Foorum
2016-12-14 22:30
kuigi üks mees, kes kohvi teeks, on alati vajalik nähtus
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 22:35
miisukiisu, selles pisikeses küsimuses on iva sees küll. Kui mees on kodus vaid õllet rüüpavaks diivanililleks, siis saan kriitikast täiesti aru.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-14 23:45
päris utoopia on siin ikka vahepeal kui ma tööd tegin
ex naine kellega ma 5 aastat koos olin , siis meil küll selliseid asju ei olnud .
süüa tegime kordamööda , tööl käisime mõlemad , lapsi viisime koos lasteaega ,
lapsed tõime lasteaiast korda mööda ära , pesu pesi masin mitte meie ,
kuivama kui mõlemad üleval olime siis panime asjad koos või kui üks meist üleval oli siis pani üks meist kahest .
koristamisega jagasime ka toad ära , et kiiremini valmis saaks ja ohh ime mul oli
iga nädal aega lastega teises linna otsas jalgpalli vaatamas käia ,
ja nädalavahetustel pargis mängimas käia jne jne .
rahakott oli meil ka koos , et ei olnud sinu ega minu raha vaid meie raha .
kui meist kumbki midagi tahtis läks poodi ja ostsis .
mulle tundub , et sellisest elust ei jaga paljud siin mitte essugi
oki ühte paari ma tõesti ihas tean kes on sellised .
oskavad kõike koos teha ja nautida elu idüll perekond .
mida ma selle kõigega öelda tahan , et kui inimesel ei ole ülimat soovi olla alluv
või dom , siis tegelikult peaks nagu kõik lihtne olema aga
siin ihas inimesed seda ei näe mul on tunne !
enamus peavad ennast paremaks kui teised , tunnistan ausalt , et olen ka mina seda siin teinud
mõnel korral aga üldiselt ma üritan kõiki ikkagist võrdselt kohelda . kui mu tekst nüüd loogiliselt tundus
2 liitrit kohvi on oma töö teinud .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 10:56
Inimesesd on erinevad. Ka mulle tundub, et siin on üles leitud ühiskonna kloaak. Reaalis selliseid tegelasi on raske kohata, sest neid on vähe. Enamus abielusid toimivadki nii, nagu sinu kooselu. Ainult kordades kauem. 5a on nagu eelmäng
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 14:50
jah mister eelmäng on vist õige sõna
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 14:53
samas on tegelikult siin üks hunnik inimesi veel , kes kuulutavad , et otsivad päris suhet ja kui profiili loed siis seal
suurelt ja rasvaselt , otsin sponsorit
üldiselt sellistele ma ei vaevu üldse kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 17:55
mulle tundub, et darkride on lihtsalt minu "hoolealuse" kuulutustest mürgistuse saanud mustlaseplika kuulutab palju ja usinasti jah, kümnete erinevate kontoga, tänane kuulutus oli lausa kasutajanimega meheletahan -- tegelikult tahab "kes vabatahtes toetaks" ja kogu lugu

aga kõiki teisi vaadatakse seejärel tema loodud taustal...
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:09
Ma loodan, et keegi pole nii napakas tegemaks ühe sarikuulutaja põhjal üldistusi....
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:21
Tere luceo
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:23
Kuule, X - isiklikud tervitused saada ikka postkasti .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:27
Kas armastuskirjad käivad ka postkastis mitte siin
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:29
Pole neid saanud selle mõiste parimas tähenduses, aga ilmselgelt jah, postkastis.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:51
luceo, seal kuulutustes pole vaid mustlaseide kuulutused, kõik enamjaolt debiilselt esitletud.
Ma imestan, kuidas sellel mustlasenärakal lastakse vabalt tegutseda?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 18:53
Keegi ei sunni tutvuma debiilsete kuulutuste autoritega ju ometigi?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:20
Inimesed kipuvad üldistama. Seda nii naised kui mehed.
Ja asjatundmatule pealtvaatajale tundub, et ühe mustlase asemel on kümned erinevad naised, kes siis kõik oma rasket elu kurdavad ja almust ootavad
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:22
Mõnele meeldivad debiilsed kuulutused. Asi pole debiilsuses, vaid raha küsimises. Kui kuulutuses küsitakse raha ja keegi arvab, et sellisele inimesele raha maksmine on ok, siis on ju kõik hästi
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:32
Ei ole ok, ma pole kunagi seda meelt olnud, et lollidelt tulebki raha ära võtta aga seda just teatud aferistide grupp teebki, kasutades nõrgamõistuslikke lihtsalt ära.
Seda nim.kelmuseks ja, et taolist asja ära hoida, peaks iha pealik heaseisma oma lehe kasutajate turvalisuse pärast.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:36
Teemaalgataja ei kurtnud sugugi selle üle, et keegi temalt "raha ära võttis", vaid sääraste kuulutuste ja eelkõige mentaliteedi üle, mis tema arvates naiskasutajate seas levinud. Pirtsakad, ebareaalsete ootustega ja mingi hulk ka rahaahned.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:41
Kes ütles, et teemaalgatajalt raha ära võeti.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:47
luceo, sinus räägib hetkel advokaat, aferistide esindaja
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 19:56
Kes väitis, et säärane argument üldse õhus oli?

"hmmm tegelikult närvi ajab see kuidas
nahaalselt nõutakse vipiks ja raha minukäest . " - tsitaat teemaalgataja postitusest.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 20:03
Miks sind luceo peaks närvi ajama, sinuga on ju igati ok
Väidelda sa suudad, seega tugev positiivne amatsoon meestekarja vastu.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 20:07
Mind ei ajagi ju, tsiteerisin teemaalgatajat - krt, kas te üldse postitusi lõpuni ei loe? .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 20:09
Lugeda? Mis järgmiseks? Peame veel teemaga kaasa ka mõtlema?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 20:10
Ei, ei pea.... seda oleks ilmselt liiga palju tahta .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 20:21
Kelmus ja iha pealik. On hea idamaa vanasõna. Looda allahi peale, aga kaamel seo kinni. Ei ole võimalik iga korteri ukse taha politseinikku panna, et vargad ei tuleks ja pole võimalik iha pealikul kõiki raha ülekandeid kontrollida. Paraku on see inimese enda otsustada, kas annab mustlasele raha või mitte. Sellest on nii palju räägitud ja kirjutatud, et süüdistada saad ainult ise ennast
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 21:07
Justjust, iha pealik saaks banni panna, ip-le, seda muidugi ei saa nn.moderaatorid, ei olegi aru saanud, mis vägi neid ajab sellisesse ametisse, nende kasutegur sulaselge 0.
Küsimus ei ole mister selles, et inimene on loll ja annab raha, vaid selles, et mulle käib isiklikult vastu shittumist, kui inimesi kelmitatakse.
Ma olen alati nõrkade eest väljas, igal ajal, igas kohas.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-15 22:44
see kui luinitakse vippi ja raha see ei tähenda ,et ma neile annan seda
ja üleüldse ei anna ma kellegile sittagi kes midagi nõuavad
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 07:42
Mis kuradi IP bannimisest te räägite. Tihti on ju tegemist jagatud IPga. Selleks et ühte jobu bannida, tuleb kogu külal võimlus äravõtta. Ja ka üksiku IP korral piisab tihti vaid modemi restardist ja ongi uus ja toimiv IP
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 10:08
siin aitaks ainult üks asi , aga seda ei tehta kunagi , sest siis kaoksid ihast kõik inimesed ära !!
kui ihal oleks isikukoodialusel registreerimine ja olla saab ainult üks konto kaoks enamus jamasi ära
väga paljudel lääne saitidel on juba aastaid selline asi kasutusel , et ühel inimesel saab olla ainult üks konto .
aga arvatavasti trollid hakkaksid nutma sellepeale
ja vaevalt iha viitsib raha selle alla raisata !
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 14:05
See erinevate kontode alt intriigitsemine ja pildihindamine on paljudele päeva olulisim meelelahutus ning usutavasti annab päris korraliku protsendi saidi sissetulekust. Seega ma kahtlen, et iha selle kasutusele võtab.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 18:05
Nõus, kus ma oma igapäevased hunniku ühtesid ja blokke saama hakkan, kui vaid üks kasutaja võib olla inimesel? Nii ikka ei saa!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 20:00
Muide, 13zxy, ma pean märlima, et Sul on küll väga ahvatlev perse, aga praegune esipilt ärritab foorumis märksa vähem. Hea valik kommenteerimiseks! Ei aja teiste mõttelõnga sassi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-16 23:36
yamahaonu
2016-12-15 21:07:13

Justjust, iha pealik saaks banni panna, ip-le, seda muidugi ei saa nn.moderaatorid, ei olegi aru saanud, mis vägi neid ajab sellisesse ametisse, nende kasutegur sulaselge 0.
Küsimus ei ole mister selles, et inimene on loll ja annab raha, vaid selles, et mulle käib isiklikult vastu shittumist, kui inimesi kelmitatakse.
Ma olen alati nõrkade eest väljas, igal ajal, igas kohas.


Valdaval osal kasutajatest ju dünaamiline ip. Peale restarti, pisukest modimist või min korra 24 tunni jooksul ip vahetatakse ning jagatakse kellelegi teisele. Mina pole küll rõõmus, kui see mulle rändaks. Kas sina oleks?
Pealegi on brillal point sellise asja lubamise põhjenduse osas.
˅ näita rohkem ˅