle visanud.Ma parem vahin seebikaid,aga seda jama ei viitsi enam ei lugeda ega vaadata ka uudiseid
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:16
Ja asja äge konks on veel selles, et EI PEA traditsiooniliselt MEHEKS/NAISEKS paluma.
Lihtsalt lähme ja regame oma kooselu ära, ilma et kedagi oleks meheks/naiseks võetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:20
minule meeldiks, kui inimesed rohkem abielluks. armastatuga võiks ju siiski abielus olla.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:24
Abielludes annad nimelt igasugu vandeid japead neid hoolega täitma. Näiteks PEAD armastama ja PEAD truu olema ja PEAD haiguses ja viletsuses alati toeks olema jnejnejne.
No nüüd ei pea neid asju lubama lihtsalt

Aga tegelikult on see lihtsalt inimlike võrdsuste tagamise seadus. Ma ei saagi aru inimestest, et samas aetakse hoolega võrdõiguslikkust taga, igasugu zoovolinikud ja puha ja siis kui vastav seadus tehakse, siis sõditakse kõvasti vastu.
Veider maailm, kas pole? või peaksin ehk tabletti võtma, ma ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:25
Neti, sina pead ka sellele jorsile elatist andma ja kui elad jorsi juures, siis jorsil on õigus sind välja visata ja pärandusest ilma jätta näiteks.
Ja lisaks PEAD veel jorsi lapse ka oma lapseks tunnistama

...
miks mina PEAN jorsile elatist andma? mis mind kohustab seda tegema? välja visata? kas praegu siis ei või? kellegi pärandus mind ei koti. ja miks ma pean võõra lapse omaks tunnistama, kui ma ei taha?
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:26
Parma--see on umbes nagu, et lähme ostame omale maja, korteri auto..Ma olen netiga samal arvamusel et armastatuga võiks ikka abielluda..Ma jookseks vist tagasi vaatamata mehe juurest, kes tahaks minuga sellist lepingut teha, et koos elada--no EI!!!!!!!! Abielu vastu poleks midagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:27
Veltsi rõõmuks olen ikka siin.

Ma juba eile mainisin, et Raitsx võiks oma elu elada. Küll on ameeriklased süüdi ja soomlased mõkud. Ise aga Raitsx oled paadunud negatiivsuse kehastus. Olgu teema mis iganes, alati näitad oma rahulolematust negatiivsel moel. Oli siin teema Evelinist, siis said esileedit mustata, kui paha ta on. Tra ela lõpuks oma elu ja ära trügi teiste ellu.

Sirruke, see soomlaste kohta toodud näide näitab, kui kitsarinnaline sa oled. Mina pole Soomes küll sellist hüsteeriat kohanud nagu Eestis teatud niinimetatud kodanikud korda saadavad. Minu jaoks pole vahet, kes on kes. Olgu ta mustanahaline, mustlane või homo, kui mind ta ei häiri oma olemisega, siis on ju kõik OK.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:28
Sellepärast kulla Neti, et kooseluseadus on pmst sama mis abieluleping. PEAD perekonna heaks kõik andma ja ei saa teda lihtsalt kui võõrast inimest õue visata. See on ka seaduse järgi tema kodu.
Praegu näitad jorsile ust ja kutsud mendi kui ära ei lähe. Aga siis ei saa....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:32
Bonabo! Mismoodi mina kitsarinnaline olen?? Ma lihtsalt kirjutasin, mida mina olen soomlaste käest kuulnud..Siin on ka 1 homopaar.Minu pererahvas aga ei pea neid abielupaariks, kuna nad ei olevat kirikus laulatatud..Minu arvamust ei ole hetkel siin üldse..Aga minul on küll vahe mustanahaliste koha pealt..Ma katsun neist kaarega mööda käia..mingi foobia, aga nad ei meeldi mulle..Ja kusjuures nad jumala ühte nägu kõik..Ma ei teeks vahetki, kas on oma või võõras mees
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:35
oot, parma, selleks peaks ma ju enne mingi lepingu allkirjastama? MINA ei kirjutaks ilmaski sellisele lepingule alla, aga need, kes tahavad seda teha, las teevad! mind see ei sega ju kuidagi...
ma küsisin, mis minu jaoks muutuks - joti vastus "ei midagi" on õige!
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:43
No aga ütleme näiteks, et ma leian mõne jorsi ja teen temaga selle lepingu, et ta on minu oma ja mina tema omand Kui ma aga ühel hetkel avastan et ta ei sobi mulle ja ei meeldi mulle jne..Siis võik kinkelepingu teha ja selle jorsi edasi kinkida Minu jaoks ka ei muutuks midagi, aga kui oleks vaja hääletada--olen kindlasti ikka vastu
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:45
siiamaani pole ma leidnud põhjust, et vastu olla - seega esialgu küll poolt...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:50
Võrdõigus muutub. Sind pannakse "sellistega" ühte patta!

Ja veel, see annab võimaluse et sind ei võeta mittekunagi NAISEKS, vaid jääd lihtlabaseks kooselukaks
˅ näita rohkem ˅
2014-10-10 20:50
Neti, aga siis muutub, kui armud kõrvuni mehesse, kellel on kusagil maailmaavarustes naine, kellest lahutada ei saa, sest tuleks loovutada pool enda maisest varast, mille heaks too naine pole sõrmeotsagi liigutand. Nüüd tahate osta korterit või maja, aga on oht, et kui mehega midagi juhtub, siis sina tema pärija ei saa olla, sest tema seaduslik pärija on abikaasa. Kui aga on kooselu leping, siis on see eluase vaid teie kahe ühisvara.
˅ näita rohkem ˅