Foorum
2022-04-24 00:14
teema oli -sisemised väärtused , nt. sidrun on hea - ainult sisu , koor on kõlbmatu kui just sukaadiks ei keeda . Foorumis kirjutati kuskil teemas , et pealise järgi naine aga sisu järgi kala.... - keetmine ka ei aita
˅ näita rohkem ˅
2022-05-15 20:45
Sisemine väärtus, see ju väga lihtne.
Ära keera s...a teistele, siis endal ka rahulik eluke.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-15 21:45
Kui naine end kätte ei anna ega ei seksi igaühega siis nimetatakse teda litsiks. Milline väärtus siis naisel on?
˅ näita rohkem ˅
2022-05-16 06:36
Siis öeldakse, et ta on laisk🙃
˅ näita rohkem ˅
2022-05-17 15:54
miisu1102 - millisest väärtusest kirjutad? see on ilmselt tänane positiivsus. Varem oli naine - väärtusetu,st. tema eest ei tulnud maksta, see oli sobivus kahepoolne. Nüüdne kultuur - ämbrimaks, aeg on uus.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-18 02:26
ellips, kui sa mehele maksad intiimteenuse eest, kuidas siis seda nimetad? sardellimaksuks?
ja millal see kuldne aeg "varem" oli, mil kõik "väärtusetud" naised tasuta olid iga soovijaga nõus kopuleeruma....ehk mõni targem täpsustaks?
minu arusaamist mööda tegelesid nii nais- kui meesprostituudid seksimüügiga juba aastatuhandeid tagasi. igal juhul ammu enne seda, kui mulllips oli emaüsast välja targutama roninud
˅ näita rohkem ˅
2022-05-18 21:30
Ellipsil äkki joomakäigus saab kedagi niisama vaevalt kainelt keegi kuule teeme keppi kirjale kohale tuleks.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-19 12:18
kes selgitaks, mis need sisemised väärtused on

iuuu
˅ näita rohkem ˅
2022-05-19 23:06
naiste värk on lihtsalt plädrata , miisu kirjutis oli küsimus naistest - ma kirjutasin nagu teema oli. Nüüd tuleb mingi möga edasi. Ma pole kellelegi midagi maksnud ega pakkunud.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-20 16:24
Enamus teemasid läheb vahepeal mögaks ja juhtub, et võtavad jälle suuna õigeks.
Kõik näevd asja oma mätta otsast.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-22 10:24
Õigus capriocha, naised pole kunagi tasuta olnud, muutunud on see, et kui enne pühendusid nad rohkem perele, siis nüüd karjäärile. Naiste sissetulekud ületavad kohati meeste omi. Meest pole vaja enam hakkama saamiseks. Piirid on lahti, mehi on voorinud siia hordidena, Eesti naine on muutunud defitsiitseks kaubaks, kes saab korralikku hinda küsida. Lisaks kui vanasti polnud mehe ilu oluline, siis täna ma selles enam nii kindel poleks
˅ näita rohkem ˅
2022-05-22 14:42
Kui naine räägib, et naised pole tasuta ja paneb kõike mingi tasu saamise konteksti, tõrjudes samas ka "lits" või "prostituut" tiitleid, siis on tegu väärastunud arusaamisega elust. Ma tarbiksin meelsamini naise teenuseid, kes tunnistab, et ta on seda ja talle meeldib see. Läbinisti võlts enesepettus, püüdes madalat ilustada, ei tõmba kohe mitte
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 11:39
Juuksuri juures ju käid?
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:33
Kas juuksurist saab ka? Käin vist vales kohas...
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:34
sa äkki pole küsinud ainult pügamist oled tahtnud
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:37
Järgmine kord küsin, aga seda pärast juukselõikust, muidu kaksatakse enne veel kael habemenoaga otsast.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:38
sisemised väärtused aga äkki nendega mõeldakse neid va subprodukte,eks neil ju ming kg hind ole maksad,neerud süda jne
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:41
Veredoonorlus kuulub vist ka sisemiste väärtuste sekka, ikkagi ju liitrites mõõdetakse ja vastavalt sellele ka makstakse, aga neerud, maksad, kopsud sobivad juba süldimaterjaliks.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 14:44
jah ega raisku pole miskit minemas kõik on väärtus
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 16:54
Kas teil on kõike kobaras või uuenevad kui ühe maha müüd?
˅ näita rohkem ˅
2022-05-23 17:24
Mul on ilus jämesool------järelikult on seesmine ilu olemas
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 20:23
siinkohal tekib küsimus, misasi on see "madal", mida mõne trolli arusaama kohaselt ilustada püütakse?
kas erootika seostub madalusega? või seksuaalsus on rõve? ja paljas keha häbiväärne?
seepärast ei julge mõni suur moralist ilmselt oma piltigi siia panna
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 20:23
hooramine on häbiväärne
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 20:26
siis on ju häbiväärselt käitumas ka kõik mehed, kes seksi ostavad või loodavad seda siin teha?
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 20:39
Ei usu. Vot kes räägib... capri, kas sa üldse tead mis on häbi? Vaadates sinu sõnavõtte siin iidamast aadamast ajast pole sul küll häbiraasugi! Eriti kui oled ise hoopis agiteerinud ja õigustanud hooramist ja raha eest keha müümist.


Hooramine on ka see kui naine loeb seksi omapoolseks "teenuseks".

Ent võta aga korrast ette ja küsi siinsetelt prostidelt kuulutustes et kas neil häbi ka on sedasi kuulutada et "viska raha ja jalad harki." Ning mis sa vastuseks saad? PIgem seda et kui ollakse nõus maksma ££££ $$$$ siis võib nende peale sittuda kah.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 12:26
esiteks. olen alati rõhutanud, et kellegi keha sa osta ei saa, rahu.
kui sa rendid kalli luksusliku auto, mida endale päriselt lubada ei saaks ning naudid paar tundi sõitu, ega siis pole tegemist müügitehinguga
matslikul tüübil võib muidugi tekkida fantaasia, et makstes renditud auto eest võib teha ükskõik mida, kasvõi fekaali esiistmele poetada.
aga hea kasvatusega normaalse psüühikaga inimesele pole vaja selgitada, et raha eest kõike ei saa.

samamoodi kasutades erootilist teenust lepitakse eelnevalt tingimustes kokku.
mis ei eelda sea moodi käitumist kliendi poolt vaid siiski teenindaja poolt aktsepteeritud asju.

miks peaks häbenema mõlemale täisealisele osapoolele sobivat tegevust, kui see neile rahuldust pakub ja kedagi teist ka ei kahjusta?
iseennast ja oma soove häbenevad kompleksides isikud.
kes tegelikult tahaks, aga ei julge
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 12:35
no kus ka leidsid võrdluse! Sa ära nüüd küll võrdle miski liikuva mehhanismiga, nood on palju kallimad kui sinusugused odavad naised.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 13:02
originaali kah edastan, sest capril on komme neid "kustutada" või nihutada teise kohta ringi.

capri kirjutas:
2023-02-25 12:26:09
esiteks. olen alati rõhutanud, et kellegi keha sa osta ei saa, rahu.
kui sa rendid kalli luksusliku auto, mida endale päriselt lubada ei saaks ning naudid paar tundi sõitu, ega siis pole tegemist müügitehinguga
matslikul tüübil võib muidugi tekkida fantaasia, et makstes renditud auto eest võib teha ükskõik mida, kasvõi fekaali esiistmele poetada.
aga hea kasvatusega normaalse psüühikaga inimesele pole vaja selgitada, et raha eest kõike ei saa.

samamoodi kasutades erootilist teenust lepitakse eelnevalt tingimustes kokku.
mis ei eelda sea moodi käitumist kliendi poolt vaid siiski teenindaja poolt aktsepteeritud asju.

miks peaks häbenema mõlemale täisealisele osapoolele sobivat tegevust, kui see neile rahuldust pakub ja kedagi teist ka ei kahjusta?
iseennast ja oma soove häbenevad kompleksides isikud.
kes tegelikult tahaks, aga ei julge


-----------------------------------------------------------


ei see hoor läheb üle igasuguse piiri. hakates end miski luksusauto rendiga võrdlema.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 14:19
küsimus pole hinnas vaid põhimõttes.
aga rahu-suguse trolli tilluke ajurosin nii lihtsat asja ilmselgelt ei taipa

ps. tegemist pole minu personaalteemaga.
seega diskussioon on põhimõtteline ja antud võrdlused ei puuduta kellegi konkreetset hinnakirja.

et mikroajuga isenditele paremini kohale jõuaks, võib samamoodi tuua näiteks juuksuri või ükskõik millise teenindaja.
kui maksad talle tema aja ja oskuste eest, ei tähenda nagu kaasneks sellega õigus ebaviisakalt käituda ja sigatseda.
samamoodi ei saa ka juuksurit endale päriseks osta.
küll aga võib meeldivalt käituv klient saada soojema suhtumise osaliseks
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 15:39
Juuksuriga ära küll end võrdlema hakka!!! Juuksur on teenindaja, hoorad mitte.

Hoor pole amet ega "teenindaja", see on kõlvatu madalale laskunud naine.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 16:40
vanasti olid hooradel kollased passid siis oli kohe aru saada kes on kes, kahjuks ei tunne capri oma kohta sotsiaalsel tasandil. valitsusest,riigikorrast ja ajastust hoolimata on hoor alati kuulunud ühiskonna põhjakihti muude jätiste ja kurjategijatega ühele pulgale. Kahjuks on siine esihoor lihtsalt ära tõusnud ja lubab endale seda mida ta lubada ei tohiks.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 16:46
Sina Ants tao oma wärkstoas pihku ja venita oma soolikat.Sina saad ainult seda endale lubada.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 16:52
mina olen mister j-jott minul täna puudub mott, tahtsin minna mina poodi, otse kiisukese voodi. Kahjuks mul on saba taga, see jäi poe ukse taha. Sabal hakkas õues igav ,vingerdas ja vingus siga. Tuli poodi Härra Dragu,vaatas uksel boamadu, virutas siis jalaga sool see pistis halama. Pole mingi boamadu,olen mister oopi jagu. Nikust jäin ka mina ilma kuigi noku pooles vinnas.Kiisukene mind ei tahtnud hoopis Härra Dragut jahtis. Kurdan oma kurba saatust olen opakas mis kahtlust.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 17:47
Oi sa oled "paha", kehtna. hihi
capril vist pole toda kollast passi mis lubaks tal tegutseda ega templit mida seal uuendada.
Nüüd on ta mossis ja tusane, ning Mademoiselle Prostitute de Luxe ei võtagi oma professionalismist jutule enam. Ent küll jott ja misiganes tormab foorumisse Valget Rüütlit mängima niku lootuses kelleltki.


on alles teemad...
sisemised väärtused;
naise haridustase.

igati okas.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 17:50
vanameister jott on tubli vunts ja ei mängi ta mingit rõõtlit ei niku ega muus lootuses,jotil on nikku rohkem kui ta nikkuda jõuab, oop oop opakas pepuvend tõmbleb siin.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 18:01
Sina lammas tõmbled siin juba mitmendat päeva. Ega keegi sulle siin nikku ei anna. Mine roni nüüd vanameistile perse ka
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 18:10
Nagu kõrtsikaklus, lõpuks ei mäleta keegi, kes alustas ja kõik kaklevad kõigiga.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 18:17
Teeks siis kah luuletuse et kui teema ikkagi ju "sisemistest väärtustest". Kas tohib?

Kevadel kui puhkeb pung, tärkab capri sugutung
Vaatab peeglist oma keha,
-- sealt vaatab vastu miski reha.

Pahur klient kes teda ostis
ikka jälle talle kostis:
Tihenda üska! vähendab see tuska!

Hommikul capril väike mure --
vetsus kadus kuse surve,
aga ei see talle loe --
uued hinnad, kohe valmis,
klientuur on talle kallis.


Nu teema ju siin ikkagi ikkagi "sisemistest väärtustest" .

ehk piisab, rohkem ei viitsi.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 19:07
mister vana pepuvend tegi urru auku kohe lausa mitu pauku.juhtus see mis väga paha soolikas see kukkus maha, mister nüüd on väga kurb,pepu valus ,meel on kurb.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 19:52
ah hah haaaaaaa lits on ka aafrikas lits
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 19:55
sina oled hoor ja muud asjad sind ei ohusta
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 20:02
jah.....nagu jfjm on korduvalt maininud:
härrasmees kohtleb prostituuti nagu leedit. matsi tunneb ära selle järgi, et kohtleb leedit nagu prostituuti.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-25 22:00
capri kirjutas 2023-02-25 20:02:10
jah.....nagu jfjm on korduvalt maininud:
härrasmees kohtleb prostituuti nagu leedit. matsi tunneb ära selle järgi, et kohtleb leedit nagu prostituuti.

-------------------------------------

kumb sa siis oled?
"leedi" pole küll sinu kohta see sõna. küll aga agiteerid hooramist.

sa pead siis tunnistama end hooraks, et miski härra kohtleks leedina. su unelmates.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 08:11
Mul on sellest imaginaarsest "härrasmehest" kohe päris kahju.

Teatud mõttes on normaalne, et sa suhtud igasugustesse teenindajatesse viisakalt. Aga pidada pingsalt leediks inimest, kes fokusseeritult su rahakoti sisu himustab, on sulaselge naiivsus. Eriti nende suhtes, kes normaalses mõistlikus elus koostööna sooritatavaid tegevusi vägisi mingiks teenuseks või omapoolseks vastutulekuks püüavad muuta.

Võib ju fantaseerida, et prostituudiks saadakse alati seetõttu, et seksuaalsed tegevused hirmsasti meeldivad... Praktikas on lihtsalt vajadus raha järgi ja moraalsete tõrgete puudumine. Kindlasti on ka huvitavaid erisusi, millega mõni labasemate motiividega tegelane ennast teenimatult ehtida püüab.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 09:04
Slave, sa oled parandamatu
Kus oli kirjas, et tuleb kedagi leediks pidada? Jutt oli kohtlemisest.
Viisakas inimene lihtsalt jätab enda negatiivse suhtumise avalikult väljaütlemata. Ja et mitte olla silmakirjalik pugeja, ei otsi ta selle ebameeldiva inimesega kontakti.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 10:27
oioioi herr jfjm, keda sa selle jutuga manitsed? Oleks et caprit, saaks aru, sest tal ka hiljuti oli suukorv peas ühe jälkuse eest. nädalakese
Lapates foorumit, näen et ta pole aastaid jätnud negatiivse suhtumise välja ütlemata, kuid lisaks sellele on teinud ka palju muud jälkust.

seda ju prostitute Capri de parm (ld. homo licikus ahnusvittus) kribas ju ise varem, et vot näe, kohtle hästi. Aga talle on omased üle vindi keeramine küll võrreldes end luksusautoga, või teenindajaga, nüüd siis kõrvutades omakorda leedit endaga.

Ning see pole ei pugemine ega silmakirjalik et kui *avalikkuses* maha laita.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 10:54
Oh jah, või see pole pugejalikkus ja silmakirjalikus? Siin lehel käivad mehed ju otsimas naisi, kel püksikumm lõdvemaks veninud ja ja mida muud see nende kritiseerimine siis on, kui silmakirjalikus. Noh ja peale selle on see ka teiste omasuguste ees pugemine. Üritad siin kange mees olla, et teised sama kanged sind pehmoks ei peaks ja välja ei naeraks.
Mitu korda sa Caprilt teenust oled ostnud, et nii täpselt tead, kellega tegemist? Minul igatahes see kogemus puudub.
Mina olen veel sellest põlvkonnast, kui juba lapsena õpetati, et naised tuleb enne uksest sisse lasta. Ega mul pole selle kombe vastu midagi olnud, sest siis sai rahulikult tagumiku ümaruse ja säärejooksu ülevaadata. Aga seda, kui jalad kõverad olid, ei tohtinud kohe kõva häälega kuulutada. See laks oleks tükiks ajaks kõrvad kumisema võtnud ja oh seda häbi, kui keegi nägema oleks juhtunud.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 12:09
ehh?! Üldistamine. On ka erandeid. Võtan kohe pulkadeks lahti su kirja:

""Siin lehel käivad mehed ju otsimas naisi, kel püksikumm lõdvemaks veninud ja ja mida muud see nende kritiseerimine siis on, kui silmakirjalikus.""

kuid ka igal pool mujal ju jutukates!
Ent see oleks kontraproduktiivne kui avalikkuses kritiseerida, sest see pigem raskendab seda eesmärki ju, põlu alla saades.
Jfjm! SIlmakirjalik on ka ju vastupidine käitumine et räägitakse hästi ja ollakse rüütel valgel hobusel, et tuled siia lauskaitsele pidades loengut viisakusest, kuid miskipärast vägagi valikuliselt et keda kaitsma hakkad, kuid et noh eks hiljem mademoiselle Prostitute de Luxe Parm võtaks end riidest lahti kes aastaid jobutab siin juba.

No caprit mitu korda oled manitsenud, loe need korrad kah üle? Ja kui palju see on seoses viisakuse ja kommetega, et toda niinimetatud "daami" korrale kutsuda?


""Noh ja peale selle on see ka teiste omasuguste ees pugemine. Üritad siin kange mees olla, et teised sama kanged sind pehmoks ei peaks ja välja ei naeraks.""

Kes need omad on, pole õrna aimugi. Mul pole oma klanni ega kollektiivset suhtumist.


""Mitu korda sa Caprilt teenust oled ostnud, et nii täpselt tead, kellega tegemist? Minul igatahes see kogemus puudub.""


No halloo, ma ju näen siin et mis saasta ta kirjutab juba pikemat aega ja see ütlebki ju et kellega tegemist. See et kas ka on hoor või kui palju täpselt, see ei oma tähtsust et vaja lähedalt mõõta, kui juba palju kergemat sorti eksimused tema ajas mõõdu täis. Ta ise üldistab, on paranoiline, ning räägib asjadest minu kohta mida üldse ei tea või võtab sel teemal sõna mis üldse ei kehti.


jfjm kirjutas:
""Mina olen veel sellest põlvkonnast, kui juba lapsena õpetati, et naised tuleb enne uksest sisse lasta.
Ega mul pole selle kombe vastu midagi olnud, sest siis sai rahulikult tagumiku ümaruse ja säärejooksu ülevaadata. Aga seda, kui jalad kõverad olid, ei tohtinud kohe kõva häälega kuulutada. See laks oleks tükiks ajaks kõrvad kumisema võtnud ja oh seda häbi, kui keegi nägema oleks juhtunud.
""

Ja sa pole ainus selles osas keda nii kasvatatud, kuid unustasid et siin oli siiski rõhk viisakusel, mitte et saaksid säärejooksu ära vaadata.
Eks on veel mehi hulgi kes käituvad džentelmenina, aga on (jube vähe või üldse mitte) naisi kes oskavad käituda daamina, ning nagu näha capri puhul siis viisakusreeglid talle ei kehti ja tal pole häbiraasugi.



Ja veel. ma ei tulnud siia mitte kedagist otsima ega ostma. Mu saabumine siia oli veidi proosalisem -- lugesin anekdoote. Ning selle lehestu olemasolust polnud ma veel pool aastat tagasi isegi mitte teadlik. Sain sellest tuttava tuttava kaudu ja huvi hakkas pakkuma tahe aru saada et mis teid siin kinni hoiab.
NIng kui on lugematu hulk naisi kes ütlevad et ei otsi mitte midagi ega kedagi ja istuvad siin, ega müü midagist, seega miks mitte ka ise siis et kui ma ei otsi kedagist, kuid selle erinevusega et see tõesti ka nii on.
Kuid mõni teema ikka pani sulge haarama -- oli koht kus esihoor oli nii ennasttäis arvamusel endast et nagu poleks teisi naisi peale tema, ning rääkides endast mitmuses et nagu teised naised arvaks täpselt sama, ning samal ajal halvustades teda kritiseerinud mehi, et pole teisi mehi kes teda kritiseeriks üldse mitte ja on vaid mõni üksik kes teda kritiseerivad ainult. See nagu tekitas mõtte et häiriks tema nurgatagust koputades et ärgaku üles on veel neid kes on kriitikutega ühte meelt.... Muidugist siis läks lahti ka juba capri de Parm paranoia et vot näe, "keegi "vana uue nimega", ent noh, see selleks. KA see juba tuttav clichee, sest seda ka juba mujal nähtud kus arvatakse et ma keegi teine.


Seega, jfjm, ma ei tulnudki ostma või hinda alla kauplema või "seda saama".
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 12:09
jfjm,
pole mõtet trolliga vaielda. las onaneerib omaette edasi oma grafomaaniapuhangutes.
mina neid rohkem ei viitsi läbi lugeda

aga kummaline, et mõnele täiskasvanud(?) mehele tuleb selgitada elementaarseid viisakusreegleid.
mis peaks ju kehtima ka virtuaalmaailmas?
või on internet argade ja kibestunud inimeste ainus väljund, kuidas anonüümselt negatiivset energiat väljutada.
lootuses, et ei pea oma sõnade eest vastutama.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-26 12:12
Rahu, sa väidad, et oled siin uus, sel juhul oled sa küll väga kiiresti suutnud end siinsete asjadega kurssi viia, Aga seda pole sa ilmselt suutnud väljaraalida, millest kõik alguse sai. Pole ka ime, sest sellest on juba mitu aastat möödas. Oli aeg, kui selle sõja kolm peategelast said väga hästi omavahel läbi ja ei öelnud ainsatki halba sõna teiste kohta. Saatuslikuks sai ühe osalise liigne uudishimu. See on praegu iha ajaloo suurim sõda ja on ka langenu ühe moderaatori näol.
˅ näita rohkem ˅