Foorum
2011-06-07 17:47
Jutukas on tõeliselt hea plaan....kindlasti tulen...hiljem...hetkel asutan end jooksma..12km..kõva prost peab ikka väga heas vormis olema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:08
jookse muidugi, 30 kraadi kuumaga otse haiglasse, aga soovin sulle ainult jõudu
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:13
ma jooksen suvel igal õhtul...pole veel haiglasse sattunud ..kui sa pole veel märganud,siis ärkan varajasel tunnil...siis tegelen joogaga...talvel ujun
˅ näita rohkem ˅
2011-06-07 18:19
muidugi, üldse oled sa maailmakuulus nagu paris hilton, tegelikult paris ongi sinu sõbranna
homme lähete koos hollykasse
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 17:49
Igati asjalikum on kulutada oma vaba aega spordile,kui hoorata ringi vaesuritega.
Muide,tunnen siit saidilt üht naist,kes vahetevahel räägib mulle oma seiklustest....karm...ta on aasta siin saidil olnud,kohtunud kõikvõimalike pervertide,idude ja debiilidega....seksinu~d paljudega ja tulemus-ta on õnnetu ja kurb ja hakkab vist? aru saama,et pole mõtet hoorata.Kulutatud raha eest oleks ta saanud faceliftingu,mida tal hädasti vaja...aga oh ei..raha on ju kulunud bensiini,pesu jne peale.....kui mõtetu.
Mina olen sporti teinud,hooranud ei ole,kulutanud ei ole ja voila!....supervorm,tuju hea ja elu ilus....facelifti ka pole vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 19:54
Eks igasugune hooramine teeb lõpp kokkuvõttes kõik õnnetuks.Pole oluline,kas teed seda rikka või vaesega.Hiljem tervist osta pole alati enam võimalik.Kes seda ainult usub Kui prosti käest küsida,miks ta muud tööd ei tahaks teha siis vastus on ette teada
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:30
Prost saab vähemalt mingisuguse kompensatsiooni....see naine on alandanud ennast niisama...eks ta otsib suhet,aga nii seda ei saa...
Kui hoorata....siis mees peaks olema über
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:44
demi,sport on kindlasti tervislikum Püsid kaua nooremana kui teised omaealised.Tean seda omast käest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:55
Täpselt!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 23:11
demi, kas sa suhtlesid selle petraga väääää
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 05:15
Ta on mu parim sõbranna
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 22:13
Push..jah neil teenusep. Ongi hābi iseenda üle.ei teata neist keegi kõva häālega ,et mis amet tal on. Caribian.. Kui demina lahkusid,teatasid et leidsid oma unistuse..samas on caribiani konto peatselt loodud? No ja miks sa ei võiks endast midagi vārskemat näidata?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 22:32
V2rskemaid fotosid ikka.sest nagu sa demina veel kirj. .oma muutustest...siis peaks nÅ«üd silmailu palju enam olema..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 23:01
Seda ma avaldada ei saa mida enamat..privaatne.aga eks väga paljud naised ikka oma eputamise,ego jne pärast lisavad siia pilte. Neil poogen meeste fotodest,või mida mehe pakuvad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 11:16
Tegelikult,on ilus inimene ilus ja kole on kole, seda ju saavad kõik aru..must pole ju valge.aga eks ikka võib öelda ,et ilu vaataja silmades. Ja sellepärast ei m6ista ma ka inimesi kes igasugu pildi alla kommivad läägelt ..sexy,armas jne. Parem kirjuta tõtt..muidugi tõe ütlemise eest sa siin just heas kirjas siis pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 11:40
Parem valus tõde, kui imal vale
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 12:28
Kommenteerides kord üht fotot, millel kaunis neidis aga ääretult segipaisatud riidekapp, sain ma teada kohutava tõe, iseenda kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 13:03
aikonil on õigus, need segamini tubadega ja kuivavate lasteriietega fotod on tõesti naljakad! Et kuidas äkki selle pilditegemisega nii kiireks läks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 13:19
Eks selle pildistamisega ole nii nagu seksigagi Tuleb äkki tuhin peale, ei siis pole aega vaadata, mis ümberringi toimub ja kelle kalossid söögilaual lebotavad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 17:35
Romaa...Miks ma ei lae pilte üles?...Ma ei soovi tutvuda-seega pole ka mingit põhjust ennast reklaamida.Caribiani konto lõin juba enne demi sulgemist.....mõni tegelane blokkis demi ...aga ma ikka väga tahtsin kommentaare lugeda ...seega oli mingit kontot vaja..
Ehk isegi leian võimaluse rohkem pilte üles panna...uusi pilte päris palju,viimase kuu jooksul kaks fotosessiooni tehtud,aga probleem selles,et lõigates "pea otsast"kaob kogu kontseptsioon....
Kas on võimalik kirjade saatmine täiesti ära blokkida?Kui jah,siis võib isegi mõelda...
Mu elukaaslane on väga kaasaegne inimene ja talle meeldib minuga eputada temapoolselt on kõik ok.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 17:39
Huvitav,et eputada selleks peab kaasaegne olema Pilte pannakse küll välja eputamise pärast.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 23:57
Ma ei näe erilist pointi asjas...piltide ülespanekul...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 00:14
Tsitaat: Mu elukaaslane on väga kaasaegne inimene ja talle meeldib minuga eputada temapoolselt on kõik ok.

Njah. Eks see maailm olegi vahest vähe veider.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 12:49
Caribian.asi selge,,osaliselt vähemalt..aga miks te rahvas siis ei kirjuta,töeseid komme,fotodele,aina ninnu,nännu..muidugi ega enamuse halva kommi saaja ego seda talu,ja see kustutatakse,,aga hetkeks paneb ehk neid enda "ilus" kahtlema..toob maapeale.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 17:53
No ei m6elnud et iga kommi peale,,ja see polegi võimalik sest 95% neist kom.āravahetamiseni sarnased,mõte vähemalt neil. JA tahta võid sa muidugi Ilus olla..AGA kui sa ikka pole ,siis sa Pole. Ei tasu ilusioone luua. Jah Paljud ju siin end näitamas käivadki,et posit. Emotsioone nende kommidega saada,,mis sest et teavad et neile valetatakse. A mis siis,niigi-palju head päevas..eriti kui mehelt ka head sõna ei kuule.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 17:59
Alati on võimalus mitte kommenteerida, mitte kommentaare lugeda, mitte pilte vaadata, mitte räusata. Alati on.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 18:25
Loomulikult peab ka õõvastavat pilti kommima ülivõrdes...nii säilib ju mingigi võimalus keppi saada...niisama..kohustustevabalt...siinsetel isastel ju suurt vahet niikuinii pole keda/kuhu/mida põrutada...ja kui algus isegi tõrgub,siis pudel lauaviina ajab asja ära
Üleeile juhtus imetabane lugu mu partneriga(tööalane partner)..tegemist väga kauni daamiga,vanus 57,aga väljanägemine igati sheff...tegemist nõukaaegse "Siluett"modelliga proua lähenes R-Kioskile ja selle nurga tagant hüppas välja 17-20-aastane noormees ja uuris,kas proual mees on ja siis pakkus ennast....proua viibib siiani sügavas shokis
Vot nii on lood....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 18:52
Muinaslood..maalt ja merelt..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 23:05
Kallis Romaa....võtsin täna õhtul kaamera ja lasin sõbrannal endast ühe foto klõpsida specially for you...pilt tehtud 11.06.2011
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 23:09
Ja mis toimub......postkast umbes paari minutiga....ei mingit meiki,ei mingit positsioneerimist,ei midagi paljastavat...proovisin selga sõbranna tütre gõmnaasiumi lõpukleiti.....
Järeldus.....pole tarvis üldse rabeleda...ja kohe pakutakse raha...siiani suurim summa 300 eur... liiga vähe minu jaoks..paar nulli on puudu
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 00:15
No milline Au Kallis CARIBIAN..võttis kohe sõnatuks,,
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 00:36
Ja sina: Uskmatult Kena Utha..ära võta alati kõike sõna,sõnalt mida loed,sest see mida siit loed on väike osa vaid,ehk suhtlus loetud inimestega,nende arvamustega,, ei üldiselt ma ei virise,ega pole ka surm-tösine..vastupidi..ja kindlasti on siin kordades rohkem inimesi kes oskavad,teavad minu suhtlusest rohkem ,ega arva et ma ei teaks mis kompliment.ega oskaks suhelda. Lihtsalt igaühele oma mõõdupuuga. Muidugi ei väida et mulle meeldivad ülbikud,ja petised. Virisen ikka asja pärast,kuigi k6ik näevad asju ju erinevalt,ja ongi konflikt käes. Aga mis saa paremat oskat teha kui aega vaja surnuks-lüüa..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 09:50
Nii....parim pakkumine tõusnud 500 eurini ...täitsa huvitav...nagu oksjonil... iseasi kas neil pakkujail ka reaalselt cashi on....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 10:09
Utha..ega vahet ju polegi, mis arvamus siin kellelgi on,kas väär või mitte.ega me ei suudaks nagunii siin teada tõde siinsest kasutajast. Aga eks Ma ise tean enda olemust täpselt,,ja tött oli sinu Å«tlemises 10% ehk. Vaidlema ju peab,muidu poleks arengut kunagi toimunud..kui k6ik ,kõigega Å«hel arvamusel. Ja usun et enamus ju sinust,sinu kirj. Põhjal ka teatud mulje jäänud.aga läheks ujuma hoopis nüüd..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 15:23
Mulle pakuti 600 euri.
Ja seda ilma sõbranna tütre kleidita
Caribian ma võin sulle omi teksasi laenata, ehk pakutakse ka rohkem.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 16:33
caribian- on ,on cashi . vaheta pesu ja pakkumised suurenevad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 22:42
hakkan kaasa mõtlema alates 10000 eurist....sinna niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pikk maa....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 22:49
emal, tütrel ja vnaemal on järgmiseks päevaks vaja 1500 eeki kokku saada. Mõtlevad siis ennast müüma hakata.
Tütar käib tundaega ära ja 500 olemas
Ema on 2 tundi ära ja 500 olemas.
Vanaema jõuab hommikuks viiseja ühekroonisega tagasi.

Caribean, külla sa ka selle summa lõpuks kokku kogud. Kasvõi seda siis 80a seni pead tegema. Tähtis ei ole võit vaid osavõtt.
Ainult, et kas sa siis veel oled võimeline mõtlema ja kaasa rääkima?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:18
Õnneks ma ei pea üldse mõtlema....ma teenin ise rohkem
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:19
Seda annab tunda. Arva nüüd kumba annab tunda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:32
Issand kui hea on mitte mõelda......ma olen megailus ja megasex,ma teenin ise korralikult,mul on elukaaslane,kel raha pole teema ja kulutab meelsasti.....ja ma ei pea üldse mõtlema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:43
Caribian. Aga miks sa pole praegusel kellaajal oma elukaaslase kaisus hoopis? Peaks ju mõnusam olema kui siin idudega,säutsuda.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:53
Mu elukaaslane on hetkel Münchenis...teenib raha...mida mina pärast kulutan
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 23:58
Läks Saksamaale öökulliks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 00:01
Seda ma arvasin,et komandeeringus..aga nüüd hiirtel pidu jah..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 00:02
Ei,Investeerimispankur.... ja seal on mess kõik on seal
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 06:11
Mis mess Münchenis praegu on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 13:06
Push..selline jõmm..mingi näitaja siis naistel v6i.. Aga ega raha pole kunagi üleliia..ja see ju foorum,kus igaüks pigem unistab,et v6iks olla,ja ma olen rikas jne..ainuke koht kus v6id olla see kes vaid tahad..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 14:48
võibolla erudeerituse pärast, võibolla näss pajatab huvitavaid lugusid, võibolla on kuulus. kui inimesi kõrvalt jälgid siis suhteid seob mingi hoopis 3 asi mida kõrvalt ei oska näha. mõni ilus ja mega võib aastaid rippuda jama küljest kuna ta ei suuda end lahti rebida näiteks. kui paljud ilusad naised on enesetappe teinud, modellid hüppavad end surnuks. nad on nii ilusad ja tavaliselt meie mõistes ka rikkad, aga õnne nad ei leia.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 14:52
võtame kasvõi lindsay lohani. ilus, pappi on, kõik teed peaks maailmas lahti olema, aga tema on narkar. mis on inimesel viga?
˅ näita rohkem ˅