Foorum
2012-05-14 00:38
EKs ikka seda kasulikkust et toidukaardilt maha ei kustutataks ja olgugi et mul täna pool lõvipasteedist alla kugistatud jään ma ikka selleks armsaks kiisuks, kes meloodiliselt nurruda oskab, kui teda õieti silitatkse
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 00:43
Njahh,vasta ööd on ju peris kena,kui üks nurrmootor kõrva ääres põriseb ja kui ta juhtumisei tüütuks muutub,siis võib ju õuegi kupatada,las põriseb seal,ajab vähemaste vargad eemale
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 00:49
mina see nurrumootor nüüd küll ei ole keda ööseks õue kupatataks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 00:56
Jaaa...vaata Sina,Sina pole selline...Sina oled see tõukiisu,keda peab õuest eemale hoidma,et mõni hulkurkõuts liiga ei tee
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 01:02
Just aikonpoiss, mina olen see eriline ja harvakohatav tõukiisu, keda külakasside ette lasta ei tohi
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 01:13
Jahh,Sheebatüdruk, valget maniskit on lihtsam puhtana hoida,kui sellelt plekke traatharjaga kaapida
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 01:17
Aikonposs, selles on sul tuline õigus, lihtsam on mitte räpastada, kui hiljem kurja vaeva näha plekkide eemaldamisega. Aga Sheebatüdruku tänane emadepäeva tööpäev läbi ja ta läheb ja keerab ennast oma siidipatjade vahele mõnusalt kerra ja nurrub mõnuga hommikuni, kuni jälle karm reaalsus oma kohustustega südametunnistusele koputab ja asjalikuks sunnib. Ilusaid unesid Teile kõigile
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 01:23
Nurrrrrrrrr
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 06:56
nagu näha on siin rohkem kassnaisi kui üks . kes siis nii jahti peab ,ette hoiatamisega . äkki oled vanaks jäänud ja ootad millal hiir ise nina ette tantsu tuleb lööma .
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 07:45
Teemaalgataja probleem on täiesti unustatud?
Mina olin vist jällegi ainuke,kes mingigi lahenduse välja pakkus....heietada võib igat moodi,alati ja palju.
PS.Turunduses te mulle vastast ei leia
Mingil määral on teil isegi õigus,ma olen alati teinud kõik selleks,et noored neiud ei laseks mingil opakal endast üle sõita ja hiljem kibedaid pisaraid valaksid.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 07:57
Njaa, eks ka rikkad nutavad ja vahel on nende pisarad kibedamad, kui neil kel seda maist vara napib
Samas on mul siiralt hea meel, et mul ei ole vaja muretseda, et mõni mu järeltulija sellise turunduse ohvriks võiks langeda.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 08:14
sheeba, keegi ei pea, juba al bundy kingaäri on näidanud, et sellise kuvandiga midagi eriti ei turunda, aga nalja saab, lase ta kirjutab , see on iha leht, ja kõigil on siin õigus lolli mängida ja nalja teha
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 08:26
Mykhan, mul pole sellise lolluse vastu midagi, nagu ma juba eilegi ütlesin, et las ta vadistab, omamoodi markantne tüüp Lihtsalt lapsevanemana tundus see turundus häiriv.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 09:09
Pole ju suurt vahet,kas noore neiu jätab maha rikkur või mõni opakas Need ülesõitmised on ühtemoodi sarnased,mis kurvalt lõpevad Noortel pole ka veel kogemusi varanduse järgi jahti pidada..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 09:17
Vaata asju chocolate seisukohalt. Kui rikkur maha jätab, siis on loota rahalist toetust (mis on väga kaheldav) või siis leiad lohutust rikkuri sõbra juurest mõttetu opakas lihtsalt teeb haiget ja üleüldse, noor ilus tütarlaps üldse ei armugi ju vaesesst noorde opakasse Ja üleüldse igal ilusalt tüdrukul PEAVAD dollarimärgid silmis helkima, vastasel juhul pole ta ju normaalne
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:00
See rikkur,kes oma rikkuse mahajäetud naistele jagab ei vääri rikkuri austavat tiitlit,pigem vaesuri viletsat virelemist
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:04
Aga kuidas siis Aikonpoiss need ilusad tüdrukud ikka rikkaks saavad
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:15
Maailma kõige kallima lahutuse suutis ju rikkurile korraldada eesti juurtega naine
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:18
Sheebatüdruk,on üks võimalus aga sellest ei malda ma mitte rääkida,peljates üldsuse pahameeletormi ...Aga mis mul ikka peljata ...Kui mina veel noor ja ilus olin ,siis jäi mulle koolis meelde üks lause,mis aula seinale kirjutet...ja kõlas see nii:
"Õppida,õppida, õppida!"
/V.I.Lenin/
nu vott,ja kui see lause on realiseerunud,siis on rikkus käega katsutavas kauguses...AGA et teda hellalt puudutada,..."tee tööd ja näe vaeva,küll siis tuleb ka rikkus...kui just pankrott uksele ei koputa"
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:23
AIkonpoiss, eks me kõik rabele selle nimel, et angerjat ja kaaviari süüa Sege, et haridus on elus väga tähtsalt kohal ja kui koolis ei õpi siis koolitab sind elu Aga üks on kindel, et kellegi armust elada ja selle üle uhkust tunda - hmm
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:38
Vaat seepsee on, et angerja ja kaaviari söödikuid on nii palju siginenud,et kõigile ei jagu , mõni peab silku ja sousti nosima ja kui sellega ei lepita,siis otsitakse mooduseid,kuidas selle ahvatluste lauakesni tüürida . Üks mooduseid on siis...müüa ihu ja salata hing,peaasi et kullast on jalas tal king.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 10:51
Njaa, ei jää muud üle, kui sinuga nõustuda Aikonpoiss. Eks igal inimesel on oma õnnemudel ja viisid selleni jõuda.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 11:13
Õnn ...eks seegi ole ju mõiste,mis igal oma. Mõni on õnnelik,kui gutsi-mutsi märk otsaees,teine kilkab pelgalt vihmaussi märgates ja metsalille nuuskides.
Inimene on imeline elukas
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 11:21
NO pole minagi sellest patust puhas, et mulle ilusad ja kallid asjad meeldivad aga samas rõõmustan ma ka muude pisiasjade üle. Lihtsalt ma ei tähtsusta seda cucci-muccit üle. Pigem rõhun eripärale ja kvaliteedile.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 15:14
Eks teil kahel viimasel sõnavõtjal olegi mõnes mõttes õigus.Rikkaks saamine läheb iga aastaga aina keerulisemaks.Enam ei piisa sellest nagu veel mõni aeg tagasi kui öeldi,et peab olema õigel ajal õiges kohas ja sellest piisas.
Hetkel kehtib ikka see aikoni ütlus:õppida,õppida,õppida aga vaesuse vastu üksi ei aita ka seegi lause.
sheeba,ikka juhtub ka seda kui ilus neiu armub poissi,kes on vaene ja ka vastupidi.Ka siin iha lehel on palju ilusaid tüdrukuid, kes sponsorlust otsivad?Miks ikka siis siia tullakse kui neid rahamehi nõnda palju oleks?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 15:46
Elmar, esiteks... see ütlus "õppida,õppida õppida, , ei kuulu Aikonile,vaid surematule Leninile
Nüüd see osa, mis neide puudutab,kes ihas ringi luusivad ...siinkohal ma arvan(ei tea, ei kinnita, ei lükka ümber),et mõneti kehtib siin turumajanduse seaduspärasus , ehk et...suurema käibe ja madalamate hindadega on tõenäosus kaubast vabaneda ja kasumit tekitada suurem,kui kõrgete hindade ja haigutavate müüjatega
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 16:12
Pole vahet, kui kõrgelt hindad sa asjades ilu või kvaliteeti või hinda, või mõnda muud kategooriat, see on isiklik suhe asjadega. Oluline on, milliseid viise nende asjade saamseks aktsepteerid, esiteks, ja teiseks see, kui tihedalt on põimunud persooni armastus asjade vastu tema inimsuhetesse. Mul on näiteks noorte hindamisvõimesse suurem usaldus, sheeba, su mure on küll arusaadav, aga julgen väita et ülepaisutatud, sest tegelikult luuakse selle nn turundusega luuserikuvandit, asju oodatakse teistelt, kasu mittetoovat suhet ei saa endale lubada, see kuvand on tegelikult koomiline, ehkki hale, kui selline oleks, aga siinkohal tulebki mängu see, et seda nagu sa ütlesid, shocolate seisukohta, me ju tegelikult ei tea, igaüks kasutab iha ja üldse internetti omamoodi ja millise omakuvandi keegi kuskile loob ja kuidas ennast sellega lõbustab, sõltub juba konkreetse isiku fantaasiast jms. Ehk siis kui keegi ennast virtuaalmaallmas lolliks teeb, naera tasuta, aga see ei tähenda tingimata, et ta sama narr ka päriselus on.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 18:00
Mykhan mul on sügavalt ükskõik, millisel eesmärgil keegi seda saiti kasutab. Turunduse jms teema oli rohkem huumorina sinna sisse pitkitud. Mis aga muresse puutub, siis paraku on see õigustatud. Noored ja veel väljakujunemata isiksusega neiud teevad sellisest promost omad järeldused ja pärast kui peksa saavad elult eneselt on liiga hilja, et kaotatud tagasi teha. Teiseks kui rong on liikuma juba läinud ja kiirust kogub, on sellelt maha saamine suhteliselt raske. Jah läbuna on see ju lahe lugemine, mida chocolate siin kirjutab, kohati küll üllatav, aga omamoodi huumor, kui seda tõena ei võta Vahel küll tekib tunne, et millise kapsalehe all küll sellist last kasvatati. Kust pärineb nii idiootlik inimestesse suhtumine. Vahel ma mõtlen, et tema koht eesti ühiskonnas pole kohane, kasti süsteem inimeste puhul on indias
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 20:47
Selline idiootlik inimestesse suhtumine tekib vist sellest,kas inimene on kunagi kõik kergelt kätte saanud aga nüüd kui kell aina kiiremini kukkuma hakkab ja samas hirm,mis tekitab sellist suhtumist.Parim kaitse on ju rünnak..rünnata kõike tobedustega ja saada sellest endale mingi hingeline rahuldus.Virtuaalmaailmas võib ju ka ennast lolliks teha aga ka see vajab andekust
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 21:26
Ma ei arva, et selline inimestesse suhtumine tekib sellest, et inimene on saanud kõik kergelt. Mina olen k a olnud lapsest saadik väga ärahellitatud ja ka nüüd ei saa ma öelda, et mind kätel ei kantaks Aga, ma ei alaväärista mitte ühtegi inimest, olgu ta siis kes tahes kas vaene või rikas, ilus või inetu, paks või peenike. Lapsena õpetati ikka, et suhtu teistesse inimestesse nii, nagu sa tahaks, et sinusse suhtutaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 21:36
sheeba,sa oled ikka saanud hea kasvatuse ja paistad ka läbi foorumi sõnavõttude,et oled hea inimene eks see saamaimu ole ka üks kaasasündinud isiku iseloomu omadus.Ka vahel palju raha rikub inimest nagu seda ka võimuahnus Kahjuks on need kõik oletused.Kedagi ei õpi naljalt tundma ja seda ka reaalelus.Siin on küll ajaviite ja meelelahutuskoht aga ikkagi..lauslolle sõnavõtte ei salli paljud
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 22:04
Tänan Elmar, ilusate sõnade eest Ma tõesti nõustun sinuga, et lolli võib mängida kord või paar, aga pika ajapeale joonistub inimese isiksus tema mõtteavaldustest siiski välja. Jah loomulikult, ei saa õppida inimest tundma läbi interneti, aga kui suhelda pikalt on siiski mingisugune pilt olemas. Kui sa vaatad ja võrdled teisi foorumlasi siis ikka ju on sul endalgi kujunenud neist mingi pildike. Kindel on see, et üdini halba ja riukalikku inimest pole olemas, nii nagu pole üdini head inimest olemas. Ma pole küll psühholoog aga nii palju oskan ikka mõtteavaldustest välja lugeda
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 22:17
Sheebatüdruk, kas Sa plikana vitsa said
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 22:37
Aikonpoiss, ma mäletan kahte korda, kus m a olen rihma saanud ja mõlemad korrad asja eest
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 22:42
Nii nii ja siit moraal.."head lapsed ei kasva vitsata" ...aga kas Sa ise oled oma lapsi vitsutanud?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 23:13
Aikonpoiss, mingit korralikku keretäit pole ma neile andnud, niisama sakutanud olen kindlasti. Ja kuidas ma ikka lähen mehepoegi vitsutama, kes minust varsti peajagu pikemad on. Eks nad ikka ole pahandust teinud ,üks suurim on tänaseni meeles nii endal kui ka poistel endil ja siis jäid nad karistuseta, sest mõistsid ise, et see millega hakkama saadi tõi palju kahju. Lisaks ei olnud see ka otseselt pahatahtlik vaid pigem õnnetuse laadne juhtum.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 23:24
Ma tahtsin tegelikult oma küsimustega jõuda sinnani,et alati ei kehti ütelus "ära tee teistele seda,mida ise endale ei taha tehtavat". vähemasti laste inimeseks vormimisel, mõningate abivahenditega
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 23:36
Aikonpoiss, mind on samamoodi kasvatatud, nagu ma oma lapsi kasvatan - selgitamisega. Rõhudes nende endi tunnetele. PAnna neid endid tundma iseeneses teistele tehtud halba ja selle üle arutama, et mis tunne neil oli seda kogedes ja kas nad tahaksid, et neile endile sedasi tehtaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 23:49
Sheebatüdruk,justnimelt iseense tunnetuslikud kogemused on need,mille kaudu inimene õpib hea ja kurja olemuslikku erinevust. Sa võid lapsele selgitada kui valus on tuli aga tõese pildi saab ta alles siis,kui oma näpu küünlaleeki suskab Samas muidugi ei tule vast pähe hakata selgitama mõrva olemust, läbi isikliku kogemuse
Oot...aga mis on sel kõigel pistmist antud teemaga
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 00:01
aikon, ega polegi sinaküsisid jamina vastasin
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 00:03
Ühist on nii palju, et teemaalgataja on nagu jonniv laps, kellelt lelu ära võetud.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 00:08
Jonnipunnidega tehakse nii, nagu ükhe kampaania reklaamlause koos lisaga ütles..."Ära löö last!"(PEKSA TEDA )
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 08:34
Jfjm, sul on paratamatult õigus, eks see sellisena ju välja paistabki. Et lapselt on tema lemmik lelu ära võetud Samas näeks ma seda asja ka nii, et mees pole leppinud tõsiasjaga, et kõike ei saagi raha eest osta "Päriseks ei sa - mängida võid" Nagu mänguautomaat, paned mündid sisse ja mängid.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 09:23
nüüdseks on teemaalgataja juba abielus oma ihaldatuga ja neiukene kepib järgmisega, loomulikult raha eest
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 09:44
Sheebatüdruk, Sinu võrdlus ...naine kui mänguautomaat, saab raiutud ajalukku ...ainult mul siuke küsimine, et millisest pilust need mündid tuleb automaati sisestada?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 09:55
Hmm Aikonpoiss, eks iga mees leiab vastava pilu ise üles, kust münte sisse toppida
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 10:11
Eieiei, Sheebatüdruk, nii see ei lähe mitte ,sest iga kaubaga peab kaasas olema kasutamisõpetus ja tehnilised tingimused,et vältida toote väärkasutust ja kaitsta tarbijat võimalike vigastuste eest, mis toote väärkasutusega kaasneda võivad Ah jaa, lisaks peab kehtima ka toote tagastamise õigus,kui see ei vasta ootustele ja sellest johtunud materiaalse ja moraalse kahju korvamine tarbijale. :$ :$ :$
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 10:55
Aikonpoiss, paraku puudub m ul isiklikult igasugune huvi ja vajadus sellise toote vastu. Jätan kogu selle turunduse poole meeleldi sptesalist (chocolate) tööks. Ta ise presenteeris paar päeva tagasi, et on selles valdkonnas ületamatu, las siis tegutseb ja näitab oma võimeid. Teiseks on temal ka piisavalt palju ja tunduvalt suuremad kogemused selle atribuudi töö pähimõtetes seega aruka inimesena, ei hakka ma jalgratast leiutama ja jätan targu selle spetsialistide hooleks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 11:04
Sheebatüdruk,tänan Sind ammendava ja asjaliku vastuse eest. Ühtlasi olen tarbijana meelitatud asjakohaste viidete operatiivse esitamise eest, mis ilmselgelt kergendab minu ostusoovi elluviimist
˅ näita rohkem ˅
2012-05-15 11:13
Võta heaks Aikonpoiss, ma juhindun ikka sellest mõttest, et iga kingsepp peaks jääma oma liistude juurde

Noh ja kui ma seda toodet edasi arendaks, peaks ma tundma häbi, sest siis oleks ma ju ideevaras. Patent ei kuulu mulle seega saaks mind varguse eest kohtusse kaevata ja põhimõtteliselt isegi süüdi mõista. Ausa kodanikuna, pole mulle sellist sekeldamist ja peavalu tarvis
˅ näita rohkem ˅