Foorum
2012-05-17 13:26
Aikon, aga iha foorumi üks kandvatest mõtetest on ju kogu aeg olnud, et kui seks ei suju, siis kiiresti lahku. Loomulikult pole iha veel elu, aga paraku on seda tendentsi märgata ka reaalis.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 13:40
Jotteff, ma pakun, et ka seksi mittesujumisel on omad põhjused, mis ongi tegelikud põhjused perekonna lagunemisel. Seksi mittesujumine on juba tagajärg, mida tuuakse põhjuseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 13:42
Aikonpoiss - sa oled tobe
Misajast on seebatüdrukule demi demagoogia korda läinud? Pigem pean mina hoopis sinu ees vabandama, et minu eest said sauna sina hoopis enda kaela.

Seebatüdruk suhtleb ikka Aikonpoisiga ja kellegi teise kui oma kalli arvamus talle selles osas korda ei lähe. Ja palun selles teemas küll ennas alahinda. Minu arvamust sinust kui vahvast inimesest see küll ei kõigutanud.

JA kasslasena kõnnin ma ikka isepäi
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 14:17
Tänan Sind, Sheebatüdruk, Sinu esimene lause ("sa oled tobe" kinnitas minu kahtlusi ja mitte vaid minu
Mis aga puudutab Sinu vabandamist minu ees,siis ma ei näe selleks põhjust,seda enam, et tunnetan kodanik Choco sügavat põlgust oma põhimõtete ja ilmselt ka isiku vastu,mis aga ei takista mind jäämast iseendaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 14:27
Aikon, mulle meeldivad toredad ja lihtsad inimesed, kellel on sisu. Jah kui vaja oskan ka mina käituda vastavalt etiketile. Selleks on mul olnud piisavalt hea lastetuba.

Siirus ja ausus on see mis on minujaoks tähtis, mitte silmakirjalikus.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-17 18:23
Jotimehel õigus.Abielu on devalveerunud.Viimasel kolmel aastal on 53% lapsi sündinud väljaspool abielu.Pole vahet,kuidas seda keppi siis nimetatakse.Võimalikud variandid on vabaabielu(mis loom see veel on),kooselu(kõlab koonduslaager),visiitsuhe(jagatakse kaarte või) jne.
˅ näita rohkem ˅