Foorum
2011-06-22 23:23
Ah tühja sellest. Räägi parem oma kolmadast pildist. See kus ilma peata rannas oled. Sa seda zoominud oled? Mis su vasaku käega juhtus? Miks pikiini piirkonnas selline imelik laik on? Päevapildiaparaat teeb vimkasi?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 00:08
Sul on õigus,pildid tuleb lihtsalt ära kustutada.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 15:11
Mis me sest caribianist ikka kiusame. Internet ongi sellkes, et igaüks saab olla selline kes ta olla tahab. Kes päriselus selline olla ei saa, see saab seda virtuaalses maailmas olla. Eks meie kõik ole sellised.

Peaks uue identiteedi välja kuulutama. E-ID e lektrooniline identiteet. lõhestunud isiksuste üks vorm.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 17:53
Kallis parmaleikin!
Erinevalt sinust mina elangi sellist elu nagu tahan.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 19:16
demi: ei usu sind
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 19:29
Kui inimesed tõtt räägivad,siis neid ei usutagi.Olen seda elus korduvalt tähele pannud.
Loomulikult ei saa väita,et mu plaanid oleks 100%realiseerunud,aga 70%ulatuses olen küll endale välja mänginud
Aega ju veel on..ega 37-selt veel karjäär lõpe,alles võtab hoogu üles... kas Eestis...see on iseküsimus...praegusel ajal ahvatlusi liiga palju selleks..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 19:31
sa ei räägi tõtt ega pole kunagi seda teinud. sa ainult uhkeldad ja räägid pidevalt iseenesele vastu.
kui sa ei valetaks pidevalt, oleks sul elu hästi igav
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:24
Mulle meeldib inimesi ärritada...olen kohe selline kiuslik oma lähikonnas viibijaid ei tahaks ju kogu aeg piitsutada,pigem saab teha seda kusagil netis...
kas sinu elu on hästi igav?ma ei usu,et kellegi elu oleks igav..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:33
igavuses ei ole asi. mul on hea mälu igasuguse jura peale kuna olin lapsena patoloogiline valetaja valetaja peab kõik alati meelespidama ja oskus valetada näitab sulle kätte teise valetamised

aga üksikemadel ongi igav, tuleb end tõesti lõbustada ja käia foorumist foorumisse jutukesi vestmas. mis inimesel on juba olemas, seda ta ei viitsi valetada.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:38
Lollil on igav ,targal on alati huvitav...
Minul on praegu ka väga huvitav....sa tundud niiiii põnev tegelikult.
Mida või keda sina sellel saidil otsid....arvan,et mitte midagi.Naudid täpselt sama meelelahutust nagu minagi...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:43
See "valetamise"jutt on natuke patoloogiline.Saan aru,et keegi on sind kunagi tõsiselt tüssanud.Enamus inimesi siiski ei valeta,eriti siin-pole selleks põhjust.
Mehed valetavad tunduvalt rohkem....olen tähele pannud,et naised ei valeta oma vanust,hoopis mehed valetavad end nooremaks...mis mõte sellel on?Mina ei saa vist kunagi aru miks on tarvilik end nooremaks või vanemaks valetada...number passis ei ole suhte puhul üldse ju mingi näitaja.
Kirem!Miks mehed valetavad end nooremaks?Ja miks mehed valetavad,et on vabad?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:43
ma olen jutukas enamuse ajast. foorumis olen kui tuju on. ega ma ei viitsi siin ihas teps enam olla, aga ma ei suuda ka kuidagi end mugavast kohast väljarebida, aga mingi hetk ma seda teen. loll sa ei tundu tõesti olema, vbl tõesti see vigurdamine kuulub meelelahutuse alla. paljud kiitlevad kalamehe juttudega, mis see neile annab jääb mulle mõistatuseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:51
lapsena meeldis valetada ja äge olla, siis kadus kasvades see jama ära, aga kogemused jäid.

bhhhhhhhhhhhhh. kui mees ütleks et pole vaba siis seksi ei saa. nooremaks valetamise kohta ma ei tea, need valetavad kes tahavad väga noori naisi. mina näiteks just tahan omaealisi naisi ja pea vajalikuks oma vanust väiksemaks valetada.

inimesed valetavad neis asjus mis töötavad ja mis toovad neid soovitule lähemale.

see mida sina kokku oled siin jahvatanud, sa võid googlega oma demi kõik kokku koondada ja ära lugeda, vaata ise kuidas sul need asjad risti-rästi panevad
ma ju tundsin su hetkega ära ja selle uue kontoga sul on jälle teistmoodi jutt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:53
üldiselt mehed valetavad jah seda mida naised tahavad kuulda. naised valetavad seda mis neile meeldib endast arvata.
olen koguaeg arvanud et valetamisega jõuab päris kaugele, tegelikult ausus on lollus. ausat ei taha mitte keegi, ausus on igav.
naistele meeldib igasugu lugusid kuulata, mehed siis mullitavadki
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:01
Minul on kogu aeg ühesugused seisukohad olnud ja olen julgenud neid ka välja öelda.Enamuse meestest minu seisukohad üldiselt ei meeldi,olen sellest vägagi teadlik,aga ega`s kõigile peagi meeldima...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:09
naistele ka minu seisukohad ei kipu istuma ja mis sellest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:10
ei taha mina kellelegi meeldida
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:43
Sageli on valetamine juba haiguslik.ja ehk ise ei tunneta seda enam,et kust see piir jookseb.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:49
demi on jah kuidagi väga sisse mässinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 21:54
caribian. Usun ma jee.
Interneti elu on hoopis teine elu. Sellekohta ärge hakakegi mingit udu ajama.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:02
Caribian püüab küll esineda viinamarjakobarana, aga ikka paistab ta rohkem rebase moodi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:03
Lõppkokkuvõte...ma olen ilus,tark ja osav ja lisaks sellele..kättesaamatu....oh so sweet
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:04
kas keegi on sind püüda üritanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:07
Enam-vähem kõik meeskonto omanikud ihas ja ~100 000 meest väljaspoolt...lisaks mõned naised
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:12
aga foorumist?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:16
Keegi ei taha ju avalikult nina pihta saada..
and all do respect...ma pean teid natuke intelligentsemateks...v.a parma muidugi...tema puhul on ilmselgelt tegemist kiimase talupojaga,kes unustab,et tal on kusagil ka naine ja laps
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:19
ahaaa, parma siis see väike kärbes kes mett läks noolima ma isegi ei imesta, parma jõuab kaugele
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:22
Ei parma noolinud...ta vist lausa vihkab mind ...õigemini minu prototüüpi....
noolimas on hoopis mõni teine käinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:23
no kes siis, mis sa nüüd varjad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:25
Mina pole ka nagu püüniseid pannud. Kunagi sai Demiga puht teoreetiliselt arutatud.Mäletad küll, kui sa inkade kadunud linna mõttetuks kohaks nimetasid.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:35
Jätkuvalt pean mõtetuks...infra puudub täiesti,ligipääsetavus ebamugav...mina soovitaks küll raha teisiti kulutada..aga ega keegi enne usu,kui ise selle läbi teeb.Mina jalgsi sinna ei tõusnud,lähenesime õhust ja jalgsi ~1km,aga ikkagi...postkaardid kujutavad asja hoopis ilusamaks..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:48
Seda kohta võib nimetada mõttetuks vaid mõttetu inimene, kes ei tea, milleks ta sinna läheb.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 00:51
demi, sa pole ju käinud seal
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 11:56
Mina läksin seepärast,et olen alati huvitunud erinevatest kultuuridest.
Elan igapäevaselt avesta soovituste järgi,kuigi neil pole selle iidse kultuuriga otsest seost..kaudne küll
Vanade aarialaste ehk siis avesta uskumused pärinevad väidetavalt just Chavini,Paracase,Nazca kultuurist..
Äärmiselt põnev.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:03
hmmmm, aga ometi on sinu nägemused tehnilised. kasvõi see väljatoodud inkade teema, et sa ei maininud kultuuri vaid ebameeldivat kohalejõudmist. ma järeldaks sellest et sa pole neid kohti näinud. aga kuidagi peab oma arvamust ilmestama.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:08
demi, sa hoopled. netis pole sul vaja sõnade eest vastutada, saad igakell foorumi kinni lüüa ja sul ei teki piinlikke olukordi. kui tekibki, jälle saab foorumi kinnilüüa ja teha uus kasutaja ja uuesti tulla hooplema. sul on mingi jäme kompleks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:10
Mina ei muuda oma kasutajaid...
Arvestades selle iidse kultuuri mõju maailmakultuurile tervikuna võiks Peruu valitsus või siis mingi organisatsioon investeerida natuke sealsesse infrasse...olen mugavusi armastav inimene...jalgsimatk poris,ööbimine mingis peldikus ja muud lugematud ebameeldivused ei ole mulle just meeltmööda..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:18
aga näita pilte kus sa oled peal ja pilt peab olema lõuna-ameerikas tehtud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:27
Just mõtlesin sellele...otsin sellist,mida võimalik lihtsalt tuvastada...ja leidsin....kui võtad netist lahti Lima linnapildid,siis paistab seal ka nn.keskväljak....panen selle pildi üles..mina siis selgelt äratuntav-poole pikem kohalikest ja mustas mantlis..käisin seal juuni alguses ja temperatuurid pole sel ajal enam kiita...ametlikult küll +10,aga tundub 0
Boliivia veel hullem..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:27
Teeme asja lihtsamaks..Caribian. Sa lae enda kontole foto,v6i paar..mis pildistatud Sinust, Inkade linnas voi midagi taolist.sellises kultuuris viibinud inimesed teevad alati mõne foto.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:32
Photoshop teeb imesid. Parma on liiga kiimas talupoja fantaasias, et ei märka selle Photoshopi ilu
Vahel on sinust Caribian suisa kahju. Aga hea, et internet on olemas. Saad sinagi õnnelik olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:33
lae ikka siia, mis sul häbeneda on. sinu FB kontot ma tean, nägu ma olen sul näinud. saata kedagi netist otsima, no seda saab ainult võtta sellega et sa pole lõuna-ameerikas käinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:38
teine pilt siis ühest maailmakuulsast arhidektuurimälestisest Valparaisios,Tsiilist...hoian pilte üleval ainult mõned minutid-seega kiirustage.
raske leida pilte,kus mu nägu ei oleks väga äratuntav...
Iga loll saab aru,et mingit photoshop`i kasutatud ei ole.
Tegelikult ma ei saa aru üldse,miks peaks midagi tõestama.
Me võime ju teha kokkutuleku ja vaadata kõiki pilte...mul on neid palju kõikjalt maailmast..
Enim muidugi Lõuna-ameerika,sest see piirkond on juhtumisi mu absoluutne lemmik
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:39
no kus neid pilte siis näeb?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:39
Ja neis mugavustest..niigi piiratakse turistide uoolu ,et mitte kahjustada,koormata neid sāilinud pārandeid..kuidagi ebasünnis m6elda alati enda mugavustele..järelikult pole t6elised huvilised.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:39
Mul pole FB kontot.Pole olnudki.MA ei kujuta ette millist kontot silmas pead...lähen ka vaatama.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:41
Muide romaa..Machu Pichul pildistamine täiesti keelatud...ainult salaja ja trahv vahelejäämise korral ~200 usd..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:42
no ja kuskohast ma tean et need pildid on tehtud brasiilias? äkki on hispaanias või portugalis? ikka selline pilt mis meile ka arusaadav on
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:43
kui sa seal inkade maal käisid siis pilti ikka asjast
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 12:44
need taustad on lihtsalt kontrollitavad...otsisin spetsiaalselt sellised pildid..
On hunnikutes pilte ka Portugalist ja Hispaaniast..viimast korda seal olles ei viitsinud enam isegi pildistada...aga ehk Monaco..
otsin...
Need pildid lähevad maha..
˅ näita rohkem ˅