Foorum
2013-09-14 09:37
Kas siis ... mehed on ammu ära võetud või võetakse ninaalt ja kes ei hindaks materjaalset külge, olgu kasvõi kohtumise eest.
Aga kas siis mehed ei jooksegi peitu kui hind oli nendejaoks ülekohtune.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:44
See, mida teised naised soovivad on nende endi mure. Elul ja suhetel tuleb lasta oma rada kujuneda
Loovus- kuidas ma olen mehe vastu ülekohtune kui ma teda kohe tuhvli alla suruma ei hakka?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:44
tõlgendus tõlgenduseks. armukese mõtte jätab see samaks ikka.
aga kui see armuke (nimetame teda praegu nii) on valmis sulle vastu tulema ja käima sinuga nendes avalikes kohtades, kus sa käia tahad ja nõus sinuga koos ennast teistele näitama. siis nõustuksid tema armuke olema? sind ennast ei sega see, kui sind temaga nähakse? ei karda jutte, eelarvamusi jms?
ära ole nii tagasihoidlik, anonyym. kindlasti on siin veel teisigi naisi samasuguste mõtetega, aga ma ju neid otsima ise ei hakka. foorumis nad eriti ei näi arutlevat, pole endast märku andnud. võib-olla mingist valehäbist ei taheta seda teha või on diskreetsus ja anonüümseks jäämine see, miks nad ennast varjavad. või midagi veel.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:46
kui natuke mõelda, siis mulle tundub, et mõned inimesed ongi rohkem armukese-tüüpi kui teised. ühtedele see istub, teistele mitte. kehtib nii naiste kui meeste kohta.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:46
Ma küsiks vaid nii, et miks ma peaks tahtma siis suhet inimesega, keda ma häbenen?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:50
ma ei tea seda, miks sa peaksid tahtma. mina sellist suhet ei valikski. sinule oli see küsimus.
nii et sinus see mingit häbi ja ebamugavustundeid see ei tekita? ei tunne ebamugavust, ei ole kordagi ebameeldiv armukesega nt rahvarohkes kohas olla olnud? ei karda nt abielunaiste stseene ja seda, kui mehe tuttavad teiega samasse lauda istuvad ja pika pilguga teie suhteid arutama hakkavad. niikuinii arutatakse. sina ei pea seda teadma. mida iganes. huvitab su suhtumine
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:57
Nagu ma ütlesin- eelstan vabu mehi. Kui inimene on huvitav on sageli seda ka ta sõbrad. Hea tutvuse üks aluseid ongi ju see, et partner ka su teiste tuttavatega suhelda saaks.
Külajutte räägitakse nagunii. Kuna mina olen ühe eriliselt andeka looja materjaliks siis teda vaevalt, et keegi suudab teda üle trumbata
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:58
Siin olen ma Uthaga sama meelt. Kui naine tahab meest, kes oleks olemas vaid siis, kui tema seda tahab, on ikka ülimalt egoistlik suhtumine. Vastutasuks peaks ikka naine ka olemas olema siis, kui mees teda tahab. Muidu peab ju mees hakkama lünkasid mujal täitma ja nii võibki juhtuda, et erinevate graafikute kokkusobitamisel, leiab naine kes soovib olla number üks ennast hoopis teiselt või kolmandalt kohalt, sest teised kohtumised olid enne kokkulepitud, või lihtsalt sobivamad. Parimaks lahenduseks oleks ikkagi sobiva mehe ärakodustamine. Aga ka siis tuleb arvestada, et küll mees enda ülejääkidele koha leia.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:59
täpselt, jf
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:59
me vist ikka elame uues ajastus, palju need ikka siis häiriksid, tekib vaid omas peakolus vahel küsimus, et milleks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:01
ja miks ma sellest räägin. sest ma tean ülimalt hästi, kuidas selline suhe tegelikkuses välja näeb/näeks, kui ühe või mõlema mõtteis on teisest enda armuke teha
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:04
Ma pole väitnud, et kohtumised on vaid siis kui mina seda vajan. Hea tutvuse puhul on see ikka vastastikune.
Kui inimene tahab teiste juurde minna siis ei aita ka see kui ta majas number üks on. Pigem on siis veelgi enam selline mõttemaailm- teen, mida tahan.
Mingil põhjusel jõuame jälle sinnani, et mehele on armukese külastamine täitsa ok ning tema ei pea naise soovideg arvestama kuid vastupidisel juhul on suur draama ja hädakisa
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:07
kelle poole sa selle arvamusega praegu pöördusid? kes on need, kes arvavad, et mehe kohta on armukese külastamine normaalne tegevus, aga naisepoolne küllakutse või ise külas mehel käimine mitte?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:10
ma ei taha isiklikuks minna, aga kui tohib, ma uuriks vastu: ega sinu mees teie suhte ajal armukest pidanud?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:14
Kui ikka tahad hea välja näha, siis vii mees Stocki rinnahoidjat valima või teadlikult kulutama aktsiate tõusuks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:16
Teemaarendus kisub lihtsalt sinnakanti.
Minu eks püüdis endale armukest soetada kuid pidi siis oma positsioonid elus pisut ümber hindama kuid see polnud meie lahkuminekuks ainus põhjus
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:18
Praegu polnud ju juttu, kas armukese pidamine on ok või mitte. Vajadus armukese järele tekib siis, kui osapooled ei suuda vastaastikku teineteist rahuldada. Ja põhjuseks on enamasti erinev häälestatus otsustavatel hetkedel s.o. tahtmised ei lange samale ajale.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:19
aktsiate tõusuks? aga kuidas selline ostetud "aktsiapakett" armukest omades tulu annaks? võtad endale armukese, kes osatab sulle rinnahoidjaid, et siis nende rinnahoidjate väel ja nende abiga endale uus armuke otsida, kui nt need ära kuluvad? üks mõte lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:24
kahju, kui tundus, et teema sinnapoole kiivas on. mind ennast huvitas isiklikult just naistest armukeste suhtumine nii vastaspoolde kui ka endasse samal ajal. see, mis ajendab ikkagi sellist suhet looma.
ütlen välja, et minu eneseväärikus jääks üle käima sellistest pakkumistest. ma ei võtaks eales sellist mulle mitte midagi pakkuvat tehingut vastu. enda meelte nüristamine ainult, vabadust ka see ei paku
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:27
Utha, seda ma ei tea, aga see on reaalne elu. Vahest tekib tahtmine panoraamkohvikus istuda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:30
kellegi jaoks kindlasti reaalne. kas see panoraamkohvik sümboliseerib su jaoks midagi? ma ei saanud selle mõtte sihist aru
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:37
Kui võtta vastu iga pakkumine, mis tehakse siis ongi see pisut alandav. Valida tuuleb parim.
Oma pesu ostan ma põhimõtteliselt ise. Armuke on ikka suhtlemiseks, mitte minu finantsolukorra parandamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:38
Ei, lihtsalt nägupidi tead.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:39
Kuii mees julgeb ausalt tunnistada--miks ta armukest peab--siis on kõik ok! Kui aga öeldakse et ah niisama, ajaviiteks? Sellest ma aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:40
Aga milleks peab ta mainma.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:41
ma olen palju saanud siit pakkumisi kellegi armukeseks olla. arvuliselt pole neid kokku lugenud, aga tahtjaid on ikka palju. kuidas see kaalukauss naiste poolel on ja kui paljud ise meestele ennast pakuvad, ma ei tea. mina pole kumbagi variandi pooldaja. lausa patuta pole, aga rohkem pattu teha ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:46
ütle parem, sa ei viitsi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:46
Siin jah süle ja seljaga neid, kes arvavad, et saavad kohe kuuma seksi kui suudavad kaks sõna ja hulga kollaseid jublakaid ritta laduda. Sellised mind paraku ei huvita
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:47
loovus! Ega mehed mainigi et armukest peetakse..Aga peab ikka väga tark mees olema, kes oskab armukest nii pidada, et ta vahele ei jääks Pole isegi nuhkida vaja,nad ise reedavad ennast
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:48
ja veel. minu enesehinnang sellest ei tõuse, kui meeste pakkumiste arv neile armukeseks hakata nt sajani tõuseb. mul ei tõuse mitte miski selle peale. ainult käsi tõuseks kustutama sellised isikud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:48
Sirruke, aga armukest ju peetaksegi ajaviiteks. Tegeldakse vabast ajast asjaga, mis rahuldust pakub.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:49
Miks ma peaks end üldse laskma häirida kirjadest ja pakkumistest, mis mind ei ahvatle. Need kustuvad siin ju ajapikku automaatselt
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:53
ei, sa mitte ei lase end häirida, vaid sind häirivadki. igat endast lugu pidavat naist häiriksid need saadetised, mis tema väärtushinnangud puudutavad. pika peale muutub ruineerivaks, kui samaga kogu aeg tegeleda. ma kustutan või lasengi kustuda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:54
2013-09-14 10:46:30
ütle parem, sa ei viitsi

pardon, loovus? oli see mulle? mida ei viitsi?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:57
Metsas seenel ja marjulkäik oleks parem ajaviide
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:59
Muide teema oli oma meestest rääkimine, kuidas me ühest lausejupist juhituna hoopis uue teemani jõudsime
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:59
Oleneb kes millest puudust tunneb
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:00
lähed metsa seenele ja leiad puraviku kõrvalt endale uue ja suurema "söögiseene"
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:02
anonyym, aga nii see käibki. arutelu käib ringiratast küll üks kord selle oma mehe juurde ka tagasi tullakse
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:03
Nujah- tehnilistel põhjustel pole mul oma mehest hetkel midagi rääkida
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:03
Ano, mina näitasin kraavi, Vabakuulaja keeras rooli, ja sina sõitsid sisse
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:04
ano mis teha--tahaks ka ajaviiteks sõna võtta, aga pole meest
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:05
mina jällegi ei tahtnud isiklikel põhjustel midagi rääkida, kuigi rääkida sellest saaks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:06
Mina vaid mainisin, et vahel on ühes kraavis mugavam kui teises
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:07
kes mida mugavuseks peab ma pole eriline mugavuste eelistaja, isegi mitte meestevalikus
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:11
Ebamugav suhe kõlab kuidagi- masohistlikult. Suhe peab olema vastastikuselt meeldiv ja selline, et mõlemad tahaksid selle toimimisse panustada
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:19
teadlik eneseimetlus kui meeldiv.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:20
nõus sellega, et egamugav kõlab halvasti, aga seda juhul, kui mugavus ebamugavusega vastandada. sedasi ma ei mõelnud. sain aru, et selle koha peal jäi mu mõte ainult pooleldi mõistetavaks. ütleme siis nii, et mittemugava variandi eelistamise all pidasin ma praegu silmas mugavat armukesesuhet. seda ma ei eelista. teisisõnu - ma pole huvitatud endale elu keerulisemaks tegemisest ja armukesesuhe minu jaoks seda on
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:25
Ano, selline suhte toimimisse panustmine tähendab kompromisse ja seda mõlemalt poolt. Aga oleksid Sina ise valmis järeleandmisi tegema?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:27
vat mina olen jah see järeleandmatu siin. mitte kuidagi ei tahaks mehele paremaid valikuid jätta
kompromissile iseedaga ma minema ei hakka. minu jaoks on just see peateema. kas ma saaks peale seda veel endast naisena lugu pidada
˅ näita rohkem ˅