Foorum
1
2
2011-09-30 13:17
Ei usu, et asi on naiste vanuses. Kes küsida oskab, saab alati.
Enda kohalt võin vastupidist väita. Olen iga aastaga valivamaks muutnud. Lihtsalt katsetamiste ja uudistamiste ajad on möödas. Kõik mille vastu vähegi huvi, on järgi proovitud.
Nüüd valin juba väga, kellega üldse mingit sexi teemat aretama hakkan.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 13:51
sul ka varsti see valimiseaeg möödas ja siis oled õnnelik, kui keegi üldse ettepaneku teeb. vot siis ongi noored poisid jaol ja vaevalt, et sa siis kellegi minema saadad võid siin tõestada mida tahad, aga nii juhtub teie kõigiga muidugi osa naistest kuivab kodus oma vanamehe kõrval
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 14:20
Et siis nagu pöördun oma muredega Sinu poole? Seda tahad väita? Või sa arvad, et mingist vanusest meestel enam ei seisa? Või arvad, et olemasolevad mehed surevad vahepeal maha?

Samas tore, et sa nii hooliv ja muretsev oled. Parema muretse ikka enda mitte teiste suguelu pärast. Mulle küll sinu suguelu korda ei lähe. Sry, et nii otse ütlen. Ma tegelen enda eluga eelkõige.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 15:23
Push, ära ole äärmuslik. Ma tean peast kiilanevat 26 aastast noormeest ja hordidena kuni 30 vanuses õllekõhuga jorsse. Samamoodi tean ma 40+ (üks neist on 56!) supervälimusega, ülikõrge sexuaalsusega ja väga hooldatud mehi. Noid viimaseid ma mingite noorte jopskite vastu küll ei vaheta kunagi.
Igas vanusegrupis on olemas väga ok inimesed. Usu või ära usu.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 15:26
PushUp, sul on kuradima õigus Kõigele lisaks kaasneb veel lõputu hulk riistafilosoofiat, et miks see vaevaks ei võta tööle hakata või vahepeal ära väsima kipub
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 15:33
senta, kus kohas te sellised hädapätakad üles korjate? Ausalt. Ma ei saa aru. Terve iha kajab vaid sittadest kogemustest. Selline mulje jääb, et inimesed on tõesti nii oskamatud, et ei oska isegi sexpartnerit valida.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 15:38
nsm...see on avalik arutelu, mitte muretsemine kellegi pärast piitsuta aga edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 15:42
Enne esimest proovimist ju ei tea kas asjast asja saab
Ju siis ma olen üks tropimagnet
NSM, aga õigus seegi, et jah, vanuselist piiri siin sättida ei saa... see on väga erinev.. nagu ka naiste puhul.. on 21 aastaseid noori naisi kes on nagu mammid, hooldamata ja vormitud ja 50+ naisi kes on trimmmis, toonuses ja hoolitsetud keha ning vaimuga
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 17:19
Nooremad sobivad vahepalaks,seksiks,paariks korraks.
Minu süda lööb hetkel kiiremini hoopis mehele,kel vanust 43,pea peaaegu täiesti kiilas,väike õllekõht on ka,aga ta on megaseksikas.Meil ei ole suhet,aga ei välista,et võiks tekkida.Mina omalt poolt teen selleks kõik võimaliku.Isane,tõeline isane.
Nooremad mehed on üldiselt füüsiliseks kasutuseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-01 21:17
Rikas?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-02 06:17
noorte plussiks on nende rikkumatus ja energia.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-02 21:43
Kusonmulibu...oleneb,kuidas seda rikkust hinnata.Üle keskmise loomulikult,sest ma ei oleks temaga muidu tuttavaks saanudki.Aga ei midagi erilist rahalises suhtes.Fööniks,kes tõuseb alati tuhast Hetkel pigem tuhas...teel uuele tõusule.
Temas on midagi sellist...ürgisast...temaga tutvudes(loomulikult teadsin ma teda juba ammu,aga isiklikult tuttav ei olnud)minnes tuttava sünnipäevale,astusin autost välja,meie vahele jäi autouks ja ta tutvustas end....ma kuulsin Bond,James Bond ja põlved nõksusid....me veetsime selle sünnipäeva koos Eks tulevik näitab aga esialgu positiivsetes nootides...
Lisaks megaseksikale olekule on tal ka õiged(mulle sobivad)elupõhimõtted...miinuseks muidugi pidevalt ründav naiskonkurentide hulk...neid on väga palju....wish me good luck
˅ näita rohkem ˅
2011-10-03 22:26
Oo, uskumatu, caribian, Su süda lööb kiiremini INIMESELE, mitte rahale?!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-03 22:44
Meil kõigil on omad nõrkushetked. caribian on ka lihast ja luust naine. Miks ta ei või vahel ka ilma rahanumbritele pilku heitmata põlvest nõrgaks minna. Kõigil juhtub.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 07:49
JOG....said natuke valesti aru.....raha on tal palju ,aga sellele lisaks veel palju boonuseid.Trühvel,ütleks ma...
Miks muidu naised tormi jooksevad.Kui vaesel mehel oleks samad omadused...konkurents ju puuduks
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 08:21
Lüpsilehm?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 12:08
Eip..tema on nii ihule,hingele kui meelele
˅ näita rohkem ˅
2012-06-18 21:02
Mul oli 14aastat endast vanem naine, seks oli väga väga kosmiline,
ühtelugu ka mu esimesed kogemused naise squirtinguga ja palju palju muud...
väga super. Selles osas võin julgelt arvata, et kui inimeste vahel "keemiat" on
toimivad teatud asjad ülimõnusalt.. Suhe kestis pea aasta ja enamuse me sellest ajast
aint keppisime...unustamatud kogemused.

Eks vinguda ja hädalda võib igaüks, iseasi kas see kuskile viib
˅ näita rohkem ˅
1
2