Foorum
2016-12-14 11:49
ilmselt saan nüüd suurema pasarahe osaliseks aga pole hullu .
nimelt olen suht palju tähele pannud siin ihas selliseid kuulutusi ,et
mitte ühtegi normaalset meest siin ei ole ja keegi ei kirjuta neile !
ok on loogiline , et peale kuulutuse panemist täitub siin naiste postkast
igasugu põnevate ettepanekutega ja veel rohkemgi aga kindlasti on ju siin
mõned normaalsed mehed ka ( ma ei pea silmas ennast ) kes neile kirjutavad
kas siis tõesti nende kirjad kaovad ära vahelt ?
mina usun , et see vaevalt sedasi on , ma usun , et rohkem tegelikult on asi kirjutaja pildis
et ei sobi ja siis liigitakse ka normaalsed inimesed , et ei olegi mitte ühtegi ja kedagi siin ihas .
mina arvan , et sellised kriitikud võiksid oma profiili korralikult ära täita ja seal välja tuua
täpselt keda nad otsivad , mehe pikkus välimus sissetulek jne jne , ehk siis jääksid ka nemad rahule
siin ihas muidugi võib juhtuda ,et siis lõppevad üldse kirjad ära , siis tuleb jälle probleem
ma olen ise ka paari sellise neiuga siin suhelnud ,kellele kohe mitte ükski mees ei sobi
kõik on koledad ja vaesed . mis muidugi kõige naljakam on kui jutukäigus tuleb välja
palju ma teenin ja endale lubada võin siis enamus neist miskipärast tahavad kokku saada
kuigi ma neile ennem paksu seana tundusin
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 13:08
Eks omasugused tõmbavad omasuguseid ligi.. On küll normaalseid ja toredaid mehi siin, ära üldse muretse
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 13:22
Olles mõne naise postkasti sisu näinud võin öelda, et see spoa hulk, mida naistele kirjutatakse, on ikka üsna meeletu. Selle sopa seest on normaalsel mehel keeruline silma paista.

Vaevalt, et siin isegi profiili täitmine aitaks. Kurat, isegi mulle tuleb kirju, et äkki ikka tahad mehega. Mis siis, et mu profiilist saab kenasti aru, et ikka ei taha küll.

PS! Eriti äge on muidugi lugeda nende naiste profiile, kus on kirjas "otisnn intelikentset meest".
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 13:23
.......teemapüstitus haises pisut(või mitte isegi nii pisut) nagu ka enesereklaamina ......ääääää kuidas teistele tundus?!?!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:02
tead härra kera kui sa natukene ka teaksid mind siis sa sedasi ei arvaks ,
aga sinul muidugi on õigus oma arvamusele täpselt nagu minul on seda õigus teha
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:04
13 ikka tuleb muretseda
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:08
Mis on normaalne ämblikule, on kaos kärbsele...

Ei saagi nii, et oled ise keskpärane Mati, aga ajad taga superbeibesid, inimesed tahavad enda kõrvale võrdseid. Seda nii esteetiliselt, finantsiliselt, huvidelt etc. Kui vaene plika kuskil eesti alevikest kirjutab pealinna rikkale mehele, mis tulemus saab sealt tulla? Samamoodi kirjutavad tavalise välimuse, rahakoti etc mehed piltilusatele naistele siin.. ja kui vastust ei saa, siis on naised kõik rahanäljas ja pirtsutajad.

Ma saan ka pidevalt sõimata, et küll ei taha rootsi kruiisidele, õhtusöökidele, kohvile jne minna inimestega, kelle profiil lihtsalt ei ärata huvi.. mis ma nüüd tegema peaks?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:12
neiu 13 pealegi ma ei ole kirjutanud ,et kõik naised siin sellised on !!
olen isegi päris mitmega tuttavaks saanud kellega saab täiesti normaalselt suhelda
ja seal all pean silmas nii mehi kui naisi .
aga neid on vähe võrreldes kui palju inimesi ihas on !
isiklikult arvan , et võiks rohkem selliseid olla .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:20
neiu 13 . ma ei aja superbeibesid taga pole seda kunagi teinud kui sa nüüd mind silmas pidasid
üldiselt mulle meeldib inimestega suhelda siin ihas .
kokku saan vähestega .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:27
Eiei, ma ei pidanudki sind otseselt silmas, üldistavalt rääkisin
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:30
Huvi tekkimiseks on küll natuke rohkemat vaja kui pelgalt võrdsus (esteetiline, finantsiline, hobide sarnasus jne). Pean muidugi tunnistama, et milles see "rohkem" seisneb, seda ma ei tea. Ei oska isegi öelda, mis teeb naise minu jaoks huvipakkuvaks. Küll oskan öelda, mis on eemaletõukav.

Kui algse teemapüstituse juurde tagasi tulla, siis julgeksin pakkuda, et enamus hüüatusi "siin pole normaalseid inimesi" väljendavad pigem hüüdja kibestumust.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:32
aga neiu 13 kas sa sõimata saad peale seda kui sa oled neile kirjutanud , et sry mati ma sinuga suhelda ei soovi
või siis pigem ei kirjuta midagi vastu ja loodad , et ta saab sellest aru ja siis saad sõimata ?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:39
mehu . kindlasti siin on normaalseid inimesi , sellele ma ei vaidle vastu
ja kui kibestumisest rääkida , hmmm tegelikult närvi ajab see kuidas
nahaalselt nõutakse vipiks ja raha minukäest .
kuigi tegelikult on ju mu profiilil selge sõnaga kirjas ,et seda ma ei soovi .
jah sellest suhtes olen ma vb tõesti kibestunud .
sest ma tõsiselt väärtustan ennast niipalju , et ma ei pea maksma
selle eest , et inimene minuga suhtleks või , et keppi saada
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:42
mehuTrt, et huvi ei või tekkida puhtalt piltide vaatamisest?

darkride666, mõlemat lahendust harrastan, sest kirju tõesti palju, aga ma üritan alati viisakaks jääda, olenemata pakkumise sisust.. Sõimata saamine oleneb indiviidist, mitte minu vastamisest
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:46
Hobusele, kes paljast piitsaplaksu kuulmisest ennast tagajalgadele ajab, pole eriti turvaline selga ronida.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:47
Siin ihas on mõni superbeibest kasutaja? Kes?

Mis aga nõudmistesse puutub, siis kõiki niikuinii ei saa. Mitte keegi ei saa. Sellistes portaalides tuleb leida ikkagi üks-kaks-kolm sobivat kasutajat ja nendega rahul olla. No mõni kõvem tegija jõuab ehk aastate jooksul paar-kolmsada üle vaadata, aga siin on ju tuhandeid mõlemast soost.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:47
naljakas on see , et need pildid mida inimesed siia panevad ei saa nagu tõena väga võtta .
jah sina võid ju pildil sina olla aga vägapaljud töötlevad omi pilte
või siis pildid mingi 10 aastat vanad
jällegi ma pean ütlema ,et mitte kõigil aga olen kindel , et selliseid inimesi siin on palju !
mina olen enamus kordi kirjutama hakanud kuulutuse peale (mitte pildi pärast)
või siis minu kuulutusepeale on minuga suhtlema hakatud .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:50
13zxy, puhtalt piltide vaatamisest võib ikka esmane huvi tekkida. Kellel rohkem, kellel vähem. Aga edasise suhtlusega võib selline huvi väga kiirelt kaduda. Eks loeb ka see, kes millele kui palju rõhku paneb. Kui profiilidest rääkida, siis isiklikult olen tähele pannud, et vabatekstiline osa on sageli palju huvitavam

darkride666, selliste nõudmiste kohalt on minu soovitus lihtne. lihtsalt keeldu viisakalt. Kui selega suhtlus lõppeb, siis ütleb see ka nõudja kohta midagi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:54
mehu , seda ma teen alati ja enamuskordadest see sedasi lõppebki .
miks ma kibestumise välja tõin , et neid kordi kui keegi midagi tahab ja nõuab
on tunduvalt rohkem kui neid , kus sulle lihtsalt kirjutatakse , et tere saame tuttavaks !!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:56
Nõus, vabatekstiline osa tõepoolest kas teeb inimese huvitavamaks või hoopis koheselt eemaletõukavaks.. @ mehuTrt

VIPi lunimist ei oska kommenteeridagi, ei teagi, mida te vaesed mehed tundma peate Küll aga on siin mehi (pigem väike protsent), kes peavad kümneid ja VIP staatuse kinkimist mingiks ettemaksuks kirjavahetusele või kohtingule saamiseks
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:58
darkride666, ma olen lihtsalt juba leppinud, et sellised "nõudjad" on selle saidi paratamatu osa.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 14:58
See vip ja kümned siin täidavad sama rolli mida alkohoolsed joogid ööklubis.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:05
brill vat mina ei käi ööklubides
mina ültsielt moto klubides ja rocki baarides
seal kusjuures on hoopis teine seltskond rahvast
eks jooke tehakse välja ikka inimestele isegi olen teinud
ja mulle on tehtud aga seal nagu pole sellist tagamõtet kellelgi , et
näed ostsin sulle joogi mina maksan mina kepin jne jne
seal ikka enamus mehed viivad veel naised peale üritust viisakalt koju
ja siis lähevad ise kas omakoju või edasi .
kõik need asjad on suhtumises kinni .
täpselt sama asi on sedasi , et kui mina kutsun kellegi välja
siis on loogiline , et mina kutsun su välja ja siis maksan joogi ja söögi eest
mis on täiesti normaalne
aga sita maitse tuleb suhu , kui seda keegi nõudma hakkab .ennem kui pole veel
kokkugi inimesega saanud
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:17
Ma ka üldiselt ei käi. Väljategemisel mingit tasu ka ei oota. Aga ühtlasi olen aru saanud, et märkimisväärne osa inimesi käitub, mõtleb ja mõistab teistmoodi kui mina.
Iha ei ole selles osas erand. Siin on igasuguseid inimesi koos, sealhulgas neid, kes ei põlga kelmust ja prostitutsiooni. Au- ja häbitunne on nii mõnelegi võõrad mõisted. Aga samal ajal on ka väga intelligentseid ja toredaid inimesi.
Mikromaailm. Mis seob, on huvi seksi vastu. Paraku väga erinevates vormides.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:17
See tekib sellest, et on mehi, kes on nõus maksma.. ja on naisi, kes on nõus raha eest andma..
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:21
Huvitav jah, et teise mätta otsast on märksa raskem maailma vaadata. Ma näiteks ei suuda ette kujutada, et vargal pole häbi. Samas mõnel tõesti ei ole, täiesti külma kõhuga võtab. Enesemüümist kujutan kuidagi ette, aga see tundub siiski alandav. Ja ometi mõne jaoks on see normaalne tegevus ...
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:24
Ma kujutan ette, et suht lihtne on endale öelda, et oled midagi muud. Nagu siingi.. nimetame siis seksi eest maksjaid eufemistlikult sponsoriteks, sugar daddyks etc. Sel juhul polegi maik kõige hullem suus
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:29
Jah, ka siin ei näe ma erinevust. Keegi annab mulle raha selle eest, et ma seksin temaga. Kui rumal peab olema, et ise uskuma jääda, et see pole prostitutsioon?
Mitte et mul midagi prostitutsiooni vastu on. Kui inimesele sobib, siis kahe täiskasvanu konsensuaalne vahekord on nende omavaheline asi. Aga ise ma seda ei teeks, kuidagi alandav tundub.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:33
Alandus on üks asi, teine asi see, et kuna ükspool maksab, siis ilmselt teda teise nauding, soovid, eelistused ei huvita, eriti need kiired autokohtingud ma kujutan ette.

Ostmisest ma veel kuidagi saan aru... Kiire ja kohustustevaba kohtumine, diskreetne ka ehk.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:42
No see vist ongi äritehing, kus müüja eesmärk on saada raha, mitte naudingut (või no raha saamine on ka nauditav ). Ostja eesmärk on leida masturbeerimiseks abivahend teise inimese näol. Win-win.

Mida on mõneti raskem õista, on see suhteliselt valimatu suvalistele isikutele pakkumiste saatmine. Ostjad saadavad enamasti naistele rahalisi pakkumisi (vahel ka reisi- jms. variante vist), müüjad saadavad kutseid webcami. Päris otsest seksipakkumist mina saanud ei ole, aga veebi tahavad küll mitmed teha.
Aga ilmselt siis neil vahel näkkab. Mehena mu postkast ongi suht tühi ja vahel tore midagi lugeda. Isegi kui vastata pole millelegi, sest veebi ma ei soovi ja raha eest ei seksi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:47
Keegi kord ütles - Meeste võim on raha, naiste võim on seks. Prostitutsioon on võimude vahetus. - Mis Sina arvad sellest?

Ma olen pisut kokku puutunud prostituutidega Tallinnas, kelle peamised sihtmärgid on paksud soome vanamehed ja Sõle tn autojuhid. Nende sõnul on see töö "lihtne ja kiire viis raha teenimiseks". Aga kui nüüd lähemalt neid inimesi uurida, siis ilmselt leiab sealt ka mingeid vaimseid probleeme, ehk ka mingeid sõltuvusi, mida vaja rahastada (narko, hasart, alko, misiganes).
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:53
Raha ja seks töötavad kindlasti, aga mõlemal peab kasutusoskus taga olema. No ja rahaga naine suudab ka nii mõndagi korda saata. Ning seksikas mees võib oma keha ja näo abil algkapitali korjata (kuigi see on märksa keerukam kui naisel sama valuutat kasutades).

Mehena ma ei kujuta ette, et üksnes mõnekümne euro eest paksu soome naist või ebaatraktiivset kohalikku kepin. Aga ega paljud naised ka kujuta. Neid Sõle tüdrukuid olen ma Sõles kohanud, aga see on võõras maailm. Nagu ma olen ka Balti jaamas parme näinud, või suurlinnades hoodide gänge. Tulnukad.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 15:57
Paarikümne euro eest ehk mitte, aga kui summad on kolmekohalised, neljakohalised? Tekib küsimus, et kas kõigil on oma hind?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:17
Sina müüksid end 1000 eest? Või näiteks 8000?

Väga suur summa ei oleks enam nii alandav, seda küll. Tegemist oleks siis päris korraliku väärtustamisega. Miks minuga seksimine nii hea on, et keegi selle eest keskmise kuu- või lausa aastapalga välja käiks?

Aga selliseid pakkumisi ihas vist naljalt ei tehta. Vähemalt reaalseid mitte. Ja naised meestele ammugi ei tee, nii et ma võin juhuse puudumise tõttu edasi end õilsaks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:25
Hüpoteetiline olukord.. ära mõtle miks, vaid kas

Ei, ka 8K eest ei müüks.. kuigi mõni vähem moraalsem inimene vaataks ja mõtleks, et paari tunniga selline summa teenida on nutikas.. autoraha, sissemaks korterile. Ise asi, kas neil esemetel hiljem räpane tunne küljes pole
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:28
Mees (või naine), kes suudab ühe öö eest 8000 maksta, saaks tõenäoliselt vähemalt veerandi inimkonnast soovi korral oma voodisse. Kas Sa ei arva, et ta teeks sellise pakkumisega Sulle tõsise komplimendi?
Ja komplimendina kaoks räpasus ...
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:42
minu arust pole vaja ilusate sõnade taha ennast peita . fakt jääb faktiks .
see kui inimene kirjutab ,et ma ei ole prost ega lits ma otsin sponsorit vaid
siis, no andke palun andeks aga see inimene on täiesti puhas lits !
olenemata sellest ma austan proste palju rohkem kui sponsi lunijaid
sellepärast , et porst teab kes ta on ja tunnistab seda endale
mitte ei loo illusioone omale .
jah mõned teevad ,et pere toita , mõni on junky , põhjuseid on igasuguseid aga nad tunnistavad seda endlae kes nad on
ja nad teavad väga hästi miks nad seda teevad !
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:44
neiu 13 sinu küsimusele on selge vastus , et jah kõigil on oma hind !!
me elame nii materjaalses maailmas kus see lihtsalt sedasi on .
see hind ei pea ilmtingimata raha olema
aga hind on meil kõigil olemas nii sinul , minul ja teistel !
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:51
Siin tuleb mängu veel see mõõde, et kui mingi inimesega muidu võiks isegi seksida, siis raha pakkumisega võib ta selle rikkuda.
Ja muidugi see, et kui suure summa eest heteromees homol end panna laseks. Ma tunnistan, et suurusjärk 100 000 eurot võtaks mu juba mõtlema. Aga jälle - lihtne on äraostmatuks jääda, kui sobivat hinda keegi iial ei paku.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 16:55
Jah, sama. Ilmselt mingi ulmelised summad, mis hetkest elu muudaks kardinaalset, paneks muud moodi mõtlema. Kahju muidugi, et osade inimeste hind algab juba 50 eurost...
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:03
Keskmine (eemaldatavas kuulutuses) raha soovija ei viitsi (või ei oska) isegi kuulutusse ühte rida täis kirjutada. Mis "sissetulek, pikkus välimus" kirjeldamist see teema algataja veel loodab?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:10
mina loodan , et kui ei oska siis võiks ju vähemalt proovida
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:17
Narkomaani jaoks, kel doos on elu eesmärk, muudabki see 50 eurot elu kardinaalselt. Ajutiselt vähemalt, aga hulk inimesi elabki vaid hetkes.

Kui naistele kirju niigi lademes tuleb, siis milleks end kirjutamisega vaevata? Mina aga võin ükskõik kui loominguline olla ja üle kolme kirja niikuinii ei saa. Meest % on siin liiga kõrge.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:18
Ah jaa mul tuli meelde, mida ma teemat lugedes öelda tahtsin.
Naised, kes otsivad seda nn "normaalset meest" ilmselt ei ole süvenenud oma aju tööse, et keda nad ikkagi otsivad.
Olen korduvalt kuulnud naistelt, kes seda tegelikult viitsinud teha on, et nad jõudsid arusaamale, et nad otsivad tegelikult just seda võõra naise meest, kes väljast nii atraktiivne ja normaalne tundub
Kahjuks vaid ei saa mitte kõik naised aru, et "normaalseks" saadakse just ühe inimese jaoks ja seda tehakse ikka koos arenedes selle normaalsuse poole. Ja kui see saavutatud on, siis hakkab see ka kõrvalt vaadates välja paistma.
Nii et naised - võtke lihtsalt üks savitükk (mees) kätte ja hakake parem kohe seda oma "Normaalset" voolima ja küll see savitükk siis teie käsi ära määrib ja teid mitmesse erievasse asendisse istuma paneb - ilma selleta ju asjale vormi ei anna
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:20
Eiei.. võõraste naiste mehi ma vaatan pilguga, et kui tema naine teda ei taha ja ta on siia tulnud.. siis miks mina peaks
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:23
See on iha kontekstis jah - mina rääkisin ikka reaalsest elust.
Oled sa ise üldse analüüsinud, milline mees sind kõidab ja kus sa sellisedi mehi näinud oled?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:29
Hm, kui aus olla, siis need mehed on olnud alati erinevate omadustega, ühiseid jooni on vähe. On neid kohatud internetis, baaris, raamatukogus, toidupoes ja kunagi ka munitsipaalpolitsei bussis. Ma saan aru, mis sa öelda tahtsid, aga ma olen selleks kehv näide
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:29
Imelik, miks naised arvavad, et ainult mehed on viletsad? Oma naine ei taha, äkki hoopis mees ei taha oma? Üks ja sama tüütab lõpuks ära, pealegi muud segavad faktorid, suhted mitte kõige soojemad jne.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:32
Sest mõistlik inimene lõpetab ära selle suhte siis, kui oma naist ka enam ei taha?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 17:33
No kui enam ei taha, siis oleks mõistlik seda kõigile osapooltele teatada.

Küll aga on n-ö suhteväsimus tõesti olemas ja saab ka kokku leppida, et suhe on avatud. Mina ei ole monogaamne ega oota seda ka oma kaasalt.
˅ näita rohkem ˅