Foorum
2021-08-02 10:29
ihned orjad ja ahned dominatrixid? tundub üsna masendav üldpilt
aga slavel ilmselt jääb puudu oskusest netisuhtluse põhjal endale sobivaid inimesi välja selekteerida, kui liiga tihti oskamatute otsa komistab.
no nagu mõni naine on jobumagnet ning kurdab pidevalt, et härrasmehi kohe üldse ei leidu ja kõik mehed on sead
˅ näita rohkem ˅
2021-08-03 10:28
Ei tahaks sinu tühisest isikust küll kirjutada, aga natuke on arusaamatu, miks sa kirjutad mingit sitta ja siis kustutad-postitad üle.
See ei olnud küsimus vaid konstanteering. Parem oleks, kui sa ei vastaks, sest katkise plaadi piiratud sisu on nagunii juba teada. Nagunii kedagi väga ei koti, iseendale kirjutamisega situd lihtsalt teemasid.
Teisest küljest tuleb muidugi mõista, sest kui nägu enam välja ei vea, siis tuleb rohkem reklaamida ja viimast võtta.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-03 18:48
slave, kas sina reklaamid ennast foorumis suheldes ja arvamust avaldades? nojah, muidugi mõistetav, kui poolpehme peenis enam välja ei vea, tuleb reklaamida
minul pole vajadust kuskil kuulutusi avaldada või reklaami teha, kui sa ei ole veel taibanud.
muide, kas sa ise üritasid minu audientsile pääseda mingi reklaamimise peale? minu mäletamist mööda mitte
˅ näita rohkem ˅
2021-08-04 08:41
Loe uuesti: See ei olnud küsimus vaid konstanteering. Parem oleks, kui sa ei vastaks, sest katkise plaadi piiratud sisu on nagunii juba teada. Nagunii kedagi väga ei koti, iseendale kirjutamisega situd lihtsalt teemasid.
Teisest küljest tuleb muidugi mõista, sest kui nägu enam välja ei vea, siis tuleb rohkem reklaamida ja viimast võtta.

Kas hoora ülevaatamine=audients?

See pole ka päris küsimus. Vastata ei ole vaja, kui sa just reklaami ei taha endale teha.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-04 11:50
loe uuesti. mul EI OLE vajadust end reklaamida, kuulutada jne. hea kui püsikülalisigi jaksan vastu võtta
sinu katkine plaat ka vaevalt kedagi kotib, slave......reaalselt ja regulaarselt kohtujaid kohe kindlasti mitte
kui sina näed foorumisuhtluses võimalust oma miniviineri reklaamimiseks, siis tore ju.
aga ülejäänud inimesed käivad siin lihtsalt meelt lahutamas, katsu aru saada

huvitav, et kui teistkordset külastust soovisid, ei olnud su kirjades hoorandusest mitte sõnagi. aga see teeseldud viisakus oli siis ainult kattevarjuks lehkavale sisemisele "ilule"?
˅ näita rohkem ˅
2021-08-04 14:17
"Meelelahutaja"
Sa lahutad raha eest teiste meelt, sest ega ometi siis tasuta ei saa lõbutseda... Sellist asja pole ju olemas
Ma ei tea isegi, miks ma üldse vastasin, sest sa ei vääri tegelikult mitte mingit diskussiooni.
Miniviiner vs nägu duellis on minu miniviiner siin piltidel nähtav. sinu lõusta mitte kunagi

Nagu ikka kisud kogu oma katkise plaadi saasta jälle igasse teemasse. Kui sa üle ei saa, siis otsi kuskilt abi.
Täiesti arusaamatu, kellele sa seda jama kirjutad. Mulle vastuseks kindlasti mitte. Oma potentsiaalsetele klientidele? Nii lahe halvustamine!!! (iroonia). Naistele, kellega ma olen siin kohtunud? Nad naeravad su tõmblemise üle, kui mind tunnevad...

Nagu mõttetu pasakülv jälle. Igas teemas. Kibestunud lõbunaiselt.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-20 10:54
slave, kas oskad öelda kasvõi ühegi konkreetse põhjuse, miks peaks aktiivselt kohtuv ja positiivsest energiast pakatav naine kibestuma?
sellepärast, et ei viitsinud ühe orjaniruga meelt lahutada, ei tasuta ega ka mitte raha eest?
saa üle, tõesti
kellega ma lõbutsen tasuta või kingituse eest, jätaks ikka iseenda otsustada. ukse taha jäänute teooriad või laimamised minu valikuprintsiipe paraku ei muuda

ja slave, kindlasti on seda raske tunnistada ja alla neelata.....aga see, et üks naine sinu peale ei erutunud, ei tähenda tingimata naise frigiidsust. või et ta ainult raha eest kõigi inimestega suhtleks.
ja isegi kui mõni teenindaja ei peaks omama sõpru, peret, armastatud meest, siis sind see kuidagi ei peaks puudutama, slave. proovi parem oma (sugu)elule keskenduda. juhul kui see eksisteerib
˅ näita rohkem ˅
2021-10-20 17:00
Capri, sa ei ole väärt ei aega ega raha.
Minu huvid ei klapi sinu omadega juba tükk aega. Sul pole mulle midagi pakkuda. Püüad ennast lihtsalt upitada sama lolli jutu soigumisega.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 11:09
aga slavel õigus,see tuust kes käib igal pool poolehoidu ja persepugemist noolimas pole väärt mitte sittagi-capri sa oled suur mõttetu kärnas hoora perseauk
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 12:07
slave, sa pidid siis ikka väga meeleheitel olema.....kui "väärtusetule" naisele kohtumise eest raha pakkusid. ja viimase pooleteise aasta jooksul kõik see halvustamisele ja laimamisele kulunud aeg, mis sa siin raisanud oled......kahju hakkab kohe sinust
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 12:18
Kustustasid ja postitasid uuest, et su loll jutt viimane siin oleks?
Hale!
Sinu suhtumine ja arusaamine asjadest selgitab mõndagi. Sisemine lõhestumine ja sügav solvumine, kui sa isegi massööriks ei kõlvanud. Muust rääkimata.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 12:26
slave, selgita palun, miks peaks mina solvuma ........kui sinu jaoks aega ei leidnud? see müsteerium on veel lahendamata
lõhestumisest võib sinu puhul rääkida küll.
eriti lugedes sinu jumaldavaid postitusi minuga kohtumise teemas, mis hiljem asendusid sujuvalt sõimu ja laimuga.
kahju sinust.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 12:35
"slave, kas oskad öelda kasvõi ühegi konkreetse põhjuse, miks peaks aktiivselt kohtuv ja positiivsest energiast pakatav naine kibestuma?"

Oskan küll. sinu mõningad postitused selgitavad seda. sul on kombeks oma postitusi vahepeal kustutada, kui liiga palju oma olemust avama hakkad. Viimati kritiseerisid mind, et mängin orja ja ei olegi tegelikult ori... Mis viitab sellele, et sa peadki ennast TEGELIKULT mingiks ülimuslikuks olendiks (tuleks panna diagnoos juba).
Kui sellele lisada igapäevane labane hoora liinitöö, siis on näha selget lõhestumist.
Ja miks sa niimoodi viskled ikka ja jälle mingit äraütlemist fanatseerides on see, et "ülimuslikule olendile" ei mahu hästi pähe, kuidas ta "orjanirule" ei sobinud...

Noh, et patoloogiline eneseimetleja ei sobigi mulle. Sa võid jutlustada oma variandist BDSMis, mis on sisuliselt vaimse häirega eneseimetleja poolt teistelt võimalikult väikese vaevaga raha ära võtmine ja nende TEGELIKULT ka pidamine debiilseteks lollakateks, kes ongi seda väärt
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 12:56
kas orjaniru vaevuks selgitama, miks ta siis terve aasta vältel korduvalt kohtuda soovis, kui kohe üldse "ei sobinud"?
jah, on teisigi peale sinu, slave, keda ma pole mingil põhjusel kohtumise vääriliseks pidanud või selleks aega leidnud. aga üsna totter on arvata, justkui kohtumisest keelduv naine kibestuks...mitte ukse taha jäänu

mina pean end tavaliseks naiseks. seda "ülimusliku olendi" kuvandit kultiveerivad muidugi orjade igapäevased andunud kirjad ja nende valmidus ka reaalselt mind teenida. kas sa ka mitte ise hiljuti "seksuaalse jumalanna" väljendit ei kasutanud, slave? enne sinupoolset lõhestumist
muide, kellegi raha ei võeta ära, kes seda ise ei soovi. aga peaks nagu olema igaühe isiklik asi, kellele või millele ta raha kulutab? miks see ühele kõrvalisele slavele nii hirmsasti korda läheb?

muide, nagu olen ka enne maininud, siis üks põhjus sind mitte vastu võtta oli just see naiste vastu suunatud vihakõne, mille oma kontos avaldasid. jättis pehmelt öeldes psühhopaatliku mulje.'
ning jah, minu arvamus on, et Tõeline ori peaks naistest ning viisakusreeglitest lugu pidama ka väljaspool kokkulepitud "orja mängimise" seanssi.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-27 22:02
See jutu alguse küsimus on juba selline, et mis sa arvad, kas sul Gapri on suur vitt geneetiliselt või siis erutusvabalt ja töiselt keppimisest.

Sinu kibestumine tuleb sellest, et keegi ei viitsi su järgi joosta. See ei klapi sinu minapildiga. Kuskil peab olema viga. Kindlasti ju mitte sinus

Ja mida sina, raha eest tõmbleja, tead "tõelisest orjast" Sa oled peast nii sassis, et arvadki ennast ei-tea-kelleks ja rolli võtmine koos muude rollidega on juba vale, sest sa arvad, et oled päriselt. Aga mis teha, ei ole ju.
Kogu see siia kirjutatud jutt näitab, et oled väga asjatundmatu.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-28 09:19
hmm, kes see suure vagiinaga "Gapri" küll olla võiks, kelle suguorgan slave jaoks liiga suureks osutus? või kõlbab bdsm "gurul" kogemuse puudumine ka luuludega asendada? no peaasi et saaks kuidagi ära panna

ega seda korduva kohtumise sooviga kirjade saatmist peagi "järgi jooksmisena" käsitlema. aga kui naisepoolne kohtumise soov puudub, siis natuke tüütu oli küll jah
kelle jaoks olen päriselt ja kelle jaoks mitte, on endiselt minu valik ja otsus.
virtuaalsete tõmblejate ja oletajate/laimajate piuksatused mu reaalsust ei muuda, slave. aga punnitada/halvustada võid muidugi edasi. kui see su enesehinnangut parandab, orjamängude harrastaja.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-30 18:10
˅ näita rohkem ˅
2021-10-30 18:11
Lepi nüüd sellega, et sul pole mulle mitte midagi pakkuda, mida ma tahan.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-31 02:08
slave, aga ma ei pakkunudki ju sulle midagi
˅ näita rohkem ˅
2021-11-04 22:52
Minu mõte selles osas jääb samaks. Ükskõik kui palju sa ei keerutaks.

Aga kas Tartus on lolle rohkem, keda härrasmeesteks nimetada?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-07 12:31
˅ näita rohkem ˅
2021-12-01 12:16
Veider, et mitteBDSM-suunitlusega inimene üritab sellele teemale pühendunud inimesele asju selgeks teha
˅ näita rohkem ˅
2021-12-01 17:04
Veider, et tasulisi teenuseid mittepruukiv inimene võtab sõna tasulise seksi teemal
˅ näita rohkem ˅
2021-12-02 00:03
joti onu tahtma vitsa
˅ näita rohkem ˅
2021-12-02 12:58
Jott "Veider, et tasulisi teenuseid mittepruukiv inimene võtab sõna tasulise seksi teemal"
mõtle korraks laiemalt. Ega sa ometi mingi kitsarinnaline oma mätta otsast targutaja pole...
˅ näita rohkem ˅
2021-12-02 20:21
Vot minu rind on tõesti kitsas ja võtab vähe ruumi. Samas on ka mätas piisavalt lai, et sinna mahuvad kõik need kirutud litsid, peded, petised ja muidu perverdid. Soovi korral võib sinna mahtuda isegi mõni ori.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 12:45
Jätame su rinna, väljendaks seda siis kitsa mõttemaailmana ja mõjutatud järeldustena. Aga las olla, muudkui jätkake...
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 14:24
Algse teema juurde tagasi tulles, peab lisama, et isegi kui sellist teenust osta, peaks kõvasti valima.

Tasulise BDSMi pakkujateks võivad olla entusiastlikud tegijad, kes sellega oma vahendeid ja ruume ülal peavad.
Aga võivad olla ka lihtlabased hoorad, kes teemast väga vähe huvituvad, kuid leiavad selle olevat mugavama mooduse raha teenimiseks, kui lihtsalt imemine.

Kui inimesest õhkub sügavat saamahimu, siis tuleks ta kõrvale jätta. Mõne tegelase puhul saab siis loomulikult kuulda sarjamist ja lausa valetamist, kuidas hoopis sina oled kõrvale jäetud jms. aga mis teha. Inimeste vaimne tasakaal on õrn, eriti neil, kes on millegipärast harjunud ennast ülimuslikuks pidama. Siit ka teine ohu märk - kui potentsiaalne partner peabki ennast tegelikult kõrgemalasuvaks olendiks ja BDSM pole talle lõbusalt erutav rollis olemine vaid enese ego realiseerimine.

Eraldi kategooria moodustavad petised. Osad neist on raha peal väljas, teised esinevad naistena ja pressivad fantaasiaid välja.
Ei ole olemas mitte mingit heakskiidetud tava, et Dominale tuleb raha kuskile ette maksta ülekandega vms. Praktiliselt kõik, kes nii teevad saavad petta. Bad luck? Ei. Lollus.
Nagu ei saa uskuda seda, mida näiteks capri kirjutab, ei saa uskuda ka neid petiseid. Päris asju ja inimesi on kahjuks väga vähe siin liikumas, kuid seda väärtuslikumad nad on.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 18:33
mis siis minu postituses nii uskumatut oli, slave? tõtt on sul raske endalegi tunnistada?
...........................................................................................................

slave, aga ma ei pakkunudki ju sulle midagi- mu meelest piisavalt konkreetne. oma tõlgendusi ja keerutusi võid muidugi nõrkemiseni lisada, ega see fakti muuda
ja minu eraelu ning härrasmehed sinusse paraku ei puutu, ilmselt ka sellesse teemasse mitte. seda võid koos teiste turueitedega mujal arutada
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 23:42
Minu postitused ei ole mõeldud sind kõnetama.

Pealegi, oled sa märganud, et kordad ennast, kui mitte päris ei kopeeri oma teksti?
˅ näita rohkem ˅
2021-12-07 10:17
slavetodomme
2021-10-30 18:11:07
Lepi nüüd sellega, et sul pole mulle mitte midagi pakkuda, mida ma tahan.
------------------------------------------------------------------------------------------

keda see postitus siis kõnetama pidi? kui mitte mind, siis kedagi teist konkreetset või ehk naissugu üldiselt?
˅ näita rohkem ˅
2021-12-07 13:20
Kas nagu napakas ei tundu mingite äranämmutatud asjadega foorumis minuga dialooge otsida?
Vabandust jah, praegu kõnetasin sind, mida küll ei teinud see postitus, mille peale aktiveerusid.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-10 11:04
ma pole sinuga miskit otsinud, slave.
kui sa ise ei hakkaks oma müüdavuse kiunuga iga suvalist teemat risustama ning personaalseid rünnakuid tegema, siis ma sulle ilmselt tähelepanu ei pöörakski...
˅ näita rohkem ˅
2021-12-13 13:24
Aga ära pööra siis ja ära kiunu
Milleks mulle hoorast rahamanguja ning nartsissisti tähelepanu tarvis? Mõttetu tegelane, kes enesereklaamiks teemadesse situb.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-13 17:29
ma ei tea, keda või mida slave oma postitustega reklaamib. teised inimesed käivad siin suhtlemas ja lobisemas...
aga ju sul ikka tähelepanupuudus on.
ilma sõimlemise ja laimamiseta sa ei ilmselgelt seda tähelepanu ei saaks...on ju nii, slave
˅ näita rohkem ˅
2021-12-14 15:46
Ma postitan sisulist teksti üldiselt, mille peale sa oma hoorafilosoofiat kohe lagastad ja edasi sõimlema hakkad.
Kiheleb?!

Minu tähelepanuvajadus ei ole ligilähedanegi sinu omaga.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-14 15:47
Aga lühidalt öeldes, kui kellelgi on soov tasulise BDSMi järele, siis caprit ma küll ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-14 15:58
slavetodomme
2021-10-21 12:18:22
Sinu suhtumine ja arusaamine asjadest selgitab mõndagi. Sisemine lõhestumine ja sügav solvumine, kui sa isegi massööriks ei kõlvanud.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jajah, selline tüüpiline "sisuline üldine tekst", pmts igas teemas slave poolt
aga jätaks soovitamised ja mittesoovitamised ikka neile härrasmeestele, kes reaalselt teenust tarbinud?
slave jätab mulje nagu kosmonaut, keda kordagi orbiidile ei lastud....aga pidevalt kirub, et sinna nõmedasse kosmosesse polegi mõtet lennata
˅ näita rohkem ˅
2021-12-14 17:57
Miks siis caprit ei soovita , kas nüpeldab liiga hellalt
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 13:11
Asi pole nüpeldamises vaid persoonis. Kui teda tegelikult ei huvita inimene ega tegevus vaid lihtsalt raha ja empaatiavõime puudub nagu mõnedel psühhopaatia kalduvusega tegelastel ikka.
BDSM kontekstis ei tähenda empaatia kaasatundmist vaid arusaamist sellest, mis partneriga toimub nii füüsiliselt, kui mentaalselt.

Lahtihõõrujana on ta jah võibolla mõnele mehikesele omal kohal, kuid selles BDSM teemas teda küll ei soovita!!
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 13:35
Sa ju teadsid kellega tegu, igaüks teeb oma elus valikuid. Sa ei saa ka raha eest nõuda tegema seda mis talle ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-18 23:47
Miisu, kolm lauset sinult. Esimene pole päris tõsi, sest just tahtsingi näha kas on areng või allakäik. Teised kaks lauset on mõttetud loosungid, mida võib asjale pihta saamata igale poole tulistada
˅ näita rohkem ˅
2021-12-23 12:08
"tüüpiline üldine tekst" muudkui jätkub.....
slave nagu ei taha endalegi tunnistada, et just inimesena ta mind huvitaski, esialgu. seepärast toimus ka see tasuta kohtumine, eksole
aga orjal pole paraku piisavalt empaatiavõimet taipamaks, et mehena ta irl siiski piisavalt erutav ei olnud.....
seepärast ei tulnud minu poolt seda teist kohtumist, mida slave soovis. jah, ka mitte raha eest.
mis peaks loogiliselt mõtlevale inimesele olema tõestuseks, et ei piisa ainult raha pakkumisest......
vahet pole, millise teenusega siis tegemist.

ja sinu soovitusi keegi ei vaja, slave. võid need endale hoida või kassi saba alla pista
parim tagasiside ja tunnustus on mu jaoks kui seanssi kogenud ori soovib tagasi tulla, ja korduvalt. ning loomulikult soliidse kingitusega
kõrvaliste isikute luulud, soovitused või halvustused reaalsust ju tegelikult ei mõjuta.
isegi kui kõigest hingest punnitad, slave
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 23:00
Ära erutu. Punnitad siin ikka sina ju erinevates teemades. Kuni labase valeni välja, sest mis seal vahet on, kui ma nagunii sind ei taha...

Näiteks - "seepärast ei tulnud minu poolt seda teist kohtumist, mida slave soovis. jah, ka mitte raha eest."

Mis teist kohtumist? sa ei sobinud peale esimest ja nii lihtne see ongi. Ega siis sellepärast ei pea inimest vihkama või lolliks pidama, kui ei sobi.
Aga kui sa hakkad mingit luulut ning soga kirjutama ja surud mingit hoorafilosoofiat peale ise enda hooraksolemist häbenedes, siis on täiesti ok sind siin vahepeal natuke mõnitada.

Ja tõesti BDSM teemas ma caprit ei soovita. Mõnel vähenõudlikul võib ta lahti hõõruda ja siis raha eest ka härrasmeheks nimetada aga igaühele oma...
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 23:46
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 23:51
sa oled korduvalt siin avalikult tunnistanud, et saatsid kirju uuesti kohtumise eesmärgil, slave.
pidid ikka suht meeleheitel olema, kui "sobimatu ja ebahuvitava" naisega tahtsid veel kohtuda.....ning terve aasta siin avalikult onaneerisid, ka mu piltide all kommentaarides
ja olen sada korda selgitanud, mis põhjustel ma sellest kohtumise mõttest eriti vaimustatud polnud.
aga see selleks.

ilmselt sul napib naisalluvaid, kelle peal oma mõnitamis- ja domineerimisvajadust välja elada.
siis on täitsa ok siin klahve tagudes hooraks sõimata naisi, kellega sul igasugune intiimne kogemus puudub eksole.
ma naudin seda, mida ma teen, mitte ei häbene.
ma lihtsalt ei tee seda sinuga, slave

teenust mitte tarbinud trolli soovitamised kohe kindlasti peaks reaalseid kohtujaid mõjutama sinu arust? siis oled palju rumalam ja eluvõõram kui arvasin
˅ näita rohkem ˅
2021-12-25 23:57
Ära laima orja
˅ näita rohkem ˅
2021-12-26 00:05
slave kirjad on ilmselt iha arhiivis olemas. samuti tema kommentaarid ja foorumipostitused, kui pihud villi onaneeris
nii et laimamise üle pole sul mõtet niuksuda, misterj. mine parem kraabi slave ukse taga, ehk annab sulle jõulude puhul imeda
˅ näita rohkem ˅
2021-12-27 08:41
Ma ütlen väga lihtsalt: capri, ära praali, ära laia, ära valeta....

Ma võin siia praegu ka sinu narrimiseks eiteamissousti kokku kirjutada. Osa sellest tahaksid sa kohe uskuda ilmselt Su edevus ja eneseimetlus teevad su väga nõrgaks mõne koha pealt
˅ näita rohkem ˅
2021-12-27 11:26
slavetodomme
2020-03-14 22:19:38
Ah, mis te õiendate kibestunult! Capri on seksuaalne Jumalanna, mis siis, et meil mõned arusaamad elust lahknevad Ma onaneerin ta pilte vaadates tundide kaupa...
-----------------------------------------------------------------------------------------

ju siis kirjutasid lihtsalt "sousti" kokku, et massaažile pääseda
aga sinusuguseid moosijaid on alati jätkunud, nii et imetlemise raske töö jääb nende õlgadele
slave tõesti naiivselt arvas, et tema oli/on ainus, kes naiste jumaldamisega aktiivselt tegeleb?
˅ näita rohkem ˅