Foorum
2011-06-16 12:27
Mõni sai vist pihta,mida kolmap. Tähendab,,aga mõni vist mitte,,mõni vist jälle mängib kaasa..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 14:45
Raamist ja näost rääkides. Käisin just õues, tuli täitsa kena tsikk nägu nagu nukul ja kui silmad säärejooksule viisin, siis tahtsin minestada. Jube apelsini koor välkus. prr........
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 16:10
kondoomid tehakse ka mummulised, et mõnnam oleks, selle apelsinikoorega on sama lugu
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 17:55
Ma vaataksin siis parem juba reaalis
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 17:58
Nuh Caribian. Niikauaks siis seda KOLMAPÄEVA rõõmu jaguski. Täna neljapäev ja penskar rahast tühjaks pumbatud ja nüüd siis kohe ihas? Toodi ka sulle saksamaalt midagi? Miks sind kaasa ei võeta kunagi? Teed vanal margi täis?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:01
Oi parmakene
On olemas kahte sorti mehi...sinusugused ja härrasmehed.
Mina suhtlen ainult härrasmeestega....ja härrasmehed ei kirjuta kunagi mitte ühelegi daamile niimoodi...edu edaspidiseks...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:05
Ära mulle kirjuta jah.
Mis ma siis valesti kirjutasin? Ise sa ju uhkustad, et lüpsad oma vana rahast tühjaks.
Toodi sulle siis saksamaalt midagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:12
Mina ei lüpsa küll kedagi...sina teed ilmselt seda
Minu elukaaslane käib peaaegu igal nädalal paar päeva välismaal...kas ta peaks kommi tooma?
Muide,Kopenhagenist palun alati tuua Anthon Bergi martsipanileivakesi..neid Eestis ei müüda
Härrasmees loeb daami mõtteid.
Ma jätan teid foorumisse tigetsema...sain vihjest aru ja luban,et rohkem teie mõtetutesse elukestesse ei sekku
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:15
Tsitaat: Mu elukaaslane on hetkel Münchenis...teenib raha...mida mina pärast kulutan

Ma loengi mõtteid.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:41
Huvitav..kui naised enam midagi õelda ei oska,siis lihtne alati mehi lolliks sõimata/pidada,ja kaduda..nii siin paljudega..muidugi viimane end ülistav kiri,siis blokk,ja asi jokk..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:07
Sorri vaan...aga tolle virtuaalse daamikese, haige ego ajab haigutama..
Parma!...siin vastus Sinu küsimusele, matslikkuse kohta! Mõtle...mõtle veelkord ja vastus on...MATS

See oli minu arvamus, ega pretendeeri absoluutsele tõele
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:09
Otsekohesus on karistatav?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:14
Aga tolle virtuaalse daamikese vastu võib ka virtuaalselt mats olla.
Peaasi, et päriselus ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:15
Karistus on järgnevus tegevusele. Mõtle...mõtle veelkord...ÜTLE ausalt!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:27
Otsekohesus Ihas,,see pigem loob vaenulike tegelasi..eriti kui väga aus ja otsekohene olla..ja kui oma kasutajat ka pidevalt ei muuda.. Muidugi huvitav,et isegi Utha ei osanud enam midagi öelda siin..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 23:17
Utha..see tegemine ja kadumine meestel ürgselt sisse kodeeritud..nagu vallutamine,rüüstamine,vāgistamine,,tuldi,tehti,ja kaoti,kust tuldi..vat sedasi..tänapäeva tehnika,info ajastul käivad asjad veel kiiremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 23:19
Utha..see tegemine ja kadumine meestel ürgselt sisse kodeeritud..nagu vallutamine,rüüstamine,vāgistamine,,tuldi,tehti,ja kaoti,kust tuldi..vat sedasi..tänapäeva tehnika,info ajastul käivad asjad veel kiiremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 12:43
Samas kui tasemel auto,pole vallutada vajagi,,vöta ja vali vaid,
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:14
Minu silmis on ka sponsorlus võrdväärne teenuse pakkumisega -mis ei lähe kohe üldse. Aga see on minu isiklik arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 15:52
A noh mis seal salata. Hea, et keegi ennast müüb. Mõnus mugav, teed ära ei pea midagi sokkima ja keegi hinge ei võta. Asjad saab aetud ja siis võib kellgagi kassi-hiirt tilulilu edasi mängida.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-18 12:06
miks kuulutavad rahanurujad üldise tutvumise all , ja miks ei meeldi neile teenusteks mõeldud tulbake ?kas seda kuidagi reguleerida ei saaks ? 90% tutvumis kuulutustest kuulub kerjustele kes ise tööd ei mõista teha . või siis teevad tööd rahakotiga mis jalgevahel ., kuigi teenuste tulp se ju ei ole .


ja mehed ise te olete turu perse keeranud . mida rohkem te libudele pakute seda rohkem nad küsima hakkavad .


lihtsalt tekkis tunne et tahaks karjuda , kui tutvumis kuulutusi lugesin.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-18 14:36
PushUp, aga kas sina oled enda jaoks vajalikud kuulutused üles leidnud? mina isiklikult olen.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-20 10:27
Push.kas sa norm. Suhet juba ei sooviks. Kas neid kompusid nillida,,ära ei tÅ«üta juba..stabiilsust ei vaja?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:49
Utka. väike parandus. Mitte ainult iha lits vaid kogu maailma, litsi silt jääb külge.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:57
Inimene on seal igalpool üks ühine nimetaja. Või on sul iha tarbeks oma identiteet?

Ma nägin ükspäev filmi, kus isikul oli 16 isikulõhenemise identiteeti. Pool dokumentaalfilm USA 60 nendaist. Selle teooria järgi võib jah nii olla, et ihas on lits ja mujal igal erineval lehel on teistsugune. Siin on tegelikult küll selliseid. Kes isegi ihas on erinevate kontodega isesugused. Seega oleme kõik mingite isikulõhestumisega seotud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:23
Parma,nii ta paistab olema üks naine võib vabalt erinevates kohtades suhelda,ühes kohas seksiteenust pakkuda,teises omale meest otsida,kolmandas reiskaaslast jne.Terve elu ei saa keegi prost olla ja paljud ka sellega arvestavad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:39
Ma tsiteeriks siin kedagi teist, ma ei mäleta mis teemast keegi seda ütles.
Sa võid 1000 silda ehitada ja 1 munni imeda aga kogu maailm teab sind türaimejana, mitte sillaehitajana.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 13:31
kahjuks nii see on. Inimesed ei suuda unustada! Ka 30a hiljem tuleb su luukere kapist välja ja satub ristipõiki kellegi hambusse.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 17:38
Huvitav tähelepanek, Võrus käies sai kohalike isadega juttu puhutud, öeldi et preili klaarikapark olla kohalik parteibroiler ja see nn härrasmeeste lüpsja. Põhimõtteliselt tehti võrdusmärk tasulise preili vahele, ainult et hind on teisest mastist. Õige ta on, eks igaüks ise tea mida ta oma apastraadiga tehtavate tegude eest küsib.
Pilt vaadates orksis sai kohe selgeks et tegu meie kasutajaga caribian..... Nukker aga tõsi. Senimaani pidasin veel natukenegi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 18:36
Eelnevalt oleks pidanud ikka Utha käest järgi küsima kui siia midagi kirjutama hakata...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 18:39
Ega jah, kurjad koerad hauguvad kohe nagu pussu lasta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 18:48
Kuigi ma enam ei osale foorumis,peaksin ka oma vastulause jätma
kasutaja silentjob kommentaarile....10 aastat tagasi töötasin tõesti sealkandis maavalitsuse nõunikuga välissuhete alal,ka etikett ja vastuvõtud kuulusid minu ülesannete hulka.Parteiboileriks ei saa kuidagi nimetada,sest olen alati ja siiani parteitu.
Vahepeal elukohad ja ametikohad kõvasti muutunud....nimetagem seda siis karjääriks kuigi rääkida karjäärist kauni naise puhul on natuke kohatu,aga nii on läinud.Nüüd sõimatakse mind pidevalt karjäärinaiseks,kes läheb ka üle laipade...mis on täiesti väär.
Hinnad teisest mastist......tunnistan,et pole mitte kunagi käinud kohtamas mehega,kes ei saada mulle järgi autojuhti,kes ei paku õhtusööki parimas restoranis ja kes pole härrasmees.Kõigile teistele olen öelnud "ei"...seega arusaadav reaktsioon peale sajandat "ei"´d
Pole mõtet trügida mängumaale,kus hoopis teised reeglid.
Iha-projekt tundus piisavalt intrigeeriv,olen teinud mitmeid eksperimente..ka täna ...tulemus ootuspärane inimaju on keeruline masin
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:10
Utha,sa haugud kõikides teemades kaasa,jäta ükskord midagi vahele ka,saad rahulikult magada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:24
Utha,arvan,et caribian on nii tugev isiksus,et ta advokaadi teenust ei vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:34
Elmar,selles on Sul õigus Ma pole teinud mitte midagi taunimisväärset,pole kohtunud kellegagi mitte mingisugustel eesmärkidel.Olen lugenud hunniku kirju,mõnele ka vastanud.
Üritasin lihtsalt natuke suruda oma põhimõtteid,mis on antifeministlikud.
Googeldamine suurt infot ei anna,mu perekonnanimi vahepeal muutunud-seega pole mingit põhjust midagi muuta.
Pealegi...ma olen täiesti nõus oma nime ja pildiga avaldama oma siinsed kogemused mõnele päevalehele..sellest saaks kindlasti bestseller
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:44
kas pead Bellanovat silmas?Kahtlemata väga värvikas kuju.Kahtlemata kaunis naine ilu klassikalises mõistes,mitte just väga taibu ja viimasel ajal natuke paksuks läinud.Tunnen teda isiklikult...kohtume pidevalt Buduaari moetäikal..pean ütlema,et tegemist on väga heasüdamliku ja inimliku inimesega.Teenuse osas peaks ilmselt mainima,et kättesaamatu enamikule...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:49
Ei oska arvata...kas nõukaajal ka siis teenust pakuti? Ja mina arvasin,et need prouad kõik Pagari tänaval....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 20:25
Pole kuulnudki.... Tean niipalju,et nõukaajal olid 6.osakonna töötajad,KGB siis...keda võib nimetada praeguste standardite järgi teenusepakkujateks..kuigi tegemist oli siiski spioonidega.Teenuse osutamine oli lihtsalt vahend ligipääsuks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 20:39
eks"Viru hotelli" ümber tiirutas neid pidevalt.Kes seksiteenust pakkus vaevalt see mingi spioon oli eks neid jälgiti pidevalt,sest see teenus oli ju keelatud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 20:42
"Viru"linde ei oska kommida...kuigi nad väga legendaarsed... enamus neist siiski 6.osakonna palgal...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:06
Tõe huvides!
ENSV Riikliku Julgeolekukomitee 6.osakond teostas tööle värvatavate isikute üle eelkontrolli, ehk siis oli kaadriosakonna sisekontollorgan.
Viru "linnud" olid vabatahtlikud ega kuulunud KGB palgaliste nimekirja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:15
Siis kuulusid nad mingi teise osakonna hingekirja ja kuues teostas kontrolli.Ma ei hakka oma valduses olevat infot netis laiutama...võib-olla pole see ka tõene...ma ise olin tol ajal laps-seega raske ette kujutada..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:23
Ühegi ülelmainitet organi nimekirja, ei kuulunud nood neiud, info on tõene! Mina olin tol ajal täiskasvanu ja vastutan oma sõnade eest.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:31
Mis sa nüüd aikon eks nende seas ikka koputajaid oli ja päris põnev oli ka neid "rajalt"maha võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:39
Koputaja pole kaadritöötaja aga see, mis Virus toimus, oli muidugi põnev kuid see pole ihasaidi teema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:41
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 21:54
Mis seal siis toimus?Tahaks ikka teada...
Juhtusin tundma üht naist,kes kuulu järgi oli nõukaajal "Viru lind",mina tutvusin temaga ~1996-1997 täpselt ei mäleta,temast oli saanud metalliärinaine ja vägagi edukas.Igal juhul oli tegemist väga vahva daamiga,kahjuks on tutvus vananenud ja hetkel ei tea temast suurt midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 22:27
Aikon, sa nii hästi informeeritud, nagu oleksid ise pagaripoiss olnud
Mina olin ka sel ajal täiskasvanu, aga KGBst tean vaid juttude järgi. Isegi miilitsas olin vaid passilauas käinud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 22:52
On teil aga ka fantaasiamaailm.
Caribian, mis seal nimega googeldada. Selleks on muud kohad. xtee on täitsa tore koht, nii et ära hõiska. Kirjutame lehele kirjakesi aga....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 23:16
Aga palun Mul pole mingit põhjust varjata oma isikut pole midagi teinud ja pealegi on see päris vahva reklaam...minu praeguses ametis isegi superlux
Küta ,Parma
˅ näita rohkem ˅