Foorum
2013-09-16 21:00
ja muide, minu vaherepliik siin teemas polnud mitte kirjutatud monoloogiks kellelegi ainsuses ega ka mitte mitmuses. kindlad figuurid puudusid. sellest ei pidanud saama sinu ridiküliga vehimise tanner. nii et oleks hea ja taandu ja lase teistel suhelda
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:21
Kas, ma olen kellegil keelanud arvamust avaldada? Sinu ütlemise peale ma seda kohe kindlasti ei tee Kohe kindlasti mitte. Paraku sinu postitus oli just selline millele kohe kiskus arvamust avaldama, eriti veel sellises teemas. Ja siin sa püüdsid mulle süüks panna, et mina olen kuidagi kade, pahatahtmatult lugesin ma hoopis sinu postituses selle kadeduse välja, kus sa sarjad neid inimesi, kes sexis ja muidu elus gurmaanitsevad. Minul isiklikult pole küll selle vastu mitte midagi, tehku mida tahavad, kui see neile lõbu pakub ja nad õnnelikuks teeb. Elu ju selleks ongi, et elada.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:23
Kus siin need gurmaanid on? Siin ju vaid kari näljaseid, kes õgiksid aplalt kõike, mida kätte saavad.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:36
jf, mina tean küll siit saidilt gurmaane, kes ei lepi vaid sellega, mida siin oksendamiseni pakutakse. Kindlasti on neid iginäljaseid kordi rohkem, aga ma arvan, et sina ka ei karga kõike mis liigub, vaid ikka valid selle parema pala, mis silmale ja hingele meelepärasemad on. Need iginäljased piirduvad just sellise kiirtoiduga, mida siin hulgaliselt on. Ja kui naine ennast muudab sellele näljasele meelepäraseks siis pole midagi parata. Tuleb tunnistada, et me ise toodame neid kiirrestorani klente, keda ei huvita see, milline see toit on, vaid et saaks selle kiiresti ja ilma ooteajata kätte.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:39
no jah. kade inimene näebki kadedust igal pool. ma pole kade inimene ja kadedus mind kellelegi vastulauset kirjutama ei aja. kaugel sellest mis ma sinna teha saan, kui te ennast kohe puudutatuna tunnete
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:51
Häid asju peab oskama hinnata. Ei hea seks ega hea toit jõua meieni kiirustades, veinist rääkimata
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 21:51
sheeba, muide, kui sa lugenuks seda, mis ma kirja panin, ilma viha ja isiklikuks minemiseta, siis tegelikult mingid sarjamist aset ei leidnud. mina tahtsin vaid aru saada sellest, miks mingeid valikuid tehaks ja miks need on paremad valikud kui teised. lihtne.
ega sa taha mulle selgeks teha, et armukese pidamine/omamine on tegevus, mida tuleks rohkem afisheerida ja tunnustatuks pidada? et varjust välja ja nagu vähemusele anname neil oma platvormi jne? kas ma sain sust aru? ma varem arvasin/tundus, et sa pead seda häbiväärseks. eriti naiste poole pealt vaadatuna siis. seda, kui naine armukeseks hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:02
Tegelikult on mulle jäänud mulje, et just osad naised on kõigeks valmis, et mitte oma suurt armastust kaotada. Loomulikult tahaksid nad meest päriselt endale, aga kui see osutub võimatuks, siis ripuvad kramplikult selle vähesegi küljes, mis neile jäetakse. Mees võib nendega käituda nagu heaks arvab, aga nemad ootavad kannatlikult seda ühte naeratust sadade alanduste seas.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:05
kahjuks neid naisi leidub ja ka mehi, aga mitte minu elus. enesuhkus on liiga suur selleks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:11
Utha, jah ma ei tolereeri kolmnurk suhet, paratamatult on see petmine ja petmine ei ole ilus. Üks asi on minu arvamus, kui kellegile selline elustiil sobib ja meeldib, lase siis elab. Jah enda puhul võin ma olla jäik ja järeleandmatu, teiste puhul ei ole minu asi neile õpetada, kuidas nad oma elu elavad, söögu, joogu palju aga jaksavad. Kui see neid õnnelikuks teeb, iga inimene korraldab oma elu ise.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:12
Eks palju sõltub ka enda hindamisest ja aususest enda vastu. Mina ei vaja kedagi oma diivanile lösutama vaid selleks, et ma saaks end täiusliku naisena tunda tema sokke pesumasinasse ladudes ja süüa vaaritades.
Partner peab ikka midagi enamat olema. Kui inimene suudab mulle emotsionaalselt paari tunniga anda enam kui mõni teine mitme nädalaga siis ma hindan teda. Loomulikult ei tähenda see seda, et ta võib minuga sigatseda või minuga manipuleerida. Ka visiitsuhtes saab täiesti võrdselt ja hästi elada
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:23
Vat ei oska öelda, kas see on õnn või õnnetus.
Kõik oleneb sellest, mida keegi oluliseks peab. Kui inimesele ego on tähtsam, kui teine lähedane inimene, siis ehk saab need hingelised puudujäägid kuulsuse ja rahaga kompenseerida, aga üldjuhul see ei õnnestu. Kuskilt hakkab see kena katte ikka rebenema ja ikka juhtub see kohas ja ajal mida kõige vähem karta osatakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:26
sheeba, nimelt. iga inimene korradab oma elu ise ja see peaks kehtima iga inimese puhul, mitte ainult nende puhul, keda sina inimeseks pead ja keda sina valinud oled. kas pole nii? sa tahad teistele omad reeglid teha ja arvad, et teised peavad siis nende hulgast omale mingeid reegleid veel valima hakkama. ei hakka. keegi ei taha sinult kinnitust sellele, kas nende elu on selline nagu peab või ei ole. nad elavadki nii, nagu nemad tahavad. sina teed sellest oma asja. ajad mingit oma asja teiste asja sees.
nagu koolmeister, pidevalt jagab teistele ette lugusid ja jutlustab. mida on vaja jutlustada pidevalt? sa ei saa rahus olla?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:27
Te kaks pritsijat duelli peale ei ole mõelnud?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:28
Asi pole rahas või kuulsuses vaid oskuses pühenduda. Sageli elatakse koos ega märgatagi teineteist.Sellisel juhul pole ju enam sel partnerlusel erilist mõtet.
Loomulikult eelistan ma inimest, kes tuleb ja pühendab selle aja, mis koos veedame mulle ja mina vastan samaga.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:29
kilowatt, kui sa tahtmist on ja mõni daam välja valitud on, siis võid mõne daami endaga duellile paluda. mulle ei paku huvi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 22:29
Elus on väga palju erinevaid pisinüansse, mille järgi me oma suhted loome. Näiteks, kui on eelnevast elust lapsed, siis emana olen ma küll seda meelt, et ennekõike peavad lapsed selle mehe omaks võtma ja mees lapsed. Ja selleks kulub hulka aega. See aeg pole eetiline kokku elama asuda. Pärast selgub, et see kooslus ei sobi. Ja kui mees ja lapsed omavahel ei klapi, siis ei saa ka mingist kooselust juttu tulla.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 08:44
Loovus, Tere hommikust sullegi miks peaks minu lapsi see huvitama, kus ja millisel lehel ma suhtlen?

Jah, mul mees teab, et ma siin inimestega mõtteid vahetan ja lastele on see jumala ükskõik. Kuidagi kummaline arusaam. Mis vahet on, kas ma kirjutan roosamummulisel lehel või mõnes tarbija portaalis isiklikku arvamust? Jah vahe on selles, et teemad mille üle mõtteid vahetada on ehk erinevad aga muud erinevust minu jaoks ei ole. Sexi ei otsi ja kedagi siit endale salaja voodisse ka ei meelita. Seni, kuni kõik on sündsuse piirides ei pea häbenema.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 08:50
Utha, sa küll siin eelnevalt püüdsid mind teemast eemale ajada, aga ma küsiks hoopis sinult, et mida sina siin teemas vadistad? Meest sul pole, armukest ka mitte, seega ei saa ma aru, mida sa solgid teemat, pigem peapks sulle mõni teine teema hingelähedasem olema ja usu sinna mina oma nina ei topi, võid rahus diskuteerida

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=1&post=146
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 09:22
Loovus, ma ei usu, et ükski vastutustundlik lapsevanem või täiskasvanu hakkaks laste ees oma intiimtoiminguid teostama. Kuidagi liiga perversne tundub
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 09:34
Ei loovus, see oli sinu mõtte kinnituseks, et laste ees vaevalt, keegi seda tegema hakkab
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 09:40
Taon???? kuidas on küll võimalik mingit tagumist minu mõttest välja lugeda? Kuidagi väga kummaline arusaam sul
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 10:47
well well
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 18:41
kuidas sa utha sellisesse teemasse oma kärsa oled pistnud,sul pole ju meest kunagi olnud...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 18:53
no selle eest on sul vist mehi omajagu olnud, nagu ma aru saanud olen. tahad sa sellest rääkida teistele ka?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 19:01
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 19:07
utha, sulle mu tänasepäeva 12 punkti
˅ näita rohkem ˅