Foorum
2022-05-04 21:46
Millises riigis on Eesti mehel kõige paremad võimalused? Kuhu soovitate vallalisel mehel seiklema minna?
Mulle endale on tundunud, et Läti ja Leedu naised võtavad Eesti mehi kõige sõbralikumalt vastu (oo balti brat!). Hollandi naised on see-eest üsna külmad välismaa meeste vastu, aga eks neil ole palju võõraid seal riigis sees ka... linnapildis tundus, et lausa pooled olid mujalt pärit. Soome naised on paksud ja eruta. Soojematel maadel elavad naised ei ole nii ilusad nagu põhjamaal harjunud nägema ning ma ei usu, et nemadki kahvatu välimusega meestest huvitatud on... meie omad naisedki imetlevad rohkem päevitunud väljanägemisega poisse. Kes ukrainlastest on huvitatud, siis ukrainlasi leiab praegu igast maailma nurgast.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-04 22:49
Mulle meeldisid Ruhnu ja Kihnu, aga ka Hiiumaal võib näkata, kui vaid ise mees oled.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-01 15:07
Abrukal ka üks näljane
˅ näita rohkem ˅
2024-03-01 16:19
Sina poiss ona seal kaunase puiesteel.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-01 18:31
Misterj, ehk liitud meiega?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-27 08:55
Sõltub mehest, igal pool võib saada. Mul endal klapib hästi hispaanlannadega, aga väga palju sõltub konkreetsetest inimestest. Kõige paremad võimalused on muidu vaestes riikides, kus jõukam valge mees tõmbab naisi nagu magnetiga ligi.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-27 11:07
Kahvatu välimusega meestest on kohe kindlasti huvitatud näiteks tailannad. Tais võiks ka kõige kahvatum mees end kuningana tunda....Kuniks raha jätkub 😉
Selgus, et isegi naistest on nad huvitatud. Eriti kui rindade vahel eksponeeritud rahapaber söödaks välja pakkuda....See võeti väga võrgutaval viisil huultega vastu., enne sületantsu sooritamist.
Hiljutise kogemuse põhjal soovitaks Patongi stripiklubide külastust. Kui on soov nautida eksootilist ilu ja pööraselt pidutseda 😻
˅ näita rohkem ˅
2024-03-27 23:49
Misterj teeb abrukale paadikuuri klubi, dragu ja mina ja kapa on ka kutsutud
˅ näita rohkem ˅