Foorum
2016-12-14 19:59
Anekdoot tuli meelde
Naine kodus mõtleb, et aitab mehe teenimisest. Iga liigutusel on nüüdsest oma hind. Mees tuleb koju, naine räägib loo ära. Mees küsib süüa. Palun kallis, kõik on valmis. 30euri. Ok. Mees küsib, kas sinine särk on triigitud. Loomulikult kallis. 10euri. Lähevad magama. Mees hakkab kätt ajama, naine ütleb, et jah kallis.
100euri. Mees vaatab rahakotti, ütleb et mul ainult 60 on ja keerab magama. Öösel ärkab üles, naine tuhnib oma kotis. Kallis, mis sa teed? Otsin 40 euri, et sulle laenata
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:00
oot , nüüd läheb huvitavaks . kas see kes vajutab pesumasina nuppu on nüüd mingi selline töö mis nõuab kohutavat vaeva , kas see kes nõudepesumasina tööle lülitab nõuab jubedat energiat . ja kas mees siis oma lastega ei tegele kui ta kodus on , kas mees ei too kui vaja puid ,ei lõhu neid ei küta kui vaja . ei ei korista kui vaja ja ka enda järgi . vot naised nüüd ma küsin ,kus kurat teie silmad siis olid kui selliste meestega kokkuelama hakkasite ja lapsed saite . või siis olid silmad krillis ja armastus tegi pimedaks . ise olete selles ikka ka parajad ja ainult mehi kiruma.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:03
rahu kommar. Kas tead, et tööjaotuses eksisteerivad ühised tööd ja meeste tööd
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:06
Mulle meeldib sirru eluvaated. Sotsiaalabist elav mees või miinimum palka teeniv mees on kammitud, triigitud, lõhnastatud, pestud ja sportlik. Tööandjad on kõik haisvad paksud pesemata vargad
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:07
Aga kas mehel on raske sedasama tööd teha?? Keerata pesumasina nuppu, vahetada laste mähkmeid? Mis need mehed siis niiväga kodus ära teevad?? Just selleks ma endale iial meest ei taha..Ma keeran ise seda nuppu, kui vaja ja mingi mees eihakka mind kamandama.. Pealegi--ega minuealisele polegi enam mehi jäänud..Nagunii enamus juba surnuks joonud või sandid..Ja seda isegi ilma naise "terrorita"
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:08
seda ma tean ammu . et selline tööjaotus kehtib kusagil maailmas , ma olen vana rahu ise aga naerma ajab jupati see arutelu
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:08
Korra kuus sokkide jalaga diivani alla lükkamine ei lähe arvesse.
Kooselu alguses mehed püüavad aga tasapisi lükatakse kõik kodused toimetused naiste kaela.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:09
Sirruke ,sorry aga mul südamest kahju ,et sa pole elus selliseid meha näinud ausalt on kahju
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:11
Minul pole eelvaateid, Kommar! Ma ei taha ei sotsiaalabist meest ega ei töötut ega pensionäri..Kujutad ette, et ma tahangi olla vaba naine ja seda oma elupäevade lõpuni.. Miljonärid on vargad ja neid ma ka ei taha..Poliitikud ka vargad..Aga mõni noor, sportlik mees korraks endale sebida--sellega pole probleemi Mul vähemalt ei ole olnud Ja ometi ma iga ettejuhtuvat ei taha..Ju minus on midagi
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:12
no nii Ano .selgita siis mulle . kui mehead sellised töllid ja kõike naised , ka karbussi remondivad - nali . tööd teevad siis lapsed ju nii poisid kui tüdrukud . ja kui mehed sellised töllakad aga neid teie jutu järgi kasvatavad ainult naised sest mehed töllakad ikka veel , miks neist poistest siis ikka töllakad kasvatate aga mitte häid mehi kes kõike teevad vot ei saa aru kõik on ju teie kallites ja hellades kätes
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:14
Sirruke, aga vasta nüüd sellisele küsimusele, et miks püüad sa pidevalt rõhutada, et oled uhke selle üle, et oled selline nagu oled? Mis on see asi, mis sunnib sind järjepidevalt seda tegema?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:15
Ma olen siin naiste käest kuulnud, et on palju kummalisi mehi. Kus sellised mehed ennast peidavad. Neid kindlasti on, aga, kas just palju. Mul on üsna suur tutvusringkond, aga ma ei tunne selliseid jalaga sokkide diivani alla lükkajaid. Ja nüüd, kallid daamid. Sry, aga ise olete lollid. Miks peab selliste meestega abielluma. Ja see, et alguses ei saanud aru, kellega tegemist, ei ole argument. Ise valisid, nüüd ära hädalda
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:18
Omast käest võin öelda, et keeruline on ilma korraliku eeskujuta asjalikku meest kasvatada.
Puid lõhun, teen mõningast tehnilist taipu vajavat tööd ning oskan naela ka seina lüüa. Autot ei remindi sest see teema pole mind kunagi huvitanud aga samas on piisavalt palju ka mehi, kes sel teemal sama tumedad kui mina
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:20
tavalised eesti lohhid lehmatädiga ümarlauda pidamas. mina olen küll kapriisne, ei mingit sex, kui piparkoogimaja ei saa jõuludeks.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:20
Kommar! Missuguseid mehi sa mõtled?? Ma pole vast jah kogenud ja pole kooselu loonud, kuna ma juba tunnen ära jobud.. Aga oma vanuses, kus lapsed oma elu peal--ma ei näe ühtegi põhjust omale mees koju soetada..Pigem ma võtan kodutuid kasse ja pakun neile hoiukodu.. Ma leian vastavalt vajadusele alati mehe.. Aga koduloomaks ma mitte kedagi ei taha..Arva mis tahad..Ja ma pole mingi algharidusega maakas, nagu miljonäääääääärid seda arvavad! Mul ikka mõistus kodus täitsa..Erinevalt mõnedest eksmiljonääridest, kes vahel helistavad purjusena ja sõimavad 500-euro inimeseks..Olles ise peaaegu 00000-inimene..Mina ehitana maja, samal ajal, kui eksmiljonär seda oma võlgade katteks üritab müüa Mul hea meel, et ma peaaegu normaalne olen ja mingit meheroju oma kukile ei võta, kes äkki mu varanduse minema viib
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:21
Ano, kõik hea, mis lastes on, tuleb emalt
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:22
emaind--ma võin olla lehmatädi, aga mitte prost..Prost haiseb,, mina mitte
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:22
Mul õnneks nupuvajutamis-dilemmat ei ole . Ise tean, kas ja millal vajutan ning kui ei taha, siis ei vajutagi. Lihtne.

Tegelikult on sedasi, et mul hakkaks linnakorteris väga igav, kui mitte miskit teha poleks ning kodutööd on nii harjumuspärane tegevus, et pole osanud seda kunagi liigseks koormaks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:22
Kurjam, sirruke, sa hakand Saaremaa feministide esinaiseks we?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:23
ei eii Ano ,minu küsimus siin oli ,et kui teie naised head ja hellad ,et miks te siis kasvatate poistest mehed kes on töllid nagu teie enste väidete põhjal siin enamus mehi on. või on see töllakas olemine mingi nakkus . nagu mister enne juba ütles siis ka minu tutvusringkonnas pole selliseid aga kuidas teie nede otsa siis sattute jääb mulle küll arusaamatuks kuid ega see polegi minule pisikese ajuga inimesele , kes ei mõista ilma elu
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:24
Olgem ausad, et paljudel lastel tuleb jah kõik emalt sest isad on ju "tööst" väsinud
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:26
Lihtne vastus sulle kommar, ütlen naiste eest ära.
Esimene mees oli joodik, teine oli lakkekrants, kolmas käis litsepidi ja joomatõbi loomulikult aga laisad olid nad kõik, mina pidasin neid üleval.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:26
no vot Ano ,tapate vaesed mehad töödega ära
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:27
Mina tean isegi reaalelust õpetaja ja inseneri hästikasvataud kõrgharidusega poega, kes on vahel mats mis mats..Kogu küla kardab, kui ta maale jooma ilmub
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:28
yamaha ,no sedasi mu proofili siin avalikusta aga ma siis ju tubli ikka kolm ühes.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:29
Sirru, mul läheb kohe süda pahaks. Kas siin ilmas peale sinu veel korralikke inimesi on. Parem ära vasta. Uskumatu, milline rumalus võib vohada
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:32
Sirru vajab lihtsalt üht jõulist õhtat tugeva väsimatu mehe seltsis, siis muutub leebemaks
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:33
Miks ma üldse peaks järjest mitut meest pidama
Ühtegi meest ei tapa ka- teen palju jõuan ning muus osas loodan sellele, et katus pähe ei kuku
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:36
Mul savi, mis sa arvad.. Oksenda, kui süda paha.. misterxxx.. Lihtsalt vaba õhtupoolik ja tekkis tahtmine oma tujusid siin maandada..Kaua ikka fb-s pagulaste vastu võidelda viitsin.Vaheldus lihtsalt ja hea, kui mõnel süda pahaks läks Mul pidevalt süda paha siin ihas kirju saades..Kes pakub armukeseks, kes igal hommikul kirjutab et ta alasti ja masturbeerub ja seda pidevalt--kuigi ma ei vasta talle Kes uurib, kas loomadega seksi olen proovinud?? No kas ei läheks süda pahaks, kui sa naistelt selliseid kirju saaks..Aga nagu ma aru saan--on ihas üldse rikkad, ilusad ja sportlikud mehed..Ometi nutavad ja halavad taga oma kaotatud 10 eur-i.. Ma vähemalt annetan iga kuu vabatahtlikult kasside turvakodule raha..Annetage ka..Aga kiimas meeste peale läheb ka mul süda pahaks! Ilusat õhtut teile!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:37
Ano sa räägid nagu inimvihkaja - pean mehi , nagu oleksime sead või oinad laudas
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:37
Mitu neid järjepannu old?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:40
Sirru, fb-s ei võidelda, seal nagu siingi lastakse auru välja.
Muide mina tuntud rassist
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:41
Rassist on muidugi kellegi idioodi sulest kantuna tähendus, tegelikult õiglasem oleks Rahvuslane.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:41
Anol pole peale minu mehi rohkem tarvis.
Pane ennast valmis, jutud hakkasid liikuma, et jaanuari lõpp või veebruari alguses trehvame jälle
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:43
Mil moel ma siis peaks ütlema
Teisena võtan mehe, kes end ise ülal suudab pidada
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:43
Sa tee ennem katus korda.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:44
Äh, ma tahan ka kogedega veini juua noh
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:45
Miisu- ma pakun sulle ise veini
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:47
Oodamakirjutan
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:48
Miisu, pane end valmis. Hetkel käivad veel ainult kõlakad, aga varsti peaks rahvast ka teavitama jälle toimuvast suuremast üritusest. Pm olete teie siin praegu essad kes kuulevad. Sanuk muidugi on kergelt informeeritud (teatavatel põhjustel). Loodame, et temalt saab abi mida me kõik loodame
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:53
Lahe
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 20:56
Jälle kõrgel ja kaugel
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 21:04
nii need saarlased lehmi peavad we

http://www.ohtuleht.ee/776542/tv3-video-saaremaal-ranka-elu-elanud-lehm-triinu-paases-tapamajast-paremale-elujarjele
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 21:05
Teil ju võimalus lähemal ja madalamal kah asju teha
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 21:10
Me oleme saamatud
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 21:11
Kui meile tulete, siis saate
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 21:41
"Palgake lapsehoidja, koristaja, kokk ja pesunaine ning las naine pühendubki ainult oma tööle. Kõik need teenused on teil ju abikaasa puhul üldiselt tasuta käes+ tasuta seks."

Lapsi pole hoidnud, seega selle koha pealt ei oska rääkida.
Aga alati kui keegi mainib koristamist, kokkamist ja pesu pesemist kui mingit meeletult kurnavat tööd, siis see toob ikka muige näole küll. Kuigi samas meenub, et ajateenistuses sai vajadusel ka terve päeva ühte tuba koristada... ei saanud ju ülemale jätta muljet nagu sul oleks liiga palju vaba aega. Võta sa siis kinni, kas on ikka nii raske see kõik
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 22:24
Tegelikult kui seda keetmise ja koristamise juttu üle veidi mõtiskleda, kas siis ilma meheta elaks naine söömata ja koristamata? Ja ikka kohutav vaev küll koos oma pesuga, ka mehe riided masinasse panna. Suur osa naisi tänapäeval triikrauda niikuinii ei tunnista.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 22:28
Selle keetmise ja koristamise osas on lihtsalt üks piiiiisikene küsimus. Kas naine teeb neid toimetusi üksi ja mees vedeleb õllepudeliga diivanil või võtab kodustest toimetustest osa? Ma ilmselt hakkaks ka streikima, kui võrdse partneri asemel peetaks mind kui tasuta koduabilist.. Tükki küljest ei võta aga suhtumise küsimus
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 22:29
no ja ega ole tänapäeva iidsete kommetega mehelegi naist vaid söögiteoks, pesupesemiseks või koristamiseks tarvis. saab ka ise hakkama.
˅ näita rohkem ˅