Foorum
1
2
3
...
10
11
12
2012-05-11 11:02
Võta heaks, Sheebatüdruk ...ehhh
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 11:33
Aaron, aga mis sul võiks olla sedalaadi edendamise vastu? See on kõige odavam ja tulutoovam reklaam ja saavad kõik asjad kenasti ära aetud ning nii teenuse otsija kui ka pakkuja rahul.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 11:42
Aga kepp tuleb ju enne anda. Ju siis on tulemusi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 11:46
Juba Cicero on öelnud,et järgmine samm turumajandusest edasi on naturaalmajandus, elik lihtsustatult ja inimkeeli "inimeselt inimesele" ..."aaron viib neiu punkist A,punkti B,tasuks saab jupike seksi, jupi seksiga läheb aaron pagaripreili juurde,annab seksi preilile, vastu saab kukli , kukli viib kingsepale, kingsepalt saab saapad, saapad viib.....jne "
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 11:53
No jah, eks sellest siis tulenebki ütlemine, et käsi - peseb kätt
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:09
Ikka ju maha ja taha tutvumine on erootilisem kui niisama uba ajamine mis ei vii niikuinii kuhugi ju.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:10
..."ühed mustad mõlemad"
Ah jaa..."õhtuks jõuab aaron punkti B, võtab neiu peale ja viib tagasi punkti A,mille eest saab jupi seksi,mispeale kobib ta õndsa ja väsinud näoga koikusse , et siis uuel hommikul vahetada seksijupp, hommikukohvi vastu "
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:10
Enne süüks küll kukleid kui mõnda paksu pagariprouad seksiks
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:15
AIkon, aga siis oleks ju mõistlikum ja majanduslikult kaalutlevam variant see neiuke enda katuse alla võtta, ei peaks nii palju kallist kütet raiskama neiukese juured sõitmiseks, et teda transportida.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:16
Seal ikka noori ja kenasid ka aga tõesti on päris tünnide vastu kompleks ja ei tea miks just alustamises. Aga nad võivad päris hääd olla ja ka hingeliselt. Lähengi parem kaema.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:31
Sheebatüdruk, vaata siinkohal tekib pisike tõrge,sest et neiuke ka süüa soovib ja et tema soovi täita,peab pagaripiiga juurde liduma ja kuna pagaripiiga sel korral seksijuppi ei soovi, vaid udupeent hamet himustamas ,tuleb vaesel aaronil sammud rätsepmeister Kiire poole säädida
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 12:33
Aaron, see on ju vana tõde, et nn "vaala" kaalus inimesed on rõõmsameelsemad, heatahtlikumad ja abivalmimad. Aga nagu iga asjaga siin ilmas eksisteerib selleski osas kõnekäänd, et erand kinnitab reegli
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:08
Ega need head inimese omadused ikka kaalu järgi ei käi."vaalad"vabandavad end sellega lihtsalt välja.kenade ja saledate peale ollakse ikka rohkem kaded maitseasi muide aga maitse üle ei vaielda
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:23
Elmar, ma küll pole täheldanud, et mõni suurema kondiga inimene minu peale kade oleks, sellepärast, et ma kõhnem olen. Sama pole ma üldse näinud selliste inimeste iseloomus, et nad oleks kadedad.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:30
Pole oluline,millise keha kujuga on inimene,sest seda ei saa muuta.Oluline on kui palju pekki selle kondi küljes
Ikkagi kenade naiste peale ollakse kadedad,muidugi mitte mehed
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:40
Spordiga saab 4 kilo alla, aga rohkem ei lähe ilma toitumusharjumuste muutmata. Eks see alkohol on ka tegija.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:45
elmar. parandus, mitte kenade, vaid endast kenamate peale. kadedus tekib selle tagajärjel, et hakatakse ennast teistega võrdlema ja nendega kõrvutama. madal enesehinnang. ennast kindlalt tundev naine ei pea kadedust tundma. mina ei tunne nt
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 13:48
arvan sama
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 14:17
Vot mina ei kadesta kah naisi,no kohe üldse ei kadesta, või kui,siis õige veidi ja sedagi seepärast,et te saadanad olete ju ilusamad,kui mina
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 14:39
Mina ei kadesta küll ühtegi inimest, tema välimuse pärast. Küll kadestan isikuomaduste pärast, mis mul endal puuduvad.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 15:54
Kaalulangetamine on muutunud igapäevaseks teemaks. Kuskil aga kirjutasin ka juba, et on olemas inimesi kes näevad kõva vaeva, et paar kilogi juurde saada. Kõhn tahaks olla natuke ümaram, ümaram natuke saledam. Sirgete juustega naine unistab vahel lokkis juustest, lokkidega naine soovib sirgeid juukseid..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 16:32
õige sheeba36 kenad naised ongi kehva iseloomuga ei võtaks kunagi endale ilusat naist..kui tahad,et see naine ikka minu on
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 16:42
seega oma naine peaks ikka see koledam olema?
aga kui tahaks ilusaid järglasi saada?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 16:49
Siis võib ilusale naabrinaisele tite teha saab ka kasvatusel silma peal hoida
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:15
Meeste kohta kehtib sama.Ilusat meest ei taha keegi.Mees peaks olema ahvist natuke ilusam,aga peaks peret korralikult üleval pidama.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:16
Lisaks juurde....kui mees on materiaalselt väga võimekas,siis võib ta täiesti rahulikult väga ilusa naise võtta ja veel ilusamaid lapsi saada.Naine ei jookse mitte kunagi vaese mehe,töölkäimise jne suunas.Alati vastassuunas.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:16
Mida need jõukad keskealise prouad siis Kariibi saartel ilusaid ja vaeseid neegripoisse nillivad?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:18
Need on lahutatud prouad Mees on võtnud noorema naise ja vana naine saab palju raha ja ilusaid poisse Kariibidel.Iga asi omal ajal.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:20
Nii et rikas naine jookseb ilusate järel ega hooli enam materiaalsest taustast.

Kas Sa oled rikas, chocolat? Lahutatud?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:21
Ma ei tea oma suurest tutvusringist mitte ühtegi naist,kes eelistaks superseksi rahale.Enne võetakse raha ja siis keskealisena saab ka neegripoisse.
IGA ASI OMAL AJAL.Kronoloogilises järjekorras.Võtad noorena vaese mehe....sa ei saa midagi.Ei saa kohe,natuke hiljem ega ka päris palju hiljem.
Kui mat.võimekat päris meheks ei leia,siis on alati mõistlik olla mõne sellise armuke.
Vaesed mehed lähevad popiks kui naine on 50+
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:23
Ma olen 2x lahutatud ja mitte kummalgi korral ei ole tühjade kätega jäänud.
Kui mees soovib võtta 20-aastase...täiesti arusaadav.Ta saab alati selle võimaluse osta.
Isiklikku mat.tausta ma avalikult ei jagaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:24
Nii et neegripoistel hakkab Sinuga vedama alles ca 15 aasta pärast?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:26
liftiboyl juba vedas
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:30
Mitte varem
Hetkel olen mat.võimeka mehe armuke.Hea on olla.Normaalselt mehelt ei pea raha küsima,ta pakub seda ise.
Kui ei paku,siis on jobu,sest kiire analüüs näitab,et kaotajaks jääb mees.Igast asendist.
Kui mees on välja valinud naise,siis näitab see seda,et tal on huvi.Loomulikult võib lõpmatuseni käia restoranides ja kõikjal mujal.
Iga minut tiksub mehe kahjuks...tõenäosus,et vahepeal on naine silma jäänud ka teisele mehele,kes näiteks pakub kohe meeldivat puhkusereisi.naine läheb ja esimene mees jääb pika ninaga.Ta on kaotanud palju raha(arved),närve ja aega.
Kui ei ilmu teist meest,siis naine lihtsalt "väsib".Ta ootab rahapakkumist.
Tark mees käib mat.hüved välja.Kõik naised terves maailmas armastavad mat.hüvesid.Muud laikimised on varieeruvad.
Kahjuks on see reaalne elu.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:32
Nojah, see choco loogika lihtsalt ei toimi. Ei saagi toimida, sest rikkaid mehi on ühiskonnas oluliselt palju vähem kui ilusaid naisi. Nii palju vähem, et isegi armukeseks ei saa.
Kui lisada rikaste hulka ka jõukam keskklass, siis nende arv kasvab, aga jääb ikka ilusate naiste hulgale liiga palju alla. Pealegi tuleb mängu see teema, et kus sa elad. Kui elada Zimbabwes, siis tundub Eesti pikaajaline töötu ka üsna jõuka mehena.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:36
Ja veel, et küsimus on ikkagi prioriteetides. Inimesed on erinevad, prioriteedid ka. 1960.-il elas tuhaneid noori tüdrukuid hipielu ja kopuleerisid vaeste poistega, kel midagi peale paari kanepisuitsu hinge taga ei olnud, sest prioriteet oli selline. Samas kahtlemata on ka inimesi, kes eelistavad majanduslikku turvatunnet kõigele ülejäänule ja kes sellest oma hingerahu saavad.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:38
Ma jääksin Eesti piiridesse.
Ilusaid naisi,kes igati tasemel ei ole liiga palju.
Need,kes ilma jäävad(ilusad naised) on lihtsalt üksi.Tasuta seksi nad pakkuma ei hakka.
Ma ei teagi..kas mina olen ilus naine..seda on küll miljoneid kordi öeldud,aga noh..kes teab...mul on oma karjäär ja raha.
Vaatamata sellele kõigele ei ole ma nõus mitte kunagi ja mitte kellelegi lihtsalt niisama seksi pakkuma.Ma ei ole nii odav.Paljud naised ei ole nii odavad.Lasta endast üle sõita ja saada maohaavad?Loll peaks olema.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:39
Palju oleneb ka sellest,kuidas ilus naine oskab ennast rikkale mehele kaela määrida Tõesti meie riigis see rikaste hulk pole eriti suur..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:41
500 inimest on piisav arv.Mehi siis.
Superkehaga iludusi,kes valdavad mitut võõrkeelt ja palju muud..neid on alla 500-ja
Jätkub kõigile.
Iga sellest 500-st peab üleval naise ja paar armukest.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:46
Superkeha ja ilu ei ole vähemalt minu jaoks üks ja sama asi. Ma olen näinud naisi, kelle välimusele ei oskaks mitte midagi ette heita, viimase peal lihv, aga ... elutu ja külm sisemus paistab juba pilgust välja ning naine liigitub pigem koledate kilda. Samas tean ka üsna kahtlase vormi või kehaehitusega naisi, kellele kõik mehed pärast kaheminutilist vestlust ligi tahaksid ajada.

Seksapiilsus on kaugelt tähtsam kui tehniline ilu, soojus on olulisem kui millimeetri pealt trimmitud keha. Seda ütleks Sulle ilmselt enamus mehi, nii rikkad kui vaesed.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 17:48
Ilusaid tüdrukuid on kordades rohkem.Ega kõik rikkurid ka oma naise kõrvalt armukesi ei pea
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 18:02
Kehaga saab ikka vist stripibaaris pilkupüüda, aga pigem väline sarm
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 18:29
JOG,nii ta paistab tõesti olevat
Kes on üldse rikas meest?Olen näinud rublarikkaid..edasi krooni ja nüüd euro rikkaid
Hullem kui naine kujutab ette,et tal on rikas armuke.Pärast tuleb välja,et kodus hoopis pikaajaliselt töötu mees Selline asi tuli ilmsiks hiljuti ühel seltskonnaüritusel pärast sai nalja kui palju..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-11 20:33
Ma pidasin eelkõige silmas just neid naisi,kel supervälimus ja "see pilk"..tulisus olemas.
Täna saab testida kuivatan hetkel bodysuit`i(kehale määritav aine,mis jätab mulje,et keha on kaetud),selga läheb ainult väike kleit ja Westwoodi stilettod.Juuksed sirged,ainult silmameik ja wet huuleläige.Tantsima.Panen countdowni tööle
˅ näita rohkem ˅
2012-05-12 03:09
Ma parem nikuks, kui kuskil joomabaaris
˅ näita rohkem ˅
2012-05-12 04:58
Countdown läks saja peal sassi
Ilusat varahommikut!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-13 13:03
chocolat: Ma jääksin Eesti piiridesse.
Ilusaid naisi,kes igati tasemel ei ole liiga palju.
Need,kes ilma jäävad(ilusad naised) on lihtsalt üksi.Tasuta seksi nad pakkuma ei hakka.
Ma ei teagi..kas mina olen ilus naine..seda on küll miljoneid kordi öeldud,aga noh..kes teab...mul on oma karjäär ja raha.
Vaatamata sellele kõigele ei ole ma nõus mitte kunagi ja mitte kellelegi lihtsalt niisama seksi pakkuma.Ma ei ole nii odav.Paljud naised ei ole nii odavad.Lasta endast üle sõita ja saada maohaavad?Loll peaks olema.

lõpp pani mõtlema üle sõita ja maohaavad... kas naised orgasme saades saavad maohaavad? ja kuidas seksides üle sõidad? seks ju vastastikune asi rohkem... v mõnedel naistel käib see teisiti???
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 14:17
Maohaavadest ma ei tea.....
Paljud mehed vajavad seksi seksi pärast, et oleks enamvähem soe keha ja natukenegi naise lõhna juures. Paljud naised vajavad aga lisaks füüsilisele seksile ka hingelist lähedust. Muul juhul tuleb mees... pumpab ennast tühjaks, saab rahulduse ja läinud ta ongi (loe: ülesõitmine) ning naine jääb oma mõtete ja lähedusevajadusega üksi. Võibolla mõnd naisterahvast selline seks rahuldab aga paljusid naisi kindlasti mitte.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 14:52
Ka mehed tahavad väga seda hingelist lähedust,mitte paljast tühjaks pumpamist seksi ajal.Kogu selle seksimise ja sellest saadava kahepoolse naudingu on mõnesmõttes ära rikkunud need tutvumisportaalid,MSN-id,webkaamerad jne.Virtuaalselt tuleb kõik liiga kiirelt kätte aga igasugune hingeline lähedus jääbki viimasele kohale või hoopis ära.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-14 15:04
elmar59, kui lähtuda iha.ee portaali kuulutustest mees-naist .....
no ja veel teistest tutvusportaalidest ning kirjadest mida naistele läkitatakse siis üldjuhul on ikka pakkumised - stiilis saame kokku ja läheme laiali ning parem kui pärast nimegi ei mäleta...
Hingelähedust ei otsi küll paljud.... Aga see on puhtana minu arvamus mis ei pruugi paljude aevamusega ühtida....
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
10
11
12