Foorum
2020-07-04 20:18
Ja mis siis nüüd, kas hakkas kergem?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 20:20
Tegelt mul suva sellest topist. Mõnele on see tähtsam kui mulle.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 20:23
kui nii suva, kas on siis mõtet iga hindamist siia kiruma tulla?

kassile vaja epilaatorit laenata. või muruniitjat
˅ näita rohkem ˅
2020-07-04 20:25
Issand kui naljakas hahahahaa
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 01:53
Vaata, Tarts, ma hindan madalalt vaid pilte, mil puudub igasugune kvaliteet ja mõte ning kui sinu pilt mulle topis ette sattus, siis andsingi sellele oma ausa arvamuse ja hinnangu.
Üks palja persega mehike, kes iseennast hindab ja igal nädalal aina uutele naistele avalikult nn. "armastust" üritab avaldada ja järgmisel päeval tuleb foorumisse nutma ja küsima, et miks naised teda alatasa blokeerivad, on minu silmis üks madal ussike, kellele tulebki jalaga peale astuda.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 07:06
Mina arvasin et pildid on selleks, et teised saaks aimu minu vàlimusest.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 08:10
Dragu, hale oled.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 08:14
Ps! Jälgi kõigepealt enese tegevust, kuidas sa ennast toppi upitad. Teiseks, armastust olen ma avaldanud ainult ühele naisele.
Seega tõmba oma ülbus koomale.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 08:23
Sirruke, pildid näitavad tõesti milline sa väljanäed, aga paraku mitte ainult. Enamasti näitavad pildid ka inimese sisemist olukorda.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 09:47
Kas Lumelind on mitu naist? Ma pole nii kaugele jõudnud, et talle armastudt avaldada, sest tal juba on üks austaja.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 09:57
Kumb on parem inimene, kas veidi rumal ja heasüdamlik või intelligentne ja õel …
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:12
Rumal erineb lollist sellepoolest, et on suuteline õppima.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:16
Kui inimene ei suuda õppida, siis on tegemist vaimse alaarenguga ... selliste inimeste üle naermine on hoopistükkis tülgastav.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:18
aprilljuuli palunveelkord
kassheledakarvaline eitaipahästi

naistepilteühega hinnatajasiis foorumisviriseda etblokiti onheasüdamlik võiintelligentne
omanoksipildid toppihinnataon heainimenetunnus
omahindedkustutada õppimisvõime
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:28
Vot seda õppimisvõimet tuleb testida ja kui kõrgetasemelihe komisjon on oma otsuse öelnud, siis rahulejätta. Häda on ainult selles, et nad kipuvad ise enda üle naerma ja naer on nakkavam, kui koroona viirus.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:31
Mind topiteema ei huvita. Sellekohaseid postitusi üritan mitte lugeda ...

Sõna võtma ajendas see lõik:

"üks madal ussike, kellele tulebki jalaga peale astuda"

Miks peaks see olema üldse kellegi asi, kes keda hindab ja millepärast nutab. Las hindab ja nutab. Mis seda isiklikku peleastumisvalu siis nagu õigustab ...

Õppimisvõime mõtte edasiarendus ei olnudki niiväga konkreetne, vaid üldine mõte ...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:36
Võehh. Ah et Dragunov otsustab, kes siin madal on ja mängib kohtunikku teiste saatustega?
Taodeldult sünge(m)alt esitletud imago ja karm kuvand on tihtipeale viiteks tegelikule üksindustundele.
Lisaks seletamatult õel olek ja kaalutud halastamatus - kõnemaneer, mida enne nagu ei olnud, väiklus, heitlikkus jne.
Aprilljuuliga nõus siinkohal, ka mind ärgitas kirjutama sama lauseosa. Nn pealeastumise tahe ei ole märk kellegi edasiarengust, vaid...
Kuna minu lugupidavad kokkupuuted Dragunoviga jäid aastate taha ja me enam suhelnud ei ole, siis ma ei saa kindlasti öelda seda inimese õigusega,kes oleks tema n-ö üleskasvamise juures olnud ja teaks teda inimesena, aga see ei ole sama mees, keda mina mäletasin. Siin ma näen teistsugust Dragunovit ja see muutus, mille ma siit eest leidsin, ma ütleks, on veidi Å¡okeeriv. Mis ajast Dragunov-härra t...peaks muutus?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:52
pole kunagi märganud, et Dragu oleks ise oma pilte hinnanud ja pärast kümned häbelikult ära kustutanud nagu tartsil kombeks.
ju ta piltidel ikka oma fänniklubi olemas, nii et ei pea ise "upitamisega" vaeva nägema

aprilljuuli,
kõige hullem kombo oleks ilmselt rumalus ja õelus.
eks populaarsetele teenusepakkujatele avalikult armastuse avaldamine muidugi kerget naiivsust näitab....kuigi rüütli mängimine on ju iseenesest kena
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 10:59
Aprilljuuli, kõige parem inimene on see, kellel on suured
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:21
Ei ole ilus kedagi rumalaks nimetada, caprichosa ütles paremini : naiivne rüütel.

Intelligentne õelus ja ensekriitilisus ei mahu ühte lausesse ära
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:22
Ja see on muidugi õigus, et suured õigustavad peaaegu kõike

Naised on siin jällegi (osade inimeste pahameeleks ) eelisolukorras
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:25
samas, ka suure on lihtsam teistele pähe istuda
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:27
krt küll, ma tundsin juba ammu, et mul on midagi olulist puudu
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:31
oih. ma arvasin, et see t...pea tähendas tarkpead ikka
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:32
mõelge ühele numbrile ühest kahekümneni . nüüd liitke sinna kolmkümmend kaks, edasi korrutage kahega jagage ühega . nüüd pange silmad kinni. on ju pime eks ?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:32
kass arvestab asjaoluga, et härrade rida ongi (muude tegemiste vahele) ossidele koht kätte näidata
et nood laiutades-märatsedes daame ei tülitaks
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:34
Noh heaküll, siis otse teemasse ka.

Kuna mina jällegi ei tea vanu asju ja aastatetaguseid foorumijutte ning lugedes Dragu sõnavõtte ja kontot, siis tundub ta selline intelligentne, tundlik ja ilmselt väheste (päris) mõttekaaslastega üksihing, selletõttu mind ka mõnikord ehmatavad ikkagi tema täiesti õelad torked. Et kust need ometi tulevad. Vbl tõesti öö jms
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:35
Ei ole pime, kommar, see on 42 hoopis.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:37
Mul on kahtlane tunne, et õilis rüütel sillutas endale hobuse selga valge hobuse selga ronnimiseks veidi viitega teed. Ega Dragu tahtnud vist võlglaseks jääda .... ja mis parata, minul oleks ka häbi sellisele pildile viit panna.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:38
Mina arvasin, et härrad lähevad võitlusse valgetes kinnastes mõõgad käes, kaelusest paistvad rinnakarvad tuules vooglemas ...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:40
teine katse , ikkagi on pime
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 11:40
Jään endale kindlaks.

42
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 12:54
Tarts, erinevalt sinust ei pea mina end kusagile upitama ja lunima.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 14:03
Oh kulla Utha, et sina ka jaksad siin saidil juba enam kui kümme aastat üht ja sama mõtet kedrata, ilma ise muutumata. Sellegipoolest ma austan sind, kuigi ei pruugi sinuga alati ühel nõul olla.
Nagu mulle ikka meeldib öelda, siis pole mul vaja kellegi teisena peale iseenda esineda, ja seda sõltumata sellest, kas viibin kusagil internetiavarustes või reaalsuses. Kes tunneb, see teab.
Kui rääkida nüüd sellest, milline oli minu või mistahes kellegi teise inimese olemus kümmekond aastat tagasi, siis oleks ju rumal eeldada, et keegi on kümme aastat hiljem endiselt samasugune. Inimesed muutuvadki ja see on kõige naturaalsem protsess, mis saaks kellegi elus üldse kunagi sündida. Näiteks härra Jfjm kindlasti veel mäletab neid aegu, kui ma siia saabusin. Olin idealistlik ja kohati liialt naiivne, ja nüüd meenutan ma antud perioodi kuiva muigega. Ehk aastal 2030 arvan ma tänasest minast täpselt samamoodi, kuid seda näitab tulevik.
Kui ma näen nii siinses keskkonnas kui ka kõikjal mujal aina enam vohavat idiootsust ja lauslollust, siis on minu verbaalne teravus vastavate inimeste suunal enam kui õigustatud ja siinkohal ma end ka tagasi ei hoia. Totakad lumehelbekesed ja siinsed isehakanud psühhoanalüütikud mu tutvusringkonda õnneks ka ei kuulu.
Kui ma nüüd taaskord kellegi hella hingekest puudutasin, siis mul tõepoolest paganama kahju.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 16:26
Dragu on kõige parem aga me vist läksime teineteisest mööda ei saanud koos viskit juua või on ta nii väike
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 16:47
Aga miks sa mulle oma numbrit ei saada?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 18:43
___________
/...siis on minu verbaalne teravus vastavate inimeste suunal enam kui õigustatud ja siinkohal ma end ka tagasi ei hoia./
Isegi kui sinu siirad ideaalid kuskil kopitavad koos naiivsusega ja on ammu minevik, siis kes on sulle öelnud, et nüüd on sinu kord kellegi teise õigustel tallata, õigusel olla tundlik ja naiivne? Kuna sinust on saanud ehe küünik, siis kas see tähendab, et sellega on sul siis ka nüüd võõrandamatu õigus seda teha?
Sa ei ole mitte parem, vaid vihasem – see ongi erinevus ligi 10 aasta tagusega. Miks, seda sa küsi endalt ise.
Ma võin seda “psühho-pahna” siin veel ajada.
Muide, piir õigustatud ja õigustamatu teo vahel on, nagu arusaam õigest ja valest, võib üsna ähmane olla ja peamiselt sellest probleemid algavad ka, sest igaühel on oma teadmine selle kohta.
Niisiis, minu ähmase õiglustunde kohaselt mulle tundus, et enda vastuses MrTartsile omistasid sa enda antud “ausale arvamusele ja hinnangule” rohkem väärtust, õigu(stu)si ja kaalu ning ma viitan siinkohal sinu laiendatud õigustusele kohelda kedagi teist endast alamana, madala liigina ,”kellele tulebki jalaga peale astuda” (??)
Mis iganes sinu võimet kritiiliselt ennast hinnata varjutas, sinu laiav reageering MrTartsi reserveeritumale kriitikale ületas minu arust hea tunnetuse ja taluvuse piiri. Minu taluvuse piiri.
Mrtarts reageeris minu arust vaid oma teadmist mööda ja isegi siis, kui tema kümnete panek endale paneb kedagi silmi pööritama, oli ta viisakas ja sellega asi piirdus.
Nn grupikad kontrollimatute vahelesegajate vaoshoidmiseks on üks reageerimisviis olukorda kontrollida, veidi teistsuguste inimeste suhtes vaenulikkuse sallimist ja nende endast alamaks alandamist aga ei saa ja ei tohi õigustada miski.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 18:57
Aitäh sulle tolle pika panuse eest, aga mis kuradima õigustest sa siinkohal jahud?
Kas mingisugustest virtuaalsetest pseudoreeglitest, mis sobivad idiootidest virtuaallammastele?
Igaüks, kel aru peas, suudab väidelda ja diskuteerida, kuid kordan jällegi: idioodid minu maailma ei kuulu. Sellest ka viha.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 18:57
Jälle üks tark on oma enese arvamuse andnud, selline tunne, et kõigil doktori kraad sellel alal.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:00
Sina ja austad mind? Nooo? Really?? 10 a tagasi?
Sa teeksid rohkem au endale, kui sa ei valetaks. Austus seal, kus austust tegelikult ei ole olla, on nagu pooleldi näritud vorst – neehh, ei usu.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:02
Lollidele inimestele astun ma alati peale, ja teen seda igas olukorras ning oma arvamusi ma kunagi vaka alla ei pane.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:02
Sa ei peagi midagi uskuma, see ju vaba tahe.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:03
Just, Damyde, ühekülgseks muutus kuidagi see teenimatu kiidulugu.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:04
Oma arvamus peab alati igal inimesel olema ja pealegi tuleb see kindlasti välja öelda.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:16
Tegelikult see vaene kannatanu on hunt lambanahas. Paraku küll mitte kõige targem hunt.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:03
Damyde, mispärast peaksin mina siis oma arvamust tagasi hoidma?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:11
Ei noh ,pole sest päevatropi asjast aru saanud aga kui rahakott üle ajab ja huvi on miks mitte ennast hinnata
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:20
Dragunovi kontolt loen ma välja, mis teda maha jahutab:

Harimatus, labasus, räpasus, materiaalsus, moraalitus, hoolimatus, ükskõiksus, ülbus, rumalus, nõrgamõistuslikkus, kirjaoskamatus, matslikkus

Kuna tundub, et mõned neist loetletud omadustest kõlbavad ka teda ennast iseloomustama, seega saan teha selle järelduse, et ta on iseenda suhtes maha jahtunud ...
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:26
Väiksed kompleksid mida teistest leida ei taha
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 20:27
Idioote ma enesega võrdselt ei võta ja nendega samadel tingimustel ei suhtlegi. Siinkohal ka reeglid ei kehti. Normaalsed inimesed tunnevad ennast ise ära ja pole sellest puudutatud.
˅ näita rohkem ˅