Foorum
2021-12-27 11:58
mina ja moosija
Kas maniakaalne faas on parasjagu peal?

Ei, ma tõesti ei imetle sind. Rahune nüüd lõpuks lihtsalt maha.

Ja ma ei soovita sind ka, kui BDSMist rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-27 12:19
jah, kõik said juba aru, et tglt sa üldse ei imetlenud ega jumaldanud....lihtsalt valetasid, et "ebahuvitava" naise käest massaaži saada eksole
nii et võid jah rahuneda
ja mina ei soovita slave ka, kui massaažist või BDSMist rääkida.
soovitud teenust mitte saades hakkab lõpuks laimama ja sõimlema- üsna ebaviisakas ja ebamehelik.
ma üldse ei arvagi, et peaks lõputult jumaldavaid postitusi ja kommentaare kirjutama jms.
aga nagu äärmusest äärmusesse.....üsna lapsik.

BDSM valdkonnas peaks mu meelest täielikult saama partnerit usaldada. st peaks mingi psüühiline stabiilsus vähemalt olema.
aga slave ühel hetkel kiidab ja jumaldab, paar nädalat hiljem kukub materdama, solvama ja laimama-
suvalise maailmavaatelise diskussiooni käigus.
võimalik, et see teenuse mittesaamise kibedus lõi siis välja lõpuks. anyway lapsik käitumine ja stabiilsusest kaugel.
ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-03 19:16
Mul ei ole sinult küll mingit teenust vaja, unista edasi.

Kui peaks tekkima mõte midagi sellist osta, siis ma tunnen palju asjalikumaid tegijaid

Härrasmehed ei peagi endale üldiselt naisi ostma või rahaga ullikesi manipuleerima... Tõeline härrasmees peab seda labaseks ja tõestab oma väärtust teistmoodi. Samuti ei ole sobiv endast madalama intelligentsusega majanduslikes raskustes naisi ahvatleda raha eest ja vastumeelt lollusi tegema.
ok, mina ei ole kindlasti härrasmees aga ka mitte odav rahapilduja
˅ näita rohkem ˅
2022-02-03 19:57
Sa ju gooner
˅ näita rohkem ˅
2022-02-04 23:19
Mister, teema pole minust ega sellest solgipangest, nagu kuskil ta kohta tabavalt öeldi.

Võibolla olen gooner... aga võibolla mitte... Mitte miski ei loe virtuaalmaailmas. Siin ei ole mitte mingit vahet, kelleks ennast kirjutad. Kuni ootamatult reaalsusega kohtuda võib...
Siin võib suvaline mees ennast Dominaks valetada ja vanamutist allakäinud hoor vanade piltidega nädalavahetuseks esilehele trügida. Siin on kõik võimalik Ja mitte midagi ei saa uskuda.

Pahatihti on sama selle tasulise BDSMiga. Kuigi võid täiesti juhuslikult ka millegi parema otsa koperdada.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-30 14:09
Mõtisklesin siin domineerijate loomingulisest potentsiaalist...

Kui sulle antakse võim teise inimese üle, siis mida sa teeksid?

Annad peksa ja võtad raha ära
˅ näita rohkem ˅