Foorum
2020-07-05 20:33
Siis sa ise ei tulnud trahterisse minuga kohtuma ma iolin seal
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:39
Tiburull, ma olin ju seal.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:40
Kadus teie tädike
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 21:21
Käsi peseb kätt lihtne
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 21:25
Seda ütles vist juba Seneca.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 21:35
Huvitav? Mida Dragu kurja on teinud? Mulle meeldib ta otsekohesus. Erinevalt kadunud opakas/ ihafoorumist, kes oli tòeliselt labane. Hindamistest mul nagunii savi. Pangu vòi 100 ùhte pàevas.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 21:52
Dragunov, nii, lolle endaga võrtselt ei võta, aga mis siis su masterplan on nendega? Peale nn lollide karistamise?
Kuidas sa nad oma maailmas olematuks teed? No offence praegu, aga kui öelda resoluutselt, et idoodid sinu maailma ei kuulu ja punkt ja sellest ka viha, siis tunnistan, et ega ma tegelikult päriselt siin ei saanud sinust aru, kas su idioodi-viha tuleb sellest, et nad tahavad ka kuuluda sinna, kuhu sinagi või on asi selles, et nad ikkagi kuuluvad otsapidi sinna ka ja see ajab vihale?
Sest, kui sa tegutsed siin ja tegutsed ka mujal nn omas maailmas, siis kuidas sa neid kahte teineteist lahtudad- nii üks kui teine asendab sulle mingit maailma, sa eksisteerid neis tegelikult üheaegselt. Niisamuti (oh õudu) ka teevad need nn idioodid.
Kas ei oleks oma energia suhtes säästlikum ja elu lihtsustavam muuta enda suhtumist sellesse nn idioodihulka ja neile reageerimisse. Ehk alustada enda muutmisest ja mitte üritada iga „pealeastumisega“ piltlikult suruda muutust läbi seal, kus see sinu võmuses ei ole.
Ja kui veidi viitsid, siis püüa enda punktiskaalal üles leida koht, kus sa ise seal asetud ja milliseid punkte sa endale paneksid.
Lihtsalt mängi teatepulk korraks enda käest ümber ja kujuta ette, et satud olukorda, kus sa oma võimetelt kellelegi tema võrdluses alamana tundud ja veidi nõrgemalt esined kui oodatud ning see keegi teine või teised sind paduidioodina kohtlevad.
Mis sa siis teed?
Annaksid teiste õhutamiste ja õigustuste saatel nõusoleku kohelda ennast kui vähem võrdset ja väärtusetut inimest, nõustuksid teiste heameeleks olema idioot, kuna keegi arvas, et sa ei ole nt normaalne, aga teised on?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 21:53
Ma ka ausalt ei saa aru mida siis Dragu nii dramaatist tegi et suukorvi sai? Ja veel nii pikaks ajaks?.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:00
Kurat ma ei leia foorumist seda kohta üles, kus Dragunov Utha arukaid postitusi kiites esile tõi
Aga ta oli vist ka viimane, kes vastu koonu saanud siiani pold ....Luukera oli varasemalt sellega juba harjunud.
.......või on ikka nendele kindlatele allikatele tuginedes tegu hoopis Silveriga
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:04
ConcernsU kahju, et sulle privaatselt kirjutada ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:08
"Mixed feelings" võib kõikidel kellegi suunas esineda, aga küll ka Tarts õpib oma vigadest ja kasvab kunagi meheks, kes ei pea teisi naisi mahahindama selleks, et tema armastus saaks kusagil esiplaanil olla. Alati saad minna teistest viisakalt kõrvale ja ei pea tegema maha teisi naisi selleks, kui tahad enda eelistusi kergitada.
Olgu, ehk ongi see käitumine mõne inimese jaoks mõistetav ja isegi kiidetav, kuid ärme siinkohal küll taolist tegevust võrdsusta heasüdamlikkusega.
Erilistele kõlupeadele peab muidugi selgitama, et siinkohal ei pea ma mitte silmas vaid siinseid hindeid, vaid kogu käitumist teiste naiste suunal ja kommentaarides.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:10
sisterTryxy, kullake, ma arvan, et sa lased praegu enda ettekujutusel ennast ära petta ja said asjast valesti aru.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:13
Eks enne siit ilmast lahkumist jõudis Utha minuski pettuda, aga see on tema õigus ja mis mul sellest. Ega kõigile saagi meeldida.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:20
Mehed naljalt naisi maha hindamas ei käi, ikka kellegi palvel rohkem🤗.., et muljet avaldada, Kuldkihar kasvab kindlasti vasikaeast välja nagu ka kõik teised härjad kasvanud on , jah see mees pole ka minu huviobjekt aga leili on läinud kogu koorekiht🤗... Las laps möllab ja ärge unustage, me kõik oleme olnud parajad idikad nooruses, seega las Kuldkihar ka siis kasvab .. Ja Meie oleme ju täiskasvanud 😅...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:26
Dragu, mis naiste mahahindamist sa silmas pead?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:27
Utha, igasuguseid ekskremente leidub kõikjal ja mis nendega ikka teha? Saab kas nende eksistentsi aktsepteerida ja noogutada koos kõikide teiste junnidega kaasa või mõelda iseseisvalt. Mina eelistan siiski viimast varianti ja tolakeseks muutuda ei kavatse.

Jällegi jahud sa midagi ühest ja teisest, ent sootuks erinevatest maailmadest. Me kõik elame vaid ühes reaalsuses ja siia maailma kuuluvad kõik, ent, nagu juba enne ütlesin, ei pea see tähendama seda, et sa mistahes mõttelageduse peaksid heaks kiitma.
Kui sul endal on aru peas, ja ma usun, et sul seda jagub, siis mõistad mind. Ma hindan sinu pikki tekste ja arutelusid, kuid arusaadavat mõtet saab anda edasi ka märksa lühemalt.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:32
Tarts, miks pean mina sulle su tegusid ja sõnu meenutama? Küll tead nii sina kui ka teised asjassepuutuvad.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 22:57
Jäin selle mahahindamise üle mõtisklema ja leidsin vastuse ühe noore naise kontolt, seal oli selline üleskutse:


/Kuna kasutaja Caprichosa tegi minule ülekohut ja hindas, ning lasi hinnata minu pilte madala hindega, siis igaüks kes tema piltidele 1p panevad on minu tähelepanu ja aega väärt/

Et noh, mis valik siis meestel ikka niiväga saab olla, et üldse jutule pääseda ?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:07
Aga nii on ju lihtsam, ei pea ise varikat tegema.
Ainuke oht on, et petetud kosilased võivad foorumisse teema teha
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:11
järjekordne feimisõltuvuses prostituudihakatis
enne caprit olevat neile "liiga teinud" kenasuudlus, enne teda kiizukas ja kes kõik veel

aga aitäh, nüüd on vähemalt teada, millised kutsikad siin sõdu algatavad
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:20
ee......

ma tegelikult nüüd selle neiu kohta küll midagi järeldada ei tahtnud, konto küll prostitutsioonile ei viita ...

Ja et siis capri ei hinda kedagi "alla" ega palu seda teha ... nunuh ...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:26
Loomulikult hindab pilte maha.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:27
AJ, siin on juba nii kogenud kavalerid, kes pakuvad ise seda teenust
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:31
Minu meelest vòiks piltide koha pealt olla ùldse selline asi, et saaks valida, kas ùldse tahan piltide hindamist ja kommenteerimist. Mina ausalt ei taha ei hindeid ega kommentaare.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:38
Täpselt nii. Mina olen ka sellega päri.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:41
Et siis teie kolmurgal ei olegi kolm külge, hoopis mitu on.

Dragunov, kui võid, ära ürita patroneeriv minu suhtes olla – ma ei salli nimelt seda ja me ei ole sinuga siiski eakaaslased.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:44
Siin teemas peab kogu tähelepanu koonduma vaid minu hunnitule ja märkimisväärsele säravale isiksusele, sest kui see nii pole, siis ootab mind ees pikk periood pehmete seintega palatis ja seda ilma Instagrami ja suunamudijaks olemata.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 23:45
sisterTryxy, tead, veider, aga ma vist ületasin ka enda ootusi selles suhtes. Minu igapäevane keelepruuk seda see nüüd tõesti pole ja eks ma veidi häbenen nüüd ikka
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 00:04
Minul on ùldse omapàrane mòtlemine vist. Pigem ùlbe ja òigekirjaoskusega Dragu kui mingi omast arust tarka panev kasutaja, kelle òigekirja tahaks oi.oi kuidas parandada. Elementaarsed vead hàirivad mind.. Nagu mata- vorm.. Lihtsalt tundub vahel et pikalt arutlev inimene on teoorias nii tugev, aga 4.nda klasdi òigekirja tasemel Ma aktsepteerin tegelikult dùsgraafe ka, aga samas pikalt ja pòhjalikult viitsida kirjutada? Teades oma dùsgraafi? Vot see on kummaline.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 00:07
Düsgraafid ahju!
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 00:11
Me kõik teeme vigu, ka Sirruke
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 00:14
Jah..teeme vigu.. Ma tean. Aga on vigu, mis peaks 4.ndas klassis selge olema. Lugesin just siin teemas pika postituse, kus oli lugematu arv ELEMENTAARSEID òigekirjavigasid.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 10:02
Teiste eestlastega õigekirjavigade üle vaidlemist kohtab ainult eestlaste foorumis.

Kunagi mul oli kontakt ühe tegutseva kunstnikuga, kes oli diagnoosiga. Düsgraafia temal andekaks kunstnikuks saamist ja olemist ei seganud. Rohkem diagnoosiga vaegkirjutajatega kokkupuuteid pole olnud, ei tea.

Lp keelekorrektorist vanaema, kui tahta õigekirja, mis oleks nõutaval tasemel, siis tuleb ka sinul, kullake, enda taset tõsta. Õige on „düsgraafik“, mitte „düsgraaf“ ning sinu „4.ndas klassis“ kutsub ka mind sind parandama. „4. klassis“ kirjutati minu kooliajal.
Pealegi sinu pädevus düsgraafia kui häire teemal tekitab minus kahtlusi ja ma arvan, et sa ei tea, pakud umbes.

Huvitav jah. Ma olen kunagi isegi ühe raamatu trükki aidanud ja õigekirjavigade parandamisega tegelenud,
aga ei ole minagi prii vigadest ja tuleb õigekirjavigu minulgi ette.
Aga pead pakule selle eest ka panema ei hakka ja andeks paluda ei ole ka millegi eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 13:03
Dragu ei anna end näole kui kõrtsis kohtuda?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 13:04
Ikka annan.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 13:45
Puravik ise küsib ise vastab erinevate kontodega. Muide ma annan ka näole, kus iganes, kui oleks ainult ka reaalset kohaletulijat
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 13:53
äraerutu jyrtopallurpolepuravik (teemaalgatajaolipuravikjah) vaid kverti-imejavelts-aqamarin
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 15:28
keda huvitab see matemaatika tehete jada ,huvitas ainult kas on pime ja sellel ka rõhk. aga.....
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:03
Matemaatikud ja õigekirjahuvilised

Minu meelest ei olnud numbrivalikus märgitud seda, et peab just postiivne "number" olema


Ja 42 on lisaks veel juhuslikult "Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything"
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:07
Ja ei ole kogu aeg pime, kui silmad kinni panna, kui lamp põleb, siis on täitsa valge, ainult ei näe midagi
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:09
ps , ma tean küll õiget vastust aga see tekitab veel rohkem küsimusi, kui vastuseid.
Et milleks selline mõistatus siia üldse kirjutati, vot see on küsimus, mida ka mina ei oska arvata
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:12
siis ongi aega mõelda ja loogilisele järeldusele ka jõuda.Vihjeks ,et puude taga tuleb ka metsa näha. vast läks lihtsamaks. jutt ikka dragunovist.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:18
Üks asi, mis mulle on ammu selgeks saanud, on see, et naiste ja meeste loogika võib olla ikka täiesti äärmuslikult erinev
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:25
kommaril ei ole veel probleemi teemade jälgimisega ja läbu ei puutu üldse asjasse vaid jääme teemasse Dragunov.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 16:51
Tegelikult saavutati selle filosoofilise näpuviibutusega hoopis vastupidine effekt, nüüd me jahusime sellest ikka pikalt, selleasemel, et otseselt teemaga jätkata

Aga siin pole ükski teema puhas. Ka läbu mitte
Seega, teema on vaba!

sry, püüan edaspidi vähemalt siin teemas ainult teemas olla
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 18:08
Sirruke tahtis eile hullult tarka panna ja hakkas eesti keele òpetajaks..tehes ise hullult ràmeda vea. Naersin ise hiljem seda sùdamest. Nimelt "elementaarsed òigekirjavead" Aga mul oli eile 4 pisikest magama panna vaja ja ikka oli vaja ihasse ka kiigata Sellest moraal..kui hoiad lapselapsi..hoia ihast eemale Vabandan oma kirjaoskamatuse pàrast
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 18:33
Ònneks olin Dragu privaatteemas eile ja loodan et Dragu andestab.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 19:32
Kes see Dragunov üldse on, et temast siia teema tehti? Kas ta on ka siis eriline?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 19:49
Ju teemategija jaoks on oluline. Vaata hoiatuste rubriiki, misterJ..Nàed kui palju on olulisi kasutajaid
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 20:35
Hoiame tempot ja võtame.
Kas oli piisavalt rahuldav vastus?
˅ näita rohkem ˅