Foorum
1
2
2011-02-17 02:37
Kas siin on ka selliseid +35 naisi kellele meeldivad endast nooremad mehed?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 10:56
Muidugi maanus! Üleval paremas nurgas on otsingukast Pane sinna vanuseks 35 ja teise lahtrisse 80 siis vajuta OTSI ja voilà
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 12:17
inimmasin - nii leiab üles vanemad naised küll,aga peab ju ka välja selgitama kas neile meeldivad nooremad mehed .tegelt mis ma siin targutan - mul vanem naine juba olemas ja kõik hästi.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 01:32
no natuke endast nooremad mehed ei pane veel minestama. +-5 aastat vahet on normaalne ega mitte midagi erilist. kui vahe on suurem, vat siis vaatan, kas suhelda ning mis meil ka ühist teisega on
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 07:54
Utha, aga nooremad mehed ? Tunneksid end ka nooremana?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 08:25
Risto, sa ikka kohe norid muhku
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 15:19
risto, ega ma praegugi ennast vanana tunne. ma peaks ootana ca 5 aastat ja siis vastan sulle uuesti
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 19:03
Utha,tore muidugi. 5 aasta pärast meenutada tänaseid tegemisi ,toimetusi. Mina küll noorte kõrval tunnen end nooremana.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 19:17
et kohe 20 a tunned nooremana, risto? või kui palju nooremaks sa ennast siis "teinud" oled?
ma arvan, et see, kui nooreks/vanaks olemise tunne tuleb sul rohkem enda seest. sellest, kuidas sa endasse ise suhtud ja kuidas sa areneda tahad. mingi noor seda veel ei muuda
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 19:37
Noorega võid sa ka tunda,kui kohutavalt vana sa tegelikult oled ja seda mitte füüsilises mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 09:40
Ei see pole needus ega saatus vaid nooremaid mehi on lihtsalt rohkem saadaval.Keskeas naisel juba üpris keeruline sobivas vanuses vaba meest leida.Ja veel edasi siis tundub,et vabu mehi nagu polegi enam.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 09:54
On ikka neid vanemaid mehi siin ka piisavalt ja rohkemgi veel,aga kardetakse,et neil on vead küljes.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 10:13
kas te mitte oma aruteluga nüüd veidi teises suunas minema pole pannud? see, miks mõne mehega või osadega meestest on olemas teineteise mõistmine ja teistega mitte, ei olene ju meeste saadaval olekust ega nende arvukusest. mulle tundub, et siin on mängus muud tegurid. elmar aga seletab, nagu oleks keegi endale kohe meest tahtnud või tahtis keegi?
nooremate meeste meeldimise ja nendega sobimise ning mehe otsimise vahel on ju vahe. kui asi on seksisuhtes, siis osadele naistele pole eriline probleem endale sobiv mees selleks leida. neid pole ju seganud isegi see, et mees enam vaba pole. sama on ka enamike meestega siit. mehe otsimine on teine teema
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 10:13
Mida siis naised vanemate meeste puhul kõige rohkem kardavad?
Ise arvan,et napsulembelisi mehi ja varjatud terviserikkega mehi.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 10:22
kui ikka proovitud nooremaid, ega siis vanemate poole enam ei tõmba.?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 10:27
elmar- ma pakun, et surmahirm on ka oluline selle juures koos olemiseks pole palju enam aega st
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 11:02
Kuulun ka nende naiste hulka, kellele pole kunagi nooremad mehed meeldinud. No ei lähe kohe mitte. Korduvalt on olnud juhuseid, kus olen end ikka pikalt paluda lasknud..lõpuks läinud..ja no ei ole see.
Mõni aasta vanusevahet ei ole küsimus, kuid miski kümme aastat noorema mehe jaoks olen ma see naine, kelle kohta järgmisel päeval õllelauas öeldakse: eile panin vanemat naist. No tänan, ei. Külahullu kuulsust mulle vaja pole.
Mis mind veel nooremate meeste puhul häirib, on see, et vaadatakse alt üles - vanem ja kindlasti tead ning oskad, ooooo. Tean ja oskangi, kuid koolitama küll ei hakka. Soovin partneriga suhelda kui võrdsega.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 19:09
vead on küljes kõigil meestel ja ka naistel, see ei sõltu vanusest.
aga miks on palju vastuseisu noorematele meestele? sellepärast, et paljud pressivad ennast väga peale, et tead kui kõva mees ma olen jne..see ei sobi enamusele kohe mitte .. ja paljudel neil pole mitte mingisugust aimugi endast vanemate naistega suhtlemisel, lihtsalt on kuulnud kuskilt sõprade käest või lugenud ja arvavad, et oh ma nüüd tahan ka. kui inimene oskab meeldivalt suhelda ja käituda, siis pole ju vanus mingi näitaja, vaid lihtsalt number passis.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 19:36
Mõnes mõttes on noor mees muidugi suhteline mõiste. Kui oled 25, siis oled 18 aastase jaoks vanem naine, kui oled 44, siis on 32 aastane mees (liiga) noor mees.
Väga noortel meestel on jäänud mulje, et 40-ne kandis naine tahab aga muudkui panemist. Selge, et miskil 18-25-sel potentsi jätkub. Mida veel?
Ajan nüüd offtopicut, kuid kui vaadata meeste profiile, siis igas vanuses mehed kirjutavad, e soovivad seksida 2-3 korda päevas. Kui aga tõepoolest oleks naine 24/7 võtta, kas siis ikka tõesti 3 korda päevas (21 korda nädalas) teed naise soojaks ja korraldad kvaliteetse seksi? Superorgasmi ja mis kõik veel? Vaevalt küll.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 23:54
Noorena polnud mingi kunst kolm pauku tunnis tulistada.Aga proovi kolm tundi sihtida ja siis pauk lasta
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 08:37
Pushup - aga mis selles mõistmatut on? miks sa arvad, et kolm korda seksida on ainult tasulistele omane? kui palju kordi sina seda siis teeksid/teha saaks?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 09:51
Pärast pikka paastu võib see kolm korda isegi tõsi olla,aga seda lühikese aja jooksul.Muidugi on ka kähkukafänne
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:04
Tasulistele pole üldse omane seksida.Seal oma reeglid raudselt paigas,kuidas kliendilt raha saada ja mees kiirelt ära rahuldada
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:12
Kes maksab, see tellib muusika! Ja mõni tahabki et ruttu tehtud saaks!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:36
No mina usun,et vähemalt 90% prostituutidest tahab,et see vastik värk kiiremini lõpeks.Siin ihas,võib muidugi leiduda algajaid,kes üritavad kahte asja ühendada,aga küll see illusioon neil varsti kustub.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:45
Miks arvad,et see vastik värk on?
Miks ei võiks kliendi ja teenuseandja vahel sõbralik suhe olla
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 11:04
Teenindaja peab ikka kliendi vastu sõbralik olema.Ega see tähenda veel,et seks meeldiv on.Hea prohv oskab ka orgasmi teeselda.
Omaette grupi moodustavad ülalpeetavad armukesed,aga nemad pole ka prostituudid.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 11:08
olgu, teemasse tagasi
kuna teema on vanematest naistest, kes suhtlevad endast mitmeid aastaid nooremate meestega, sisi mul tekkis siia otse kohe küsimus.
see puudutab seksimise sagedust.
nooremad mehed teatavasti teevad rohkem ja tahavad rohkem jne. kas nendest nii palju vanemad naised (olgu, naise tahtmine on suhteline ja oleneb tema libiidost jnt) on ikka suuteline nooremaga vastu pidama ja tegema nii mitu korda kui see tahab või tekib nendel sellel pinnal ikkagi probleem
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 11:42
See noorte meeste pidev soov seksida on minuarust nende noorte meeste probleem, kellel pole regulaarset suguelu! Nad ongi rahuldamata, ja siis ongi mõtted ainult ühes kohas!
Püsiva partneri leidmine käib enamusele üle jõu. Siit ka need nutulaulud tasuliste naiste ümber!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 11:45
Utha,arvan et siin ongi küsimus rohkem selles,kes mida hindab.Nooremaid otsivad ikka need,kes vajavad pumbamehi.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 13:50
Hullem oleks kui neid tasulisi naisi üldse ei oleks.See väike raha saadakse ruttu ja vähese tööga kätte,mida tasulised seksi eest tahavad aga katsu naine võtta kui raha pole või kasvõi püsisuhe,kus igapäev sex olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 14:16
jfjm – arvad või tead? kui seda küsimust sinu poole pealt vaadata, siis nagu polekski nendel naistel, kes kord nooremaga suhtlema hakanud, mingeid probleeme. pean seksi silmas. aga kas see ikka on nii?
mind huvitab, kas vanemad naised ise ka nii suhtuksid.

ma nüüd nii ka kohe ei ütleks, et ainult hootine ja sage seksimine on see, mis paneb naist endast nooremat meest otsima ja tahtma.
ma saan aru, et osadel või enamikel noortel toimib see otsutamine nii, et oh seda tahaks ja paneks mitu korda, aga need naised vist nii enam otsuseid ei tee. me eriti ei usu sellesse. eks seal ole muudki.
ja oletame, et tegu pole vaid seksisuhtega. kui oleks, siis poleks muidugi vahet ja siis oleneb ainult tahtmine. ja kui kohtutakse aeg-ajalt, siis vast ei muutu selline kordamine kellelegi igavaks ja tema elu segavaks (st ta saab ise valida, millal ja kuidas jne), aga mis siis, kui koos elatakse nt? kui kaua need naised siis noorematega vastu peavad?
kuskilt maalt enam naine ei taha ja talle aitab.
või peaks olema nii, nagu apelsin siin pakkus, et tahe muutub ajaga ja oleneb seksi regulaarsusest. et siis nagu naine peaks ootama, kuni mees rahuneb?
arvate, et kui on regulaarne suhe, siis mees nii palju enam ei taha, mis sellest, et ta on endiselt noor ja suure tahtmisega?
muidu olen apelsiniga nõus.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 16:26
Ega need noored naised ka midagi rohkem vastu pea.Aga kogemused peaksid vanemale andma eelised üleminekul kvantiteedilt kvaliteedile.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 10:49
Olen selle vanusevahe teema üle palju mõtisklenud... Ja mida aeg edasi, seda enam tundub, et vanusevahe nii kümmekond aastat.. seda siis, et mees noorem on... see tundub täitsa mõistlik.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 13:17
Mul üks tuttav küsib alati selle teema puhul, et kas te alati küsite voodis, kui vana ta on või pigem keskendute sexuaalsele sobivusele, mis ei tohiks vanusega piiritleda. Sexi ajal oleme me kõik võrdsed, olenemata vanusest või sotsiaalsest staatusest. Ei ole sex kuninga teistmoodi, kui toapoisiga. Sama on ka vanusega.
Kõik erinevused on lihtsalt meie peas ja mõtlemises kinni.
Iseasi on hoopis see, kas väga suure vanusevahega inimesed leiavad ühise kelle, et üldse sexini jõuda.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 21:51
Kui nad just ainult seksi peal väljas mõlemad pole, eks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-28 22:51
Seksini jõudmine polekski ehk probleemiks ja esimese nädala vedaks nad ehk tõesti voodis, aga siis meenub naisele, et elu ei koosne ainult seksist, paraku aga ei pruugi noormees osata või tahta neis asjus kaasarääkida.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 11:40
peab see vast alles noormees olema, kes nädalaks ajaks endast poole vanema naise kõigest muust kõrvale meelditada ja oma elu unustama panna suudab
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 22:22
aga Demi Moore'i ja Ashton Kutcheri kuus aastat kestnud abielu jooksis ikkagi karile olid nii kenad, pappi oli 300 milli kahepeal, aga ikkagi mees pani teist naist
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 22:24
tegelikult on siiski nii et teatud vanuses enam polegi kedagi valida kui ainult nooremaid. miks peaks valima endast vanema kui oled juba ise vanem, pealegi kui on soovijaid kes soovivad sinuga olla, ma ei tea kah, ma ise olen ka koguaeg juurelnud selle üle, aga kui ei ole valida, tuleb siis võtta ikka parem kui halvem
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 23:14
Tihti ju tulebki valida khe halva vahel
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 23:20
miks, valid paremast parima või ei vali üldse
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 00:56
Teatud vanuses on see kindlasti nii, et valid noorema. Minu arvamus on, et kui naine on teatud nooruses, ta pigem vaatab vanemaid, kui teatud vanuses, siis kipub pilk nooremate poole minema. Seda siis seksi vaatenurgast. Vanemana
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 06:10
Hmhm, milline on see vanus, kui nooremad meeldima hakkavad? A eks ma istun ja ootan, millal kätte jõuab.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 08:36
eehhhh, tädid te ei jaga ju matsu...vanemaid naisi jahitakse sellepärast, et nad ei viitsi ega jõua eest ära joosta. pistad nende kargud ahju ja neiuke on voodis selili stardivalmis. põgenemisvõimalus puudub
ja unustage oma plus-miinus 5 aastat. naine kõlbab kasutada, kuni tal võitükk veel suus sulab.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 09:16
beaul on ehk osaliselt õiguski kuid üsna määravaks saab ka see, et omaealised mehed kipuvad enese keha ja välimuse eest hoolitsemisega kuidagi jänni jäänud olema Samas kui naiselt nõutakse hoolitsetust ja trimmis keha...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 10:46
laaden, et kui tädilt kargud ära võtta, siis saab tast äkitselt neiu?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 10:53
natuke peab meelitama kah
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 12:17
Ah see mingi müüt, et vanemad on voodis paremad, teavad mida tahavad jne nimetatakse linnalegendiks ja loomulikult enamus usub neid legende ja siis loodavad, saavad mingid hüüberkogemused.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 12:55
mitte paremad, vaid lihtsamalt voodisse saadavad väike vahe on ka.
˅ näita rohkem ˅
1
2