Foorum
2012-01-19 19:26
Aga kui küsiks vastu, et miks mehed noorte neidude keha ostavad?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 20:24
Jotteff, kui kõht näljast koriseb ja Sulle pakutakse värsket ja maitsvat vasikaliha , kas loobud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 20:45
Kui valmis raguud pakutakse siis võtan vastu, aga ostma küll ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 21:03
Siis peab see raguu nädalakese laagerduma, omandama pikantsed lõhna- ja maitseomadused ja muutuma tavatarbija seedimisele mõrvarlikult
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 22:25
ja Aikon pani jotefille praegu ära!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 23:10
aikon, loodame siis , et keegi noor tattnokast neid on su tütar, kes end raha eest müüb Sa pole ju vastu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 23:22
Loota võib alati, lootus sureb viimasena aga tütrega on nii, et...keda pole, seda pole, nii et see lootus on asjatu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-19 23:24
aikon teeb ainult talle omast piiripealset nalja. natuke kohatu temast, aga ma ei arva, et ta tegelikult kellelegi paha tahaks teha. kui ta peaks reaalsuses millegi sellisega kokku puutuma, siis kultuurse, haritud ja hooliva meesterahvana ta arvastavasti keelduks pakutavast. või kuidas, aikon?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 09:39
Utha, paraku pean ma kahjatsusega nentima, et Sul on õigus Olen nii mitmelegi neidisele EI öelnud, jättes nad sel moel ilma loodetud sissetulekust ja ilmselt ka uuest Gucci kotikesest
Üldiselt olen ma seda meelt, et lapsed(tütarlapsed) peavad mängima nukkudega, mitte nokudega.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 10:15
Kuni 25 aastani mängigu nukuga ja edasi soetagu omale kass ja siis iha foorumisse mehi sõimama
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 10:18
vaesed vaevatud mehed
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 10:26
Prostitutsiooniga peab võitlema nii, nagu ukraina feministid
Utha, võta ikka torso paljaks ja allkirjaks "EI PORRILE" siis pööratakse sellele ka rohkem tähelepanu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 10:31
Hmm...Ukraina piigade võitlusvorm on peris kena ...Oleks minu olemine, tekitaksin ma ühe uusi ja uusi takistusi nende teele, et see võitlus ikka kaua kestaks ...on nii silmale, kui fantaasiale
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 10:34
Nõuame ka eestisse sellise liikumise
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:08
Teema algusse.Miks need noored neiud peaks niisama seksi välja jagama?Raha on vähemalt vahend.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:30
kindel suhe tähendab ka seda,et mees maksab neiu arved.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:34
Kokkuvõte.Pole ju vahet,mees maksab niikuinii.See on selge.Iga mees on oma naise sponsor.
Loogiline küsimus.Miks peaks siis keegi teine või kolmas naine seksi tasuta jagama?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:37
Täpselt!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:41
Tüüpiline naiste looogika: peres on kaks rahakotti- ühine ja naise oma
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:42
Peres on üks rahakott.Mehe oma.naine on kodus ja ei teeni midagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:56
Kodus istumine?Kodus ei istuta.seal tehakse tööd.Suure maja korrashoid võtab palju aega,siis veel aed ja selle ilu.lisaks peab naine trenni tegema,et mehel oleks kodus isiklik supermodell.Lisaks lapsed ja koerad.See ongi tööpäev.naine ei teeni midagi,kuigi teeb väga palju tööd.Stripishow ja seks mehele isegi ei kuulunud tööde nimistusse.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:59
Siis me ei räägi ju mehest.me räägime tolgusest.Ei maksa neid segamini ajada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:19
Ehkki Demil nimi uus,
sama jutt tal ikka suus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:21
Teemaalgatus põhjustab arutelu.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:04
tegelikult pole ju küsimus olnud selles, kes kellele ja kas tasuta seksi jagama peab ega ka mitte ülalpidamisega seotud küsimustes või meheks olemises. need on teised teemad.
probleem seisneb koolitüdrukutes, kes noores eas ennast müüma hakkavad.... ja tundub, et nad ei tee seda mitte sunnitult, vaid lausa vabatahtlikult. midagi on siin kohutavalt valesti
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:07
Vinge tsikk tahab lisaks naudingule ka muid hüvesid.Tal on õigus neid saada.Nii lihtne.
Kui on KEHA,siis saab nõuda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:12
Lihtne muidugi...ajad jalad laiali ja raha voolab ojadena :$
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:14
Kõigepealt peavad olema JALAD,mida laiali ajada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:17
Kui jalgu pole, siis kõlbavad kargud kah, peaasi, et karkude vahelt tunnelisse sab
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:19
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:40
choco, sa arvad, et nad naudivad enda müümist? või arvad seda, et nad naudivad ennast? või oma keha? muidugi on olemas see variant, et osad naudivad ka seda tegevust, millega nad raha teenivad, aga selline teguviis eeldab juba ise murdumist. sisemiselt on tegu murtud isikutega. enesehinnang peab neil kindlasti madal olema. ma ei usu sellesse, et nad endaga tegelikult rahul on ega ka mitte sellesse, et nad oma keha nt naudivad. pigem vihkavad. ega nad ise ei saa ju aru sellest, mida nad oma eluga teevad. tahaks minna nende koju ja vaadata nende vanemaid, kes neid kasvatasid. ma ei saa sellest aru.
enda ohvriks toomine iseenda rumaluse ees on tegelikult lollus. hea (kasutatava) keha omamine ei ole argument, vaid vabanduste otsimine.

ja kas sellised üldse saavad aru sellest, mis see enesemüümine on. on nad kuulnud midagi prostitutsioonist ja seadustest ning karistustest, mis sellega kaasnevad või suguhaigustest? kahtlen. nad pole veel korralikku haridustki omandama asunud, kuid juba nad teavad,
kuidas oma keha enda kasuks teenima panna. koolist tulles prosituudiks. ja kes teab, kas nad ongi haridust saanud või kui saidki, siis mitu klassi see kokku teeks.
nii raskete valikute kasuks otsustamine nii noores eas eeldaks seda, et nad on moraalselt kindlustamata. kindlustamata nii sotsiaalses (kodune elu, suhted, tutvused jne) kui ka materiaalses plaanis. või pole seal erilist sotsiaalset tausta taga ollagi ja ongi tegu mugavusega, teise eluviisiga vms.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:50
Utha, vastused neile küsimustele saab neidistelt endilt ja kindlasti mitte siin '.
Meie võime siin arutada ja targutada, oletada ja ennustada aga sellest ei muutu midagi, see on nii lai ja keeruline probleem, et vaevalt ta kunagi lahenduse leiab, ennem saabub kurjakuulutav maailma lõpp
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:56
tegelikult ma juba tean, mis seda tekitab, aga las iga tegelane arvutab ise
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:58
Minu arvamus ei ole kindlasti populaarne.Vinge tsikk saab valida ja ta valib selle,keda naudib.Pluss boonused.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:01
Mitte ei saa aru, kas tahate kaasa tunda või hukka mõista? Karavan liigub nii või teisiti edasi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:03
Pole mõtet kumbagi teha.Iga teeb oma kehaga seda,mida tahab.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:13
chocolat, kas sa võtad seda praegu enda järgi ehk siis oletad, mida sa ise „vinge tsikina“ teeksid ja milliseid boonusi sa taotleksid või oled sa kuulnud kedagi nii endast rääkivat? oled sa kunagi suhelnud sellise tsikiga? ja kas see endine vinge tsikk (see, kes endast nii arvab) on ka pärast sama vinge edasi, kui ta oma raha kokku loeb ja selle eest shoppama läheb. et siis veel vingemaks muutuda ja veel „vingemalt“ seksida. ja uusi boonusi teenida. kas see ongi loodetud kasu? enda alandamine ja ohvriks toomine?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:18
Hukka mõista on kõige lihtsam ja kui üldse hukka mõista, siis pigem seksi ostjaid.
Choco, valida saavad need, kel vundament, materiaalses mõttes olemas, need kel seda veel pole, peavad leppima kvantiteediga.
Aga vana tõde on see, et....ennetamine on alati odavam, kui tagajärgede likvideerimine
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:21
ega asi polegi süüdlaste otsimises, vaid põhjuste leidmises. see vist pakkus kellelegi huvi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:23
Vinge tsikk ei kerja raha.tal pole seda vaja teha.Ta pakub oma seltskonda ja on ilus.Mehed ise külvavad ta kõigega üle,et olla teistest sammu võrra ees.Need,kes ennast pakuvad ei ole tegelikult vinged.
Ma "sponsoreerin"paari potensiaalset tsikki.Stiliseerin,õpetan jne.Kui nad saavutavad eesmärgi,siis 10% saan mina.See on ka äri.
Kõik noored tüdrukud tahavad abielluda multimiljärdäriga.Enamusel pole potentsiaali.kellel on,see vajab abi.Ringkonda sisse saamisel,käitumisõpetuses,riietuses jne.See on rahvusvaheliselt suur äri,eestis sellest palju ei räägita,aga meil toimib samuti.
Kuidas kohtuda reaalselt SELLE mehega.Nad ei käi klubides jne.Juhuseid ei ole.Selleks on teenusepakkujad,kes omavad ligipääsu ja viivad potensiaalsed neid seltskonda ja teenivad sellelt oma kasumi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 10:12
leemurike, kahju, et sul siin turgu pole Vaata mujale, äkki leiad oma rikka printsi
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 12:13
chocolat, ma arvan, et sa ajad paar olulist teemat omavahel segamini. vabanda, aga ma ei leia praegu seost vingeks tsikiks olemasolu ja prostitutsiooni vahel. kas sa seostad neid tegevusi omavahel? kui see nii oleks, siis sa ju toetad ise prostitutsiooni, aitad sellele kaasa. tegelikult arvan, et sa räägid millestki muust. sain aru, et sa koolitad välja oskustega seltskonnadaame ja saatjaid, aidates neil mingisse teatud ringkonda sulanduda, sealt endale potensiaalne mees leida jne, et siis selle (äri) pealt kasumit teenida. on nii?
ja kui lubad uurida, milles seisneb eesmärk? kes neist peavad saama? kuidas neid nimetatakse? ma ei osanud peale seltskonnadaami muud praegu pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 12:19
ma ei tahak luua olematuid seoseid, aga tahtmatult meenus praegu mulle see sari, kus noored neiud „printsile“ mehele minna tahtsid. printsid ja printsessid. tegelikult oli tegemist tavaliste eesti neidudega, kes ka lootsid natuke oma ilu pealt teenida ja teistsugust elu elada. mehele vist keegi ei saanudki. pole kuulnud. st imporditakse siit naisi saatesse (ma ei tea mis lepingutega), et teatud mehed endale kaasad/partnerid leiaksid. see justkui pole prostitutsioon, aga samas nagu on ka. ehk olen karmim kui peaks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 13:26
Leemurike, miks peaks noor ja kena neiu üleüldse kellegile sellisele keppi andma kellega ta seda teha ei taha? Mis vahe sel on kas raha eest või tasuta? Mina küll aru ei saa. Ma kujutasin ikka ette, et kui tegu ei ole just lausa inimkaubanduse ja orjastamisega, siis vabatahtlikud prostituudid jätavad endale õiguse valida kliente.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 13:29
inimesed teevad omi valikuid ise.kes teadlikult,kes teadmatult.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 13:45
Utka. Vanemad ei suuda pakkuda lapsele kindlat ja stabiilset tulevikku ehk siis kaasavara puudub. Ja ongi keha müümine ainuke hea valik,
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 14:11
miks sa arvad, et see ainuke valik on? ja milles seisneb „kaasavara“ sisu? kas sa pead praegu silmas moraalset baasi ja eluks ettevalmistatust või materiaalset kindlustatust?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 14:23
Mõlemit. Nii moraalset, kui materjalset. Pahatihti just materjaalset. Vaata osadel tibinatel pole kohtagi, kus seda teenust pakkuda. Seega on materjaalne puudus, allakäigu trepist alla minnes ka moraalse kaasa võtnud.
Trukitakse hunnik lapsi valmis, lihtsalt laste pärast või siis "tööõnnetusena", või lapsepalga pärast aga edasi ei mõelda mitteüksraas.
Siit saab sujuvalt üle minna selle üksikema teemasse. Enda õnne nimel minnakse lahku ja jäädase majandusraskustesse ja seegi annab potentsiaalse võimaluse lapsel sellele teele minekuks. Ahvatlused on ju ligidal ja lihtsalt kätte saadavad. Piisab ainult msn aadressist näiteks.
Minule näiteks anti kasvaras 3 toaline korter ja tuleviku pärast ma ei pea muretsema. Mul on 30 hektariline maakodu, kus veedan oma vanadusepäevad. Praeguse 4 toalise jätan lapsele kaasavaraks. Lapsel ei teki ka vajadustki materjaalse olude sunnil ennast müüma hakata. Ja minu töö on anda talle tugev moraalne pagas koos haridusega, et seda vajadust ei tekiks ka. Kui siis teeb seda JUST FOR FUN. Minul ei olnud sellist mõtetki ega vajdustki, et peaksin hakkama varastama või rahaeest ennast müüüma. (prostitutsiooni pean silmas).
Lükake väited ümber!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 14:25
Kirjavead on kohutavad. (wc's läpakas põlvedel on paha kirjutada )
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 14:42
Tulistan ühe soojaga edasi. Muidugi ma ei rääkinud õnnetustest. Näiteks võib kogu se krempel ükspäev maha põleda ja ongi paljas poiss olemas. Õnnetus ei hüüa tulles! Kindlasti elukvaliteet halveneb aga kindlustus ka midaig maksab.
Lapse tuleviku heaolu nimel peaks oelma iga vanem valmis tegema igasugu asju. Aga siis teekisn MINA teen seda teadlikult, kas siis varastan, müün ennast või teisi või midaiganes. Seda ma teeksin ISE ja endaga. Minu heaolu ei ole selle juures oluline.
Ühelgiljuhul ei saa käega lüüa "ah minujaoks käib küll ja küll laps ise hakkama saab". Jah saabki hakkama, veebikaamera taga
˅ näita rohkem ˅