Foorum
2012-05-15 11:33
Võtan heaks ja tarvitan lahkesti, Sheebatüdruk
Ma juhin Sinu tähelepanemise asjaolule, et tootearendus ja innovatsioon pole sääduse silmis kuritegu. Ehk et, kui jalgrattale paigaldada tuumajõuline mootor, siis on see täieliselt uus toode, ega kvalifitseeru jalgratta idee, elik kontseptsiooni varguseks. Sama võib öelda ka naisautomaadi täiustamise kohta. miskohal lisan, et kui automaadi mündisisestamise pilule lisada ka kviitungi väljutamise pilu, on see ju hoopis teine toode,kui algselt
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 13:58
No jah Aikonpoiss nõustun sinu väitega, seaduse kohapealt. Mõtted olis sel hetkel tähtsamate teemade juures kui naismänguautomaadi täiustamine. Aga kui juba theki väljastamise pilu lisada, s iis võiks ju kaardimakse terminali lisamise funktsiooni ka juba juurde lisada. Saab veelgi kliendisõbralikumaks. Ei pea seda meeletut sularaha kogust kaasas tassima ja maksekaardina aktsepteeritakse eranditult ainult visa kuld kaarte
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 14:46
jälle keerasite jutu rahale. tasuta ka midagi veel teete
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 14:50
Laadenbin, kuidas sa ei mõista, me üritame seeriatoodet väljatöötada ja seda kõike ju idee autori põhimõttel. MA arvan, et kui sa kenasti küsid, siis lahke sõna saad alati tasuta ja aitähh on ka ilma rahata
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 15:08
No nii,seni kuni Aikonpoiss üritas tulutult, pesumasinast uut peedisorti treida ei seisnud tema ajurakukesed jõude ja selle tulemusena, valmis täieliselt uus naismänguautomaadi mudel , mis töötab TASUTA . Lahendus on geniaalne aga lihtne, nagu selliste asjadega ikka...ja aluseks on vana hää, nõukaaegne ja uuesti elule ärgatatud moodus, kodumajapidamise masinate aga ka gaseeritud vee automaatide "remondi" nipp , koodnimetusega "võmm kuklasse"
Palun aplaus ja lilled
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 16:31
Aikon, Kogu mu hommikupoolne töö ja vaev "ratsa rikkaks saada" ühe hetkega puhta veega toileti potist alla lastud.
Ei ole sul ka ikka seda äriinimese mõtlemist

Edenda siis Teiega seda eesti asja ja püüa koos Teiega Eestit 15 rikkaima riigi hulka viia.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 16:42
Sheebake, millest selline ärritus ja ürgnaiselik raevupuhang? Ma pole seda tasuta eksemplari veel tööjoonistest kaugemale aretanud , sest puudub vastav materjal, millest seesugust uunikumi vormida
Aga idee pole paha, tunnista, et minus on mingisugustki potensiaali kuulsust koguda ...noh ja egas "KENIAALSED" leidurid ei peagi turundustöödega oma vaimu reostama ,selleks on suurepalgalised naisassistendid
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 17:02
Tegelikult Aikon oli see lihtsalt lühikokkuvõte minu terve päeva tegemistest üleüldiselt, sellest ka ärritus Iseenesele omaselt ühendasin kaks eri valdkonda kokku ja sain ühise resultaadi päev. Ei mingit edasiminekut. Kuigi jh päris peesse pole ta ka läinud aga noh suurem osa headest mõtetest jooksis sinna samusesse ja tuleb otsast alustada

Aga sinu geniaalset leiutaja vaistu peab kiitma. JA eks ma siis lohutan ennast teadmisega, et tasuta asjad pidid siin elus need kõige kallimad olema
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 17:14
Millised riivatud sõnad Sinu kauneilt punahuulilt on pudenend oo mai gaad, mind tabas jahmatus, et mitte öelda võltsmoraal
Sheebake,aga kui see päev on ja ühtlasi toiletist alla kanaliseeritud,siis millisest otsast pead Sina uuesti alustama, arvestades,et alumist otsa enam pole,
Tasuta asjad on tõepoolest kallid, sest sedalaadseid asju naljalt ei leidu,mistõttu on nad MonaLisaga ühes hinnaklassis :$ :$
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 17:31
Vaata aikonpoiss, kui seda alumist osa pole, siis peab ju uuesti selle alumise osa tekitama

Tegelikult on aga asi sellest et kiiresti leitud head lahendused alati ei tööta ja tuleb uuesti alustada otsast peale, seega peab ikka paika küll, et kordamine on tarkuse ema ja ka isand Lenini õpetussõnadest on kasu
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 17:39
Ei nohh,ma saan aru,et alumine ots tuleb uuesti tekitada,ilma selle otsata pole elu aga kui siiski lähtuda tõsiasjast, et peab otsast alustama ja seda otsa pole,siis millisest otsast alustada, et puuduva otsani jõuda?
Nüüd see osa,mis puudutab kiiresti leitud,mittetöötavaid lahendusi...Siinkohal soovitaksin ma kõik lahendused säilitada, akteerida ja arhiveerida, sest see mis täna ei tööta, võib homme osutuda asendamatuks uute töötavate ja ka mittetöötavate ideede rakendamisel ...ja muidugi isand Lenin ja tema surematud ,mittetöötavad ideed, neid ei tohi unustada
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 20:36
Aikonpoiss aitähh heade soovituste eest, kindlasti säilitan kõik ponnistused
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 21:03
Sheebatüdruk, olen alati valmis nõustama, kui see avitab ja kui mu vähene arunatuke seda võimaldab ...ja mis kõikse olulisem ja paljudes pahameele tormi tekitav..ma teen seda TASUTA , n.ö emotsionaalse naudingu ja saamahimu nimel
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 21:37
AIkonpoiss, selles osas oleme m e väga sarnased ka minu abi ei maksa midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 21:46
Mina olen ka teiega nõus. Emotsionaalne väätus on enamasti suurem kui käega katsutav.
Aga oleme vist lootusetud lillelapsed
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 21:53
Tüdrukud, teeme firma ja hakkame tasuta emotsioone müüma , kolm raha väike ja kolmsada suur emotsioon ja saadud raha annetame emotsioonivaeguste liidule
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 21:53
Ah mis te siin ikka innoveerite, Teate ju küll, kuidas Eestis asjad käivad. Üritad kõige paremat aga lõpptulemus on risti vastupidine.Tahad leiutada Eestile oma nokiat, aga välja tuleb aikon.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:04
Mkm. Häid emotsioone jagan hea sõna, sõbraliku pilgu, siira naeratuse, abistava käe eest ja kõik meeldiva hoian endale, et siis,
kui keegi suvatseb sopaga üle valada, oleks minus endas palju positiivset. Jagatud rõõm on topeltrõõm ja seepärast pole kade seda jagama. Täna tuli seesama meesolend, kes mu siia meelitas, minu juurde ja ütles, et tahab kallistada- nii suur on tema rõõm vanaisaks saamise puhul. Nii me siis keset poodi kallistasimegi. Kas mõni vaatas viltu? Ma ei tea. Aga see pole minu probleem.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:12
Just nii kallid mõttekaaslased, rahast ja cuccist tähtsam on siira ja ausa sõbra õlg. Jagamise rõõm on topelt rõõm. Mina pole ka kade tüdruk, kui tegemist abivaja aitamisega või kui vaja sõpra hädas aidata või lohutada.
Veelturul, kas sel on tähtsust mida teised kõrvalt näevad või arvavad. Tänaselpäeval on kallistamine nii moes, et keegi ei pane seda tähelegi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:16
Looda sa
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:23
Jotteff, mis Sul tagurpidi Nokia vastu on , see plärab ju samuti
Tüdrukud, hakkame kallistama ...kes alustab
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:28
Mõnusa ja sooja sõbrakalli vastu pole mul midagi minugipärast
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:29
Sorry, ma tahtsin lihtsalt öelda, et Aikon maailmakaardile
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:32
kindlasti kuskil google streetviews on ta peale jäänud
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:34
Minu arvates on aikon väga armas inimene
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:34
Jotteff, mis ma seal maailmakaardil teen, mind ju paljundada ei saa, nagu Nokiat
Sheebatüdruk, pane ahi küdema, sõber tuleb kallima
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 22:50
Aikon, aga sa mäletad kuidas "Viru valge" reklaamiga oli, et ei reklaamitud toodet, vaid kaubamärki.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:03
Aikon, mul puudub elava tule tegemise võimalus kahjuks. Pead leppima päikese poolt soojaks köetud korteriga, sest minu arvates lülitati küte meil juba mitu nädalat tagasi välja
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:03
Vaatasin just, kas on mõni minusarnane kuskil striitil kooserdamas ...aga keda pole, see on Aikon, küll aga leidsin temasarnase ...vist kloon, kui mitte kloun ...
Jotteff, eks see Viru valge reklaam läheb samasse "auku",nagu tänases Delfis aruteluks olnud "Alpimaja" nn.varjatud reklaam
Sheebatüdruk,Aikon on küll natuke armas aga kas ka see,kes tema suuvärki liigutab
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:11
Sinu viimase mõtte peale ei oska ma muud kosta, kui
"Su sõnad on hämarad, ma ei suuda mõista neid"

Aikonpoiss, me räägime siiski konkreetselt ja eranditult ainult sõbra armastusest.

Ja mulle meeldivad inimesed, kes on oma loomult armsad. Ära aja neid segamini nendega, kes keelt kõrva ajavad ja loodavad niimoodi minu terasest voorusevöö ligi pääseda
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:11
Minu kalli-kalli ei läinud millegipärast esimesel katsel teele.Kuna minu töö-aikon, tähendab nokia otsustas oma eksistentsi lõpetada, siis üritasin konkureeriva tootja mudeliga, mis mulle asenduseks anti, sõbraks saada.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:23
Veelturul, ma olen ka selle nokiga saanud omad vitsad ja viimase aasta olen kasutanud järatud õuna toodet. Kohati teeb trikke aga muidu usaldusväärne
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:25
Sheebatüdruk,Aikonpoiss ei pretendeerigi enamaks,kui vaid sõberiks,koos sellest johtuvaga,k.a emblemine,elik kalli ..ja voorusevöö,mis Sinu puusadel,võib küll ohkama panna aga see pole ihkav ohe,pigem tunnustus kindlameelsele"tinasõdurile"
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:32
Taaskord pean ma sind tänama Aikonpoiss ja lihtsalt selle eest, et sa olemas oled
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:40
Selle eest,Sheeba pead Sina tänama ...TEDA,noh teda,kellest ma mõni kiri eespool mainisin ja kes Aikonpoisi loonud,temasse oma hinge puhunud,oma mõtted peitnud...
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:44
Mind ei huvita kunagi asjade vorm . pigem sisu
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 23:52
Sellest olen mina aru saanud ja jagan seda arusaama täieliselt....Oma ammuselt sõbralt,keda juba aastaid maakamar katab...sain ma väärt õpetussõnad..."Tähtis pole väline ilu vaid marksistlik maailmavaade"...Tõlgendada võib seda mitmeti aga mõte jääb samaks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 00:01
Aga nüüd Sheebatüdruk,lähme magama ,Sina oma ja mina oma voodikesse....öös on asju
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 01:15
vormist ja sisust rääkides, siis old ühes tehases kord öövaht, muudkui kärutas iga vahetuse ajal prahti aja taha, see ei saa õige asi olla, juta ikka midagi varastab, mõeldi ja hakati jälgima, aga prügi mis prügi. Osav, raisk, mõeldi, ja löödi vanamehel näpud sahtli vahele. Lobiseski siis vennike välja, et prügi oligi prügi, tema varastas hoopis kärusi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 09:43
Vormist ja sisust, lihahimulisest vaatevinklist. Oli kord Tallinna lihakombinaadis selline ametimees,kelle ülesandeks oli tapale toodud loomade järelt, sõnnikut koristada ja see hobuveokile laadida ning utiliseerimise paika vedada. Juhtus kord nii, et kiirel kapakul läks vanker ümber, keset Sossi mäge , sõnnikut terve uulits täisja sõnniku sees...kenaste pakendatud liha- ja vorstitooted . Kohale tõtanud miilitsaonu, sm.Stepan Ahjujelkin, võtti nähtu kokku sõnadega..."ja hujeju, kakoje doro v govno sunuli"
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 11:04
Hommikust kõigile,

Kas nüüd hakkame lahkama seda kes kuidas ja kõige effektsemalt varastada oskab. Fui poisid, see nüüd küll ei sobi
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 11:21
Keskhommikut

Sheebatüdruk,Sina ära lähene vormile ja sisule kuritegelikust lähtepunktist...asi pole selles,kuidas varastada,asi on sisus ja vormis ,ehk et...vorm võib olla pehmelt väljendudes...sitane aga sisu seevastu gurmaanlikke maitseelamusi pakkuv
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 11:25
AIkonpoiss, ma sain sellest oma unise peaga aru küll
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:11
Sheeba...milleks ilusale ja intelligentsele naisele flirt Aikoniga?
Ta pole just arvamusliider..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:32
chko, aga miks ka mitte? Ma ei lahterda inimesi. Minu jaoks on iga inimene väärtus omaette. Siit ka isand Aikon. Igati positiivne sell.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:33
?
mis küsimus see oli? Mis on siin teistel kiibitseda, kui flirt on meeldiv?
Ja arvamusliidri kohapealt- üldiselt on kodanik üsna elutervete avaldustega esinenud, kui ta just vahepeal ei luuleta või janile külge ei löö
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:35
Kui asjasse mykhan süvened, siis on see Aikoni omapärane huumor.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:40
Ehk tõsti on tegu omapärase huumoriga,aga ...kui peaks teda turustama....kui kodanik pillub emotkoni igasse oma lausesse.See näitab,et tegu on isikuga,kes suhtub teistesse põlastusega.Temavanused härrasmehed siin(Elmar,Jotimees)ei lasku mitte kunagi emotkonidesse.Mida see näitab?
Teeks kihlveo Isand Aikon ei saa mitte kunagi Sheebat isiklikult tundma ega füüsiliselt katsuma....ma tean,et mul on õigus.
Milleks see mäng?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:44
Choko, selle p eale ei pea isegi käsi lööma, sest ei mina ega Aikon ei ole sellisest füüsilisest suhtest huvitatud. See kas Aikon Sheebatüdrukut kunagi päriselus näeb, on tema enda valik. Küll ta saab sellks õigel ajal vihjed ja otsus selles osas, kas ta seda soovib või mitte on tema enda teha.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-16 22:48
Samas isiklikult tundmise osas ma võiks ehk isegi sinuga käed lüüa. Teadupärast on inimesed uudishimulikud, aga see ei tähenda veel seda, et peaks kohe peale seda ühte heitma
˅ näita rohkem ˅