Foorum
2013-09-14 19:50
Pole teha midagi, et solvav. Selline see elu on paraku. Ega kui meie selle rääkimata jätame, ega see probleemi ei lahenda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 22:15
Kuna kasutaja Utha kavatses oma targa sõnavõtu siit ära kustutada, siis neile kes seda loevad.

Jutt käis naistest, kes põhimõtteliselt ei seksi, kuna neil on mingi veider kinnisidee ja vabandused mida tuuakse on suht ebaloogilised.
Ning pärast, kui nad siiski on seda seksi teinud, imestavad ise ka, et miks nad seda varem ei teinud. Utha vist üritas vastu vaielda aga ei tulnud midagi tarka välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 22:19
Ma juba mõtlesingi, miks sa siin monoloogi oled lugenud
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 22:26
möödarääkimine
jah andsin alla, ei viitsinud
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 22:28
Mida sa siis alustad sõnavõttu, kui pead hiljem omi sõnu sööma/kustutama. Seega ei ole sinuga midagi arutada mõtekas.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 23:53
ma olen ise ka mõttetu
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 12:36
ma tean, et ma jään selle arvamusega vähemusse, aga ma leian, et armukesesuhete eelistamine ja nende nagu allergiaravimi pidev manustamine (seda muidugi ülekantud tähenduses) on oma olemuselt samasugune iseloomunõrkus ja sõltuvusharjumus nagu seda on näiteks liigsöömine või ükskõik milline teine mõnul ja emotsionaalsel rahulolul põninev (tegelikult emotsioonide asendus)tegevus, mis võib areneda liigtarbimiseks, samuti nagu läbisegi erinevate asjade kokkukuhjamine.
pikendatakse kogu aeg tarbitust saadud naudingut. reaalsele naudingule leitakse mitmeid reaalsust imiteerivaid aseaineid. sõltuvusharjumus on üheks olemuslikuks ühendavaks elemendiks.
mõned tarbimissõltlased usuvad samamoodi sellesse, et nemad ise ei ole kunagi süüdi ja eelistatud on väiksem pingutus.
teil pole iseloomu. see on minu arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 12:56
Tühja sellst iseloomust ja nõrkusest ja sõltuvusst.
Nimetage seda kuidas tahate aga SEKS ON HEA! SEKS ON MÕNUS!

Kes vastu vaidleb?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:09
Kes soovib võib ju kasinuses ja askeetluses oma elu mööda saata.
Inimese loomus on juba loodud nautlema. Julgemad lubavad endile rohkem eksperimente ja oskavad oma isusi rikastada erinevate fantaasiate ja maitseelamustega. Ja sealt tulevad ka teadmised ning aistingud, mis on neile sobiv ja mis kohe kuidagi ei meeldi. Need inimesed elavad täiel rinnal ja naudivad elu, et siis kui on aeg sealmaal, kust tagasipöördumine on võimatu, saavad nad öelda, et elu oli ilus

Eks ikka see, kellel endal pole julgust hõrgutistele kätt külge panna kritiseerib teisi nende tarbimises Seda nimetatakse kadeduseks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:22
kaks kärbest jäidki kärbseliimi külge kinni
see, et te esimeste seas olite, mind imestama ei pane. seda oligi arvata.
tea nüüd, kest teist endale rohkem valetab.

vabandust, sheeba. millistele hõrgutistele, küsiks?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:23
kumb kumma käeviipe peale liimile lendas?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:37
Sheeba. On ju seks on mõnus.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:44
Parma, loomulikult on sex super. Lisaks seksuaalsele naudingule, meeldib mulle ennast hellitada ka hõrkude roogadega, mida super hea veiniga alla loputada. Ja üleüldse meeldivad mulle asjad mis pakuvad emotsionaalseid elamusi.

Utha, sina oma vandenõuteooriatega, mõtle välja kumb - kumma peale kohale jooksis Ehk oli see lihtsalt kokkusattumus
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:54
ma ei viitsi sinuga vaielda. sa võid oma vandenõumõtted nõudepesumasinast läbi lasta, puhtamaks need ikka ei muutu.
ma ei saa aru, milleks mainida asju, mis teemasse ei puutu. sinu arvamus, sinu probleem.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:56
ja ma arvestasin sellega, et minu arvamus paljudele, keda see puudutab, ei meeldi. äkki ma tahtsin teiste reaktsiooni näha.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:58
Nõudepesumasina peal ei ole mugav seksida. Too ei värise.
Pesu pesumasin on ägedam.
Jah, ärge mainige asju, mis teemasse ei puutu.
Räägimem parem, kui hea seks on
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 13:58
Ooot Uthakene, sina ju tõid liigsöömise ja muud elunaudingud teemasse sisse. Mina vaid kommenteerisin, et naudin nii ühte, kui teist ja tibaks võtan juurde veel ka kolmandat. Ning kui see mind ära tüütab, siis lähen ja lean midagi mis veel kogemata.

Sina aga mine näri oma kuiva leiba nurgas, joo vett peale ja vaata pealt kuidas teised oma elu naudivad
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 14:03
sheeba, mina arvasin ja panin ma arvamuse kirja. sina oled seni üritanud siin mingit isiklikku sõnumit kampsunisse kududa. mind sinu kudumid ei huvita. ausalt
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 14:09
tegelikult on üllatav siin näha kaasa kriiskamas kedagi, kes samas teemas kellelgi teisel silmi peast välja üritas kriipida. ja seda samadel tingimustel veel muide. keegi valetab iseendale.
mitu palge sul kokku on? rohkem kui kaks, ma arvan
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 14:31
Kummaline, et teised, kes sinu mõtteavaldusele reageerivad, on kohe kriiskamas. Teiseks, kus sa nägid siin mingit isiklikku koekirja või mingit sõnumit.

Ja üleülse Uthakene, kuidas sinusugusel vooruse verstapostil on siin litsilaadal konto ja veel selliste piltidega? Kas sa mitte ise ei ole oma sõnu söönud ja veendumusi muutnud? Näha on, et mida aastake edasi üksindust, seda madalamale see latikene aga liligub. Peab tõdema, et Parma teooria selles osas ikka õige.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 14:41
sa siiralt tahad minuga vist suhelda? mina sinuga ei taha.
litsilaadal? kae, kus seletab. mida sina siin teed siis? minu verstapost on just nii pikk, nagu mina seda tahan.
miks ma peaks muutunud olema? mina olen endiselt see, kes ma olin. mis see sinu asi on, mis mul siin piltide peal on?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 14:52
see on seksikate inimeste kohtumispaik, üleval nurgas on kirjas, lugege
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 15:21
Utha, minul pole sinuga midagi suhelda, lihtsalt ma näen kuidas sa oma latti langetad ei midagi enamat. Naerma ajab, kui mõtlen, et milline meeleheitlik samm järgmine on

Mis minul, mina itsitan ikka rõõmsalt edasi, sinu kulul.

Sõnavõtma täna siin teemas aga hoopis ajendas see, kuidas sa sõnades oled nii vooruslik aga tegelikult oled valmis oma hinge maha müüma nii madala hinna eest kui vähegi saad. Kurb tegelikult, aga eks see meeleheide ole juba ükskord see mis paneb meid äärmuslikke samme astuma
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 15:34
vabandust, aga millist latti ja miks ma peaks seda langetama? mis paneb sind seda arvama, et ma seda teinud olen?
ja mina müün oma hinge? mida sa sonid. ma vaata, et sulle on see müügiteema kuidagi hinges? kuidas selliste asjad peale tullakse? igavus? rumalus? kadedus? mis veel?
palun pikemat selgitust juurde. selline pihkunaermine on totter natuke
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 16:08
Mis teha Uthakene, müügiinimesena on see teema mulle ju ikka hingelähedane. Lihtsalt, mul on meeles, et keegi Utha on kunagi väitnud, et ei pane iialgi endast alasti pilte siia lehele, sellest ka imestus, kas sedasi üritasid sa kellegile muljet avaldada, igaljuhul paljudel, selline arvamus sinu tegevusest jäi.

Kadedus? Mille pärast peaks minul olema sinu vastu kadedust? Mina saan kõik mida ma tahan, ilma, et ma selleks peaks mingit ennastületavat vaeva nägema

Usu, ei midagi isiklikku, lihtsalt üllatav ja seda mitte positiivses mõttes.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 16:21
Utha end grillib siin vaiksel tulel
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 16:45
las arvavad siis.
sa võid sinna oma augu äärde uudishimust ära surra, aga selle augu põhja sa ikkagi ei näe. nii, nagu sina minu sisse ei näe. põhjatu auk. aga ikka tahaks teada, mis siis selle augu põhjas õieti on ja miks selle lõppu ikka veel näha pole.
kui ise seda õiget põhja kätte ei saa, siis lastakse teistel enda eest põhjas ära käia. kas pole?
ei saa sa vist ikka kõike, mida sa tahad.
seda ei saa sa minu käest kunagi teada, miks ma selliseid pilte teen ja mis suhe mul nendesse piltidesse on pole sinu asi.
see oli madam Sheebale.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:05
Ma tõesti ei mäleta, kas keegi Utha on alasti piltidest midagi maininud, küll aga keeldus ta algul üldse piltide panekust. Aga siis, oma kaks aastat tagasi ilmus pilt pilgust, mis pidi tapma ja kuu, või paari pärast olid ka esimesed alastipildid nähtud. Seega kasutaja sheebal polnud võimalikki sellist juttu kuulda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:08
missugused alastipildid? taevake, mul nagu ei tule midagi sellist meeldegi olin ma ikka kaine neid tehes
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:10
Kogu suuruses polnud näha, aga paljad tissid olid täitsa olemas
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:12
aa tissid jah, need olid mul juba siis olemas
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:17
Ohhoo, Uthal olid juba kaks aastat tagasi tissid njaaa, jälle olen ma midagi maha maganud . Aga oli vähemasti üks pilt veel, veiniklaasiga, mis strateegilist kohta varjas
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:23
paganad, vaat mis teile meelde veel tuleb
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:26
Jaajaa, kus tegijaid, seal nägijaid, kus nägijaid, seal mäletajaid ja raamatust võib ennast maha kustuda, rahva mälust...ei iial
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:32
To JF: Su info on tiba konarlik, Juttu ei olnud mitte avalikust vaid isiklikust kirjavahetusest. Ja see kas ma neid andromeeda udukogusid tookord oleks võinud piltideks pidada, siis vist isegi ei märganud neid. Ma ei vaata reeglina naiste pilte.

Utha, tead, mind need põhjused millepärast sa midagi teed üldse ei huvita. Seega ei huvita mind ei sinu põhjatud augud ega ka salajased motiivid. Tõin vaid välja hämmingu, kuidas õsnad ja teod sugugi kokku ei lähe, sinu puhul. eriti veel, kui me võtame arvesse selle, kui varmalt sa oled teisi valmis õpetama, kuidas üks igati ontlik naisterahvas peaks käituma ja kuidas ta peaks oma au hoidma ning kaitsma.
Aga nii nagu üks lähedane inimene, sellepeale ütles: "Me elame muutuvas maailmas" . Ma lihtsalt väljendasin oma hämmingut, ei midagi enamat.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 17:59
ohh, huvitavad huvitavad selle võltstagasihoidlikkusega sa vooruslikkumaks ennast ei muuda.
kas õpetan kedagi?
ma ei tea. otseselt mõjutada kedagi midagi tegema ma siin ei saa ju. mul on olnud omad teadmiste- ja väärtustepõhised arusaamad, mida ma olen ka väljendanud ja see, kas keegi leiab neist midagi õpetlikku/õpetavat või mitte, on juba nende tõlgendada ja minu mõjutusalast väljas. seda tuleb teistelt küsida, kas nad leidsid või ei leidnud ja mida see neile õpetas.

on sul veel midagi varuks mulle või oleme selle teema lõpetanud?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 18:12
Utha, eneseväärikuse suure eeskujuna sa küll ei tundu enam olevat, selle eneseväärikuse oled sa sajaga minetanud kahjuks.

Kes siin on aastaid mehi sõimanud ja oma eneseväärikust taga ajanud ja upitada püüdnud? Mul on veel selgelt meeles see kuidas sa 8.märtsil ühele tühipaljale viisakale naistepäeva tervitusele reageerisid, kui solvatud oli sinu eneseuhkus ja kui vääritud kõik iha mehed olid ja nüüd siis eksponeerid ennast siin neile vääritutele lausa ihualasti

Pelgalt vaid tähelepanek
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 18:32
Iga inimene leiaks teatud inimese postitustes midagi õpetlikku, milline ei sooviks ta tulevikus olla ja milliseks muutuda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 18:55
päris lõbus...
jätkake, daamid
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 18:56
See, kes halvale heaga vastab, kes enda halva meeleolu või suhtumise kellessegi või millessegi suudab heaks muuta, ongi halva heastanud. Ta on oma halba heaga tasakaalustanud...õppige sellest ja maailm tundub parem paik,tean isiklikust kogemusest mu leedid
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 19:19
Loovus, häda mul siis meestekombel mõelda on? Puht inimlik mõtteavaldus. Pigem ajendatud seisukohtast, et vahet pole kas mees või naine, hing on kõigil Ja ära tee iaalgi teistele seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 19:37
loovus, kus sa sellega, ei ole minul tahtmist midagi kellegile teha. See oli vaid selgituseks. Millised on minu isiklikud arusaamad ja käitumisnormid ja siin pole tegemist soolise sieärasusega. Ma ei suhtu meestesse teisiti kui naistesse. Kui on ikka ära teeninud, siis saab oma osa. On see siis hea või halb, sõltub millega silma on paistetud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 19:49
Jah, miks ka mitte. Minu kalla on maailma parim ja seda kõiges. Ei kurda, olen teinud õige valiku
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 19:59
Miks maha laidetakse? Oma ei jäta ja võõrast ei võta, nii lihtne see ongi, kulla loovus Ja võõras mesitarus meevargil ka ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:04
mis teed siin litsilaadal, müügitööd äkki, kas see pole madal lend või madallend
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:13
sheeba, ära sa ennast minu eeskuju(likkuse) pärast vaeva. sinule ma vaevalt selleks sobin
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:17
Ei uthakene, seda loomulikult mitte. Sa pole iialgi mulle eeskujuks olnud, mitte millegagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:21
good for you, aga mida sul minust siis vaja on? milles probleem?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:41
Minul sinust vaja?
Midagi, avaldasin vaid isikliku arvamuse, muud midagi. Vabal maal peaks ju sõnavabadus olema. Või see sõnavabadus ja arvamuseavaldamine on ainult sinu prioriteet?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-16 20:49
nii et ikkagi mingi probleem minuga on probleem alapealkirjaga "miks sina saad, aga mina ei saa".
pea oma priorteediks, mida tahad. ma ainult eeldan, et selleks ei saa olema mulle mingite suuniste jagamine. igavas suunas liigub see "arutelu" kuidagi. mul pole enam huvitav. sul on?
˅ näita rohkem ˅