Foorum
2010-03-06 14:13
Eks mõningased kogemused on siginenud küll,aga lõpuks taandub ikka kõik jälle vanale,heale katse-eksitus meetodile
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:35
... ja nii elupäevade lõpuni....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:44
to huwiline-KES SUL SOOVITAS END FOORUMIS HARIDA? mina muidugi.ja sinuga isiklikul tasandil suhtlemine ei huvita mind yldse.OOTA...KUIDAS SEE MU KIRI SULLE OLI... ahjaa....su mätas on liiga madal,mille otsast maailma vaadata...mine loe foorumeid ja hari end PAISTAB,ET VÕÜTSID KUULDA tubli poiss,ega siin midagi IRWWW...MA OLEVAT LAMMAS laps,oled sa lammast YLDE NÄINUD WE???? enne olen bitch...see palju täpsem määratlus
ja ole õnnelik,huwiline,et sinuga keegi siin ,foorumis viitcib tegeleda saad meestelt kasulikke nõuandeid...sa ikka peaksid KASVAMA kunagi meheks hea nõu abil,muidugi.
NII ET - BE HAPPY,KID.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:49
oo jaaa...ma ei tea,KAS MU ARVAMUSED IKKA ON PIISAVALT ADEKVAATSED õnneks on vanematel meestel ajud ja elukogemus...mis sul...njaaa...nõrgavõitu.õpi-õpi BE HAPPY-KID
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:51
jah, katse - eksitusmeetod...koos taustakontrolliga...see töötab kyll
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 15:14
ühes on huwilisel siis õigus ... see on mulje mille jätab on kirjastiiliga.
Aga no muidugi me elame ajastus kus ei pea enam teistele meeldima ega isegi mitte teiste jaoks arusaadavalt end väljendama sest igaüks püüab olla nii Eriline teistest tähendagu see või seda et enda suust tulev tekst teistele võõrkeele mulje jätab
Charisma ma siin foorumis nägin kusagil et sa kirjutasid oma Suurte tähtedega kuivõrd arulage see foorum on ning et kui oma arvamust avaldad siis hakatakse sind maha tegema... kas see sinu arvates natuke vastuoluline jutt ei ole kui sa ise teiste teemade alla ründad ning siis ühes teemas jälle halad et siin foorumis on kõik isiklikuks lähevad?
get your story straight
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 16:38
kui ei meeldi ,siis ei meeldi...MUL SAVI. lihtsam on rõhutada olulist teksti kirjas SUURTE TÄHTEDEGA...teadlikult. ja muide...aru saada ja lugeda ka lihtsam kui ei meeldi, savi.
MUIDE...MA EI TEGELE SÕIMAMISEGA...mitte kunagi ...otsi see foorum siis yles,kus MA SÕIMAN arvamuseavaldsed ongi FOORUMI PÕHIMÕTE...või ma olen milleski valesti aru saanud???
Lickkar- ja palun ,tõesta- pane siis mu tekst siia teistele ka yles ,ET NAD TEAKSID,MILEST YLDSE JUTT ON.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 16:46
ma isegi ei viitsi su juttu lugeda ausalt öeldes... näinud seda egotsentrilist teksti teistes foorumites ning lasen selle oma silmist lihtsalt mööda sest ma ei ole leidnud ühtki sinu kommentaari mis tunduks minu silmis konstruktiivne. Igas kommentaaris käib ainult eneseimetlemine ja "mina ja mu maailm" maailmavaate edastamine mis ei ole mitte kui kuidagi teemadega seotud.
<--- näe .. mina läksin nüüd isiklikuks... hakka nüüd jälle sõimama et nii kui midagi foorumis ütled mis ei lähe teiste arvamusega kokku siis minnakse isiklikuks ja mida veel..
grow up bitch (nagu sa ennast ise nimetasin siin teemas)
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:17
Mehhanism, kuidas suurte tähtedega liialdades endast lollaka mulje jätta, toimib järgmiselt- suured tähed väljendavad millegi eriti sisendavat esitamist- seega see peaks olema midagi mõjukat, samas eeldades et teised on nii lollid et ise ad seda ei näe, ergo, kirjutaja peaks siis ise niipalju targem või valgustatum olema, vähemalt ta positsioneerib ennast nii, aga sellel peaks olema mingi alus, kui aga nüüd, nagu antud juhul, on suurte tähtedega esitatud peaasjalikult käibefraase, klisheesid ja suures osas ka lauslollust, ongi kuvand sündinud- pealetükkiv tola kes üritab saada iga hinna eest põhjendamatut tähelepanu. Lisame siia juurde asjaolu, et samad mõtted korduvad postitusest postitusse ja lihtsalt tolast saab tüütu tola, edasi sõltub juba publiku tujust, kus see tolerantsi piir asub. Mulle teeb veel nalja, lickkar on juba tüdinud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 17:42
mina olen ka nendest suurtähtedest tüdinenud, üldiselt tähendab netis suurte tähtedega kirjutamine karjumist. Nii et mul on tunne et keegi kogu aeg karjub ja mida...tihti lauslollust, võtab omale õiguse teiste eest rääkida ja siis imestab et miks tema isiksus küll teistele hambusse jääb aga eks igaühel ole oma elu elada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 18:31
ps väike tähelepanek, et siiani ei ole mitteühtegi naissoost kasutaja näidis kirja esitatud.
Seega on alust arvata, et naised ei mõistagi kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 18:57
Ma arvan et nad jätavad endale õiguse kirjutada ainult lühikesi vastuseid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 18:58
Üks kindel persoon kasutab siin suurtähti Olin algul temast heal arvamusel..enam mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:14
miatse üle kakeldakse,mitte ei vaielda ei meeldi,siis ei meeldi....SAVI ja tõestus siin täiega olemas
kui kid tahab suhtlemisnäidist naiste poolt....MIDA VEEL palju tahab MÕELGU ISE VÄLJA, tegelegu endale sobivate(endavanuste) naistega ja kogu lugu.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:22
Charisma: Ära täna enam rohkem peale võta!!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:32
Võtan seda foorumis kirjutamist ja portaalisuhtlust üldse poolnaljana.Aitab veidi vaba aega sisustada ja mingit sõltuvust ka põhjustab.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:34
to parmaleikin...ei saa aru,mida ajad sa ikka loed ka ,mis teemat arutatakse või paned lihtsalt kilde oma arust??? tyypiline siinne foorum IKKA VAJA KELLEGI KALLALE MINNA, kelle arvamus masside omaga juhtmisi kokku ei lähe... ja ikka vaja mitte kysimustele vastata,vaid udutada...AGA SAVI TGLT. õpetage huwilist edasi, ta vajab seda...ja te supperõpetajad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:35
mida oligi vaja tõestada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 19:46
Charisma aga sellegipoolest ära rohkem peale võta. Täna on laupäeva õhtu juba. Et kui juba tsüklis oled, siis teaksid mis päev on.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 20:06
huvitav et mul tuli sama mõte, vahest on mõnes teistes foorumites ka juhtunud, keegi hirmus aktiivselt lahmivaid avaldusi puistab, harilikult on hiljem kaineks saades vabandanud ja selgitanud, et oli juua täis, siis on kõigil nalja olnud Pole siin viitsinud vaadata, millise ajavahemiku jooksul need karisma postid on tekkinud..
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 20:26
mina ei kirjuta meestele sellepärast esimesena,et pole aktiivne otsija..pigem olen siin lihtsalt ajaviitex ja kui mõni tore ja huvitav isend mulle kribab,siis enamjaolt ikka vastan ka..kui pikalt,eks see sõltub sellest,kas leiame ühise teema,mille üle diskuteerida.Aa muideks,olen kirjutanud küll esimesena,sest ühe siinse kasutaja orientatsioon hakkas huvi pakkuma...suhtlesime päris pikalt ja sain oma uudishimu rahuldatud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 21:15
Näed siis, asjalik, teemakohane vastus ka üle pika aja - coya poolt siis.
Charisma, ma ei tea, kas sa sellest ise aru ei saa? Ma ei ole teab mis egotsentrist ja võibolla mulle ainult tundub, aga minu postitused kuidagi jätavad veidi vähem kid'i mulje, kui sinu omad? Sa ehk peaks endale selgeks tegema, kus jookseb üleoleva ja pädeva sõnavõtu piir. Ma võin olla verinoor aga ma ei ole loll. Sina, kes sa peaksid olema elukogenum, võiksid ehk väheke seda kogetust välja näidata. Ma ju võiks ka sama hästi meie kirjavahetuse foorumisse postitada aga mis sellest kasu on - sa ju nii või naa ei tagane, nagu ka mina ei kavatse enda seisukohtadest loobuda, seepärast pakkusingi välja, et kohtume silmast silma ja vaatame, kes on bitch ja kes on laps, seni oled sa minu silmis vaid suurkibestunuddelfikommentaator, kes elab ennast siin välja. See selleks, nagu ma näen, ei järginud sa mu nõuannet seda mitte foorumis arutada ja mis ma siis teha saan, vastamata ka ei saa jätta, põikpäisus ei luba.

Aga tagasi teema juurde. Jah, see on ilmselgelt üks suurematest põhjustest, et naistest ei ole nii palju aktiivseid otsijaid (kes selles veel veendunud ei ole, vaadake hetkeks kuulutuste rubriiki - vahekord mees naist 487 kuulutust vs naine meest 46 kuulutust - peaks nii mõndagi selgitama). Ma ei saa öelda, et ma isegi aktiivselt "otsiks" midagi. Nagu ma siin ennegi olen öelnud - naljakas kuidagi otsida ja tuhnida... pigem nimetaks seda ringi vaatamiseks, näha mis saab ja tegelikult neid, kellega võiks mõelda midagi reaalselt kokku saamise sarnast, on üsna vähe ja sedagi peale pikka netis suhtlemist. Kokkuleppeline seks kuidagi ei kõiguta
Siiski ma usun, et ma saadan päris palju kirju. Nende taga ei ole enamasti mingit kindlat tagamõtet aga kirjutama kipun just enamasti seetõttu, et ma võin pea 99% kindel olla, et inimene, kelle pildid või ankeet mulle huvi pakub, ise seda ei tee. Naistel jällegi on vastupidi - kaasa arvatud need, kes võiks huvi pakkuda aga ka peale nende kirjutab veel terve posu pudrunägusid ja postkast on pidevalt umbes, seega polegi nagu erilist mõtet kirjutada. Nagu siit ennegi läbi käis - liiga palju peab vastama, et viitsiks või tahaks üldse ise kirjutada. Seega probleem nagu välja tuleb, jällegi surnud ring ja kahe otsaga asi (väga ebaloogiline kujund, kui piltlikult mõelda). Järeldus siis - mehed peaksid vähem kirjutama, rohkem valima, kellele kirjutada, seeläbi ehk oleks ka naistel tahtmist ja initsiatiivi meestele rohkem kirjutada. Nagu me teame, sellist olukorda ei ole ega tule ja ei aita siin ei ussi- ega püssirohi. Ega partei. Nii et, head nahka siit ei tule ja teema vist ammendatud. Tänan siiralt kõiki arutluse eest, loomulikult, kui kellelgi mõni värske arvamus järgmise kandi pealt välja öelda, siis ta seda loomulikult tehku.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 22:46
opaaaa...

parmaleikin sa soovisid näidet... ma siis üritan , kuigi "pastakast ideesid ei tule" nagu öeldi kuskil eespool.. keemia peab tekkima
tead kallike ma proovisin mõtet sättida, aga no ei tule vähemasti midagi sellist mida siia panna

mul tegelikult teemaväiselt tekib küsimus, kas teemat lukku panna ei anna... tundub, et lõpp on käes ja edasi saab vaid hullemaks... mõtted korduvad, lahmimine kah juba käib ühe tütarlapse poolt, kelle kirjade sisust suutsin leida kaduvväikse osa teemakohasust ja seda ka siis kui olemasolevaid sõnu sobivalt ritta saäätisin.. teate küll seda laste mängu "moodusta lause, etteantud sõnadega"

aga et ise mitte väga teemaväline olla siis... jään toetama kuskil kõlanud mõtet.. kui naisel on midagi öelda siis ta kirjutab ja ütleb ja kui pole siis nii jääbki. ega mul midagi kasutaja parmaleikini vastu pole, lihtsalt ankeetilugedes kargasid sellised avalikkusele mitte sobivad mõtted pähe ja kõigi rahu huvides vaikin... ehk kunagi siiski kirjutan ja avalikustan talle mis peas tiirlema hakaks


kallid musid ja ärge viitsiga siin kiskuda, oleme siiski ju teises elus ja siingi võik valitseda armastus, kui seda nii saab öelda

ahjaa kui isiklikuks siin mindud juba sai... võtame siis selle teise poole ka ette... TEAD SINA KENA POISS mulle meeldib su mätas, jää sinna ja samas arvan ma sama ka meeste kohta mida sina naistekohta... midagi võiks jääda avastuseks või siis vähemalt loomingulisemalt esitleda

hehee, sain kah teemavälise soperduse kokku keeratud

kallid teile
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 12:12
Niisiis. Teema järeldus, et naised ikkagi ei mõista esimesena ilusat pikka kirja kirjutada.

Foorumi kohapealt on see väga hea, et isegi purjus peaga kirjutatakse igasugu asju. Võibolla polegi inimesel kellegiga rääkida ega kirjutada. Siis on ju see iha.ee nagu omamoodi ing fämili rollis. Kurdad omi muresi ja rõõmusi. Mitte ei karju kassatüdruku peale ega ei peksa piimaleti külmakapi uksi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 12:29
parma. Milline on Sinu jaoks ilu, pikk kiri? Ürita seda kõige pealt oma peas valmis teha. Siin tänitamine ja kilkamine ei paranda asja.
Kui vaga näed lata siis tule ja aita, öeldi vanasti. Tänapäeval jah pisut kohendatud kuju antud.
Kirjuta mulle postkasti näidiskiri. Ja ma muudan oma arvamust, mehed ei oska või ei viitsi kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 12:51
Vaata aikoni näidist.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 13:02
päris heal kirjal ei saaks nagu näidist olla, see peaks olema kordumatu, lihtsalt kui on tabatud ära millega adressaat ära võluda, natuke lõõpi ja charmi ja siirast huvi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 13:14
Mikhan sinuga täiesti nõus. Minu arust ei peakski esimene kiri olema mingi pikk ja põhjalik ja argumenteeritu....selleks aega ka edaspidi kui jutt sobib.
Tegin siis selle tüki ära, et kirjutasin meesterahvale esimesena. saime jutule ja isegi kohtingu kokku lepitud, aga kuna pilte ei vahetanud, siis ta kohtingule ei tulnud. Leidis et põrsast ikka kotis ei osteta Eks ise teab millest ilma jääb Eks mul oli ka hirm et kes teab missugune see inimene on ja välja näeb Nii palju siis sellest.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 14:23
No saa nüüd siis aru. Mõni tahab, et kiri oleks pikk ja põhjalik, teine jällegi tahab, et oleks pikk raha number kohe.
Üldistada ei saagi. Enamjaolt naised ise ei kirjuta pikki kirju esimestena. Ilmselt polegi vajadust. Mehed kirjutavad ise niipalju peale, et polegi mahti.
Ja jõuabki asi sinnamaani, et lähevad teenusepakkujad jällegi loosi. Kirjutad raha numbri ja polegi muud muret ja solvumist, et vastu ei kirjutata. Nokk kinni saba lahti.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 14:27
Parmaleikin vaata siin on jälle see oht, et rahanumber on liiga väike ja lisaks tuleb välja sorteerida need kes ikka otsivad sponsorit, ülejäänute puhul jääd jälle pika ninaga
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 14:33
Ma ju kirjutasin, et kirjutamis algus hakkab oma pangakonto vaatamisest.
Enamus ongi ju siin rahapeal väljas. Ainuke oht ongi jah, et liiga vähe pakkuda kohe.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 14:41
Ega tegelikult on ka naisi kes kirjutavad esimese kirjana vaid paar sõna
Nimelt sain mõni tund tagasi kirja "Helista mulle. 56******"
nii et see kirjavahetuste asi on tõesti dilemma
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 15:04
Sain ka üle pika aja esimese kirja naisterahvalt:

tere armsake
mind weebikas tahaksid nautida näitan sulle kõik head ja paremat

HINNAD 10 MINUTIT 125.- 20MINUTIT 250.- 30 MINUTIT 375.- 1 TUND 300.- MIDA ROHKEM VÕTAD SEDA ODAVAM TULEB

lisa mind msni [email protected]

Saatsin siis ikka viisaka vastuse ka:

125.- eest saab nelipaki õlut, paki häid sigarellosid ja toosi tikke.
250.- eest saab piisavalt kütust linnast välja sõitmiseks.
375.- eest saab komplekti parimaid kitarrikeeli, öise marsapileti koju ja roosi kaunile tüdrukule, kellega esimesele kohtingule minna.

Müü ennast aga heaga, tõeline emotsioon on hindamatu

Ja just praegu seda postitust kirjutades sain ka meesterahvalt kirja:

Anna suhu

Vastasin:

võta

No ma ei tea. Head näited meeste ja naiste erinevusest kirjavahetuses ju...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 16:06
300- on interneti ühenduse kuumaks. Tõmbad porri ja vaatad palju tahad ja kunas tahad ja kvaliteetsem kah veel.
veebikaamera juures on veel see jama, et mis siis saab kui ühendus katkeb? Keegi on stopperiga kõrval?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-07 18:56
Porri jah netis 10.- ämber... Aga no mõtle, näitab ikka kõike head ja paremat ja veel nii odav kaa eks

Aga vähemalt oli naisterahva poolt saadetud kiri
˅ näita rohkem ˅
2010-03-08 23:28
Aga mida ikka hülbikutega teha? Ma just palusin Charisma-l, teiste foorumi kasutajate peale, mitte karjuda. Arvake ära, mis minu viisakale pöördumisele järgnes? Aga muidugi hülbus, blokk ju. Tema sugused ei õppi, vist mitte kunagi? Tema sugustele on kõik teised savi, ta rõhutab olulist, ainult enda arvates olulist vist.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 08:32
Kes meist ei tahaks olla see kõige,kõige,kõige.........kõigem ja kui ise ei viitsi,oska ,suuda ülespoole ronida,siis saab ju teisi madalamaks tümitada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 10:27
Lihtne ju, sellega tõstan ennast alandatavast kõrgemale, tunnen ennast paremini.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 10:32
ei tea. kompleksiga pole väga hea ega lihtne elada, korraks tõstad, aga kompleks jääb...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 12:58
Alati on võimalus enda jaoks selgeks mõelda, kelle peale tasub oma närve ja pisaraid kulutada. Olen ise selle vea teinud, et laskusin sama madalale ja vastasin sellele, millele tegelikult ei olnud suuremat mõtet vastata. Eks see on kahe otsaga, nagu ikka. Kas laskuda vaidlusesse või mitte. Samas, alati ju ei taha ka keelt hammaste taga hoida, kui ikka on midagi öelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 12:59
Vaidlemine , diskussioon ja monoloog on erinevad asjad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-09 16:34
Tuline õigus!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 19:59
oo jaaa tarkpead kes hiljem naerab,naerab paremini mingi jamaga varsti mu postkasti EI RISUSTATA vaatake hetkel käimasolevad olulisemaid päevateemasid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 20:05
on ikka tegelane .. ise kaevab üles 2 päeva vana teema ja siis ütleb et muudki põnevat arutada...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 23:32
irwww...oled kuulnud sõnast -TEEMALÕPETUS? ja sinuga ma uues teemas juba omajagu vaielnud,sinuga yldse asi selge
ja ma ise väga rõõmus selle yle,et huwilise sarnased edaspidi mu postkasti ei risusta MIS ON SEE TEEMA TGLT.votnii.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 23:41
Kallis Carisma! Sull on olnud ju kogu aeg võimalus, ebameeldiv konto blokkida. Aga Sina ei tee, seda sa pigem leeelo leeelo.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 23:45
jaanfgh- no on nõme kutt naised,lugege foorumeid sõni rohkem pole vajagi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 00:09
Oi kallike tänan Su "viisakus" on piiritu!
˅ näita rohkem ˅
2023-04-24 21:33
Huvitav oleks ka uusi arvamusi kuulda.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-24 21:48
Mis uusi arvamusi? Mitte sittagi pole ju muutunud.
Tuleb akendel korralikud võrgud ees hoida, et need kärbsed, kes prügikasti ümber tiirlevad tuppa ei pääseks.
˅ näita rohkem ˅