Foorum
2011-06-13 15:40
See,et siit 25-aastat noorem naine leida ei peagi olema mingi pankur.Mingis vanuses Eestimaal on naiste ülekaal nii suur,et meestel probleeme pole leidmisega,vahel lihtsalt ei viitsi väga noorega sebida Palju raha omada teeb lihtsalt elu lihtsamaks aga ega see lolli mehele veel naist seepärast kätte ei too
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 16:05
Ühesõnaga maksaksid mehele et ta sinuga oleks?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 16:56
Ministri prouaks ma nii hästi passiks
mu meez mind hellitaks ja kutsuks kassiks
me Viru varjetees nii tihti prassiks
et kadedus teid lööb plassikz
Mu abikaaz saaks minult loa, mind kätel kanda
ta tassiks uhkelt minu korvi piimapoez
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 18:02
Push..see ju puhtalt maitse asi, et mees 20a vanem,lastakse m6ni aasta sel vanemal,aga ehk paljusid hüvesid võimaldaval mehel end ümmardada,vahel ehk ka katsuda ..ja ongi k6ik.samal ajal kui elukaaslane komandeeringus, mõllatakse omaealistega..Ning kui lihtsalt juhtus see jõukam mees vanem olema,vahet pole las maksab..ilmselt neil vanematel meestel ka naised,pered kusagil tegelikult olemas,ja mees õnnelik saab vahel noort naist. Hundid sõönud,lambad terved.PUSH aga ehk m6tled sina ka 10a pärast et polegi hull kui mees vanem,ja n6nda lihtsam elada. Sest ega 40a naisel just mehi jalaga segada enam pole. Aga üldiselt paljud inimesed tahavad näida,sellena ,kes nad tegelikult pole,eriti netis.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 18:15
Ja veel Push..oleksid kindel, et kui sul palju raha,siis maksaksid kenale j6mmile,k6ik kinni..ehk mingi aeg maksad,aga kui tead et sinuga ollakse vaid sellepärast et mugav,hooletu elu..arvan et su enda hingele m6juks see taoline elu rusuvalt jne. Pole see raha kedagi 6nnelikuks teinud,ega armastama pannud/omadest kogemustest tean/
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 18:58
Barb, minu mäleramist mööda on Risto Matti Anust jupp maad vanem ja nöe Anu ei leia et ta raiskab enda elu tema peale
Tõsi ta on,et kui oled rikas siis tiirutaks meeste parv su ümber, nagu kärbsed ümber s....hunniku. ja kas tahaksid tõesti olla mõnele sellisele õnneotsijale lüpsilehmaks? Ja ega saa nende lüpsimeistrite peale ka kindel olla. Mäletad, kuidas Terje enda kallikest taga otsis. Maja andis, auto andis, tööl ka ei pidanud käima, aga ikka lasi jalga.
Jääb mulje, et tunnetest saab veel vaid raamatutest lugeda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 19:36
Minu poolest muidu ilus naine tuunigu end, kui soovi ja raha on, aga vaat valetamisega on teine teema.
Pole su mees mingil messil. Intersolar algas alles tänasest. Nii, et otsusta ära, mis ametit mees peab, kus ta praegu on ja kas ta üldse olemas on. Kas sa ise üldse olemas oled.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 19:56
Kui nüüd täpsustada, siis..Intersolar2011, kestis 08.06-10.06.2011
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 20:01
Utha,aga tead kui hea on õhtul enne magaminekut unistada olematust rahast ja rikkusest ja elada oma mõtetes rikaste maailmas
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 20:04
Sry, ajasin 2012 aastaga segi
Taustauuringust aga nii palju, et mul on tööalaselt põhjust selliset asjadega pisut kursis olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 20:19
Eks igaüks tahab olla kõige, kõige, ......... kõigem. Ma ei imestaks üldse, kui Caribian oleks tavaline meeleheitel üksikema, kes saab emapalka ja ajaviiteks loeb kroonikat ning uurib netist moekaupade hindu. Tema arusaam rikastest on ikka väga eelarvamuslik. Kuigi olen lihtne töömees, on ka mul olnud võimalust heita pilk rikaste maailma ja nad on tõesti täiesti tavalised inimesed. Loomulikult leidub ka erandeid, kellele rikkus pähe löönud, aga neid on vähemus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 20:22
Utha,ikka vahel unistan,tuleb hea ja rahulik uni Varem unistasin lisaks veel kenadest naistest aga see pagan võtaks võttis une ära
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 20:59
Ma arvan,et vanus on tegelikult ainult number passis.Mina eelistan snoobe...kes hindavad gurmeetoitu,erudeerituse tase tunduvalt üle keskmise...kes teevad vahet odaval Bossi ülikonnal(mis on out)ja itaalia rätsepatööl...
Erinevalt push upist mina ei soovi kunagi enda kõrval näha "jõmmi"...või mis see sõna ka oli...
Vanem mees ei lähe lolliks,kui vahepeal vallatust teha aga kui teha,siis minu nõudmised on ülikõrged ...mingid "jorsid"ja "jõmmid"ei sobi kindlasti....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 21:01
To Push ..Anu saagim on viimane inimene,kes mingeid mehi õleval pidama hakkab ja oma rahaga kuhugi sõidutama hakkab.Ükski normaalne naine ei hakka.Ristomatti igati mees
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 21:30
Igal omad valikud Loomulikult eelistan pigem cadillaci,kui jõmmi....jõmmipidamine ammu moest läinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 21:45
Täpselt....jõmm ei kingi naisele sünnipäevaks Cadillaci nuiab keppi hoopis...nõrk
Jotimees.....kui sa teaks asjadest niipalju,kui saa arvad teadvat,siis sa oleks juba ära märkinud detaili mu esimeselt pildilt....iga moegurmaan märkab....ma kannan Etro 2011 a kollektsiooni bikiine ...ja nende hinnaklass on tugevalt üle keskmise Eesti kuupalga....ma pole kunagi emapalka saanud,seega ei suuda ka hetkel pakkuda,mis number see olla võiks,aga ma kaldun arvama,et selle eest neid ei osta....
Need bikiinid on rannas väga pilkupüüdvad ja mul jääb üle loota,et mehed tunnevad ikka pigem huvi minu kui bikiinide vastu...sest vastasel korral ähvardab oht paljaks varastatud saada...sõna otseses mõttes
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:04
Caribian, mind huvitavad inimesed, mitte hilbud nende seljas.Pealegi pole ju kindel, et pildil oled sina.
Mina eelistangi neid, kes kannavad odavaid Anttila bikiine, sest kalliste hilpudega üritatakse tavaliselt peita tühja ja tühist hinge.
Riie ei riku meest, aga mees võib riiet küll rikkuda. Öeldakse ju, et nagu sadul sea seljas
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:12
sadul on superklass ja raam on mul hea...ei maksa tatti pritsida...sebi mõni roosa-lilleline Anttila bikiin ja naudi Ma pole kindel,millised Antilla bikiinid välja näevad,aga päris kindlasti vajavad odavad bikiinid ülikõva raami...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:18
Kuskil mainiti 37a?
See selleks!!

Aga kuhu see meie dolerantsus jääb? Igaüks käib nii riides kuidas aga ise tahab. Ja kuidas tema aga ennast õnnelikuna tunneb. Kas me ei tee siis seda koguaeg? Vaevalt keegi mõistusega inimene topib midagi sellist selga või ostab midagi sellist, sellepärast, et naabrimehel on ja temal pole. (Tõde ja õigust ärge hakake tsiteerima )
Mõni tunneb Armaniga ennast hästi ja mõni tunneb kartulikotiga ennast hästi. Tähtis on, et inimene ISE on õnnelik.
Kui te ei taha siis ei pea ju kellegagi sellisega suhtlema.
Mis seal siis keerulist on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:27
ma olengi 37-aastane...raam jätkuvalt ülikõva..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:29
Selles ongi asi, et mind ei huvita raam, vaid sisu. "Mona Lisa" on hindamatu sõltumata sellest millises raamis ta on. No mõni oleks muidugi nõus ka selle raami eest ränka raha maksma. Nii nagu see Land Rover, millega Inglise kuninganna Eestis sõitis, osteti järgmine päev ära. Osteti, mitte ei liisitud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:31
Väga häid autosid ei antagi liisingusse...sa peaks seda ju teadma
Kellele mida....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:33
jfm aga häda on selles, et see sisu ja hea raam käivad väga-väga vähe käsikäes.
Ja, et neutraalne olla riietuse suhtes, siis mina kisun alati kohe paljaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:47
See auto oleks võinud ka liisingusse minna, aga leidus ostja.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 22:58
Nii..tänane järje,õhtujutt loetud siit,,täname autoreid.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 23:00
romaa. Kas sa onaneerisid ka selle lugemise saatel?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 23:05
Ridade vahelt!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 23:09
Kahjuks ma ei suuda mitut asja korraga teha..või õnneks..ja pole siin teemas ühtegi erutavat fotot ka..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 23:12
utka. Kui sa millestki midagi aru ei saa, siis loe seda teemat veel 2 korda ja või pöördu teisele arusaadavamale lehele.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 23:21
Caribian..millal su elukaaslane peaks tagasi j6udma?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 05:53
Kolmapäeval..my dear!
Vaidlen vastu...elu on näidanud,et loodus ei viitsi oma ande laiali puistata....ta paneb komplekti tavaliselt ühte kohta maha...
Väga hea raam saab ka tummise sisu ja vaheda mõistuse...aga ka topeltannuse ülbust...loomulik ju
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 15:48
Kõik muu peale ülbuse on kaheldav ja sedagi võib jaguda vaid netilainetele
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 16:28
Jah,eks nett ole parim koht enda väljaelamiseks ja ka endale reklaami tegemiseks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 17:50
Utha,,palun mulle 10euri,,nāilist raha..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 18:15
Utha,kahjuks virtuaalne seks ei rahulda küll
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 18:36
Nõukaajal oli kolme sorti raha. Kõigerohkem oli seda, mis eksisteeris vaid paberi peal, millega arveldasid ettevõtted. Siis oli sularaha, milles maksti palka ja mille eest sai poest osta. Aga kõige tähtsam oli see raha, mida naine ei teadnud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 18:43
usu jfjm see viimane on ka tänapäeval oluline eriti neile meestele kelle pangakaart on naise käes ja kes hommikul saavad lõunasöögi kaasa tööle minnes. Palju levinud vene rahvusest peredes ( ilmnes kui otsustati et võiks ületunnid koos palgaga arvele kanda ja peagi polnud meestel enam aega ( huvi) neid teha. olukorra taastudes oli kohe aega,
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 19:52
Ma olen täna saanud juba~20 pakkumist a`la"näitan sulle camis kõike"...huvitav,mida seal näeks....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 19:58
caribian-ega muud üle jää kui pakkumised vastu võtta? kui muud ei saa, siis vähemalt oma uudishimule vastuse. muidu jääd oletama,arvama?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:33
ma kardan,et mulle näidatakse kriitvalget pekist kõhtu ja imepisikest karvadesse uppunud nokukest....ma ei tahaks end õhtul traumeerida millegi nii jubedaga....ei julge pakkumisi vastu võtta...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:39
Sel aastal päikest piisavalt olnud.Meestel peaks nokud ja kõhud üsna pruunid olema
Kujutan ette,mida selle läbi cami naistelgi näidata oleks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:42
Eks ta ole....miks ma peaksin vahtima mingit armetut nokukest läbi kaamerasilma....mis mõte sellel oleks?
Raha pole keegi küsinud...pileteid show`le ka mitte...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:43
Elmar! Naistel on "ahter" nagu naftatankeril ja "vöör" pidevast jääs rühkimisest mõlkis ja värv maha koorunud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:49
aikon,vaatasin just kasutaja Caribian fotosi kontol On teine seal ikka kena küll
Sa aga räägid naistest nii inetult
˅ näita rohkem ˅
2011-06-14 20:59
Tõde on ikka valus, Elmar! Noh ja virtuaalmaailm,pole päriselu
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 21:50
Suhtlesin eile just ühe sellise "Väga hea raam saab ka tummise sisu ja vaheda mõistuse...aga ka topeltannuse ülbust...loomulik ju " stiilis tegelannaga. No kui 90 protsenti lollifiltrit kasutada, siis njah sai sellest "tummisest" lausa arugi. 4 tundi mässasin, aga lõpuks asja sai ja hakkas ka inimese moodi rääkima ja vaikselt hakkab looma.
Spetsom tegin katse, et kas olen vanaks jäänud ja maha käinud. Aga vot tuleb ikka see "tummiste" sebimine välja küll. aga kogu aur läks selle filtri kasutamise peale. Njah hakkan vist vanaks jääma
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 22:00
parma, mis vanaks? kurat põrgus võib olla vana,kuid mitte inimene?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 22:05
No eks see paras põrgu ole.
Eks sa proovi praktiline ja mittepraktiline omavahel kokku panna.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 22:06
Ah jaa ja täna on KOLMAPÄEV!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 01:12
parma, nädal jõudnud poole peale? paneme rohkem rõhku seksile?
˅ näita rohkem ˅