Foorum
2012-01-17 13:25
Mis on see, mis ajab noori 18 aastaseid neidusid oma keha müüma? Ihas selliseid suhteliselt palju. Mõni lausa selleks linna kolinud. Kohutav! Ei kujutaks ette, mida teeksin kui minu tütar seda teeks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:31
see on muidugi kahetsusväärne, aga kui vanalt peaks siis sinu meelest keha müümisega alustama?
on sul tütar olemas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:40
enne võiks ikka lapsed ilmale tuua, siis tehku mida iganes. Aga 18-19 on ise alles lapsed.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:42
Aga miks nad peaks laskma seda siis niisama pruukida? Müüvadki siis. Saadud raha eest ostavad hilpe, kosmeetikat, hängivad sõbrantsidega jne, mõni vajab raha õpingute eest maksmiseks, need teatavasti praegusel ajal üsnagi arvestatavate summadega, ema-isa käest enam raha ei küsi ja kui tööl ei käi, õpid, siis see raha mis on, on ikka imeväike, tihtilugu vaja veel üüri eest maksta jne.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:45
Push, sedasi räägib ema?? Sul endal ka laps ju. Oleksid sellega päri???
Siin väljavõte ühe noore 18 a prosti profiilist: Et mõned kasutajad oma väikest rumalat peakest ei peaks vaevama ja mulle murelikke kirju saatma siis mainin ka ankeedis suurelt ära, et käin TÖÖL ja KOOLIS . Mingit vaese, hoolitsemata ja rumala üksikema stereotüüpi paluks mitte pähe määrida mulle. ( Üsna selgelt on ka see kirjas, et lapsi mul ei ole. Tardikari tõesti. )
Võtab ikka sõnatuks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:50
terasmees, nii et kuskil 20ndates või 30ndates oleks õige alustada?
saab ju teha lapse või mitu ja kui kunagi peres probleemid peaksid tekkima, paneme nemad ka teenima ja hakkame koos prostituudiks.

räägi, kui vanade prostituutidega sina sehkendasid?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 13:52
Kindlasti mitte poleks päri, mina võimaldaksin oma lapsele pigem piisavalt taskuraha kui et laseks ta prostitueerima. Lihtsalt avaldasin oma arvamuse, nende nägemusest lähtuvalt, miks nad seda teevad.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:00
Push Utha oleks nagu näha nõus sellega, et tema 18-19 aastane tütar prostituut oleks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:01
Ahjaa, Utha, 18-20 aastaste lastega kindlasti mitte. Need ei tea veel seksist midagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:18
terasmees - vaata, ma ei pooldagi prostitutsiooni ja seda vanusest hoolimata. olgu siis tegu alaealistega, just täisealiseks saanutega või täiskasvanud inimestega.
muidugi ma teen vahet lastel ja veidi vanematel isikutel, aga sisulist vahet prostitutsioonil pole. ilmselt lapsed on need, kelle kaitseks ma esimesena midagi teeks.

arvad, et nii noord ei tea? ära ole selles nii kindel.
aga siiski ku vanalt sina lubaksid naise prostitutsiooniga tegelema? sa oled ise tunnistanud, et oled neilt teenust ostnud. niisiis, millise naise juurde sul poleks piinlik rahaga minna?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:24
ära solgi teemat, Utha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:29
eksid, ma palusin sul vastata paarile küsimusele, aga millegi pärast ei taha sa seda teha. miks? sa räägid, et sind häirivad lastest prostituudid. ma taha teada, millises vanuses prostituudid sind ei häiriks. on sellele siis nii raseke vastata? see ongi teemas
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:38
vastasin enne juba, et naised, kellel on lapsed olemas, need võiksid alles sellega tegeleda. Ehk siis üle 30 oleks mõeldav. Siis juba mõistavad voodis midagi teha ka. Kas vastus on ammendav?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:40
Arvatavasti saaks sellele küsimusele kõige adekvaatsema vastuse neidudelt endilt...aga see on ilmselt naiivne lootus, et nad seda teevad. Nii et meile jääb vaid võimalus spekuleerida sel teemal ja esimene nn.spekulatsioon oleks, et...RAHA on see, mis neidise püksid rebadele laseb langeda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:41
tegeliult aga on nii, et teine asi, mis mulle kohe üldse pole meeldinud, on kaksikmoraali olemasolu ja seda just eriti ostitutsiooni koha pealt. sa kuulud ka nende meeste hulka, kes sellist moraali toetab. kas pole nii? ühelt poolt toetad seda tegevust rahaliselt ja osaded kliendina selles suletud ringis, aidates sellel areneda ning teiselt poolt taunid, kui halb see on ja miks lapsed prostituutideks hakkavad. kuida sa ise selle peale vaataksid?
minu jaoks ei tundu sinu lapsejutt eriti usutav kas tead.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:51
utha, ma ei püüagi sulle midagi tõestada. See, et olen kunagi proste proovinud, ei tähenda, et ma pooldan 18 aastaste piigade enesemüümist! Ütlesin seda ka enne, samuti ongi teema sellest! Teemaks pole prostitutsioon üldiselt, vaid 18-19 aastaste keha müümine. Taaskord-ära solgi teemat oma mõttetu ibaga!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 14:59
Ükski lapsevanem ei taha, et ta laps sellise asjaga tegeleks! Samas ei nõua selline rahateenimisviis mingit kvalifikatsiooni, pole vaja keeleoskust, ega põhikooli tunnistust, kodakondsusest rääkimata.
Nende arust kiire ja lihtne teenimisviis! Kliente ju jätkub
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 15:43
Kui poleks mehi, kes raha maksavad, siis ei olekska raha küsimist. Kaupa on mõtet vaid siis pakkuda, kui leidub ostjaid. Kui ostjaid poleks, siis ei hakkaks keegi enda mainet pakkumisega määrima.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 15:51
Sellele tegevusele pole võimalik kätt vahele panna. See ju maailma vanim amet
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 16:06
Kumb on vanem, kas ostmine või müümine, selles on küsimus!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 16:12
terasmees, kui miinimumpalk on 1,80 euri/tund, ja siin kannavad lollid seksinäljas mehed selle kordades ettemaksuna niisama üle, ütle, miks peaks see tibi tööle minema???
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 16:15
apelsin, õigust räägid
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 16:56
Raha on kõige kurja juur ja eestlane on piisavalt loll, et rahast endale puuslik teha ja seda kummardada. Räägib mees kel on seda nii puudu kui ka üle olnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 17:12
Sellisel juhul ei ole mitte Raha kõige kurja juur vaid omandihimu?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 17:15
Süüdi pole raha, süüdi on kiim, mille rahuldamise eest ollakse nõus raha maksma :$
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 17:19
Ehk on süüdi hoopis meie olematu sotsiaalabisüsteem, et noored naised on sunnitud äraelamiseks oma keha müüma?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 17:32
foxy, ei usu mina, et nad on sunnitud seda tegema äraelamiseks. See on lihtsalt lihtne raha, muud ei midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 18:05
Eks noor naine loll, koolis ei viitsi käia. Tahab lõbutseda, elu nautida. Nussida on ju ka hea. Miks mitte siis mehi kepitada, raha eest saab ju palju ilusaid asju. On ka ju neid kellel pole muud võimalust.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 18:14
Aga miks nad peaks laskma seda siis niisama pruukida? Müüvadki siis. Saadud raha eest ostavad hilpe, kosmeetikat, hängivad sõbrantsidega jne, mõni vajab raha õpingute eest maksmiseks, need teatavasti praegusel ajal üsnagi arvestatavate summadega, ema-isa käest enam raha ei küsi ja kui tööl ei käi, õpid, siis see raha mis on, on ikka imeväike, tihtilugu vaja veel üüri eest maksta jne.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 18:33
Räägite päris prostituutidest?
Mul õnnstus kaua aega tagasi (96a) seda elu natuke lähemalt silmitseda. Ahvatlesin ühte Murmanski oblastist pärit tütarlast lihtsureliku moodi tööle meelitada. Tüdruk sai muidugi kõva kõhutäie naerda. Hommikul suruti mulle 8000 krooni taskusse ja arvati, et ma võin talle nüüd tööandjat mängida ja tema teeb esimese palga mulle välja
Ma siiani ei suuda sellest aru saada, kust see kaheksa tonni nii vabalt tuli. Tal lihtsalt jäi see raha üle. Masendav.
Kahjuks minu õrn hing ei pidanud sealmajas kauem kui 2 nädalat vastu ja lahkusin sellest seltskonnast.


Ma arvan, et see "äri" on veel siiani allmaailma kontrolli all ja vaevalt need pliksid "just for fun" teenivad. Varem või hiljem on läti numbritega sõidukid parklas ootamas. (sõles näiteks) Katus on sellel ametil alati olnud ja on ka edaspidi.
Eks nad saavad seda mingilajal ise tunda aga siis on juba liiga hilja.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 18:35
parma Jutt oli küll siinsetest 18-20 aastatest kehamüüjatest, aga sul lugu oli lahe
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 18:43
Ah siinsed teevad niisama pulli ja kujutavad ette. Ei teeni nad sittagi. Healjuhul mõne koomas ehitaja saavad kogemata konksu otsa või see siis suuremeelsusesst viskab sajalise.
Mis neist üldse rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 19:11
Parma, on olemas IT mehi, kes teenivad 10 000 euri kuus, on olemas kes teenivad 500 euri kuus. Samuti ka prostituutide seas. Vastavad naised - vastavad palgad.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 19:23
poiss. Palju nad siis teenivad? Tead sa mõnda pliksi?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 19:38
Ega Tallinna tänavapildis palju prostituute kohta ja kes leidub, otsib välismaalasi. See äri peaks rohkem internetti kolinud olema. Netis pakutakse vist ka rohkem webcami kui päris seksi.

Need sponsoriotsijad loodavad enamjaolt ilmselt mingit püsispnsorit leida. Selliseid tibisid, kes on mõne jõuka ärimehe rahastatud, oli mõni aasa tagasi mitmeid, nüüd vist on neil ka teenistus kokku kuivanud. Neid suuri rahalehvitajaid, keda iha kuulutustes väidetavalt rohkesti ette tuleb, ma päriselust ei usu. Aga kahtlemata on neid naisi, kes end selle sponsoorlusega ära elatavad, ja mõni ilmselt päris hästi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-17 21:48
Tee ühel suvisel reedeõhtul (tegelt võib ka talvel) jalutuskäik õhtusesse Tallinna vanalinna.
Sa näed igasuguseid "tibinaid", erinevat keelt purssivat, purjus välismaa meeste käevangus.
Mis sa arvad John. Kes need tibinad on?

Kui ned tibinad omavahele satuvad ja sa mõistad olümpiaküla keelt, siis saad aru kes nad on ja mida nad tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:14
Parma,
viimati mul hea sõbranna teenis a'la 80 kilo kuus ( EEK ), kui me viimati rääkisime temaga sellest. Elab viimsis basseiniga eramajas, meest pole, lapsi pole. Vanust 25 vist praeguseks.
Pakub siis sellist alternatiivset seksi nn. eliitklassile. Lõbus on see, et tal on ikkagi nn. "püsisponsorid" ja väga üksikud "ühekordsed"
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:22
See maailm on kummaline. Omalmoel ma olen rõõmus, et prostituudid on olemas. Mehed lähevad prostituutide juurde, jätavad omad naised unarusse ja siis muudkui aga käi ja tinista neid rikkurite naisukesi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:45
ja rõõmu teeb sulle siin mis? rõõm seksist?
kõlab nii, nagu ringi oleks sulgunud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:54
Rikkurite naisukesed on jällegi ainult raha peal väljas, kui nad omi mehi petavad.
Maailm on ilus, kas pole. Kõik on salakavalad, kurjad ussid. Kaasaarvatud mehed.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 13:59
Rikkurite naised ei ole rahapeal väljas. Neil on selleks rikkurist mehed, kes kogu selle krempli kinni maksavad. Rikkurite naisukesed tahavad ise vaesele poisile raha anda ja näidata, et nemad on ka rikkad ja võivad endale kõike lubada. Mees tuleb koju, siis on asjad jällegi vastupidi.
Seks ongi rõõm!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 15:28
Raha mulle, kurgid sulle!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-18 18:06
Loodus on nii seadnud, et tohutu poiste ületootmine käib koguaeg. Vaatad oma laste klassipilte: kaks rida poisse, üks tüdrukuid. Selge on see, et tuhanded poisid peavad olema ilma või siis koputama 40-50a naiste ustele, selles vanuserühmas hakkab juba meeste-naiste vahekord võrdsustuma. Muidugi. Kuna piirid on lahtija 18-30sed kõlgutavad vanalinna pubides väljamaalastega jalga, siis on konkurents noortele naistele veel palju- palju tihedam. Sellises olukorras ei pea just väga nutikas olema, et teenida.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 10:55
Parma, seda ma mõtlesingi. Et nad ongi oma meestega ainult seepärast koos, et nende raha kasutada. Egas kui naine petab siis ta pole millegiga rahul. Milleks olla kellegiga koos, juhul kui polda rahul?
Raha teeb imesid!

Aga Rmees... nii see on... nii see kahjuks tõesti on!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 11:20
Kui teema esmase küsimuse juurde naasta, siis...Mida neil noorukestel "neitsidel" muud müüa olekski, kui keha
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 11:37
Ma ei kujutaks ette, et peaks miinumumpalga eest 1,8 euri/tund riista imema Aga muud tööd teeks küll
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 11:59
Aga kui suure/väikese palga eest riista imeksid?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 12:01
Peab mõtlema
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 12:24
Me kõik müüme oma oskusi, teadmisi, mõnel muud polegi, kui ainult keha turule viia
Sotsiaalabist elatuv kirjaneidis on samuti ostetav- müüdav
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 12:45
Aga tegelikult....Millal siis veel, kui mitte nooruses , kui...
......tiss on kikkis, sääred siredad
kui peps on prinkis, tussid libedad ...
sest aastad need lennul läevad ja varsti käes on raugapäevad
˅ näita rohkem ˅